MŚ juniorów w kick boxingu Belgrad 2010 – Kasia Bedra mistrzynią świata

Katarzyna Bedra (Zamek Kurzętnik) została mistrzynią świata juniorek w kick boxingu w formule full-contact w kategorii 52 kg. W turnieju w Belgradzie odniosła trzy zwycięstwa. W sobotę (25 września) wygrała finał i zdobyła złoty medal. Te wspaniałą informację przekazał nam jej trener klubowy Leszek Jobs (przy okazji wielkie gratulacje), ale wiadomość na razie była bardzo lakoniczna i szczegóły poznamy niebawem. Oczywiście poinformujemy o nich od razu

Już po piątkowym półfinale byliśmy pełni nadziei, bowiem reprezentantka klubu z Kurzętnika pokonała 3:0 bardzo groźną Rosjankę , mając ją w drugiej rundzie na deskach.. Przeczucia były dobre. Wyszła do walki finałowej pewna swej wartości, a zarazem skoncentrowana. Osiągnęła cel.

Warto dodać, że Kasia w tym roku przebojem wdarła się do kadry narodowej, a później ścisłej reprezentacji. Zdobyła w kraju trzy pasy mistrzowskie w kategorii juniorów w formułach: semi i full-contact oraz w low kicku. Jest bardzo ambitna i pracowita, czego dowodem jest złoty medal mistrzostw świata.

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x