Lotto MTB Energy Olsztyn 2021 – Goście z głównymi trofeami

Fot. Lotto MTB Energy Facebook
Ponad 160 uczestników zgromadziła na starcie niedzielna (10 października) impreza Lotto MTB Energy Olsztyn. Po leśnych duktach, których w stolicy Warmii i Mazur nie brakuje rywalizowano w wyścigach: Mega (72 km) i Mini (36 km). W dłuższej próbie najlepszy okazał się Artur Sowiński (Gdańsk) przed Dominikiem Jakubowskim (Brodnica), trzeci finiszował Grzegorz Maleszka (Brąswałd). Wystartowały trzy panie i tu wygrała Marta Raszkiewicz (Olsztyn)

Zwycięzcy kategorii: U18: Artur Sowiński i Gabriela Janowicz (Bartoszyce), U30: Paweł Bednarek (Mrągowo) i Marta Raszkiewicz, M40: Grzegorz Maleszka, M50: Dariusz Winiewski. W wyścigu mini triumfował Bartosz Grędziński (Mława), drugi był Michał Wyżlic (Lubawa), a za nim Wojciech Kowalczyk (Susz). W rywalizacji pań zwyciężyła Anna Kołatka (Iława) przed Moniką Grech (Gdynia) i Emilia Andrzejczyk (Olsztyn). Triumfatorzy kategorii: M jun: Mateusz Maleszka (Dywity), U18: Anna Kołatdka i Wojciech Kowalczyk, U30: Emilia Andrzejczyk i Bartosz Grędziński, U40: Monika Grech i Michał Wyżlic, M50: Zdzisław Pogorzelski (Warszawa), M60+ Zenon Gołębiowski (Pisz)

Mega (72 km)

1 SOWIŃSKI ARTUR GDAŃSK MICHEALIN TEAM POL 1997 M18 1 02:28:01

2 JAKUBOWSKI DOMINIK BRODNICA MORECYCLING KOŁO-KOŁA POL 2000 M18 2 02:31:12

3 MALESZKA GRZEGORZ BRĄSWAŁD DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM POL 1977 M40 1 02:31:14

4 POCZOPKO ANDRZEJ OLSZTYN CRYOSPACE OLSZTYN POL 1978 M40 2 02:32:49

5 ANDRZEJCZYK PIOTR OLSZTYN DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM POL 1992 M18 3 02:39:56

6 MICHALCZYK PRZEMEK MRĄGOWO EVANLITE POL 1981 M40 3 02:45:00

7 SKALSKI TOMASZ PIECKI EVANLITE POL 1973 M40 4 02:45:00

8 BIENENDA PIOTR OLSZTYN DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM POL 1981 M40 5 02:48:27

9 BEDNAREK PAWEŁ MRĄGOWO RAFBIKE CYCLING TEAM POL 1986 M30 1 02:48:28

11 GORBACZ ŁUKASZ KRUKLANKI SZPRYCHA GIŞYCKO POL 1976 M40 7 02:49:05

12 KRUBA EMIL DOBRE MIASTO PIASECKI CONCEPT POL 1981 M40 8 02:49:11

13 DOMEL ARKADIUSZ OLSZTYN DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM POL 1989 M30 2 02:50:38

14 WI NIEWSKI DARIUSZ OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN POL 1965 M50 1 02:50:48

15 SOBIERAJSKI PIOTR BARTOSZYCE WTW-POLAND.COM POL 1975 M40 9 02:57:39

16 BUCZYŃSKI ADAM DYWITY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM POL 1976 M40 10 02:58:33

17 SUCZKOWSKI MARCIN OLSZTYN POL 1978 M40 11 03:00:03

18 JAKUBOWSKI BARTŁOMIEJ BARTĄG DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM POL 1990 M30 4 03:02:39

19 OŁDAKOWSKI KAROL OLSZTYN POL 1977 M40 12 03:03:37

21 WAWRZYNIAK SŁAWOMIR OLSZTYN CRYOSPACE OLSZTYN POL 1963 M50 2 03:04:23

22 SKOROBOGATY RAFAŁ OLSZTYN DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN POL 1981 M40 14 03:04:40

23 MĘZIŃSKI BARTEK OLSZTYN FINISHER.PL POL 1985 M30 5 03:06:07

26 RASZKIEWICZ MARTA OLSZTYN DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM POL 1986 K30 1 03:14:07

27 JARCZYK TOMASZ OLSZTYN RDLP OLSZTYN MTB TEAM POL 1977 M40 16 03:24:08

28 JANOWICZ GABRIELA BARTOSZYCE PIASECKI CONCEPT POL 2003 K18 1 03:17:20

29 KRYGIELSKI KRZYSZTOF WĄŁJTOWOW CRYOSPACE OLSZTYN POL 1975 M40 17 03:16:34

Mini (36 km)

