III Maraton MTB Po Ziemi Lubawskiej oraz Wzgórzach Dylewskich 2014 – Na swoich duktach jeszcze przyjemniej

Kolarze amatorzy Warmii i Mazur są stałymi uczestnikami ogólnopolskich imprez. Z przyjemnością startują jednak na swoich trasach. Niedzielny( 10 sierpnia) III Maraton MTB Po Ziemi Lubawskiej oraz Wzgórzach Dylewskich był taka okazją, z której wielu skwapliwie skorzystało. Najbardziej prestiżowy wyścig Mega wygrał Tomasz Olender z Lubawy, w Fit triumfował Adam Borek (Mława), a w Hobby Michał Jarliński z Iławy.

Najważniejsze, że nie ograniczamy się tylko do udziału w najbardziej znanych maratonach o wielkim zasięgu. Imprezy regionalne (także z udziałem gości spoza województwa) mają szczególny klimat i dobrze się stało, że niektóre ośrodki podejmują rękawice i spełniają oczekiwania miłośników rowerowej rekreacji. Tak trzymać!

Wyniki

Mega Open

1 Olender Tomasz LKK Ziemia Lubawska Lubawa 01:41:45.26

2 Różański Michał bct team Gdańsk 01:41:46.89

3 Poczopko Andrzej Olsztyn 01:41:55.15

4 Szturo Rafał TTC BULL RACING TEAM Lubicz 01:43:11.64

5 Kozdryk Piotr Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Stawiguda 01:43:20.53

6 Fausek Marcin TTC BULL RACING TEAM Toruń 01:47:25.29

7 Wiśniewski Przemysław TTC BULL RACING TEAM Toruń 01:48:07.13

8 Kaczyński Mariusz Nowe Miasto Lubawskie 01:48:25.25

9 Miłogrodzki Robert TTC BULL RACING TEAM Toruń 01:48:27.12

10 Piątkowski Tadeusz BDC Retro MTB Team Nowe Miasto Lubawskie 01:48:28.73

11 MIęziński Bartosz Finisher pl Olsztyn 01:50:03.86

12 Tumaniec Dariusz Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Olsztyn 01:50:04.14

13 MAJSZAK Krzysztof TTC BULL RACING TEAM Toruń 81 01:50:05.04

14 Andrzejczyk Piotr Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Olsztyn 01:53:47.73

15 Giera Michał Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Jonkowo 01:53:54.61

16 Skorobogaty Rafał Cross CR Olsztyn OLSZTYN 01:56:27.92

17 Skiba Paweł CT Bike Team Juszkowo 01:56:31.09

18 Sobierajski Piotr RANT BARTOSZYCE Bartoszyce 01:56:56.64

19 Buczak Przemysław TTC BULL RACING TEAM Krobia 50km 59 01:56:58.26

20 Milewski Paweł AZS POLITECHNIKA POZNAŃSKA Olsztyn 01:57:01.03

21 Tąporowski Mariusz MTB OLSZTYN TEAM OLSZTYN 01:57:02.30

22 Łomnicki Michał Nateck MTB Team Kwidzyn 02:00:40.20

23 Florkowski Mariusz Nowe Miasto Lubawskie 02:00:40.54

24 Kowalkowski Michał TERRA LUBAVIA LUBAWA 02:02:01.26

25 Łukasz Malbork 50km 1 02:04:13.05

26 Loda Adam Olsztyn 02:05:09.64

