MP seniorów w semi i light contact Kurzętnik 2012 – Tytuły jak z rogu obfitości

Mnóstwo sportowych wrażeń, grad medali, a przede wszystkim radosne twarze kibiców. To najlepsza nagroda za pracę jaka włożyli kickbokserzy z Kurzętnika w organizację Mistrzostw Polski seniorów w formułach light i semi contact. Reprezentanci Warmii i Mazur zdobyli łącznie 17 medali, w tym osiem złotych. Po dwa razy na najwyższym stopniu podium stawali: Żaneta Ceśla z Pasłęka oraz Adrian Durma z Elbląga i Wojciech Wiśniewski z Kurzętnika Ponadto złote krążki wywalczyli: zawodnik gospodarzy Michał Szulwic i Michał Dembler z Nowego Miasta Lubawskiego. Michał otrzymał specjalna nagrodę przyznaną najlepszemu uczestnikowi turnieju w formule light contact.

 

Do rywalizacji o tytuły mistrzów Polski zgłosiło się 202 zawodników i zawodniczek z 47 klubów z całej Polski ,w semi contact 88 zawodników , w light contact 114 zawodników. Wszystkie walki eliminacyjne ćwierćfinały i półfinały w obu formułach odbyły się w sobotę od godziny 9 do 22.To była wyczerpująca sobota dla wszystkich: organizatorów , sędziów , trenerów i głównych aktorów mistrzostw czyli wspaniałych zawodników którzy stoczyli wiele pasjonujących pojedynków , trzeba dodać że wszystkie odbyły się na dystansie 3 rund .

Drugi dzień rozpoczął się w niedzielę o godz. 11 Oficjalnym Otwarciem Mistrzostw Polski, na które przybyli: miejscowi oficjele, sponsorzy, sędziowie, trenerzy i oczywiście zawodnicy. Po odegraniu Mazurka Dąbrowskiego przez Orkiestrę Dętą z Kurzętnika przystąpiono do walk finałowych, które przebiegały na dwóch matach. Swoje mistrzostwa rozegrali również weterani, którzy zaimponowali doskonałą formę i zaprezentowali techniki, które wypracowali przez wiele lat. Po wszystkich finałach nastąpiły dekoracje, uściski i gratulacje. Była to pierwsza impreza tak wysokiej rangi w historii Kurzętnika.
 

