Puchar Polski kadetów w kick boxingu – W Jarocinie wszystko zagrało

W Jarocinie przy okazji Akademickich Mistrzostw Polski odbył się Puchar Polski Kadetów. W imprezie wystartowali zawodnicy z klubu Zamek Kurzętnik.: Błażej Urbański, Mateusz Szmeichel, Dawid Krzemieniewski i Paweł Sołobodowski. Wrócili z siedmioma medalami, co świadczy o wysokich umiejętnościach i o właściwie spędzonym okresie wakacji.

Błażej Urbański w light contact kategorii 42 kg był bezkonkurencyjny – pokonał wszystkich swoich rywali bez większego problemu. Natomiast w semi contact walce finałowej musiał ulec przeciwnikowi. Do domu przywiózł Puchar Polski oraz srebrny krążek z czego był bardzo zadowolony.
Kolejny zawodnik Mateusz Szmeichel walczył w wadze 57kg i podobnie jak Błażej wrócił z dwoma krążkami, z light contact srebrnym, zaś z semi brązowym.
Paweł Sołobodowski tak jak Błażej, ale kategorii 52kg był nie pokonany w light contacie dzięki czemu stanął na najwyższym stopniu podium.
Natomiast Dawid Krzemieniewski w obu formułach kategorii 63 kg sięgnął po brązowe medale.

Oby była to dobra zapowiedź kolejnego sezonu.

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x