Harce wokół Jeziora Luterskiego – Po mistrzostwo i Puchar Warmii

Jak zwykle raz w roku kolarze spotykają się nad Jeziorem Luterskim, by na malowniczych trasach wokół tego akwenu rozegrać Puchar Warmii (to już 27 edycja) oraz mistrzostwa okręgu. Stawka jak zwykle międzynarodowa, gościliśmy niezawodnych cyklistów z Kaliningradu, co do krajowych rywali tu wielkich nazwisk zabrakło, za to zjawiło się wiele zawodniczek i zawodników, którzy uczyli się kolarstwa na Warmii i Mazurach, a teraz reprezentują inne klubu, głównie Stal Grudziądz. W sobotę uczestnicy rozegrali jazdę indywidualną na czas, za co przyznawane były tytuły , a był to jednocześnie I etap Wyścigu o Puchar Warmii. Niedziela to rywalizacja ze startu wspólnego.

 

Emocji nie zabrakło, zwłaszcza w kategoriach liczniej obsadzonych. Poniżej podajemy szczegółowe wyniki: najpierw mistrzostw, potem Pucharu Warmii.

Mistrzostwa okręgu w jeździe na czas  2012

Kategoria Żak DYSTANS 3,6km

1 WETZEL  Wojciech  SP Nawiady  0:06:51 

2 BUŚKO  Michał   UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:07:12

3 SZAŁACHOWSKI Wojciech  MSR Mrągowo 0:07:17

4 PRZYBOROWSKIHubert  MSR Mrągowo  0:07:56

5 KRZEŚCIJAŃSKI  Bartłomiej  BKK RANT Bartoszyce  0:08:34

Kategoria żaczka DYSTANS 3,6km

1 GRYGAS   Emilia  LKK Warmia Biskupiec 0:07:54

Kategoria młodzik DYSTANS 5,0km

1 KLUCZNIK  Bartłomiej UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:09:12 

2 PIOTROWSKI  Mateusz BKK RANT Bartoszyce 0:09:15

3 KOSTRUBSKI Paweł  LKK Warmia Biskupiec 0:09:18

4 DĘBNIAK Adrian UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:09:32

5 SKOPNIK Błażej    MSR Mrągowo 0:09:32

6 PAZIK Patryk UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:09:34

7 RAJCH       Bartłomiej MSR Mrągowo 0:09:40

8 KACZMARYK Krzysztof LKK Warmia Biskupiec 0:09:47

9 KALISZUK  Wojciech UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:09:53

10 NALEPA   Michał MSM Mrągowo 0:09:58

11 PIEKARA Arkadiusz BKK RANT Bartoszyce 0:10:01

12 BURCZAK Dawid LKK Warmia Biskupiec 0:10:09

13 PÓL Bartosz UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:10:33

14 ROMANIUK Jakub MSR Mrągowo 0:10:34

15 OKUNIEWSKI Sebastian UKS Przyjaźń Bartoszyce   0:10:35

16 ZAWISTOWSKI   Kacper UKK Prostki 0:10:56

17 ŁOKUCIEJEWSKI Maksym UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:11:00

