Pracowity weekend wojowników z Kurzętnika i Nowego Miasta Lubawskiego – Szlifowanie formy

Fot. nadesłane
W sobotę (20 marca) w Luzinie koło Wejherowa odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w kickboxingu w formule Kick Light Polskiego Związku Kickboxingu, w których wzięło udział 264 kickboxerów z 38 klubów z całej Polski w tym 10 zawodników LUKS Zamek EXPOM Kurzętnik którzy wywalczyli 2 złote , 2 srebrne i 1 brązowy medal.

Na najwyższym stopniu podium stabęła dwójka juniorów Mieszko Siemiątkowski i Samanta Klein , srebro wywalczyli: senior Damian Chiliński i kadetka Amelia Rzepecka , a brąz dołożył jeszcze kadet Kacper Olęcki . Pozostała piątka kadetów Czarek Kowalkowski , Dawid Mączkowski , Olaf Siemiątkowski , Kamil Mączkowski i debiutant Patryk Stalęga niestety nie zdołała tym razem stanąć na podium .

Był to fajny start kontrolny dla naszych zawodników , który pokazał nam, w którym miejscu się znajdujemy i nad czym trzeba pracować w klubie , aby forma przyszła w najważniejszym momencie sezonu startowego . Jeżeli pandemia nie pokrzyżuje nam kalendarza startowego to zapowiada się naprawdę wymagający i gorący czas dla naszych młodych i starszych wojowników. Bardzo dziękuję za pomoc w opiece nad zawodnikami podczas turnieju Damianowi Chilińskiemu i Mariuszowi Kowalkowskiemu . Niestety, czasami zdarza się tak że zgrupowania Kadry Polski i turnieje nakładają się i osobiście nie mogę być na miejscu ze swoimi zawodnikami , ale cieszę się że są osoby w klubie, które mają uprawnienia instruktorskie i mogą godnie mnie zastąpić – mówi trener KS Zamek Expom Kurzętnik Leszek Jobs.

W kwietniu odbędą się 3 turnieje rangi Mistrzostw Polski seniorów i juniorów

09-11.04.2021 Kartuzy kick light

16-18.04.2021 Szczecinek full contact

23-25.04.2021 Zawiercie light contact

Kadeci swoje mistrzostwa rozegrają w maju i czerwcu ;

07-09.05.2021 Leszno Kick Light

04-06.06.2021 Bałtów Pointfighting / Light Contact

Kadrowicze w Węgrowie

Czwórka zawodników LUKS Zamek Expom Kurzętnik i MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie brała udział w konsultacjach Kadry Polski Seniorów Light Contact Polskiego Związku Kickboxingu , które odbyło się 18/21 marca w gościnnym Węgrowie , a byli to Piotr Kołakowski , Albert Mederski , Krystian Rzepka i Natalia Zakrzewska

Wspólnie z najlepszymi specjalistami w tej formule walki pod okiem trenerów kadry Leszka Jobs i Henryka Piwowara szlifowali technikę i taktykę walki , odbyły się również dwie sesje sparingowe. Podczas konsultacji odbyło się 5 jednostek treningowych , które zakończono odnową biologiczną . Praca w w Węgrowie była rzetelna. Wzięło w niej udział 16 zawodników ze ścisłej kadry plus kilka osób spoza .

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

kickboxing Kurzętnik nowe miasto lubawskie sport seniorski

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x