Kadyny MTB Maraton 2014 – Do ostatniego metra…

W niedzielę (7 września) w lasach Nadleśnictwa Elbląg odbył się Kadyny MTB Maraton, którego współorganizatorami byli: Gmina Tolkmicko i Hotel Folwark Hadyny. Na trasie pomiędzy Kadynami a Tolkmickiem, w terenie o charakterze górskim uczestniczyło około 100 kolarzy głównie z Trójmiasta, Olsztyna Kwidzyna i Elbląga. Przed wyścigiem otwarto nowy szlak rowerowy MTB, który będzie ogólnodostępny.

Rywalizację wygrali Bartosz Banach i Anna Świrkowicz. Wśród panów finisz był bardzo emocjonujący, zawodnicy walczyli do ostatniego metra.

Klasyfikacja open

1 1 M2 Bartosz Banach 1986 Hotel Cztery Brzozy aptekagemini.pl 01:39:20

2 1 M4 Andrzej Kaiser 1973 Eurobike Kaczmarek Electric Team 01:39:21

3 2 M2 Piotr Rzeszutek 1995 Hatel 4 Brzozy Gdańsk 01:41:19

4 3 M2 Maciej Zielonka 1985 ASEteam 01:43:39

5 1 M3 Sebastian Cylkowski 1980 ASE Team 01:43:42

6 1 M5 Mariusz Goliński 1963 MTBnews.pl 01:43:58

7 4 M2 Sławomir Wojciechowski 1984 Trek Gdynia 01:46:34

8 2 M3 Andrzej Poczopko 1978 01:48:03

9 5 M2 Bartek Męziński 1985 Finisher.pl 01:48:45

10 1 M1 Patryk Szymczak 1996 PKO Harpagan 01:49:38

………………………………………………………………………….

11 3 M3 Tomasz Bagrowski 1981 flash.bikestats.pl 01:50:13

12 2 M4 Radosław Kasprzak 1972 01:51:43

13 3 M4 Tomasz Kozielewicz 1971 Old School MTB Gdańsk 01:51:49

14 4 M4 Wojciech Jegliński 1970 Old School MTB Gdańsk 01:52:02

15 6 M2 Piotr Andrzejczyk 1992 KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:52:18