18TREMBOWSKI Cezary MSR Mrągowo 0:11:23

Kategoria młodziczka DYSTANS 5,0km

1 LIPIEJKO Karolina UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:10:38 

2 BAŁDYGA  Magda UKK Prostki 0:10:39

3 JANKOWSKA Natalia MSR Mrągowo 0:10:56

4 STAŃCZAK Patrycja LKK Warmia Biskupiec 0:11:00

5 MASTALERZ Wiktoria MSR Mrągowo 0:11:16

6 ROLKA Klaudia SP Nawiady 0:11:39

Kategoria junior młodszy DYSTANS 11,0km

1 DANIEL  Arkadiusz MSR Mrągowo 0:17:30 

2 RYDEL Marek LKK Warmia Biskupiec 0:17:33

3 GRUDEK Karol MSR Mrągowo  0:17:39

4 OSTROMECKI Marcin UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:18:07

5 GODZIUK Grzegorz MSR Mrągowo 0:18:14

6 MRÓWKA Adrian UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:18:27

7 PACHUCKI  Mateusz LKK Warmia Biskupiec 0:18:30

8 SARNA Brajan UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:18:51

9 MALISZEWSKI Damian UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:19:12

10 NAŁYSNYK Michał BKK RANT Bartoszyce 0:20:43

Kategoria juniorka młodsza DYSTANS 11,0km

1 SKUBAJA Zuzanna LKK Ziemia Lubawska 0:18:52 

2 KMIOŁEK Klaudia LKK Warmia Biskupiec 0:19:52

3 NOWOSIELSKA Angelika UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:19:53

{AdmirorGallery}lutry7{/AdmirorGallery}

Fot. Michał Gerszewski

Kategoria junior DYSTANS 15,3km

1 SUCHOCKI Wojciech LKK Warmia Biskupiec 0:22:04 

2 KOWALCZYK Krystian LKK Warmia Biskupiec 0:22:40

3 GOTOWICKI  Damian LKK Warmia Biskupiec 0:23:51

4 SKRZESZEWSKI   Piotr LKK Warmia Biskupiec 0:24:07

5 ZYSK  Radosław MSR Mrągowo 0:24:19

6 STOCHMAL Krystian WMKS Olsztyn 0:24:23

7 ŻARNOCH  Wojciech MSR Mrągowo 0:25:49

8 WIELOSZYŃSKI  Szymon BKK RANT Bartoszyce 0:26:03

Kategoria juniorka DYSTANS 11,0km

1 DZIUBA Bogumiła  LKK Warmia Biskupiec 0:17:24

2 STAŃCZAK Aleksandra LKK Warmia Biskupiec 0:19:18

Kategoria Elita mężczyźni DYSTANS 15,3km

1 SKRZESZEWSKI* Paweł WMKS Olsztyn 0:21:28

2 SYROJĆ Radosław WMKS Olsztyn 0:21:41

3 JANKOWSKI * Jakub WMKS Olsztyn 0:23:51

Kategoria  Elita kobiety DYSTANS 11,0km

1 KOPIŃSKA Monika LKK Warmia Biskupiec  0:18:44

Mistrzostwa Województwa ze startu wspólnego

Kategoria Żak – DYSTANS 18 KM

1 BUŚKO  Michał  UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:36:43

2 SZAŁACHOWSKI Wojciech  MSR Mrągowo 0:36:46

3 PAWLAK Wiktor WMKS Olsztyn 0:40:27

4 WETZEL Wojciech SP Nawiady 0:41:43

5 PRZYBOROWSKI Hubert MSR Mrągowo  0:44:04

PK BALCER Bartek LKK Warmia Biskupiec 0:36:35

Kategoria Żaczka – DYSTANS 18 KM

1 GRYGAS Emilia LKK Warmia Biskupiec 0:43:06

PK RARAK Weronika LKK Warmia Biskupiec 0:36:41

Kategoria Młodziczka – DYSTANS 19 KM

1 LIPIEJKO Karolina UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:36:37

2 JANKOWSKA Natalia MSR Mrągowo 0:36:37

3 STAŃCZAK Patrycja LKK Warmia Biskupiec 0:36:37

4 MASTALERZ Wiktoria MSR Mrągowo 0:36:46

Kategoria młodzik – DYSTANS 36 KM

1 KOSTRUBSKI Paweł  LKK Warmia Biskupiec 1:05:47

2 KLUCZNIK Bartłomiej UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:05:47

3 SKOPNIK Błażej MSR Mrągowo 1:05:47

4 RAJCH Bartłomiej MSR Mrągowo 1:05:47

5 PIEKARA Arkadiusz BKK RANT Bartoszyce 1:05:47

6 ROMANIUK Jakub MSR Mrągowo 1:05:47

7 KALISZUK Wojciech UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:05:47

8 ŁOKUCIEJEWSKI Maksym UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:05:57

9 KACZMARYK Krzysztof LKK Warmia Biskupiec 1:05:57

10 PÓL Bartosz UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:05:57

11OKUNIEWSKI Sebastian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:05:57

12 PAZIK Patryk UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:05:57

13 BURCZAK Dawid LKK Warmia Biskupiec 1:06:05

14 DĘBNIAK Adrian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:06:11

15 PIOTROWSKI Mateusz BKK RANT Bartoszyce 1:06:11

Kategoria junior młodszy – DYSTANS 54 KM

1 OSTROMECKI Marcin  UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:31:52

2 PACHUCKI Mateusz LKK Warmia Biskupiec 1:31:52

3 RYDEL Marek LKK Warmia Biskupiec 1:31:52

4 GRUDEK Karol MSR Mrągowo 1:31:52

5 MALISZEWSKI Damian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:31:52

6 SARNA Brajan UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:31:52

7 DANIEL  Arkadiusz MSR Mrągowo  1:31:52

8 GODZIUK Grzegorz MSR Mrągowo 1:31:52

9 CHUDAS Adrian LUKS Olimpijczyk Morąg 1:31:52

10 NAŁYSNYK Michał BKK RANT Bartoszyce 1:44:28

11 GOŁĘBIOWSKI Kuba WMKS Olsztyn 1:48:31

Kategoria juniorka młodsza – DYSTANS 36 KM

1 KMIOŁEK Klaudia LKK Warmia Biskupiec 1:05:47

2 NOWOSIELSKA Angelika UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:05:57

SKUBAJA Zuzanna LKK Ziemia Lubawska wycofana (kraksa)

Kategoria juniorka – DYSTANS 54 KM

1 DZIUBA Bogumiła LKK Warmia Biskupiec 1:31:52

2 STAŃCZAK Aleksandra LKK Warmia Biskupiec 1:38:04

Kategoria Elita kobiety – DYSTANS 54 KM

1 KOPIŃSKA Monika LKK Warmia Biskupiec 1:31:52

Kategoria junior – DYSTANS 90 KM

1 SUCHOCKI Wojciech LKK Warmia Biskupiec 2:20:18

2 SKRZESZEWSKI Piotr LKK Warmia Biskupiec 2:24:02

3 GOTOWICKI  Damian LKK Warmia Biskupiec 2:25:44

4 STOCHMAL Krystian WMKS Olsztyn 2:49:05

5 ZYSK  Radosław MSR Mrągowo 2:49:06

6 MILEWSKI Marcin WMKS Olsztyn  2:50:32

7 ŻARNOCH Wojciech MSR Mrągowo 2:54:01

8 KOWALCZYK Krystian LKK Warmia Biskupiec 2:54:10

Kategoria Elita Mężczyźni – DYSTANS 54 KM

1 JANKOWSKI * Jakub WMKS Olsztyn 2:16:56

2 SKRZESZEWSKI* Paweł WMKS Olsztyn 2:16:56

3 SYROJĆ Radosław WMKS Olsztyn  2:16:56

 

XXVII MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI „DOOKOŁA JEZIORA LUTERSKIEGO” „PUCHAR WARMII”

Kategoria Żak

Jazda na czas DYSTANS 3,6km

1 WETZEL  Wojciech  SP Nawiady  0:06:51

2 BLEYSHVITS Konstantin Kaliningrad 0:07:03

3 BUŚKO  Michał   UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:07:12

4 SZAŁACHOWSKI Wojciech  MSR Mrągowo 0:07:17

5 MOLOKOV Vadim Kaliningrad 0:07:26

6 PRZYBOROWSKIHubert  MSR Mrągowo  0:07:56

7 KRZEŚCIJAŃSKI  Bartłomiej  BKK RANT Bartoszyce  0:08:34

Start wspólny – DYSTANS 16 KM

1 JAROS Dawid ALKS STAL Grudziądz 0:36:39

2 WRÓBEL Michał KLKS Lider Sztum 0:36:39

3 BLEYSHVITS Konstantin Kaliningrad 0:36:43

4 BUŚKO Michał UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:36:43

5 SZAŁACHOWSKI Wojciech MSR Mrągowo 0:36:46

6 PAWLAK Wiktor WMKS Olsztyn 0:40:27

8 MOLOKOV Vadim Kaliningrad 0:41:14

9 WETZEL Wojciech SP Nawiady 0:41:43

10 PRZYBOROWSKI Hubert MSR Mrągowo 0:44:04

PK BALCER Bartek LKK Warmia Biskupiec 0:36:35

Klasyfikacja łączna

1 BLEYSHVITS Konstantin Kaliningrad 0:43:46

2 BUŚKO Michał UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:43:55

3 SZAŁACHOWSKI Wojciech MSR Mrągowo 0:44:03

4 WETZEL Wojciech SP Nawiady 0:48:34

5 MOLOKOV Vadim Kaliningrad 0:48:40

6 PRZYBOROWSKI Hubert MSR Mrągowo 0:52:00

PK BALCER Bartek LKK Warmia Biskupiec 0:42:51 (1 miejsce)

