Puchar DFN DUET FIGHT NIGHT Lidzbark 2021 – Radosny koniec roku

W dniach 3/5 grudnia Lidzbarku odbył się Puchar DFN DUET FIGHT NIGHT w Kickboxingu w formułach KICK LIGHT , LIGHT CONTACT i SOFT CONTACT zgromadził na starcie 308 zawodników z 34 klubów. Z dużym powodzeniem walczyli zawodnicy sekcji warmińsko mazurskich. Poniżej prezentujemy dorobek klubów.

Zamek Expom Kurzętnik

Zawodnicy Zamku wywalczyli 13 medali…. 11 w formule Light Contact i 2 medale w formule Kick-light. Dodatkowo dwójka została uznana za najlepszych zawodników w swoich kategoriach wiekowych. Są to Samanta Klein – juniorka i Damian Chiliński – senior .

Olimpia Nowe Miasto Lubawskie

Reprezentanci Olimpii zdobyli 5 medali ….2 medale w formule Light Contact i 3 medale w Kick Light oraz 3 i 5 miejsce w Soft Contact .

Paulina Jabłońska – juniorka KL

Miłosz Tessmer – senior KL

Paulina Jabłońska – juniorka LC

Adrian Januszewski – junior LC i KL

Hanna Łapińska – brązowy medal – dziewczynki 6-9 lat … do – 135 cm piankowe pałki Soft Contact

Zofia Łapińska – 5 miejsce – dziewczynki 10-12 lat … do – 145 cm piankowe pałki Soft Contact

Przemysław Januszewski – kadet KL – 7 miejsce

Champion Lubawa

Lubawianie zdobyli 15 medali: 8 złotych i 7 srebrnych. Ponadto Julia Kamińska została wyróżniona najlepszą zawodniczką turnieju