Maratony Kresowe Szelment 2014 – W Krainie Ozów ełcznie wygrali kategorie

Po krótkim białoruskim epizodzie uczestnicy Maratonów Kresowych MTB wrócili do Polski i w minioną niedzielę (3 sierpnia) „zaliczyli” piękne trasy wokół Szlmentu. Wyścig pod hasłem „W Krainie Ozów” okazał się szczęśliwy dla ełczan Swoje kategorie wygrali: Katarzyna Paszczyk i Marek Małecki z Ełku. Na dystansie Mini triumf święciła rodzina Wawer: Luiza i Joanna (Prostki)

Wyniki

Maraton

Mężczyźni

Open

1 Sarunas Pacevicius Kowno Sprint SBR Bank Team Orlik 2:31:12

2 Donatas Šertvytis Kowno Velomanija-Niskama Orlik 2:35:23

3 Adam Więcko Białystok PELETON – APG TEAM Orlik 2:40:51

4 Krzysztof Olszewski Białystok Sprint SBR Bank Team Elita 2:40:54

5 Андрей Мурыгин Grodno MISTRAL Elita Plus 2:41:08

6 Jakub Kurstak Białystok MISTRAL Elita Plus 2:41:19

…………………………..

21 Dariusz Golub Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 2:54:40

39 Tomasz Dadura Ełk MTB EŁK PROSTKI Elita Plus 3:07:11

55 Henryk Krasowski Ełk MTB EŁK PROSTKI Super Master 3:19:08

67 Sławomir Olszewski Ełk MTB EŁK PROSTKI Super Master 3:34:23

Elita Plus

11 Tomasz Dadura Ełk MTB EŁK PROSTKI Elita Plus 3:07:11

Master

2 Tomasz Dadura Ełk MTB EŁK PROSTKI Elita Plus 3:07:11

Super Master

5 Henryk Krasowski Ełk MTB EŁK PROSTKI Super Master 3:19:08

8 Sławomir Olszewski Ełk MTB EŁK PROSTKI Super Master 3:34:23

Półmaraton

Kobiety

Open

1 Katarzyna Citko Białystok FARMPASZ-GSzR Kobiety Fit 1:28:19

2 Magdalena Gołębiewska Grabówka Bliska Team Białystok Kobiety Fit 1:29:42

3 Barbara Paszkowska Suwałki MTB SUWAŁKI Kobiety Sport 1:30:10

4 Joanna Szadkowska Suwałki MTB SUWAŁKI Kobiety Sport 1:30:59

5 Klaudia Ostrowska Suwałki MTB SUWAŁKI Kobiety Fit 1:34:18

6 Марина Ковалевская Grodno VELOGRODNO Kobiety Sport 1:41:12

……………………………………………

7 Katarzyna Paszczyk Ełk MTB EŁK PROSTKI Kobiety Super Fit 1:41:33

13 Ewa Gabrylewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Kobiety Super Fit 1:47:40

Super Fit

1 Katarzyna Paszczyk Ełk MTB EŁK PROSTKI Kobiety Super Fit 1:41:33

4 Ewa Gabrylewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Kobiety Super Fit 1:47:40

Mężczyźni

Open

1 Łukasz Milewski Turośl BLU Cersanit Team Refleks Orlik 1:13:24

2 Maciej Samborski Białystok Bliska Team Białystok Elita 1:14:29

3 Kamil Różalski Lublin SKLEP ROWEROWY BIKE BOYS Elita 1:14:33

4 Rafał Świątkowski Lublin SKLEP ROWEROWY BIKE BOYS Elita Plus 1:14:43

5 Michał Barej Białystok PELETON – APG TEAM Orlik 1:14:45

6 Krzysztof Kadłubowski Białystok UKS Wygoda Białystok Junior 1:14:50

………………………………..