Kategoria żaczka

Jazda na czas DYSTANS 3,6km

1 GRYGAS   Emilia  LKK Warmia Biskupiec 0:07:54

2 USTIUGOVA Mariia Kaliningrad 0:08:02

Start wspólny – DYSTANS 18 KM

1 GRYGAS Emilia LKK Warmia Biskupiec 0:43:06

2 USTIUGOVA Mariia Kaliningrad 0:45:04

PK RARAK Weronika LKK Warmia Biskupiec 0:36:41

Klasyfikacja łączna

1 GRYGAS Emilia LKK Warmia Biskupiec 1:26:12

2 USTIUGOVA Mariia    Kaliningrad  1:30:08

PK RARAK Weronika  LKK Warmia Biskupiec 1:13:22 (1 miejsce)

Kategoria młodziczka

Jazda na czas DYSTANS 5,0km

1 LIPIEJKO Karolina UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:10:38

2 BAŁDYGA  Magda UKK Prostki 0:10:39

3 JANKOWSKA Natalia MSR Mrągowo 0:10:56

4 STAŃCZAK Patrycja LKK Warmia Biskupiec 0:11:00

5 MASTALERZ Wiktoria MSR Mrągowo 0:11:16

6 ROLKA Klaudia SP Nawiady 0:11:39

Start wspólny DYSTANS 18 KM

1 LIPIEJKO Karolina UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:36:37

2 JANKOWSKA  Natalia MSR Mrągowo 0:36:37

3 STAŃCZAK Patrycja LKK Warmia Biskupiec   0:36:37

4 MASTALERZ    Wiktoria MSR Mrągowo 0:36:46

5 KAMROWSKA Marta KLKS Lider Sztum 0:36:43

Klasyfikacja łączna

1 LIPIEJKO Karolina UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:47:15

2 JANKOWSKA Natalia MSR Mrągowo 0:47:33

3 STAŃCZAK Patrycja  LKK Warmia Biskupiec 0:47:37

4 MASTALERZ Wiktoria MSR Mrągowo 0:48:02

Kategoria młodzik

Jazda na czas DYSTANS 5,0km

1 KLUCZNIK Bartłomiej UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:09:12

2 PIOTROWSKI Mateusz BKK RANT Bartoszyce 0:09:15

3 KOSTRUBSKI  Paweł  LKK Warmia Biskupiec 0:09:18

4 KOLESOV Aleksei Kaliningrad 0:09:19

5 STARCHENKO Nikita Kaliningrad 0:09:24

6 KLIMKOWSKI  Piotr TKK PACIFIC Toruń 0:09:24

7 DĘBNIAK Adrian UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:09:32

8 SKOPNIK Błażej MSR Mrągowo 0:09:32

9 PAZIK    Patryk UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:09:34

10 RAJCH Bartłomiej MSR Mrągowo 0:09:40

11 KACZYŃSKI  Jarosław   TKK PACIFIC Toruń 0:09:44

12 KACZMARYK Krzysztof LKK Warmia Biskupiec 0:09:47

13 LAPAEV Ivan Kaliningrad 0:09:49

14 KALISZUK Wojciech UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:09:53

15 NALEPA Michał MSM Mrągowo 0:09:58

16 EVDOKIMOV Pavel Kaliningrad 0:09:58

17 PIEKARA Arkadiusz BKK RANT Bartoszyce 0:10:01

18 BURCZAK Dawid LKK Warmia Biskupiec 0:10:09

19 ELIZAROV Roman Kaliningrad 0:10:19

20 KNAUS Maxi Kaliningrad 0:10:21

21 PÓL Bartosz UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:10:33

22 ROMANIUK   Jakub MSR Mrągowo 0:10:34

23 OKUNIEWSKI Sebastian UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:10:35

24 ZAWISTOWSKI Kacper UKK Prostki 0:10:56

25 ŁOKUCIEJEWSKI Maksym UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:11:00

26 TREMBOWSKI Cezary MSR Mrągowo 0:11:23

27 VASILEV Vadim Kaliningrad 0:11:26

28 SHIKHOV Evgeny Kaliningrad 0:11:48

Start wspólny DYSTANS 36 KM

1 KOSTRUBSKI Paweł  LKK Warmia Biskupiec 1:05:47

2 KLUCZNIK Bartłomiej UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:05:47

3 MICHALSKI Piotr ALKS STAL Grudziądz 1:05:47

4 NIEMCZYK Piotr ALKS STAL Grudziądz 1:05:47

5 SKOPNIK Błażej MSR Mrągowo 1:05:47

6 RAJCH Bartłomiej MSR Mrągowo 1:05:47

7 KOLESOV Aleksei Kaliningrad 1:05:47

8 PIEKARA Arkadiusz BKK RANT Bartoszyce 1:05:47

9 ROMANIUK Jakub MSR Mrągowo   1:05:47

10 STARCHENKO Nikita Kaliningrad 1:05:47

11 KALISZUK Wojciech UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:05:47

12 KACZYŃSKI Jarosław TKK PACIFIC Toruń1:05:47

13 KLIMKOWSKI Piotr TKK PACIFIC Toruń 1:05:57

14 ŁOKUCIEJEWSKI Maksym UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:05:57

