MP w full i light contact Ostrowiec Św.- Tytuły zbliżają do reprezentacji

Kickbokserzy Klubu Sportowego Zamek Kurzętnik z powodzeniem walczyli w Ostrowcu Świętokrzyskim podczas Mistrzostw Polski w formule full  contact  juniorów i light contact seniorów. Kolejny tytuł juniorski zdobyła Katarzyna Bedra w kategorii do 52 kg i ten sukces przypieczętował jej wyjazd na Mistrzostwa Europy we Włoszech. Seniorzy zdobyli trzy medale. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Wojciech Wiśniewski i Leszek Jobs.

Wyniki uzyskane przez zawodników Zamku Kurzętnik

Juniorzy full contact

Bedra Katarzyna kategoria wagowa do – 52 kg  – 1 miejsce  ( zagwarantowany wyjazd na mistrzostwa Europy we Włoszech )

Bartkowski Łukasz kategoria wagowa  do -71 kg – przegrał w ćwierćfinale, nie zdobył medalu (był to jego debiut w MP), ale swa postawą nie zawiódł, wykazał się dużą odwagą, w tej formule nie ma żadnych ograniczeń i nie każdy z młodych kickboxerów podjąłby wyzwanie )

Seniorzy  Light contact

Wiśniewski Wojciech kategoria wagowa do – 84 kg – 1 miejsce

Jobs Leszek kategoria wagowa do – 89 kg – 1 miejsce

Szulwic Michał kategoria wagowa  do – 63 kg – 2 miejsce

Uzyskane tytuły mistrzów Polski bardzo zbliżają do wyjazdu na Mistrzostwa Świata w formule Light contact  które odbędą się w Macedonii.

Ostatnim akordem sezonu krajowego będzie udział w Pucharze Polski w Karate Uniwersalnym w Suszu u Jarka Piechotki 25 czerwca.