MP full-contact, Kurzętnik 2013 – Wiśniewski od ćwierćfinału, Chiliński od 1/8 finału

Dwaj zawodnicy Zamku Kurzętnik - Damian Chiliński 71 kg i Wojciech Wiśniewski 86 kg wystąpią w Mistrzostwach Polski seniorów w kickboxingu w formule full-contact, które odbędą się w sobotę i niedzielę w tej miejscowości na Warmii i Mazurach. Wiśniewski w ćwierćfinale spotka się z Jakubem Maikiem (Czerwony Smok Poznań), a Chiliński w 1/8 finału z Aleksandrem Binkowskim (Puncher Radom).

 

– Łącznie do zawodów przystąpi 82 zawodników i zawodniczek, a więc o 22 osoby mniej niż wcześniej zgłoszo. W większości przypadków o absencji zdecydowały kontuzje, choroby i sprawy osobiste. Ale i tak jesteśmy zadowoleni, kibiców czeka ok. 70 walk na dobrym poziomie sportowym – powiedział Leszek Jobs, jeden z organizatorów turnieju i współtwórca kickboxingu w regionie. Kurzętnik jest położony obok Nowego Miasta Lubawskiego.

Najliczniej obsadzona jest kategoria do 71 kg, w której wystąpi 13 zawodników. Od 1/8 finału rozpocznie się też rywalizacja m.in. w wagach 67 i 86 kg.

– Broniący tytułu w kat. 51 kg Wojciech Peryt (Radomski Klub Kickboxingu „Kick-sport”) wraz ze swym trenerem zdecydował, że będzie walczył w wyższej wadze. W wyniku losowania znalazł się w finale, a jego przeciwnikiem będzie zwycięzca pojedynku między Tomaszem Górą (Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie) i Danielem Żaboklickim (KT Legia Warszawa).

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

kickboxing Kurzętnik Zamek Kurzętnik

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x