15 KACZMARYK Krzysztof LKK Warmia Biskupiec 1:05:57

16 PÓL Bartosz UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:05:57

17 OKUNIEWSKI Sebastian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:05:57

18 PAZIK Patryk UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:05:57

19 EVDOKIMOV Pavel Kaliningrad 1:06:05

20 BURCZAK Dawid LKK Warmia Biskupiec 1:06:05

21 ELIZAROV Roman Kaliningrad 1:06:09

22 DĘBNIAK Adrian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:06:11

23 PIOTROWSKI  Mateusz BKK RANT Bartoszyce 1:06:11

24 NIEWDANA Szymon  KLKS Lider Sztum 1:06:14

25 LAPAEV Ivan Kaliningrad 1:16:33

26 SHIKHOV Evgeny Kaliningrad 1:17:14

Klasyfikacja łączna

1 KLUCZNIK Bartłomiej UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:14:59

2 KOSTRUBSKI Paweł LKK Warmia Biskupiec 1:15:05

3 KOLESOV Aleksei Kaliningrad 1:15:06

4 STARCHENKO Nikita  Kaliningrad 1:15:11

5 SKOPNIK Błażej MSR Mrągowo 1:15:19

6 KLIMKOWSKI Piotr TKK PACIFIC Toruń 1:15:21

7 PIOTROWSKI  Mateusz BKK RANT Bartoszyce 1:15:26

8 RAJCH Bartłomiej MSR Mrągowo   1:15:27

9 PAZIK Patryk UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:15:31

10 KACZYŃSKI Jarosław TKK PACIFIC Toruń 1:15:31

11 KALISZUK Wojciech  UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:15:40

12 DĘBNIAK Adrian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:15:43

13 KACZMARYK Krzysztof LKK Warmia Biskupiec 1:15:44

14 PIEKARA Arkadiusz  BKK RANT Bartoszyce 1:15:48

15 EVDOKIMOV Pavel Kaliningrad 1:16:03

16 BURCZAK Dawid LKK Warmia Biskupiec 1:16:14

17 ROMANIUK Jakub MSR Mrągowo 1:16:21

18 ELIZAROV Roman Kaliningrad 1:16:28

19 PÓL Bartosz UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:16:30

20 OKUNIEWSKI Sebastian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:16:32

21 ŁOKUCIEJEWSKI Maksym UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:16:57

22 LAPAEV Ivan Kaliningrad 1:26:22

23 SHIKHOV Evgeny Kaliningrad 1:29:02

Kategoria junior młodszy

Jazda na czas DYSTANS 11,0km

1 MITIN Gleb Kaliningrad 0:16:06

2 DANIEL  Arkadiusz MSR Mrągowo 0:17:30

3 GŁĄBIŃSKI Bogusz ALKS STAL Grudziądz 0:17:01

4 KRASNODĘBSKI Artur ALKS STAL Grudziądz   0:17:22

5 RYDEL Marek LKK Warmia Biskupiec 0:17:33

6 GRUDEK Karol MSR Mrągowo  0:17:39

7 OSTROMECKI Marcin UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:18:07

8 GODZIUK Grzegorz MSR Mrągowo 0:18:14

9 MRÓWKA Adrian UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:18:27

10 PACHUCKI  Mateusz LKK Warmia Biskupiec 0:18:30

11 KONOPLEV Mitry Kaliningrad  0:18:32

12 SARNA Brajan UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:18:51

13 MALISZEWSKI Damian UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:19:12

14 NAŁYSNYK Michał BKK RANT Bartoszyce 0:20:43

Start wspólny DYSTANS 54 KM

1 OSTROMECKI Marcin  UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:31:52

2 ZIELIŃSKI  Marceli ALKS STAL ELPA EBAR Grudziądz 1:31:52

3 PACHUCKI Mateusz LKK Warmia Biskupiec 1:31:52

4 RYDEL Marek LKK Warmia Biskupiec 1:31:52

5 GŁĄBIŃSKI Bogusz ALKS STAL ELPA EBAR Grudziądz 1:31:52

6 GRUDEK Karol MSR Mrągowo 1:31:52

7 MALISZEWSKI Damian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:31:52

8 SARNA Brajan UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:31:52

9 DANIEL  Arkadiusz MSR Mrągowo 1:31:52

10 KRASNODĘBSKI Artur ALKS STAL ELPA EBAR Grudziądz 1:31:52

11 GODZIUK Grzegorz MSR Mrągowo 1:31:52

12 CHUDAS Adrian LUKS Olimpijczyk Morąg 1:31:52

13 WYSOCKI Radosław  ALKS STAL ELPA EBAR Grudziądz 1:39:01

14 KONCICKI Jakub ALKS STAL ELPA EBAR Grudziądz 1:39:04

15 NAŁYSNYK Michał BKK RANT Bartoszyce 1:44:28

16 GOŁĘBIOWSKI Kuba WMKS Olsztyn 1:48:31

Klasyfikacja łączna 

1 GŁĄBIŃSKI Bogusz STAL ELPA EBAR Grudziądz 1:48:53

2 KRASNODĘBSKI Artur STAL ELPA EBAR Grudziądz 1:49:14

3 DANIEL  Arkadiusz MSR Mrągowo 1:49:22

4 RYDEL Marek LKK Warmia Biskupiec 1:49:25

5 GRUDEK Karol MSR Mrągowo 1:49:31

6 OSTROMECKI Marcin UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:49:59

7 GODZIUK Grzegorz MSR Mrągowo 1:50:06

8 PACHUCKI Mateusz   LKK Warmia Biskupiec 1:50:22

9 SARNA Brajan UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:50:43

10 MALISZEWSKI Damian UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:51:04

11 NAŁYSNYK Michał BKK RANT Bartoszyce 2:05:11

Kategoria juniorka młodsza

Jazda na czas DYSTANS 11,0km

1 SKUBAJA Zuzanna LKK Ziemia Lubawska 0:18:52

2 KMIOŁEK Klaudia LKK Warmia Biskupiec 0:19:52

3 NOWOSIELSKA Angelika UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:19:53

Start wspólny – DYSTANS 36 KM

1 KMIOŁEK Klaudia LKK Warmia Biskupiec 1:05:47

2 NOWOSIELSKA Angelika UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:05:57

SKUBAJA Zuzanna LKK Ziemia Lubawska wycofana (kraksa)

