Pięć medali juniorów Kurzętnika – Młodzież błysnęła w Lesznie

Jak już informowaliśmy wielkim sukcesem zakończyła się wyprawa Leszka Jobsa i Sebastiana Prokopa na Puchar Świata w Szeged na Węgrzech, gdzie obydwaj wygrali swoje kategorie wagowe i wracają z pucharami świata: Leszek light contact do - 89 kg , Sebastian kick light do - 74 kg .Równolegle w Lesznie startowali juniorzy w MP w semi i ligh contact. Efekt? Pięć medali: dwa złote i trzy brązowe.

 

Podwójną mistrzynią Polski (w obu formułach) została  Kasia Bedra, która dodatkowo została uznana najlepszą zawodniczką mistrzostw i w semi i w light ,. Dwa  brązowe medale wywalczyli debiutanci w gronie juniorów czyli: Kingi Lewicka i Daniel Buczkowski.

Brąz zdobył także Damian Zabłotny , który udowodnił, że jest bardzo wszechstronny, choć największe predyspozycje zdradza w walkach w pełnym kontakcie.

Wobec wyjazdu trenera Leszka Jobsa na Węgry, juniorami w Lesznie zaopiekował się, zresztą ze znakomitym efektem, Michał Szulwic.

To był niezapomniany weekend dla kickbokerów Kurzętnika.

{vsig}leszno{/vsig}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x