Zgrupowanie kickbokserów przed MŚ – W Lubawie mieli wszystko

W dniach od 20 do 22 czerwca br. w Lubawie odbyło się zgrupowanie Kadry Narodowej Kadetów w formule walki kick-light w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata, które odbędą się od 6 do 14 września br. we Włoszech. W zgrupowaniu udział wzięło jedenastu kadrowiczów powołanych przez trenera kadry Rafała Mazurowskiego. Wśród wybrańców byli oczywiście zawodnicy SWW Champion Lubawa.

Skład:

Weronika Nowak, Sylwia Bancer, Oliwia Piotrzkowska, Oliwia Lóźniewska, Piotr Stępień, Lucjan Wiśniewski, Hubert Łaniewski, Konrad Łaniewski, Mateusz Dymek, Sebastian Samiła i Michał Adamek.

Pierwszego dnia po przyjeździe kadrowicze zakwaterowali się w hotelu „Maximus”, następnie odbyło się ważenie i po krótkiej odprawie wszyscy otrzymali kadrowe koszulki sfinansowane przez firmę „Szynaka Meble”. Kolejnego dnia w sobotę dzień rozpoczął się od porannej zaprawy biegowej i rozruchu na lubawskim stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji, później po śniadaniu odbyła się sesja zdjęciowa i kolejny trening na hali OSiR-u, gdzie przeprowadzono ćwiczenia sprawnościowo – wydolnościowe, ponadto przećwiczone były warianty walki i zadania taktyczne. Po obiedzie, ufundowanym przez Jerzego Banaszewskiego z „Zajazdu Tropicana” kadrowicze mieli czas wolny. Miłym gestem zaskoczył uczestników obozu prezes CSW Champion Lubawa Mariusz Zięba, który wręczył wszystkim upominki. Na następnym treningu po rozgrzewce (zawodnicy zagrali w piłkę nożną) odbyły się sparingi, w których kadrowicze stoczyli po kilka walk trzy rundowych. Tego samego dnia odbył się wykład na temat diety i dopingu, który przeprowadził absolwent AWF Krystian Kaniewski. Wieczorem przed kolacją kadrowicze skorzystali jeszcze z odnowy biologicznej, a na zakończenie drugiego dnia zgrupowania przeprowadzono podsumowujące zebranie. Niedziela też przebiegała też pod znakiem ciężkiej pracy.

Po wnikliwej obserwacji widać, że zawodnicy prezentują się lepiej niż podczas ostatniego obozu w Pułtusku. Krystalizuje się skład ekipy na Mistrzostwa Świata. Jestem pełen podziwu dla tych młodych ludzi, którzy poświęcają się, aby być na każdym zgrupowaniu. Wyróżniają się niesamowitą wolą walki, aby przekonać swoją dyspozycją, że jesteśmy gotowi do startu w mistrzostwach!

W imieniu kadry wierzymy głęboko że trud i poświęcenie zostanie docenione i Polski Związek Kickboxingu zrobi wszystko aby umożliwić wyjazd kadetom w jak najliczniejszym składzie, aby móc podbić włoską ziemię podczas Mistrzostw Świata! – kończy podsumowanie zgrupowania trener Rafał Mazurowski.

{AdmirorGallery}oboz70{/AdmirorGallery}

Za pomoc w organizacji zgrupowania podziękowania należą się następującym firmom i osobom.

Hotel i Restauracja „Maximus” Iwony Wojtowicz – zakwaterowanie wraz ze śniadaniami i kolacjami

Zajazd Tropicana – obiady

Szynaka Meble – ufundowane koszulki kadrowe

Ośrodek Sportu i Rekreacji – obiekty z których korzystali kadrowicze

PHU Mariusz Zięba – upominki

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Champion Lubawa kickboxing lubawa

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x