Górskie MP 2011 – Wypadek Anny Harkowskiej – czy wystartuje?

W okolicach Jeleniej Góry w ten weekend rozgrywane są Górskie Mistrzostwa Polski. W przeddzień imprezy wypadkowi uległa jedna z naszych faworytek w wyścigu seniorek Anna Harkowska. Jak poinformował portal „Kolarski serwis” zawodniczka zespołu Kallisto Warmia i Mazury Olsztyn została potrącona przez samochód, którego kierowca zbiegł z miejsca wypadku. Poszkodowana  została przewieziona do szpitala, jednak  wypisano ją na  żądanie i prawdopodobnie wystartuje w Górskich MP.

 

Anna Harkowska jest przykładem niezłomności i ogromnej determinacji. Przed laty uległa bardzo groźnemu wypadkowi i choć nikt nie dawał jej szans powrotu do sportu wyczynowego potrafiła odzyskać sprawność i obecnie jest jedną z najlepszych polskich zawodniczek w kolarstwie szosowym. Wczorajszy incydent i jej decyzja o ewentualnym udziale w sobotnim wyścigu to kolejny przykład twardego charakteru. Ale oczywiście wola startu to jeszcze nie wszystko, bowiem liczne potłuczenia i obtarcia mogą okazać się na tyle bolesne, że lekarz nie dopuści jej do imprezy.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x