10 Paweł Lenkiewicz Giżycko Masters Giżycko Wydminy Orlik 1:16:48

11 Marek Małecki Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 1:16:54

49 Sławomir Gabrylewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 1:25:46

52 Sebastian Saniuk Gołdap IRYD GOŁDAP Elita Plus 1:27:34

55 Mirosław Walnicki Giżycko TK MASTERS GIŻYCKO Master 1:28:23

58 Szymon Gryn Prostki MTB EŁK PROSTKI Młodzik 1:29:03

61 Sławomir Skutnik Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 1:29:32

65 Cezary Gierszewski Olecko PTR Dojlidy Białystok Master 1:29:58

84 Dariusz Gajdziński Prostki MTB EŁK PROSTKI Master 1:34:13

88 Mariusz Paszczyk Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 1:35:27

89 Robert Wawer Prostki ARGEMA.PL Master 1:35:42

90 Janusz Supiński Prostki MTB EŁK PROSTKI Super Master 1:36:12

95 Radosław Guzewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Elita Plus 1:36:24

121 Ryszard Lenkiewicz Wydminy Masters Giżycko Wydminy Super Master 1:42:47

132 Jan Sitkiewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Super Master 1:45:30

151 Grzegorz Ziółkowski Kętrzyn Elita 1:50:08

173 Sławomir Saniuk Gołdap KPP GOŁDAP Elita Plus 2:20:32

Młodzik

3 Szymon Gryn Prostki MTB EŁK PROSTKI Młodzik 1:29:03

Orlik

3 Paweł Lenkiewicz Giżycko Masters Giżycko Wydminy Orlik 1:16:48

Elita

27 Grzegorz Ziółkowski Kętrzyn Elita 1:50:08

Elita Plus

10 Sebastian Saniuk Gołdap IRYD GOŁDAP Elita Plus 1:27:34

21 Radosław Guzewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Elita Plus 1:36:24

34 Sławomir Saniuk Gołdap KPP GOŁDAP Elita Plus 2:20:32

Master

1 Marek Małecki Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 1:16:54

10 Sławomir Gabrylewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 1:25:46

12 Mirosław Walnicki Giżycko TK MASTERS GIŻYCKO Master 1:28:23

14 Sławomir Skutnik Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 1:29:32

16 Cezary Gierszewski Olecko PTR Dojlidy Białystok Master 1:29:58

18 Dariusz Gajdziński Prostki MTB EŁK PROSTKI Master 1:34:13

19 Mariusz Paszczyk Ełk MTB EŁK PROSTKI Master 1:35:27

20 Robert Wawer Prostki ARGEMA.PL Master 1:35:42

Super Master

7 Janusz Supiński Prostki MTB EŁK PROSTKI Super Master 1:36:12

11 Ryszard Lenkiewicz Wydminy Masters Giżycko Wydminy Super Master 1:42:47

15 Jan Sitkiewicz Ełk MTB EŁK PROSTKI Super Master 1:45:30

Dystans Mini

Żak dziewczynki

1 Luiza Wawer Prostki ARGEMA.PL Żak 0:21:56

Hobby Panie

1 Joanna Wawer Prostki ARGEMA.PL Hobby 0:22:06

Drużyny

Maraton

1 Sprint SBR Bank Team 3781.6925

2 BLU Cersanit Team Refleks 3700.0908

3 MISTRAL 3666.6783

4 KAMBET TEAM 3469.7979

5 Corrado Team 3441.9936

6 PELETON – APG TEAM 3237.9462

………………………………………………….

7 MTB EŁK PROSTKI 3138.1647

Półmaraton

1 BLU Cersanit Team Refleks 1918.3297

2 MTB SUWAŁKI 1907.3929

3 Bliska Team Białystok 1901.0271

4 AGR Podlasie 1866.8847

5 Augustowianka Team 1838.2864

6 UKS Wygoda Białystok 1807.5390

………………………………………………….

9 MTB EŁK PROSTKI 1752.0545

22 Masters Giżycko Wydminy 834.8760

25 IRYD GOŁDAP 419.1056

26 TK MASTERS GIŻYCKO 415.2356

32 Kętrzyn 333.2433

35 KPP GOŁDAP 261.1589

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ełk giżycko Goldap Kętrzyn Kolarstwo Olecko Prostki Wydminy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x