27 Lempek Daniel Lubawa 02:05:09.93

28 Piotrzkiewicz Dariusz TTC BULL RACING TEAM Lubicz 02:05:12.86

29 Rutkowski GrzegorzLibro Cycling Team Olsztyn 50km 67 02:05:17.76

30 Kalinowski Grzegorz Libro Cycling Team Olsztyn 02:05:17.81

31 Truszkowski Mariusz CT Bike Team Mława 02:05:30.65

32 Skwarski Witold Autoland OLSZTYN 50km 112 02:07:13.28

33 Zawierucha Romuald Olsztynek 02:07:25.64

34 Wiśniewski Paweł Exaequo pl OLSZTYN 02:10:20.33

35 Pszczółkowski Robert Bici d oro Lubawa 02:12:07.71

36 Milewski Jacek LIBRO CYCLING TEAM 02:15:26.34

37 Laskowska Katarzyna Finisher pl Łomianki 02:17:25.28

38 Piecha Marcin Chorzów 02:17:51.07

39 Kliniewski Michał LUBAWA 02:19:42.12

40 Królikowski Łukasz Stargard Szczeciński 02:21:05.35

41 Dajek Janusz Flash Team Gdańsk 02:22:06.01

42 Żuk Łukasz Młynary 02:22:47.92

43 Tracz Jacek SM Wzgórz Dylewskich Ostróda 02:33:22.98

44 Sonnenfeld Łukasz Grudziądz 02:38:21.26

45 Jankowski Piotr Iława 02:47:45.11

46 Jurkiewicz Agnieszka Nadleśnictwo Olsztynek Grodziczno 03:24:14.58

Fit Open

1 Borek Adam BDC Retro MTB Team Mława 01:00:46.85

2 Frej Przemysław MTB OLSZTYN TEAM Olsztyn 01:00:50.70

3 Patalon Piotr TERRA LUBAVIA 01:01:18.65

4 Graczyk Wojtek Peritus Jagu Gdansk Gdańsk 01:01:21.47

5 Olender Krzysztof LUBAWA 01:03:32.50

6 Truszczyński Mateusz CT Bike Team Gdańsk 01:03:41.40

7 Stryjewski Bartosz Dzieżgowo 01:04:09.58

8 Gaćkowski Krzysztof LKK Ziemia Lubawska Iława 01:05:44.50

9 Lorkowska Weronika Belta Team Gdańsk 01:05:50.88

10 Wiatrowski Marek 3wiatraki Iława 01:05:54.06

11 Artuszewski Damian Nowe Miasto Lubawskie 01:05:54.11

12 Siemienas Andrzej Młynary 01:07:03.73

13 Sobczak Sławomir Brodnica 01:07:46.09

14 Zawadzki Waldemar LUBAWA 01:07:47.99

15 Wnuk Jarosław Cyklo KWIDZYN 01:08:44.13

16 Dembiński Henryk LKK Ziemia Lubawska Iława 01:08:45.60

17 Draszewski Krzysztof Iława 01:09:16.78

18 Sułkiewicz Marcin LIBRO Olsztyn 01:10:13.67

19 Libuda Adrian Team PKO Bank Polski Lubawa 01:10:58.24

20 SZAJKOWSKI Tomasz Tczewski Klub Rowerowy 01:12:04.03

21 Przepiórski Zbigniew Etna Team Iława 01:12:14.05

22 Licznerski Rafał brak Lubawa 01:13:29.88

23 GRUBALSKI MARCIN LUBAWA 01:14:16.44

24 Buchalski Piotr Iława 01:14:23.52

25 Biegajski Arkadiusz Libro Cycling Team Bratian 01:16:15.36

26 Mroczek Krzysztof IP Kwidzyn Bike Team 01:17:19.47

27 Krajewski Tomasz Łomzyn 01:17:54.83

28 Czarzasty Wojciech LIBRO CYCLING TEAM Nidzica 01:19:37.70

