Łukosz MTB Miłakowo 2021 – Główne nagrody dla Dywit

Fot. Marek Orkwiszewski
W sobotę (25 września) odbył się wyścig Łukosz MTB Miłakowo, w którym wystartowało ponad stu uczestników, rywalizujących na dwóch dystansach: 42 km i 28 km. W większości byli to mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego, ale nie zabrakło gości z Pomorza, Podlasia i Mazowsza. Wyścig główny wygrał faworyt Grzegorz Maleszka (Dywity). Prawie o cztery minuty wyprzedził Piotra Andrzejczyka (Olsztyn), a trzeci wpadł na metę Andrzej Poczopko (Olsztyn).

Wśród pań najszybsza okazała się Gabriela Janowicz (Bartoszyce) przed Martą Raszkiewicz (Olsztyn) i Monika Kulling (Gnieżdżewo). Uczestników podzielono na trzy kategorie wiekowe. W U1 triumfowali: Piotr Andrzejczyk i Gabriela Janowicz, w U2: Bartosz Grędziński (Mława) i Marta Raszkiewicz, w U3: Grzegorz Maleszka i Anna Kruszyńska (Lubawa)

W rywalizacji na krótszym dystansie pierwszy na mecie był Adrian Piłat (Dywity), drugie miejsce zajął Michał Kopeć (Olsztyn) a trzecie Hadrian Gruszewski (Mława). W wyścigu pań triumfowała Beata Kruba (Dobre Miasto) przed Emilią Grochalską (Kwidzyn) i Karolina Napiórkowską (Kwidzyn). Zwycięzcy kategorii: M2 Hadrian Gruszewski, U3: Adrian Piłat i Karolina Napiórkowska, U4: Tomasz Piotrowski (Olsztyn) i Beata Kruba, M5: Bogumił Modrzewski (Prabuty), M6: Marek Majewski (Prabuty).

Długi dystans ( 42 km)

1 Maleszka Grzegorz Dywity Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn 1977 MD3 1 01:55:14 1

2 Andrzejczyk Piotr Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1992 MD1 1 01:59:10 2

3 Poczopko Andrzej Olsztyn Cryospace Olsztyn 1978 MD3 1:59:27 2 3

4 Grędziński Bartek Mlawa Kross Staff Team 1989 MD2 1 02:02:59 4

5 Ciunel Paweł Bartąg Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1991 MD2 2 02:04:06 5

6 Hinz Marcin Dywity Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1991 MD2 3 02:06:06 6

7 Michalczyk Przemek Mrągowo EVANLITE 1981 MD3 3 02:08:45 7

8 Kruba Emil Dobre Miasto Piasecki Concept 1981 MD3 4 02:09:33 8

9 Domel Arkadiusz Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1989 MD2 4 02:10:03 9

12 Gorbacz Łukasz Kruklanki Szprycha Giżycko 1976 MD3 7 02:15:32 12

13 Syrwid Wojciech Olsztyn Zatorze też może 1971 MD3 8 02:16:59 13

15 Trykacz Marcin Wilkasy Szprycha Giżycko 1977 MD3 10 02:18:56 15

16 Męziński Bartosz Olsztyn Finisher.pl 1985 MD2 5 02:21:04 16

18 Kruszyński Marcel Lubawa 2003 MD1 2 02:24:40 18

19 Podpirko Patryk Olsztyn Warmia Aktywnie 1997 MD1 3 02:24:51 19

20 Ołdakowski Karol Olsztyn 1980 MD3 11 02:25:14 20

21 Zadrożny Tomasz Szczytno 1981 MD3 12 02:25:55 21

22 Janowicz Gabriela Bartoszyce Piasecki Concept 2003 KD1 1 02:26:02 1

23 Kaczerzewski Marcin Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1978 MD3 13 02:29:22 22

24 Skorobogaty Rafał Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1981 MD3 14 02:30:06 23

26 Raszkiewicz Marta Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn 1984 KD2 1 02:33:09 2

28 Nowosielski Paweł Elbląg Beko Team 1982 MD2 7 02:38:06 26

32 Kruszyńska Anna Lubawa Piasecki Concept 1977 KD3 1 02:48:05 5

33 Jakubowska Małgorzata Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn 979 KD3 2 02:52:05 6

34 Kasprzycka Regina Lubawa 1984 KD2 4 3:03:04 7

Kobiety

1 Janowicz Gabriela Bartoszyce Piasecki Concept 2003 KD1 02:26:02

2 Raszkiewicz Marta Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1984 KD2 02:33:09

3 Kulling Monika Gnieżdżewo 1988 KD2 02:42:01

4 Przyłuska Beata Kwidzyn Dziki Team Kwidzyn 1991 KD2 02:43:10

5 Kruszyńska Anna Lubawa Piasecki Concept 1977 KD3 02:48:05

6 Jakubowska Małgorzata Olsztyn Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1979 KD3 02:52:05

7 Kasprzycka Regina Lubawa 1984 KD2 03:02:55

Dystans krótki (28 km)

