II Seria Pucharu Polski – Marzena wygrała jak chciała

Po sobotnim zwycięstwie w Hucie Starej, Marzena Wasiuk z PRIM-u Ełk potwierdziła dobrą dyspozycję i zdecydowanie wygrała w Nagłowicach niedzielny wyścig o Puchar Polski w kolarstwie przełajowym. Samotnie przejechała metę wyprzedzając reprezentantkę Tramwajarza Łódź Katarzynę Barczyk i jedną z Czeszek. Bardzo dobrze pojechała też Olga Wasiuk, zajmując czwartą pozycję. Warto dodać, że ta zawodniczka wznowiła treningi po kilkuletniej przerwie.

 – Sama się dziwię, że zwycięstwa przychodzą mi tak łatwo, powiedziała pani Marzena. Startuje właściwie bez przygotowań, bowiem cały czas nie wiadomo czy zdrowie pozwoli mi uczestniczyć w dalszej części sezonu. Teraz jest dwa tygodnie przerwy i mam umówioną wizytę u lekarza, który dokładnie oceni czy moje stawy kolanowe wytrzymają obciążenia. Jeśli decyzja będzie pomyślna – startuję dalej.

Wracając do dzisiejszej próby. Na mecie miałam ponad 30 sekund przewagi, ale wyścig skrócono do 20 minut, bowiem rundy były zbyt krótkie, wiele zawodniczek zostało zdublowanych i powstało zamieszanie.

 

Bardzo dobrze pojechały tez juniorki PRIM-u Ełk Izabela Wasiuk zajęła drugie, a Agnieszka Biedrzycka trzecie miejsce.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x