29 Mikuś Mieczysław LUBAWA 01:20:15.12

30 Waruszewska Aurelia Orka Iława 01:20:21.22

31 Palczewski Michał WGS Grabowo 01:20:28.69

32 Kowalski Paweł Pafcio Club Morąg 01:20:49.49

33 Szczepański Ryszard Team PKO Bank Polski Lubawa 01:21:18.95

34 Maron Daniel LUBAWA 01:21:57.55

35 Czacharowski ROMAN Autoland LUBAWA 01:22:02.56

36 Patalon Agata TERRA LUBAVIA Bratian 01:22:10.23

37 Czarnota Waldemar Cyklo KWIDZYN 01:25:42.44

38 Janczyk Robert TKK Lubawa LUBAWA 01:25:56.80

39 KORZEŃ JANUSZ Grodziczno 01:27:13.31

40 Krajewski Szymon Łomzyn 01:28:01.21

41 Wojtacki Artur LUBAWA 01:29:51.37

42 Wutkowska Anna Olsztyn 01:30:16.76

43 Kowalski Jakub ASS Team Iława 01:31:01.56

44 Józefowicz Marek LUBAWA 01:31:16.06

45 Neugebauer Robert Bicykl Iława 01:33:10.10

46 Palczewska Anna WGS Grabowo 01:40:40.84

47 Licznerski Krzysztof WGS Waldyki 01:41:26.37

48 Łukaszewicz Jerzy LUBAWA 01:52:41.38

49 Wojciechowska Helena Ostróda 02:08:47.27

50 Antochowski Jan Ostróda 02:08:48.32

Hobby Open

1 Jarliński Michał Orka Iława 00:26:23.86

2 Dzik Szymon Iława 10km 00:27:10.63

3 Jakubowski Dominik KKL Masters Brodnica 00:28:10.54

4 Lorkowska Patrycja Kartusia Gdańsk 00:29:23.16

5 Weiss Mikołaj Brodnica 00:29:28.03

6 Szczawiński Witold TERRA LUBAVIA LUBAWA 00:29:48.47

7 Stelmach Piotr ST MTB CHEŁMŻA 00:30:54.02

8 Sobczak Martyna Brodnica 00:32:46.49

9 Reiss Jakub Orka Iława 00:32:56.25

10 Śliwińska Natalia Belta Team Gdańsk 00:33:08.69

11 Markowski Piotr Waldyki 00:34:05.26

12 Weinar Konrad Łomzyn 00:34:16.34

13 Stryjewski Jan Dzieżgowo 00:34:23.26

14 Golubski Kacper Nowe Miasto Lubawskie 00:35:31.41

15 Krajewski Łukasz Grabowo 00:36:01.32

16 Rafiński Jakub Wiśniewo 00:36:07.73

17 Wiśniewski Piotr Grabowo 00:36:38.27

18 Sobczak Maciej Brodnica 00:37:04.94

19 Rykaczewski Miłosz Grabowo 00:37:16.64

20 Markowski Szymon Waldyki 00:38:28.66

21 Łątkowski Dawid Centrum Rowerowe Olsztyn Lubawa 00:40:00.15

22 Weinar Alicja Łomzyn 00:40:17.73

23 Osicka Patrycja Grabowo 00:41:30.77

24 Dudek Natalia Grabowo 00:41:32.76

25 Guzowska Monika Grabowo 00:42:00.98

26 Demkowski Tomasz Waldyki 00:42:18.23

27 Rafiński Kacper Wiśniewo 00:42:35.46

28 Stelmach Katarzyna ST MTB CHEŁMŻA 00:43:13.49

29 Dudek Alicja Malbork 00:45:45.66

30 Józefowicz Filip LUBAWA 00:59:09.93

31 Józefowicz Ignacy brak LUBAWA 00:59:45.66

32 Weinar Lena Łomzyn 01:01:48.50

33 Zawierucha Malwina Olsztynek 01:02:43.65

Kategorie wiekowe

Mega (dystans 50 km)

