Maratony Kresowe Wasilków 2015 – Anna Świderska wygrała Super Fit, młodzicy za plecami Szymona

Drugim etapem tegorocznego sezonu Maratonów Kresowych był Wasilków, a wyścigi rozgrywano pod hasłem „W dolinie rzeki, na skraju puszczy”. Frekwencja dopisała, na co wpływ miał długi weekend. Reprezentanci Warmii i Mazur należeli do czołowych postaci. W półmaratonie czwarta w open była Anna Świderska (Ełk), która wygrała kategorię Super Fit. Szymon Gryn (Prostki) okazał się najlepszy wśród młodzików.

Doskonale pojechał Piotr Chrzanowski (Ełk) – piąty w open i drugi w grupie Elita. W maratonie dobrze radził sobie Damian Perkowski (Ełk), W open był dwunasty, a w gronie orlików czwarty.

Maratony

Mężczyźni

Open

1 Мурыгин Андрей   M 1979 Гродно Elita Plus 02:08:49

2 Arciszewski Paweł   M 1986 Białystok Elita 02:08:49

3 Truszczyński Piotr   M 1983 Warszawa (Ursus) Elita 02:08:49

4 Niechwiedowicz Paweł   M 1985 Białystok Elita 02:08:50

5 Šertvytis Donatas   M 1991 Kaunas Orlik 02:08:50

6 Cąpała Michał   M 1992 Gliwice Orlik 02:08:52

………………………………………………

12 Perkowski Damian   M 1996   Prostki Orlik 02:12:53

13 Mikielski Witold   M 1988   Olsztynek Elita 02:12:53

38 Golub Dariusz M 1967   Ełk Master   02:20:00

47 Małecki Marek   M 1973   Ełk Master   02:23:46

59 Cała Arkadiusz M 1983   Mrągowo Elita Luz Grupa Mragowo 02:29:36

76 Stachowicz Grzegorz M 1963   Ostróda Super Master   02:34:46

93 Charubin Sławomir M 1964 PISZ Super Master Luz Grupa Mragowo 02:43:49

100 Bąbka Cezary 865 M 1962 Mrągowo Super Master 02:47:53

102 Markowski Rafał 1112 M 1973 Mrągowo Master Luz Grupa Mragowo 02:48:37

Orlik

4 Perkowski Damian   M 1996   Prostki Orlik 02:12:53

Elita

5 Mikielski Witold   M 1988   Olsztynek Elita 02:12:53

18 Cała Arkadiusz M 1983   Mrągowo Elita Luz Grupa Mragowo 02:29:36

Master

5 Golub Dariusz M 1967   Ełk Master   02:20:00

8 Małecki Marek   M 1973   Ełk Master   02:23:46

23 Markowski Rafał 1112 M 1973 Mrągowo Master Luz Grupa Mragowo 02:48:37

Super Master

6 Stachowicz Grzegorz M 1963   Ostróda Super Master   02:34:46

7 Charubin Sławomir M 1964 PISZ Super Master Luz Grupa Mragowo 02:43:49

8 Bąbka Cezary 865 M 1962 Mrągowo Super Master 02:47:53

Półmaraton

Mężczyźni

Open

1 Muśko Patryk M 1997 Grabówka Junior 01:09:56

2 Marcinkevicius Augustas M 1997 Panevezys Junior 01:09:58

3 Różalski Kamil M 1986 Lublin Elita 01:11:29

4 Siewierski Tomasz M 1979 Lublin Elita Plus 01:11:30

5 Chrzanowski Piotr M 1985 Ełk Elita 01:11:55

6 Mazeika Augustas M 1997 Panevezys Junior 01:11:57

……………………………………………………

30 Gryn Szymon   M 2001   Prostki Młodzik   01:16:15

62 Gabrylewicz Sławomir   M 1969   Ełk Master   01:20:28

65 Brochacki Lech M 1961   Ełk Super Master   01:20:34

76 FITAS MARIUSZ M 1974 EŁK Master 01:21:34

77 Kuczyński Tomasz M 1997 Ełk Junior 01:22:20

78 Żegunia Marcin M 1977 Ostróda Elita Plus 01:22:41

80 Gajdziński Dariusz M 1968 Prostki Master 01:22:55

81 Skutnik Sławomir M 1969 Ełk Master 01:22:55

