Garmin MTB Series zagości w Elblągu! Nowy cykl pełen atrakcji

28 września 2014 roku w Elblągu odbędzie się drugi etap cyklu Garmin MTB Series. Jest to nowy cykl maratonów MTB zlokalizowany na północy Polski. Składa się on z trzech etapów, które rozgrywane będą przez trzy kolejne weekendy na przełomie września i października 2014 roku. Cykl rozpoczyna się w Gdańsku (21.09.2014), a finał odbędzie się w Kątach Rybackich (05.10.2014).

Organizatorem Garmin MTB Series Elbląg jest firma Labosport Polska s.c., która do tej pory specjalizowała się w organizacji dużych imprez triathlonowych m.in. największego w Polsce cyklu Garmin Iron Triathlon.

Start, meta i centrum całej imprezy zlokalizowane będą przy ul. Sybiraków, natomiast cała trasa przebiega przez teren Parku Krajobrazowego Bażantarnia w Elblągu. Długość jednej pętli na Garmin MTB Series Elbląg wynosi 15 km, a każdy zawodnik będzie miał do wyboru trzy opcje długości trasy: dystans „MINI” (15 km), dystans „MIDI” (30 km) oraz dystans „MAXI” (45 km).

„Dla pierwszych stu elblążan, którzy dokonają rejestracji na stronie internetowej www.mtbseries.pl, przygotowaliśmy niespodziankę. Dla nich kwota wpisowego została obniżona do 30 złotych. Natomiast zapisując się na cały cykl można dodatkowo obniżyć tą kwotę o kolejne 10 zł.” – mówi Filip Szołowski z Labosport Polska.

Aktualnie trwają zapisy do Garmin MTB Series na wszystkie edycje cyklu. Rejestracji na zawody można dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie www.mtbseries.pl. Zapraszamy też na facebookowy profil imprezy na www.facebook.com/mtbseris

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg mtb

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x