MP full contact 2013 w obiektywach – Wielkie dni małego Kurzętnika

Mały Kurzętnik koło Nowego Miasta Lubawskiego był niedawno (26/27 października) areną Mistrzostw Polski w kick boxingu w najbardziej atrakcyjnej formule full contact. Przekazaliśmy szczegółowe rezultaty, ale warto wrócic do tej prestiżowej imprezy „w obiektywie”. Sporty walki są szczególną gratką dla fotoreprterów, stąd prezntujemy serie atrakcyjnych zdjęć z portali: sportilawatv.pl i gminy-kurzętnik.

 

Przypomnijjmy , że reprezentamci klubów z Warmii i Mazur wywalczyli pięć krążków. Złoty medal zdobyła Żaneta Cieśla (Polonia Pasłek) w kat. 52 kg, srebrny Michal Dembler (Olimpia Nowe Miasto Lubawskie) w kat. 86 kg, a brązowe: Sebastian Prokop (Olimpia Nowe Miasto Lubawskie) w kat. 75 kg, Wojciech Wiśniewski (Zamek Kurzętnik) w wadze 86 kk i Maria Barcikowska (Start Działdowo) w kat. +70 kg.

Cała impreza pod każdym względem wypadła doskonale. Kurzętnik z roli organizatora wywiązał się znakomicie, zresztą inaczej być nie mogło.

{AdmirorGallery}kick5{/AdmirorGallery}

{AdmirorGallery}kick6{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

kickboxing Kurzętnik Olimpia Nowe Miasto Lubawskie Polonia Pasłęk Start Działdowo Zamek Kurzętnik

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x