108 Buraczewski Grzegorz M 1972   Ełk Master 01:26:07

109 Guzewicz Radosław M 1976   Ełk Elita Plus 01:26:20

116 Supiński Janusz   M 1959   Prostki Super Master   01:27:27

123 Lenkiewicz Ryszard   M 1962   Wydminy Super Master Masters Giżycko 01:29:10

129 Gajdziński Marcin M 1995   Prostki Orlik   01:30:12

136 Wawer Robert   M 1972   Prostki Master ARGEMA.PL 01:30:52

147 Miezianko Krzysztof M 1980   Ełk Elita Plus   01:31:59

148 Rymszo Bogusław M 1959  Ełk Super Master   01:32:23

155 Grela Wiesław M 1952 Ełk MK Weteran 01:32:45

157 STEFAŃSKI TOMASZ M 1973 MRĄGOWO Master 01:33:03

227 Sitkiewicz Jan M 1958   Ełk Super Master   01:46:33

Młodzik

1 Gryn Szymon   M 2001   Prostki Młodzik   01:16:15

Junior

12 Kuczyński Tomasz M 1997 Ełk Junior 01:22:20

Orlik

9 Gajdziński Marcin M 1995   Prostki Orlik   01:30:12

Elita

2 Chrzanowski Piotr M 1985 Ełk Elita 01:11:55

Elita Plus

17 Żegunia Marcin M 1977 Ostróda Elita Plus 01:22:41

26 Guzewicz Radosław M 1976   Ełk Elita Plus 01:26:20

38 Miezianko Krzysztof M 1980   Ełk Elita Plus   01:31:59

Master

14 Gabrylewicz Sławomir   M 1969   Ełk Master   01:20:28

16 FITAS MARIUSZ M 1974 EŁK Master 01:21:34

18 Gajdziński Dariusz M 1968 Prostki Master 01:22:55

19 Skutnik Sławomir M 1969 Ełk Master 01:22:55

25 Buraczewski Grzegorz M 1972   Ełk Master 01:26:07

32 Wawer Robert   M 1972   Prostki Master ARGEMA.PL 01:30:52

38 STEFAŃSKI TOMASZ M 1973 MRĄGOWO Master 01:33:03

Super Master

6 Brochacki Lech M 1961 Ełk Super Master 01:20:34

13 Supiński Janusz   M 1959   Prostki Super Master   01:27:27

16 Lenkiewicz Ryszard M 1962   Wydminy Super Master Masters Giżycko 01:29:10

19 Rymszo Bogusław M 1959   Ełk Super Master   01:32:23

27 Sitkiewicz Jan 214 M 1958   Ełk Super Master   01:46:33

Weteran

4 Grela Wiesław M 1952 Ełk MK Weteran 01:32:45

Kobiety

Open

1 Radziszewska Klaudia K 1996 Studzianki Kobiety Sport 01:19:23

2 Myć Jolanta K 1985 Biała Podlaska Kobiety Sport 01:21:10

3 Tałan Beata K 1983 Biała Podlaska Kobiety Fit 01:28:20

4 Świderska Anna K 1974 Ełk Kobiety Super Fit 01:28:21

5 Piwowar Iwona K 1964 Firlej Kobiety Super Fit 01:28:21

6 Paszczyk Katarzyna K 1969 Ełk Kobiety Super Fit 01:30:42

………………………………………..

8 Wawer Łucja K 1999 Prostki Kobiety Junior 01:30:57

12 Gorczak – Cała Lucyna K 1981 Mrągowo Kobiety Fit 01:33:29

16 Gabrylewicz Ewa K 1968 Ełk Kobiety Super Fit 01:35:55

21 Bałdyga Magda K 1998 Prostki Kobiety Junior 01:37:10

Junior

2 Wawer Łucja K 1999 Prostki Kobiety Junior 01:30:57

4 Bałdyga Magda K 1998 Prostki Kobiety Junior 01:37:10

Fit

2 Gorczak – Cała Lucyna K 1981 Mrągowo Kobiety Fit 01:33:29

Super Fit

1 Świderska Anna K 1974 Ełk Kobiety Super Fit 01:28:21

3 Paszczyk Katarzyna K 1969 Ełk Kobiety Super Fit 01:30:42

6 Gabrylewicz Ewa K 1968 Ełk Kobiety Super Fit 01:35:55

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ełk Goldap Kolarstwo Mrągowo Olsztynek Prostki Wydminy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x