Gwiazda Mazurska w całej okazałości – Prawie jak szkoła przetrwania

Gwiazda Mazurska to impreza z cyklu Merida Mazovia MTB, ale inna on tradycyjnych. Wykorzystując długi weekend organizatorzy zaproponowali rywalizacje w kilku etapach. Krajobrazy wokół Szczytna niezapomniane, wysiłek fizyczny w takich warunkach to sama przyjemność. Kolarze mieli do wyboru trzy możliwości o różnym stopniu trudności. Wyścig składał się z czterech etapów (czasówka + próby ze startu wspólnego). Liczył się Łączny czas. Klasyfikacje Fit wygrał Bartosz Karczmarski ze Szczytna, w innych kategoriach tez sporo naszych w czołówce.

Wyniki

Klasyfikacja generalna Mega

1 Gołębiewski Radosław Toruń / TTC JADE TORUŃ 00:07:44 02:14:56 01:55:39 01:39:12 05:57:31 M3 1

2 Pacevicius Sarunas Velostreet-Fuji / LKKA 00:07:55 02:15:02 01:55:40 01:39:44 05:58:21 M2 1

3 Koza Przemysław Puławy / MERIDA BIG.NINE Rajders 00:07:45 02:15:04 01:59:13 01:39:41 06:01:43 M3 2

4 Kostrzewa Michał Radom / P.R.B. KOMBUD 00:07:37 02:18:09 01:58:24 01:39:43 06:03:53 M2  2

5 Ziółkowski Janusz Toruń / TTC JADE TORUŃ 00:08:05 02:17:26 01:59:23 01:39:38 06:04:32 M4 1

6 Maleszka Grzegorz Olsztyn / Dachland 00:08:05 02:18:22 01:58:29 01:39:47 06:04:43 M3 3

…………………………………………………………………………………………………………………….

7 Kozdryk Piotr Stawiguda / Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 00:07:59  02:18:59 01:58:22 01:39:46 06:05:06 M2 3

8 Skalski Tomasz Mrągowo / RENAULT ECO2 TEAM 00:08:11 02:18:08 01:59:57 01:39:42 06:05:58 M3  4

9 Łukaszewski Sławomir Nidzica / Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 00:08:18 02:18:31 02:00:00 01:41:01 06:07:50 M5 1

11 Janecki Robert Mrągowo / RENAULT ECO2 TEAM 00:07:57 02:18:30 02:00:39 01:41:02 06:08:08 M3 6

15 Trzciński Arek Szczytno / Kross Racing Team 00:08:14 02:23:54 01:59:55 01:39:45 06:11:48 M3 10

18 Mikielski Witold Olsztynek / YOONA MTB 00:08:13 02:21:30 02:02:18 01:42:34 06:14:35 M24

20 Stańczyk Tomasz Mragowo / RENAULT ECO2 TEAM 00:08:11 02:21:47   02:05:06 01:42:33 06:17:37 M3 12

21 Smoliński Rafał Ostróda / YOONA MTB 00:07:53 02:24:03 02:03:43 01:42:47 06:18:26 M2  5

26 Tąporowski Mariusz Olsztyn / WKR FAN Team 00:08:35 02:23:49 02:05:34 01:46:47 06:24:45 M3 14

27 Tumaniec Dariusz Olsztyn / Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 00:08:03 02:26:25 02:08:00 01:44:01 06:26:29 M3 15

33 Dakszewicz Kacper Olsztyn / WKR FAN Team 00:08:20 02:25:12 02:16:03 01:46:19 06:35:54 M3  21

34 Żegunia Marcin Ostróda / YOONA MTB 00:08:01 02:30:12 02:12:27 01:46:17 06:36:57 M3 22

41 Zagożdżon Witold NIDZICA / Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 00:08:30 02:31:16 02:15:40 01:50:11

44  Borucki Lech Nidzica / Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 00:08:25 02:34:46 02:17:57 01:46:50 06:47:58 M5  3