Klasyfikacja łączna

1 KMIOŁEK Klaudia LKK Warmia Biskupiec 1:25:39

2 NOWOSIELSKA Angelika UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:25:50

Kategoria juniorka

Jazda na czas –  DYSTANS 11,0km

1 DZIUBA Bogumiła  LKK Warmia Biskupiec 0:17:24

2 STAŃCZAK Aleksandra LKK Warmia Biskupiec 0:19:18

3 BALCEREK Agata ALKS STAL Grudziądz 0:20:03

4 DENISOVA Valeria Kaliningrad 0:24:53

Start wspólny – DYSTANS 54 KM

1 DZIUBA Bogumiła LKK Warmia Biskupiec 1:31:52

2 BALCEREK Agata ALKS STAL Grudziądz 1:36:16

3 STAŃCZAK Aleksandra LKK Warmia Biskupiec 1:38:04

Klasyfikacja łączna

1 DZIUBA Bogumiła LKK Warmia Biskupiec 1:49:16

2 BALCEREK AgataA LKS STAL Grudziądz 1:56:19

3 STAŃCZAK Aleksandra LKK Warmia Biskupiec 1:57:22

Kategoria junior

Jazda na czas DYSTANS 15,3km

1 SUCHOCKI Wojciech LKK Warmia Biskupiec 0:22:04

2 KOWALCZYK Krystian LKK Warmia Biskupiec 0:22:40

3 BONDAR Nikolay Kaliningrad 0:22:59

4 MADRAK Paweł  ALKS STAL Grudziądz 0:23:15

5GOTOWICKI  Damian LKK Warmia Biskupiec 0:23:51

6 SKRZESZEWSKI   Piotr LKK Warmia Biskupiec 0:24:07

7 ZYSK  Radosław MSR Mrągowo 0:24:19

8 STOCHMAL Krystian WMKS Olsztyn 0:24:23

9 ŻARNOCH  Wojciech MSR Mrągowo 0:25:49

10 WIELOSZYŃSKI  Szymon BKK RANT Bartoszyce 0:26:03

11 MADRAK Tomasz ALKS STAL Grudziądz 0:28:04

Start wspólny – DYSTANS 90 KM

1 MADRAK Paweł ALKS STAL Grudziądz 2:19:11

2 SUCHOCKI Wojciech  LKK Warmia Biskupiec 2:20:18

3 SKRZESZEWSKI Piotr LKK Warmia Biskupiec 2:24:02

4 GOTOWICKI  Damian  LKK Warmia Biskupiec 2:25:44

5 PYLAK Łukasz ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 2:25:44

6 KLASIŃSKI Łukasz ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 2:25:55

7 KUBIAK Patryk ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 2:25:58

8 STOCHMAL Krystian WMKS Olsztyn 2:49:05

9 ZYSK  Radosław MSR Mrągowo    2:49:06

10 MILEWSKI Marcin WMKS Olsztyn 2:50:32

11 ŻARNOCH Wojciech MSR Mrągowo 2:54:01

12 KOWALCZYK Krystian LKK Warmia Biskupiec 2:54:10

Klasyfikacja łączna 

1 SUCHOCKI Wojciech LKK Warmia Biskupiec 2:42:22

2 MADRAK Paweł ALKS STAL Grudziądz 2:42:26

3 SKRZESZEWSKI Piotr LKK Warmia Biskupiec 2:48:09

4 GOTOWICKI  Damian LKK Warmia Biskupiec 2:49:35

5 ZYSK  Radosław MSR Mrągowo 3:13:25

6 STOCHMAL Krystian  WMKS Olsztyn 3:13:28

7 KOWALCZYK Krystian LKK Warmia Biskupiec 3:16:50

8 ŻARNOCH Wojciech   MSR Mrągowo 3:19:50

Kategoria  Elita kobiety

Jazda na czas DYSTANS 11,0km

1 KARDAS  Aleksandra ALKS STAL Grudziądz 0:17:48

2 FABISZAK Daria  BCM NOWATEX UZD. Dąbki Ziemia Darłowska 0:17:48

3 CYWIŃSKA Paulina ALKS STAL Grudziądz 0:17:49

4 KOPIŃSKA Monika LKK Warmia Biskupiec 0:18:44

5 MITKOWSKA Natalia ALKS STAL Grudziądz 0:18:48

6 MENZIŃSKA Paulina BCM NOWATEX UZD. Dąbki Ziemia Darłowska 0:18:50

7 WUTKOWSKA Aurelia Olsztyn 0:24:58

Start wspólny – DYSTANS 54 KM

1 FABISZAK Daria BCM NOWATEX UZD. Dąbki Ziemia Darłowska 1:31:52

2 KARDAS Aleksandra ALKS STAL Grudziądz 1:31:52

3 MENZIŃSKA Paulina  BCM NOWATEX UZD. Dąbki Ziemia Darłowska 1:31:52

4 MITKOWSKA Natalia ALKS STAL Grudziądz 1:31:52

5 KOPIŃSKA Monika    LKK Warmia Biskupiec 1:31:52

6 CYWIŃSKA Paulina   ALKS STAL Grudziądz 1:31:52

7 BUCHOWIECKA Monika Gdynia 1:49:22

8 WUTKOWSKA Aurelia Olsztyn 2:01:50

Klasyfikacja łączna 

1 KARDAS Aleksandra ALKS STAL Grudziądz 1:49:40

2 FABISZAK Daria BCM NOWATEX UZD. Dąbki Ziemia Darłowska 1:49:40

3 CYWIŃSKA Paulina ALKS STAL Grudziądz 1:49:41

4 KOPIŃSKA Monika LKK Warmia Biskupiec 1:50:36

5 MITKOWSKA Natalia  ALKS STAL Grudziądz 1:50:40

6 MENZIŃSKA Paulina  BCM NOWATEX UZD. Dąbki Ziemia Darłowska 1:50:42

7 WUTKOWSKA Aurelia Olsztyn 2:26:48

Kategoria Elita mężczyźni

Jazda na czas – DYSTANS 15,3km

1 SKRZESZEWSKI* Paweł WMKS Olsztyn 0:21:28

2 SYROJĆ Radosław WMKS Olsztyn 0:21:41

3 CHIFIN Nikolay Kalingrad 0:23:23

4 VILKOV Viacheslav Kalingrad 0:23:37

5 JANKOWSKI * Jakub WMKS Olsztyn 0:23:51

Start wspólny – DYSTANS 90 KM

1 NOWACZEK Mateusz ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 2:15:17