1 GRĘDZIŃSKI BARTOSZ MŁAWA KROSS STAFF TEAM POL 1989 M30 1 01:25:25

2 WYŻLIC MICHAŁ LUBAWA KOLARSKI.EU ORBEA POL 1981 M40 1 01:25:35

3 KOWALCZYK WOJCIECH SUSZ SISU-OWB ROWERTOUR.COM POL 2000 M18 1 01:25:44

4 CHMIEL RADOMIR OLSZTYN MICHELIN BLOOMNET TEAM POL 1986 M30 2 01:25:49

5 MALESZKA MATEUSZ DYWITY CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM POL 2004 MJUNIOR 1 01:26:00

6 KOPEĆ MICHAŁ OLSZTYN MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ POL 1991 M30 3 01:28:52

……………………………………..

8 AITSIBAYH ABDALLAH OLSZTYN MICHELIN TEAM POL 1990 M30 4 01:31:36

10 TOMASZKIEWICZ MARIUSZ OLSZTYN POL 1985 M30 5 01:31:38

11 OLENDER TOMASZ LUBAWA MORECYCLING KOŁO-KOŁA POL 1995 M18 2 01:31:38

12 KROM WOJCIECH OLSZTYN MSR OLSZTYN POL 1983 M30 6 01:31:38

13 KUBACKI IGOR GALINDIA MLEKPOL TEAM POL 2005 MJUNIOR 3 01:31:39

17 RAWDANOWICZ PAWEŁ OSTRÓDA MTB OSTRÓDA TEAM POL 1976 M40 4 01:33:03

18 WANAT PIOTR OLSZTYN MSR OLSZTYN POL 1993 M18 3 01:33:09

19 SAŁUGA ADAM GIŻYCKO MASTERS GIŻYCKO POL 1988 M30 7 01:33:32

20 SOBOŃ WIKTOR OLSZTYN MSR OLSZTYN POL 1991 M30 8 01:33:57

21 JUSTYNOWICZ ARKADIUSZ BARTOSZYCE KING BIKE SERWIS ROWEROWY BARTOSZYCE POL 1985 M30 9 01:33:58

22 WŁODARCZYK ARKADIUSZ MRĄGOWO MSR POL 1969 M50 2 01:35:09

24 KRUSZYŃSKI MARCEL LUBAWA PIASECKI CONCEPT POL 2003 M18 4 01:36:50

25 JAROMIN ŁUKASZ OLSZTYN POL 2001 M18 5 01:37:03

26 MORAWSKI PIOTR OLSZTYN STRAVA MTB TEAM POL 1981 M40 5 01:37:05

27 DUBROWSKI JACEK OLSZTYN STRAVA MTB TEAM POL 1978 M40 6 01:37:07

31 KUJAWSKI PAWEŁ NIDZICA POL 1986 M30 11 01:38:36

32 NOWAKOWSKI ADAM OLSZTYN HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM POL 1989 M30 12 01:38:37

33 NOWALSKI WOJCIECH GIŻYCKO SZPRYCHA GIŻYCKO POL 1988 M30 13 01:38:58

34 ZADROSNY TOMASZ SZCZYTNO POL 1981 M40 9 01:39:23

36 MACKIEWICZ RAFAŁ BARTOSZYCE KING BIKE SERWIS ROWEROWY BARTOSZYCE POL 1983 M30 01:39:41

37 OSIECKI DANIEL KĘTRZYN PIASECKI CONCEPT POL 1981 M40 11 01:39:49

38 KOŁATKA ZBIGNIEW IŁAWA POL 1967 M50 4 01:40:10

41 WOJTCZUK WOJCIECH WĘGORZEWO GR WĘGORZEWO POL 1983 M30 15 01:40:35

42 KOŁATKA ANNA IŁAWA 3S BIKE TEAM CIECHANÓW POL 1999 K18 1 01:41:35

43 GOŁĘBIOWSKI ZENON PISZ OLIKOM POL 1956 M60+ 1 01:41:42

44 NEUMANN RAFAŁ JAROTY MTB MIŁAKOWO POL 1980 M40 12 01:41:49

45 RADZKI DANIEL OLSZTYN MICHELIN TEAM POL 1980 M40 13 01:41:51

46 DOWIEDCZYK TADEUSZ OLSZTYN INVESTA SP. Z O.O. POL 1983 M30 16 01:41:51

47 GONTARZ GRZEGORZ OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN POL 1986 M30 17 01:41:56

48 HEJDUK JAKUB OLSZTYN POL 1982 M30 18 01:42:22

49 SIKORSKI BARTOSZ OLSZTYN POL 1988 M30 19 01:43:00

50 JAKUBOWSKI PIOTR OLSZTYN STRAVA MTB TEAM POL 1985 M30 20 1:43:10

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Kolarstwo mtb Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x