Kobiety

1 Laskowska Katarzyna Łomianki Finisher.pl

2 Jurkiewicz Agnieszka Nadleśnictwo Olsztynek Grodziczno

Mężczyźni

M1

1 Olender Tomasz LKK Ziemia Lubawska Lubawa

2 Pszczółkowski Robert Lubawa Bici d oro Lubawa

M2

1 Różański Michał bct team Gdańsk

2 Wiśniewski Przemysław TTC BULL RACING TEAM Toruń

3 Mięziński Bartosz Finisher.pl Olsztyn

4 Andrzejczyk Piotr KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

5 Skiba Paweł CT Bike Team Juszkowo

6 Milewski Paweł AZS POLITECHNIKA POZNAŃSK Olsztyn

7 Florkowski Mariusz Nowe Miasto Lubawskie

8 Truszkowski Mariusz CT Bike Team Mława

9 Kliniewski Michał LUBAWA

M3

1 Poczopko Andrzej Olsztyn 50km 42

2 Szturo Rafał TTC BULL RACING TEAM Lubicz

3 Kozdryk Piotr KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn Stawiguda

4 Fausek Marcin TTC BULL RACING TEAM Toruń

5 Kaczyński Mariusz Terra Lubavia Nowe Miasto Lubawskie

6 Skorobogaty Rafał Cross CR Olsztyn OLSZTYN

7 Sobierajski Piotr RANT BARTOSZYCE Bartoszyce

8 Buczak Przemysław TTC BULL RACING TEAM Krobia

9 Tąporowski Mariusz MTB OLSZTYN TEAM OLSZTYN

10 Łomnicki Michał Nateck MTB Team Kwidzyn

11 Ćwirko-Godycki Łukasz Waniewski Coaching Malbork

12 Loda Adam Olsztyn

13 Lempek Daniel Lubawa

14 Rutkowski Grzegorz Libro Cycling Team Olsztyn

15 Wiśniewski Paweł Exaequo pl OLSZTYN 50km 40

16 Piecha Marcin Chorzów

17 Królikowski Łukasz Stargard Szczeciński

18 Żuk Łukasz Młynary

19 Sonnenfeld Łukasz Grudziądz

20 Jankowski Piotr Iława

M4

1 Robert TTC BULL RACING TEAM Toruń

2 Piątkowski Tadeusz BDC Retro MTB Team Nowe Miasto Lubawskie

3 Dariusz KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn

4 MAJSZAK Krzysztof TTC BULL RACING TEAM Toruń

5 Piotrzkiewicz Dariusz TTC BULL RACING TEAM Lubicz

6 Kalinowski GrzegorzLibro Cycling Team Olsztyn

7 Zawierucha Romuald Olsztynek

8 Milewski Jacek LIBRO CYCLING TEAM Kieźliny

M5

1 Giera Michał Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Jonkowo

2 Kowalkowski Michał TERRA LUBAVIA LUBAWA

3 Skwarski Witold Autoland OLSZTYN

4 Dajek Janusz Flash Team Gdańsk

5 Tracz Jacek SM Wzgórz Dylewskich Ostróda

Fit (dystans 30 km)