2 JEZIORSKI  Rafał ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 2:15:17

3 FADEEV Alexander Kaliningrad 2:16:13

4 MIKHAILOV Gennadii Kaliningrad 2:16:17

5 KARGUL Wojciech ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 2:16:56

6 JANKOWSKI * Jakub WMKS Olsztyn 2:16:56

7 MATROSOV Alexandr   Kaliningrad  2:16:56

8 SKRZESZEWSKI* Paweł WMKS Olsztyn 2:16:56

9 KOK Dominik ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 2:16:56

10 SYROJĆ Radosław WMKS Olsztyn 2:16:56

11 MIKULICZ Mateusz ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 2:19:11

12 MICHCIŃSKI  Michał ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 2:19:18

13 VILKOV Viacheslav Kalingrad 2:24:24

14 ŁYŚ Daniel Niezrzeszony 2:25:44

15 FADEEV Sergey Kaliningrad 2:25:44

16 CHIFIN Nikolay Kalingrad 2:25:44

17 VOROBIEV Ruslan Kaliningrad 2:25:48

Klasyfikacja łączna

1 SKRZESZEWSKI* Paweł WMKS Olsztyn 2:38:24

2 SYROJĆ Radosław WMKS Olsztyn 2:38:37

3 JANKOWSKI * Jakub WMKS Olsztyn 2:40:47

4 VILKOV Viacheslav Kalingrad 2:48:01

5 CHIFIN Nikolay Kalingrad 2:49:07

Kategoria Masters

Jazda na czas DYSTANS 15,3 km

1 ZUGAJ Jan LUKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD 0:22:23

2 BLADOWSKI Roman KLKS LIDER Sztum 0:22:42

3 FOREMSKI Sławomir TTC JADE Toruń 0:22:58

4 GAY Mirosław KLKS LIDER Sztum 0:23:12

5 SZKOŁUDA Zbigniew LUKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD 0:23:13

6 CEGŁOWSKI Jacek KLKS LIDER Sztum 0:23:15

7 BEJNER Krzysztof Tczew 0:23:22

8 ŁĘTOWSKI Jerzy LECHIA Gdańsk 0:23:47

9 TOMASHEVSKY Eduard Kaliningrad 0:25:07

10 WIECZOREK  Roman  BKK RANT Bartoszyce 0:25:59

11TESZNER Klaus Biskupiec 0:26:16

12 WOLNY Bartłomiej Gdańsk 0:26:25

13 POCZOPKO  Andrzej   Biskupiec    0:27:27

14 WRÓBLEWSKI  Janusz UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:28:05

15 CZERWIŃSKI Wiktor KLKS LIDER Sztum 0:28:13

16 GUDAN Czesław TK MASTERS Giżycko 0:31:26

17 LEGANKOV Vladimir Baltika Kaliningrad 0:32:02

Start wspólny – DYSTANS  54 KM

1 BRUNKE Leszek KLKS LIDER Sztum 1:29:33

2 KULAS Marek WKS FLOTA Gdynia 1:29:37

3 TOMASHEVSKY Eduard Kaliningrad 1:29:45

4 ZUGAJ Jan SKAN CODE NOWOGARD 1:29:45

5 TREĆ Paweł KLKS LIDER Sztum   1:29:45

6 ŁĘTOWSKI Jerzy LECHIA Gdańsk 1:29:45

7 KONOPKA Krzysztof  KLKS LIDER Sztum 1:29:45

8 GRAJEWSKI Jerzy TK MASTERS Giżycko 1:29:45

9 DEMBIŃSKI  Henryk LKK Ziemia Lubawska 1:29:45

10 CEGŁOWSKI Jace    KLKS LIDER Sztum 1:29:45

11 BLADOWSKI Roman KLKS LIDER Sztum 1:29:45

12 SZKOŁUDA Zbigniew SKAN CODE NOWOGARD 1:29:53

13 SKOWROŃSKI Marek KLKS LIDER Sztum 1:32:15

14 TESZNER Klaus Biskupiec 1:34:52

15 HARBACEWICZ Franciszek LUKS JF DUET Goleniów 1:34:52

16 POBŁOCKI Tomasz LECHIA Gdańsk 1:34:52

17 WIECZOREK  Roman BKK RANT Bartoszyce 1:34:52

18 ERONIN Mikhail Kaliningrad 1:34:52

19 POCZOPKO  Andrzej Biskupiec   1:39:09

20 WRÓBLEWSKI  Janusz UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:44:06

21 CZERWIŃSKI Wiktor KLKS LIDER Sztum 1:47:10

22 GUDAN Czesław TK MASTERS Giżycko 2:04:21

Klasyfikacja łączna

1 ZUGAJ Jan SKAN CODE NOWOGARD 1:52:08

2 BLADOWSKI Roman KLKS LIDER Sztum 1:52:27

3 CEGŁOWSKI Jacek KLKS LIDER Sztum 1:53:00

4 SZKOŁUDA Zbigniew SKAN CODE NOWOGARD 1:53:06

5 ŁĘTOWSKI Jerzy LECHIA Gdańsk 1:53:32

6 TOMASHEVSKY Eduard Kaliningrad 1:54:52

7 WIECZOREK  Roman BKK RANT Bartoszyce 2:00:51

8 TESZNER Klaus Biskupiec 2:01:08

9 POCZOPKO  Andrzej Biskupiec 2:06:36

10 WRÓBLEWSKI  Janusz UKS Przyjaźń Bartoszyce 2:12:11

11 CZERWIŃSKI Wiktor KLKS LIDER Sztum 2:15:23

12 GUDAN Czesław TK MASTERS Giżycko 2:35:47

Klasyfikacja drużynowa

1 LKK Warmia Biskupiec 33

2 ALKS STAL Grudziądz 30

3 Kalinigrad 18

3 UKS Przyjaźń Bartoszyce 18

5 WMKS Olsztyn 15

6 MSR Mrągowo 13

7 BCM NOWATEX UZD. Dąbki Ziemia Darłowska 5

8 SP Nawiady 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XXVII MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI „DOOKOŁA JEZIORA LUTERSKIEGO” „PUCHAR WARMII”

