W Kurzętniku MP w semi i light contact – Gorączka rośnie, Zamek gotowy!

KS Zamek Kurzętnik od wielu lat zdobywa laury w kickboxingu i to w różnych jego formułach. Zawodniczki i zawodnicy przemierzają setki kilometrów by w odległych miejscach walczyć o medale. Sprawiają tym swoim fanom wiele satysfakcji, żałują tylko, że kibice nie mogą oglądać ich popisów „na żywo”. Wreszcie jest okazja by zaprezentować się przed własna publicznością. Od 21 do 23 września właśnie w Kurzętniku odbędą się Mistrzostwa Polski seniorów w kickboxingu w formułach: semi i light contact. To dla niewielkiego miasteczka na skraju województwa wielkie wydarzenie.

 

Kurzętnik podjął wyzwanie i bardzo starannie przygotowuje się do przyjęcia czołowych polskich kickboxerów. Organizacyjnie wszystko jest już dopięte. Zawodnicy natomiast przygotowują jak najlepsza formę, by wykorzystać atut własnej hali. Ściany pomagają tylko wtedy, gdy jest odpowiednia dyspozycja.

Do imprezy zgłosiło się 225 zawodników z 47 klubów z całej Polski ,zawodnicy zjeżdżają się już w piątek 21 września, zostaną zważeni i zakwaterowani , w sobotę od godz. 9 rano rozpocznie się rywalizacja na dwóch matach w semii i light contact. Cały dzień będą toczyć się pojedynki eliminacyjne z półfinałami włącznie . W niedzielę o godz. 11 przewidziane jest oficjalne otwarcie Mistrzostw Polski , zaraz potem odbędą się z finały także na dwóch matach. Rozegranych zostanie 30 pojedynków w dwóch formułach ,dodatkowo dojdzie do kilku  finałów weteranów którzy w Kurzętniku rozegrają swoje I Mistrzostwa Polski w formule Light Contact – kategoria wiekowa powyżej 41 roku życia .
Zapraszamy kibiców wstęp na imprezę darmowy .

{AdmirorGallery}kick3{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x