1 Piłat Adrian Dywity 1990 MK3 1 01:20:47 1

2 Kopeć Michał Olsztyn MK Studio Fryzjerskie Marta Kopeć 1991 MK3 2 01:23:52 2

3 Gruszewski Hadrian Mława MKK-Mława 2004 MK2 1 01:26:19 3

4 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 1974 MK4 1 01:27:08 4

5 Rawdanowicz Paweł Ostróda MTB Ostróda Team 1976 MK4 2 01:27:42 5

6 Galkowski Adam Ostróda 1978 MK4 3 01:27:55 6

7 Ait Si Bayh Abdallah Olsztyn Michelin Team 1990 MK3 3 01:28:16 7

8 Szmiszke Robert Prabuty BIKE CLUB PRABUTY 1972 MK4 4 01:28:18 8

9 Żebrowski Jędrzej Ostróda Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 2000 MK2 2 01:29:25 9

10 Tomaszkiewicz Mariusz Olsztyn 1985 MK3 4 01:30:20 10

11 Sobierajski Piotr Bartoszyce wtw-poland.com 1975 MK4 5 01:30:38 11

13 Jedowski Maciej Susz 1981 MK4 6 01:32:01 13

15 Dubrowski Jacek Olsztyn Strava Mtb Team 1978 MK4 8 01:32:02 15

16 Giak Marek Olsztyn LOTTO BIKE TEAM 1986 MK3 5 03:21 17.9 46:17 01:33:42 16

17 Żebrowski Robert Ostróda Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 1976 MK4 9 01:33:56 17

18 Morawski Piotr Olsztyn Strava Mtb Team 1981 MK4 10 01:34:57 18

19 Domański Krzysztof Ostróda 1980 MK4 11 01:35:54 19

20 Trzciński Arkadiusz Szczytno Szczytno MTB Traks 1977 MK4 12 01:36:17 20

21 Justynowicz Arkadiusz Bartoszyce King Bike serwis rowerowy Bartoszyce 1985 MK3 6 01:37:52 21

23 Zduńczyk Dariusz Olsztyn 1974 MK4 14 01:38:14 23

24 Tarkowian Karol Słupy 1985 MK3 7 01:38:50 24

26 Jakubowski Piotr Olsztyn Strava Mtb Team 1985 MK3 8 01:40:17 26

27 Jankowski Wojciech Olsztyn 1991 MK3 9 01:40:39 27

28 Mackiewicz Rafał Bartoszyce King Bike serwis rowwrowy Bartoszyce 1983 MK3 10 01:42:00 28

32 Kezukiewicz Tomasz Wilkasy Masters 1975 MK4 16 01:45:07 32

33 Sikorski Bartosz Olsztyn 1988 MK3 11 01:45:10 33

34 Pietrzak Marcin Ostroda MTB Ostróda Team 1984 MK3 12 01:47:43 34

35 Malinowski Tomasz Olsztyn Mercedes Benz Auto Idea Sport Team 1977 MK4 17 01:48:45 35

37 Kruba Beata Dobre Miasto Piasecki Concept 1976 KK4 1 01:50:11 1

38 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg 1982 MK3 13 01:51:05 37

39 Grochalska Emilia Kwidzyn Dziki Team Kwidzyn 1977 KK4 2 1:52:15 2

40 Syrewicz Krzysztof Lidzbark Warmiński Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 1969 MK5 4 01:56:28 38

41 Łukaszuk Łukasz Olsztyn Duktomania 1977 MK4 19 01:57:55 39

42 Gierulski Marcin Olsztyn 1974 MK4 20 01:58:49 40

43 Zawidow Maciej Pasłęk 1981 MK4 21 01:58:55 41

44 Kozak Przemysław Olsztyn LOTTO Bike Team 1980 MK4 22 02:01:00 42

45 Janowski Marek Ostróda MTB Ostróda Team 1980 MK4 23 02:01:24 43

46 Beri Grzegorz Olsztyn Pant Bartoszyce 1987 MK3 14 02:03:47 44

47 Łukasiewicz Tomasz Olsztynek 1975 MK4 24 02:05:17 45

50 Tykałowski Piotr Ostróda SCIEMA 1980 MK4 25 02:10:18 47

51 Żmigrodzki Krzysztof Miłomłyn 1969 MK5 5 02:11:21 48

52 Świątek Jaromir Olsztyn 1981 MK4 26 02:11:34 49

53 Kmieć Grzegorz Olsztyn 1986 MK3 16 02:13:09 50

54 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński BBL / Klub Biegacza Lidzbark Warm.1969 MK5 6

56 Antoniak Wiktor Miłakowo 2003 MK2 4 02:18:09 53

57 Chomicka Maria Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1987 KK3 2 02:18:25 4

58 Farys Andrzej Miłakowo mtb Miłakowo 1985 MK3 17 02:19:42 54

59 Kawski Bartłomiej Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1972 MK4 27 02:20:48 55

60 Chrzanowski Mariusz Olsztyn 1982 MK3 18 02:27:51 56

61 Ludwiniak Krzysztof Barczewko 1966 MK5 7 02:29:37 57

Kobiety

1 Kruba Beata Dobre Miasto Piasecki Concept 1976 KK4 01:50:11

2 Grochalska Emilia Kwidzyn Dziki Team Kwidzyn 1977 KK4 01:52:15

3 Napiórkowska Karolina Kwidzyn No Limits Swim School / Trenigo 1982 KK3 02:07:09

4 Chomicka Maria Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1987 KK3 02:18:25

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Kolarstwo Miłakowo mtb Olsztyn Ostróda sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x