Kategoria Żak DYSTANS 3,6km

1 WETZEL  Wojciech  SP Nawiady  0:06:51

2 BLEYSHVITS Konstantin Kaliningrad 0:07:03

3 BUŚKO  Michał   UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:07:12

4 SZAŁACHOWSKI Wojciech  MSR Mrągowo 0:07:17

5 MOLOKOV Vadim Kaliningrad 0:07:26

6 PRZYBOROWSKIHubert  MSR Mrągowo  0:07:56

7 KRZEŚCIJAŃSKI  Bartłomiej  BKK RANT Bartoszyce  0:08:34

Kategoria żaczka DYSTANS 3,6km

1 GRYGAS   Emilia  LKK Warmia Biskupiec 0:07:54

2 USTIUGOVA Mariia Kaliningrad 0:08:02

Kategoria młodziczka DYSTANS 5,0km

1 LIPIEJKO Karolina UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:10:38 

2 BAŁDYGA  Magda UKK Prostki 0:10:39

3 JANKOWSKA Natalia MSR Mrągowo 0:10:56

4 STAŃCZAK Patrycja LKK Warmia Biskupiec 0:11:00

5 MASTALERZ Wiktoria MSR Mrągowo 0:11:16

6 ROLKA Klaudia SP Nawiady 0:11:39

Kategoria młodzik DYSTANS 5,0km

1 KLUCZNIK Bartłomiej UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:09:12

2 PIOTROWSKI Mateusz BKK RANT Bartoszyce 0:09:15

3 KOSTRUBSKI  Paweł  LKK Warmia Biskupiec 0:09:18

4 KOLESOV Aleksei Kaliningrad 0:09:19

5 STARCHENKO Nikita Kaliningrad 0:09:24

6 KLIMKOWSKI  Piotr TKK PACIFIC Toruń 0:09:24

7 DĘBNIAK Adrian UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:09:32

8 SKOPNIK Błażej MSR Mrągowo 0:09:32

9 PAZIK    Patryk UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:09:34

10 RAJCH Bartłomiej MSR Mrągowo 0:09:40

11 KACZYŃSKI  Jarosław   TKK PACIFIC Toruń 0:09:44

12 KACZMARYK Krzysztof LKK Warmia Biskupiec 0:09:47

13 LAPAEV Ivan Kaliningrad 0:09:49

14 KALISZUK Wojciech UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:09:53

15 NALEPA Michał MSM Mrągowo 0:09:58

16 EVDOKIMOV Pavel Kaliningrad 0:09:58

17 PIEKARA Arkadiusz BKK RANT Bartoszyce 0:10:01

18 BURCZAK Dawid LKK Warmia Biskupiec 0:10:09

19 ELIZAROV Roman Kaliningrad 0:10:19

20 KNAUS Maxi Kaliningrad 0:10:21

21 PÓL Bartosz UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:10:33

22 ROMANIUK   Jakub MSR Mrągowo 0:10:34

23 OKUNIEWSKI Sebastian UKS Przyjaźń Bartoszyce  0:10:35

24 ZAWISTOWSKI Kacper UKK Prostki 0:10:56

25 ŁOKUCIEJEWSKI Maksym UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:11:00