16 7 M2 Krzysztof Jankowiak 1995 ASE Team h 01:52:33

17 4 M3 Łukasz Dudko 1982 GoodOneGroup.pl 01:56:07

18 5 M3 Michał Łaguna 1982 brak 01:56:41

19 6 M3 Maks Janczarski 1976 brak 01:56:42

20 7 M3 Jan Cirut 1983 Exaequo.pl 01:59:04

21 8 M3 Krzysztof Mróz 1976 ct.bike.pl team 01:59:05

22 8 M2 Dawid Pyszora 1987 01:59:06

23 9 M2 Adam Leszczyński 1986 01:59:20

24 5 M4 Robert Biedunkiewicz 1972 01:59:40

25 2 M1 Karol Rutkowski 1996 02:01:17

26 6 M4 Artur Wesołowski 1973 02:02:12

27 7 M4 Wojciech Gołębiowski 1970 02:02:45

28 2 M5 Wojtek Graczyk 1963 Peritus Jagu 02:02:59

29 10 M2 Mariusz Niżnik 1985 KM Bike Elbląg 02:03:01

30 1 K3 Ania Świrkowicz 1979 ASE Team 02:04:29

31 11 M2 Paweł Milewski 1991 AZS Politechnika Poznańska h 02:04:56

32 8 M4 Maciej Superson 1967 Flash Team 02:05:43

33 12 M2 Mateusz Romanowski 1992 02:06:22

34 9 M4 Jacek Gbyl 1969 brak 23.73km/h 02:06:24

35 9 M3 Tomasz Ryczanik 1981 2R SKAT 02:06:25

36 10 M4 Witold Ciesielski 1973 02:06:26

37 11 M4 Roman Biedrzycki 1967 Cyklo Kwidzyn 02:06:44

38 12 M4 Leszek Gasiorowski 1964 02:07:45

39 13 M2 Dariusz Płyta 1984:09:33

40 13 M4 Ryszard Walenkiewicz 1972 k 02:09:35

41 14 M4 Waldemar Czarnota 1973 Cyklo Kwidzyn 02:09:40

42 10 M3 Łukasz Żuk 1983 brak 02:10:32

43 11 M3 Bartosz Ziebura 1983 Prezateam 02:11:46

44 15 M4 Grzegorz Paradowski 1965 02:12:16

45 12 M3 Krzysztof Pastuszka 1983 02:12:44

46 13 M3 Bartłomiej Łojek 1974 brak 02:13:04

47 2 K3 Marzena Janczarska 1975 02:13:16

48 14 M2 Andrzej Siemienas 1986 02:14:22

49 14 M3 Michał Falkowski 1977 02:16:46

50 15 M3 Wiktor Horszwald 1982 Michelin Team 02:19:28

51 3 M1 Tomasz Jegliński 1997 Old School MTB Gdańsk 02:19:44

52 16 M3 Marcin Chruszczyk 1978 Elblag 02:19:58

53 3 M5 Leszek Tomaszewski 1959 Elbląska Grupa Rowerowa STOP 02:20:47

54 17 96 M3 Tomasz Ostaniewicz 1983 GR STOP 02:21:05

55 18 10 M3 Grzegorz Drosinski 1980 Cyklo Kwidzyn h 02:21:59

56 16 5 M4 Tomasz Jurewicz 1969 02:22:29

57 19 17 M3 Piotr Chmielecki 1976 02:24:50

58 15 M2 Radosław Jokiel 1985 02:25:44

59 20 M3 Robert Konieczny 1976 02:25:45

60 17 M4 Krzysztof Tyszecki 1970 Mustang Bike Team 02:25:58

61 4 M1 Wiktor Pawlak 2000 Elbląska Grupa Kolarska 02:26:30

62 18 M4 Marek Barchanowicz 1966 KM Bike Elbląg 02:27:46

63 1 M6 Ryszard Mytych 1951 Alternatywa Zejścia 02:28:29

64 16 M2 Grzegorz Ziółkowski 1988 02:28:56

65 19 M4 Sławomir Gołębiowski 1969 Grupa Rowerowa Stop 02:29:10

66 21 M3 Szymon Jarczewski 1980 02:31:54

67 22 M3 Dariusz Trepczyk 1976 Prezateam 02:32:48

68 23 M3 Wojciech Paszkowski 1978 02:34:24

69 5 M1 Kuba Gołębiowski 1997 02:35:03

70 1 K2 Karolina Tkaczuk 1987 02:36:24

71 17 M2 Dariusz Markowski 1988 02:37:11

72 18 M2 Jakub Modrzewski 1985 02:37:44

73 4 M5 Stanisław Grzesik 1962 02:38:40

74 5 M5 Janusz Dajek 1963 Flash Team 02:40:13

75 19 M2 Mateusz Damrat 1984 ArtBabette.pl 02:42:03

76 24 M3 Stanisław Piasecki 1981 Cyklo Kwidzyn 02:43:13

77 25 M3 Michał Grzesiczek 1980 02:45:25

78 2 M6 Ryszard Banach 1953 Banach Brothers 02:46:58

79 3 M6 Janusz Goliński 1953 02:47:55

80 26 M3 Tadeusz Magiera 1980 02:48:24

81 2 K2 Magdalena Skawska 1984 Exaequo.pl 02:48:52

82 27 M3 Paweł Wiśniewski 1980 Exaequo.pl 02:48:53

83 6 M5 Dariusz Jachowicz 1962 ASE Team 02:49:35

84 28 M3 Piotr Szczepkowski 1975 Pasłęk Mustang Bike Team 02:50:26

85 29 M3 Andrzej Poniatowski 1974 02:51:32

86 30 M3 Sylwester Syrocki 1976 02:57:20

87 6 M1 Benjamin Rumak 1997 03:00:20

88 20 M4 Tomasz Rumak 1968 03:00:21

89 20 M2 Kajetan Deja 1989 Nebraska-team 03:00:27

90 31 M3 Andrzej Tomia?oj? 1982 03:04:34

91 21 M4 Mirosław Kucaj 1972 mustang team 03:05:38

92 21 M2 Karol Sokołowski 1993 03:07:41

93 32 M3 Sebastian Gajewski 1976 KM Bike Elbląg 03:16:42

94 33 M3 Jaroslaw Zajdel 1980 03:24:59

95 3 K3 Małgorzata Mioduszewska 1975 Sktj 03:27:47

96 7 M5 Jan Adamik 1959 mc2 03:42:10

Klasyfikacja kobiet

1 Ania Świrkowicz – ASE Team 02:04:29

2 Marzena Janczarska 02:13:16

3 Karolina Tkaczuk 02:36:24

{AdmirorGallery}kadyny41{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg kolarstwo przełajowe Olsztyn Tolkmicko

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x