45 Strzelecki Daniel Dywity / WKR FAN Team 00:08:28 02:32:53 02:17:09 01:51:47 06:50:17 M3 26

48  Mazur Paweł Olsztyn / WKR FAN Team 00:08:31 02:40:28 02:15:05 01:51:06 06:55:10 M3  29

49 Zieliński Krzysztof Olsztyn 00:08:23 02:38:58 02:16:28 01:51:27 06:55:16 M3 30

59 Stano Mateusz Ostróda / YOONA MTB 00:08:19 02:43:31 02:23:32 01:56:32 07:11:54 M1 3

64 Loda Adam Olsztyn / WKR FAN Team 00:09:26 02:46:54 02:23:57 01:57:21 07:17:38 M3 35

67Gołowacz Robert Olsztyn 00:08:50 02:45:28 02:26:01 01:59:46 07:20:05 M4 14

68 Romanow Marcin Olsztyn / Apteki Centrum Racing Team 00:08:32 02:51:03 02:26:25 01:54:45 07:20:45 M3 37

70 Nawrocki Sergiusz  Olsztyn / oddech gonionego psa 00:08:50 02:41:34 02:31:00 02:01:09 07:22:33 M4 15

77 Żmijewski Paweł DZIAŁDOWO / BIKE SPORT DZIAŁDOWO 00:09:01 02:44:23 02:30:22 02:04:07 07:27:53 M3 42

95 Piotrowski Krzysztof Działdowo / BIKE SPORT DZIAŁDOWO 00:09:08 02:51:29 02:37:24 02:34:19 08:12:20 M4    22

96 Jarczyk Tomasz Olsztyn 00:08:56 02:40:55 03:26:36 01:56:46 08:13:13 M3 50

100 Doburzyński Romuald Olsztyn / Michelin Team 00:09:29 03:06:02 02:51:12 02:15:02 08:21:45 M4 23

102 Ratajczak Andrzej Olsztyn / galux 00:09:46 03:13:46 02:50:47 02:21:29 08:35:48 M5 14

105 Roszkowski Cezary Olsztyn / WKR FAN Team 00:09:41 02:58:39 03:26:36 02:34:19 09:09:15 M4 24

 Klasyfikacja generalna Fit

1 Karczmarski Bartosz Szczytno 00:07:23 00:49:49 00:54:24 01:12:01 03:03:37 FM1 1

2 Kaczmar  Patryk Nowy Dwór Maz / STSmaraton Rower-Mot team 00:08:05  00:52:52 00:55:28 01:16:21 03:12:46 FM1 2

3 Malinowski Jacek PŁOCK 00:08:12 00:54:20 00:58:06 01:17:42 03:18:20 FM4 1

4 Tworkowski Wojciech Szczytno 00:08:28 00:54:27 00:58:05 01:21:07 03:22:07 FM3 1

5  Cichocki Rafał Sulejówek 00:08:51 00:55:54 00:58:07 01:20:30 03:23:22 FM2 1

6 Szczygielski Pawel Szczytno 00:08:23 00:55:53 00:58:03 01:21:05 03:23:24 FM2 2

……………………………………………………………………………………………………………….

8 Bałdyga Stanisław Szczytno 00:08:50 00:57:36 01:02:01 01:24:10 03:32:37 FM5 1

9 Grotkowski Radek Pasym 00:08:44 00:56:56 01:01:16 01:28:43 03:35:39 FM3 2

13 Dąbkowski Michał Olsztyn / MTB OLSZTYN TEAM 00:08:55 01:04:22 01:03:30 01:25:06 03:41:53 FM2 4

14Mierczak Marcin Olsztyn / MTB OLSZTYN TEAM 00:09:15 01:01:53 01:04:35 01:26:12 03:41:55 FM2  5