Mężczyźni

M1

1 Stryjewski Bartosz Dzieżgowo 01:04:09.58

2 Krajewski Szymon Łomzyn 01:28:01.21

3 Kowalski Jakub ASS Team Iława 01:31:01.56

4 Licznerski Krzysztof WGS Waldyki 01:41:26.37

M2

1 Borek Adam BDC Retro MTB Team Mława 01:00:46.85

2 Frej Przemysław MTB OLSZTYN TEAM Olsztyn 180 01:00:50.70

3 Truszczyński Mateusz CT Bike Team Gdańsk 01:03:41.40

4 Siemienas Andrzej Młynary 01:07:03.73

5 Libuda Adrian Team PKO Bank Polski Lubawa 01:10:58.24

6 Buchalski Piotr Iława 01:14:23.52

7 Palczewski Michał WGS Grabowo 01:20:28.69

8 KORZEŃ JANUSZ Grodziczno 01:27:13.31

M3

1 Wiatrowski Marek 3wiatraki Iława 01:05:54.06

2 Artuszew skiDamian brak Nowe Miasto Lub. 01:05:54.11

3 Zawadzki Waldemar LUBAWA 01:07:47.99

4 DraszewskiKrzysztof Iława 01:09:16.78

5 Przepiórski Zbigniew Etna Team Iława 01:12:14.05

6 Licznerski Rafał Lubawa 01:13:29.88

7 GRUBALSKI MARCIN LUBAWA 01:14:16.44

8 Biegajski ArkadiuszLibro Cycling Team Bratian 01:16:15.36

9 Mroczek Krzysztof IP Kwidzyn Bike Team Kwidzyn 01:17:19.47

10 Maron Daniel LUBAWA 01:21:57.55

M4

1 Patalon Piotr TERRA LUBAVIA 01:01:18.65

2 Olender Krzysztof LUBAWA 01:03:32.50

3 Sobczak Sławomir Brodnica 01:07:46.09

4 Wnuk Jarosław Cyklo KWIDZYN 01:08:44.13

5 Sułkiewicz Marcin LIBRO Olsztyn 01:10:13.67

6 Krajewski Tomasz Łomzyn 01:17:54.83

7 Czarzasty Wojciech LIBRO CYCLING TEAM Nidzica 01:19:37.70

8 Kowalski Paweł Pafcio Club Morąg 01:20:49.49

9 Czarnota Waldemar Cyklo KWIDZYN 01:25:42.44

10 Janczyk Robert TKK Lubawa 01:25:56.80

11 Wojtacki Artur LUBAWA 01:29:51.37

12 Józefowicz Marek LUBAWA 01:31:16.06

M5

1 Graczyk Wojtek Peritus Jagu Gdansk 01:01:21.47

2 Gaćkowski Krzysztof LKK Ziemia Lubawska Iława 01:05:44.50

3 Dembiński Henryk LKK Ziemia Lubawska Iława 01:08:45.60

4 SZAJKOWSKI Tomasz Tczewski Klub Rowerowy Tczew 01:12:04.03

5 Mikuś Mieczysław LUBAWA 01:20:15.12

6 Szczepański Ryszard Team PKO Bank Polski Lubawa 01:21:18.95

7 Czacharowski ROMAN LUBAWA 01:22:02.56

8 Neugebauer Robert Bicykl Iława 01:33:10.10

9 Łukaszewicz Jerzy LUBAWA 01:52:41.38

10 Antochowski Jan Ostróda 02:08:48.32

Kobiety

1MILEWSKA BEATA LIBRO CYCLING TEAM KIEŹLINY 00:58:00.15

2 Lorkowska Weronika Belta Team Gdańsk 01:05:50.88

3 Waruszewska Aurelia Orka Iława 01:20:21.22

4 Patalon Agata TERRA LUBAVIA 01:22:10.23

5 Wutkowska Anna Olsztyn 01:30:16.76

6 Palczewska Anna WGS Grabowo 01:40:40.84

7 Wojciechowska Helena Ostróda 02:08:47.27

Hobby (dystans 10 km)

Kobiety

K1

1 Śliwińska Natalia Belta Team Gdańsk 00:33:08.69

2 Weinar Alicja Łomzyn 00:40:17.73

3 Guzowska Monika Grabowo 00:42:00.98

4 Stelmach Katarzyna ST MTB CHEŁMŻA 00:43:13.49

5 Weinar Lena Łomzyn 01:01:48.50

6 Zawierucha Malwina Olsztynek 01:02:43.65

K2

1 Sobczak Martyna Brodnica 00:32:46.49

2 Osicka Patrycja Grabowo 00:41:30.77

3 Dudek Natalia Grabowo 00:41:32.76

4 Dudek Alicja Malbork 00:45:45.66

K3

1 Lorkowska Patrycja KartusiaGdańsk 00:29:23.16

Mężczyźni

M1

1 Weinar Konrad Łomżyn 00:34:16.34

2 Stryjewski Jan Dzieżgowo 00:34:23.26

3 Golubski Kacper Nowe Miasto Lub. 00:35:31.41

4 Rafiński Jakub Wiśniewo 00:36:07.73

5 Rykaczewski Miłosz Grabowo 00:37:16.64

6 Markowski Szymon Waldyki 00:38:28.66

7 Łątkowski Dawid Centrum Rowerowe Olsztyn Lubawa 00:40:00.15

8 Demkowski Tomasz Waldyki 00:42:18.23

9 Rafiński Kacper Wiśniewo 00:42:35.46

10 Józefowicz Filip LUBAWA 00:59:09.93

11 Józefowicz Ignacy brak LUBAWA 118 00:59:45.66

M2

1 Dzik Szymon Iława 00:27:10.63

2 Jakubowski Dominik KKS Masters Brodnica 00:28:10.54

3 Weiss Mikołaj Brodnica 00:29:28.03

4 Szczawiński Witold TERRA LUBAVIA LUBAWA 00:29:48.47

5 Reiss Jakub Orka Iława Sąpy 00:32:56.25

6 Markowski Piotr Wałdyki 00:34:05.26

7 Krajewski Łukasz Grabowo 00:36:01.32

8 Wiśniewski Piotr Grabowo 00:36:38.27

9 Sobczak Maciej Brodnica 00:37:04.94

M3

1 Jarliński Michał Orka Iława 00:26:23.86

2 Stelmach Piotr ST MTB CHEŁMŻA 00:30:54.02

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

iława Kolarstwo lubawa nowe miasto lubawskie Olsztyn Olsztynek Stawiguda

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x