Zamek Kurzętnik w Gladius Cup – Trochę sportu, trochę zabawy

W Ostródzie odbył się turniej Gladius Cup, który ma być w zamyśle organizatora pierwszym Ostródzkim Festiwalem Sztuk Walk i cykliczną imprezą rozgrywaną na zakończenie roku. W turnieju oczywiście swój udział zaznaczyli najmłodsi kickboxerzy Zamku Kurzętnik zdobywając kilka medali w tym jeden złoty, który był udziałem Patryka Rzepki w semi contact do 170 cm. Brązowy medal także w semi contact wywalczył Marcel Otolski  do150 cm w kategori młodzik , drugi brąz zdobył Krystian Sikorski z tym, że w walkach na piankowe pałki w kategori dzieci .

 

O medalowe zdobycze  otarli się przegrywając zaledwie jednym punktem miejsca na podium Patryk Cichocki, Paweł Szreder, Wiktor Dąbrowski, Kamil Wiśniewski i Krystian Rzepka.
Dla dzieciaków poza rywalizacją sportową i nowymi doświadczeniami w sportach walki, które zdobywają podczas takich zawodów jak te , młlo spędzają wspólnie czas na zabawie .
Z tego miejsca dziękuję rodzicom którzy angażują się w pomoc w wyjazdach na zawody ,oraz sponsorom bez których udział w wielu zawodach byłby nie możliwy .

Leszek Jobs – trener sekcji Zamek Kurzętnik
{gallery}ostro18{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x