15 Wałkuski Piotr Szczytno / ŚWITEŹ SZCZYTNO 00:09:01 01:01:44 01:04:23 01:27:02 03:42:10 FM3 3

17Florczyk  Mariusz Ełk 00:08:50 01:03:40 01:03:31 01:27:23 03:43:24  FM3 4

20 Guzewicz Artur Olsztyn / MTB OLSZTYN TEAM    00:08:54     01:04:39 01:04:34 01:26:03 03:44:10 FM2 6

22 Pawlaczyk Piotr Szczytno 00:09:18 00:59:13 01:03:07 01:33:10 03:44:48 FM1 4

24 Bogucki Bartosz Olsztyn / Michelin Team 00:09:25 01:01:15 01:05:01 01:31:22 03:47:03 FM3 5

25 Gęsicki Mariusz Szczytno 00:09:17 01:03:23 01:07:33 01:27:28 03:47:41 FM4 4

27 Milewski  Jacek KIEŹLINY / WKR FAN Team 00:09:36  01:03:15  01:06:03  01:30:45 03:49:37 FM4 5

32Muszyński Piotr Olsztyn 00:09:41 01:04:52 01:09:36  01:31:46  03:55:55 FM1 6

34 Malanowski Damian Pasym 00:09:14 01:03:54 01:10:20   01:34:49 03:58:17 FM1 7

35 Orłowski  Jan    Dywity / WKR FAN Team    00:09:50 01:03:47 01:12:36  01:33:38 03:59:51

42 Leska Zygfryd  Szczytno 00:09:29 01:10:13 01:16:59 01:39:28  04:16:09 FM6 3

50 Krześlak Tadeusz Olsztyn 00:10:11 01:13:06 01:19:40 01:49:34 04:32:31 FM5 5

63 Buczyńska-Orłowska Danuta Dywity / WKR FAN Team 00:12:14 01:22:52 01:33:11 02:03:17 05:11:34 FK5 3

64Dziekanowska  Mariola Olsztyn 00:11:35 01:27:18 01:32:39 02:00:56  05:12:28 FK2 2

66Podgródny Andrzej Olsztyn / WKR FAN Team 00:11:22 01:29:24 01:44:05 02:23:49 05:48:40 FM4 10

Klasyfikacja generalna hobby

1 Pomaski Mateusz Wołomin / UKK.BDC Huragan Wołomin 00:08:51 00:22:38 00:28:20 00:28:04 01:27:53 HM3 1

2 Madajczak Radek Legionowo / AIRBIKE.PL 00:09:26 00:22:45 00:28:21 00:29:33 01:30:05

3 Bregier Szymon Płock / AKADEMIA-RUCHU PŁOCK 00:09:41 00:22:54 00:29:34 00:28:49 01:30:58 HM2 1

4 Macieja Kacper WSKG Terbud Team 00:09:27 00:22:55 00:29:35 00:29:40 01:31:37 HM3 2

5 Nowak Bartosz Legionowo / GERAPPA 00:09:48 00:23:07 00:30:21 00:29:37 01:32:53 HM3 3

6 Szałachowski Wojciech Mrągowo / MSR Mrągowo 00:10:01 00:22:56 00:30:23 00:29:39 01:32:59 HM3 4

………………………………………………………………………………………………………………………….

12 Nalepa Bartosz Mrągowo / MSR Mrągowo 00:11:00 00:25:57 00:33:17 00:33:24 01:43:38 HM1 1

15 Jerzynowski Jakub Ostróda-Kajkowo / YOONA MTB 00:10:58 00:27:24 00:33:43 00:35:37 01:47:42 HM3 8

16 Żegunia Jakub Ostróda / YOONA MTB 00:11:08 00:28:20 00:33:45 00:36:35 01:49:48 HM2 4

25 Medźwiedzki Daniel Szczytno 00:10:47 00:29:38 00:40:45 00:42:37 02:03:47 HM3 10

31 Grotkowski Michał Pasym 00:12:38 00:33:02 00:43:14 00:43:05 02:11:59 HM1 7

33 Tumaniec Maja Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 00:12:16 00:33:02 00:43:33 00:43:44 02:12:35 HK2 3

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x