Turnieje w Obrowie i Działdowie – W Kurzętniku rośnie nowa generacja

Kickbokserzy sekcji zamek Kurzętnik startowali w bardzo interesujących imprezach. Turniej Młodych Wojowników w Obrowie koło Torunia, gdzie rywalizowały dzieciaki w wieku 10 – 12 lat w formule Kick Light , okazał się superwydazreniem , organizatorzy przygotowali  uczestnikom oprócz medali , pucharów i rowera  dla najlepszego zawodnika, także  poczęstunek, drugie śniadanie i grochówkę .Do Obrowa z chłopcami pojechał  zawodnik sekcji Kurzętnika Michał Szulwic który stwierdził, że rezultaty uzyskane przez naszych chłopców mogłyby być jeszcze bardziej okazałe gdyby nie stres który troszeczkę sparaliżował poczynania małych wojowników. Relację przesłał nam trener Leszek Jobs.

 

Wyniki 

Patryk Rzepka – 2 miejsce

Krystian Rzepka- 3 miejsce

Marcel Otolski – 3 miesce

Szreder Paweł –  3 miejsce

Cichocki Patryk –  3 miejsce

Wiśniewski Kamil –  2 miejsce

Drugim startem w tym samym terminie był ogólnopolski turniej kickboxingu Warmia Open w Działdowie ,na który udali się troszkę starsi zawodnicy kadeci ,juniorzy i senior pod kierownictwem Przemysława Nieradki. Opiekun sam wystąpił w formule semi contact zdobywając brązowy medal w kategorii senior. Swoja dobrą dyspozycję potwierdził Piotr Kołakowski zdobywając złoto w UFR i srebro w kick light  kategoria wag. + 78 kg w rywalizacji juniorów ,natomiast w rywalizacji kadetów 2 x złoto przywiozła do domu Karolina Lewalska w formule UFR i Kick light kat. wag. + 65 kg . Dominik Szreder w kat. wag. do  60 kg kadetów zdobył brązowy medal w formule UFR

Należy  dodać, że nasza bardzo wierna fanka Klaudia Jakielska ,a także zawodniczka Zamku z mamą przyjechała do Działdowa kibicować naszym zawodnikom .Z tego miejsca chciałbym podziękować Michałowi Szulwicowi i Przemkowi Nieradka za to że pomogli mi w ogarnięciu dwóch turniejów w jednym terminie , gdyż ja też  jako trener młodych piłkarzy Zamku  w tym samym dniu miałem mecz wyjazdowy w Iłowie z chłopakami gdzie pokonaliśmy wysoko miejscową Polonię  6 do 1 .Więc jak widać trudno byłoby być w trzech miejscach jednocześnie , ale przy odrobinie chęci wszystko jest możliwe .

Zawsze jesteśmy wdzięczni wszystkim którzy wspierają nas i trzymają za nas kciuki w szczególności Panu Janowi Falkowskiemu , Andrzejowi Radoszewskiemu i Gminie Kurzętnik gdy my sportowcy godnie reprezentujemy nasz region .

{AdmirorGallery}obro17{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x