26 TREMBOWSKI Cezary MSR Mrągowo 0:11:23

27 VASILEV Vadim Kaliningrad 0:11:26

28 SHIKHOV Evgeny Kaliningrad 0:11:48

Kategoria junior młodszy DYSTANS 11,0km

1 MITIN Gleb Kaliningrad 0:16:06

2 DANIEL  Arkadiusz MSR Mrągowo 0:17:30 

3 GŁĄBIŃSKI Bogusz ALKS STAL Grudziądz 0:17:01

4 KRASNODĘBSKI Artur ALKS STAL Grudziądz   0:17:22

5 RYDEL Marek LKK Warmia Biskupiec 0:17:33

6 GRUDEK Karol MSR Mrągowo  0:17:39

7 OSTROMECKI Marcin UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:18:07

8 GODZIUK Grzegorz MSR Mrągowo 0:18:14

9 MRÓWKA Adrian UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:18:27

10 PACHUCKI  Mateusz LKK Warmia Biskupiec 0:18:30

11 KONOPLEV Mitry Kaliningrad  0:18:32

12 SARNA Brajan UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:18:51

13 MALISZEWSKI Damian UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:19:12

14 NAŁYSNYK Michał BKK RANT Bartoszyce 0:20:43

Kategoria juniorka młodsza DYSTANS 11,0km

1 SKUBAJA Zuzanna LKK Ziemia Lubawska 0:18:52 

2 KMIOŁEK Klaudia LKK Warmia Biskupiec 0:19:52

3 NOWOSIELSKA Angelika UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:19:53

Kategoria juniorka DYSTANS 11,0km

1 DZIUBA Bogumiła  LKK Warmia Biskupiec 0:17:24

2 STAŃCZAK Aleksandra LKK Warmia Biskupiec 0:19:18

3 BALCEREK Agata ALKS STAL Grudziądz 0:20:03

4 DENISOVA Valeria Kaliningrad 0:24:53

Kategoria junior DYSTANS 15,3km

1 SUCHOCKI Wojciech LKK Warmia Biskupiec 0:22:04 

2 KOWALCZYK Krystian LKK Warmia Biskupiec 0:22:40

3 BONDAR Nikolay Kaliningrad 0:22:59

4 MADRAK Paweł  ALKS STAL Grudziądz 0:23:15

5GOTOWICKI  Damian LKK Warmia Biskupiec 0:23:51

6 SKRZESZEWSKI   Piotr LKK Warmia Biskupiec 0:24:07

7 ZYSK  Radosław MSR Mrągowo 0:24:19

8 STOCHMAL Krystian WMKS Olsztyn 0:24:23

9 ŻARNOCH  Wojciech MSR Mrągowo 0:25:49

10 WIELOSZYŃSKI  Szymon BKK RANT Bartoszyce 0:26:03

11 MADRAK Tomasz ALKS STAL Grudziądz 0:28:04

Kategoria  Elita kobiety DYSTANS 11,0km

1 KARDAS  Aleksandra ALKS STAL Grudziądz 0:17:48

2 FABISZAK Daria  BCM NOWATEX UZD. Dąbki Ziemia Darłowska 0:17:48

3 CYWIŃSKA Paulina ALKS STAL Grudziądz 0:17:49

4 KOPIŃSKA Monika LKK Warmia Biskupiec 0:18:44

5 MITKOWSKA Natalia ALKS STAL Grudziądz 0:18:48

6 MENZIŃSKA Paulina BCM NOWATEX UZD. Dąbki Ziemia Darłowska 0:18:50

7 WUTKOWSKA Aurelia Olsztyn 0:24:58

Kategoria Elita mężczyźni DYSTANS 15,3km

1 SKRZESZEWSKI* Paweł WMKS Olsztyn 0:21:28

2 SYROJĆ Radosław WMKS Olsztyn 0:21:41

3 CHIFIN Nikolay Kalingrad 0:23:23

4 VILKOV Viacheslav Kalingrad 0:23:37

5 JANKOWSKI * Jakub WMKS Olsztyn 0:23:51

Kategoria Masters

Jazda na czas – DYSTANS 15,3 km

1 ZUGAJ Jan LUKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD 0:22:23

2 BLADOWSKI Roman KLKS LIDER Sztum 0:22:42

3 FOREMSKI Sławomir TTC JADE Toruń 0:22:58

4 GAY Mirosław KLKS LIDER Sztum 0:23:12

5 SZKOŁUDA Zbigniew LUKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD 0:23:13

6 CEGŁOWSKI Jacek KLKS LIDER Sztum 0:23:15

7 BEJNER Krzysztof Tczew 0:23:22

8 ŁĘTOWSKI Jerzy LECHIA Gdańsk 0:23:47

9 TOMASHEVSKY Eduard Kaliningrad 0:25:07

10 WIECZOREK  Roman  BKK RANT Bartoszyce 0:25:59

11TESZNER Klaus Biskupiec 0:26:16

12 WOLNY Bartłomiej Gdańsk 0:26:25

13 POCZOPKO  Andrzej   Biskupiec    0:27:27

14 WRÓBLEWSKI  Janusz UKS Przyjaźń Bartoszyce 0:28:05

15 CZERWIŃSKI Wiktor KLKS LIDER Sztum 0:28:13

16 GUDAN Czesław TK MASTERS Giżycko 0:31:26

17 LEGANKOV Vladimir Baltika Kaliningrad 0:32:02

Start wspólny DYSTANS  54 KM

1 BRUNKE Leszek KLKS LIDER Sztum 1:29:33

2 KULAS Marek WKS FLOTA Gdynia 1:29:37

3 TOMASHEVSKY Eduard Kaliningrad 1:29:45

4 ZUGAJ Jan SKAN CODE NOWOGARD 1:29:45

5 TREĆ Paweł KLKS LIDER Sztum   1:29:45

6 ŁĘTOWSKI Jerzy LECHIA Gdańsk 1:29:45

7 KONOPKA Krzysztof  KLKS LIDER Sztum 1:29:45

8 GRAJEWSKI Jerzy TK MASTERS Giżycko 1:29:45

9 DEMBIŃSKI  Henryk LKK Ziemia Lubawska 1:29:45

10 CEGŁOWSKI Jace    KLKS LIDER Sztum 1:29:45

11 BLADOWSKI Roman KLKS LIDER Sztum 1:29:45

12 SZKOŁUDA Zbigniew SKAN CODE NOWOGARD 1:29:53

13 SKOWROŃSKI Marek KLKS LIDER Sztum 1:32:15

14 TESZNER Klaus Biskupiec 1:34:52

15 HARBACEWICZ Franciszek LUKS JF DUET Goleniów 1:34:52

16 POBŁOCKI Tomasz LECHIA Gdańsk 1:34:52

17 WIECZOREK  Roman BKK RANT Bartoszyce 1:34:52

18 ERONIN Mikhail Kaliningrad 1:34:52

19 POCZOPKO  Andrzej Biskupiec   1:39:09

20 WRÓBLEWSKI  Janusz UKS Przyjaźń Bartoszyce 1:44:06

21 CZERWIŃSKI Wiktor KLKS LIDER Sztum 1:47:10

22 GUDAN Czesław TK MASTERS Giżycko 2:04:21

Klasyfikacja łączna

1 ZUGAJ Jan SKAN CODE NOWOGARD 1:52:08

2 BLADOWSKI Roman KLKS LIDER Sztum 1:52:27

3 CEGŁOWSKI Jacek KLKS LIDER Sztum 1:53:00

4 SZKOŁUDA Zbigniew SKAN CODE NOWOGARD 1:53:06

5 ŁĘTOWSKI Jerzy LECHIA Gdańsk 1:53:32

6 TOMASHEVSKY Eduard Kaliningrad 1:54:52

7 WIECZOREK  Roman BKK RANT Bartoszyce 2:00:51

8 TESZNER Klaus Biskupiec 2:01:08

9 POCZOPKO  Andrzej Biskupiec 2:06:36

10 WRÓBLEWSKI  Janusz UKS Przyjaźń Bartoszyce 2:12:11

11 CZERWIŃSKI Wiktor KLKS LIDER Sztum 2:15:23

12 GUDAN Czesław TK MASTERS Giżycko 2:35:47

Klasyfikacja drużynowa

1 LKK Warmia Biskupiec 33

2 ALKS STAL Grudziądz 30

3 Kalinigrad 18

3 UKS Przyjaźń Bartoszyce 18

5 WMKS Olsztyn 15

6 MSR Mrągowo 13

7 BCM NOWATEX UZD. Dąbki Ziemia Darłowska 5

8 SP Nawiady 2

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x