Wyniki

semi contact

Mężczyźni

kat.wag – 57 kg

1 Gupta Marcin Dan Świdnik

2 Zabłotny Damian Zamek Kurzętnik

3 Pogrebnoj Artiom Knockout Zielona Góra

kat.wag – 63 kg

1 Baczyński Bartosz X-Fight Piaseczno

2 Kujawski Ernest Gwardia Zielona Góra

3 Nowak Bolesław Wicher Kobyłka

3 Witkowski Dariusz Polonia Leszno

kat.wag – 69 kg

1 Durma Adrian EKK Elbląg

2 Daniel Bartłomiej Dan Świdnik

3 Grzyb DanielX- Fight Piaseczno

3 Chudzik Sebastian Dan Świdnik

kat.wag – 74 kg

1 Ołtarzewski Wojciech X-Fight Piaseczno

2 Maślanka Piotr Płock

3 Kret Jakub Dan Świdnik

3 Sułkowski Przemysław Ostrowiecki KSW

kat.wag – 79 kg

1 Wichowski Łukasz Nadstal

2 Gębal Damian Dan Świdnik

3 Ruta Kamil Wicher Kobyłka

3 Antczak Bartłomiej Alien Łódź

kat.wag – 84 kg

1 Szcześniewski Robert X-Fight Piaseczno

2 Kula Artur           Orient Częstochowa

3 Kołakowski Piotr     Zamek Kurzętnik

3 Wiergowski Dawid     Zamek Kurzętnik

kat.wag – 89 kg

1 Wiśniewski Wojciech Zamek Kurzętnik

2 Szkulik Błażej Orient Częstochowa

3 Dembler Michał Olimpia Nowe Miasto Lub

3 Urbańczyk Dominik Alien Łódź

kat.wag- 94 kg

1 Sobiecki Wiktor Alien Łódź

2 Zieliński Artur EKK Elbląg

3 Rębelski Łukasz Wicher Kobyłka

3 Koniarski Tomasz ŁKS Łódź

kat.wag + 94kg

1 Świderski Łukasz X-Fight Piaseczno

2 Wierzchowski Maciej Płock

3 Lewiński Damian Alien Łódź

3 Dłużniewski Mariusz Płock

Kobiety

kat. wag – 50 kg

1 Cieśla Żaneta Polonia Pasłęk

2 Ziemnicka Dominika   Legia Warszawa

3 Bulanda Ewa Jas-Pol Krynica

3 Wilk Paulina Police

kat.wag – 55 kg

1 Godzina Dorota X-Fight Piaseczno

2 Juźwicka Patrycja ŁKS Łódź

3 Smolak Agnieszka Tang Soo Do

3 Fabisiak Renata Płock

kat. wag – 60 kg

1 Szabłowska Emilia X-Fight Piaseczno

2 Horbatiuk Agnieszka Orient Częstochowa

3 Gerc Elżbieta Wicher Kobyłka

3 Czerwińska Emilia Gwardia Zielona Góra

kat. wag – 65 kg

1 Frankowska Paulina   Nadstal

2 Adamczyk Małgorzata

kat.wag – 70 kg

1 Sewerynik Barbara   X-Fight Piaseczno

2 Nogaj Vanessa Prosna Kalisz

3 Wiśniewska Agnieszka X-Fight Piaseczno

kat.wag + 70 kg

1 Szytenchelm Christina X-Fight Piaseczno

2 Bucholc Katarzyna Nadstal

3 Maksim Anna Łuków

3 Przydatek Marzena ŁKS Łódź

Light contact

Mężczyźni

kat. wag – 57 kg

1 Banaszewski Rafał Legia Warszawa

2 Łuszcz Piotr Tajfun Legionowo

3 Dąbrowski Paweł Beniaminek 03

3 Gupta Marcin Dan Świdnik

kat. wag – 63 kg

1 Szulwic Michał Zamek Kurzętnik

2 Książek Jarosław Legia Warszawa

3 Baczyński Bartosz X-Fight Piaseczno

3 Drohomirecki Arkadiusz Beskid Gragon

kat. wag – 69 kg

1 Durma Adrian EKK Elbląg

2 Odważny Piotr Czerwony Smok Poznań

3 Frątczak Kacper Knockaut zielona Góra

3 Kozłowski Grzegorz Dan Świdnik

kat. wag – 74 kg

1 Jakubowski Jakub X-Fight Piaseczno

2 Kret Jakub Dan Świdnik

3 Pilip Przemysław Knockaut Zielona Góra

3 Owczarzak Piotr Czerwony Smok Poznań

kat. wag – 79 kg

1 Wichowski Łukasz Nadstal

2 Ruta Kamil Wicher Kobyłka

3 Dudziński Tomasz Smok Toruń

3 Kołakowski Piotr Zamek Kurzętnik

kat. wag – 84 kg

1 Wiśniewski Wojciech Zamek Kurzętnik

2 Niziołek Mariusz X-Fight Piaseczno

3 Strykowski Paweł Jedi Zielona Góra

3 Wiergowski Dawid Zamek Kurzętnik

kat. wag – 89 kg

1 Dembler Michał Olimpia Nowe Miasto Lub

2 Kowalkowski Adrian X-Fight Piaseczno

3 Grzęda Cyprian TKKF Siedlce

3 Nieścier Wojciech EŁK

kat. wag – 94 kg

1 Jabłoński Michał X-Fight Piaseczno

2 Zieliński Artur EKK Elbląg

3 Koniarski Tomasz ŁKS Łódź

3 Sobiecki Wiktor Alien łódź

kat. wag + 94 kg

1 Wszelak Michał Smok Toruń

2 Kozera Jakub Gwardia Zielona Góra

3 Ludwiczak Klaudiusz   Maxinus Gdynia

3 Wesserling Mariusz Reda

Kobiety

kat. wag – 50 kg

1 Cieśla Żaneta Polonia Pasłęk

2 Bulanda Ewa Jas-Pol Krynica

3 Rujna Marcelina Knockaut zielona Góra

3 Ziemnicka Dominika Legia Warszawa

kat. wag – 55 kg

1 Godzina Dorota X-Fight Piaseczno

2 Knobel Anna  Beniaminek 03

3 Ozimek Ilona Legia Warszawa

3 Kleczkowska Klara Legia Warszawa

kat. wag – 60 kg

1 Modrzejewska Katarzyna ŁKs Łódź

2 Kędzierska Monika CSE Sparta

3 Horbatiuk Agnieszka Orient Częstochowa

3 Gerc Elbieta Wicher Kobyłka

kat. wag – 65 kg

1 Siwa Kinga Smok Toruń

2 Frankowska Paulina Nadstal

3 Adamczyk Małgorzata ŁKS Łódź

3 Pezda Gabriela Beskid Dragon

kat.wag – 70 kg

1 Sewerynik Barbara X-Fight Piaseczno

2 Nogaj Vanessa Prosna Kalisz

3 Wiśniewska Agnieszka X-Fight Piaseczno

kat.wag + 70 kg

1 Szczecińska Anna Czerwony Smok Poznań

2 Przydatek Marzena ŁKS Łódź

3 Maksim Anna PTS Łuków

3 Jabłońska Magdalena Beskid Dragon

WETERANI

kat. wag – 74 kg

1 Siegoczyński Piotr X-Figft Piaseczno

2 Piwowar Henryk CSE Sparta

3 Malinowski Piotr X-Fight Piaseczno

kat. wag – 84 kg

1 Maciusiewicz Andrzej

kat. wag   – 94 kg

1 Laskowski Radosław Czerwony Smok Poznań

2 Kierstein Wojciech Czerwony Smok Poznań

3 Maciusiewicz Andrzej

Najlepsi zawodnicy mistrzostw Polski

light contact

Szulwic Michał Zamek Kurzętnik

Modrzejewska Katarzyna   ŁKS Łódź

light contact Wererani

Siegoczyński Piotr X-Fight Piaseczno

semi contact

Baczyński Bartosz X-Fight Piaseczno

Szabłowska Emilia X-Fight Piaseczno

{AdmirorGallery}kick24{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x