Mazovia MTB Marathon 2011 – Aż się wierzyć nie chce…

Mazovia MTB Marathon to jedna z wielu propozycji wyścigów na rowerach górskich, Jej powszechność jest zdumiewająca. Obywające się w odstępach dwutygodniowych imprezy gromadzą na starcie od 1000 do 1500 uczestników. Dużą grupę w tym gronie stanowią reprezentanci Warmii i Mazur. Są wśród nich kolarze wyczynowi (szosowcy), sportowcy innych dyscyplin (Patryk Piasecki) oraz cała rzesza amatorów i to cieszy najbardziej.

Do końca pozostały już tylko trzy wyścigi: w najbliższą niedzielę w Nowym Dworze Mazowieckim (11 września). Toruniu (34.09) i Łomiankach (02,10). Wielu zawodników a naszego regionu jest w ścisłej czołówce klasyfikacji, jest okazja by jeszcze poprawić swe lokaty. Ale najważniejsze, by wykorzystań jeszcze ostatnie momenty w sezonie i podjąć kolejna próbę.

Sytuacja w poszczególnych klasyfikacjach.

Klasyfikacja Główna Open

Kobiety

37 Osowska Hanna KOpen Nidzica

56  Wojnowska Marzena KOpen Olsztyn

90 Żyluk Urszula KOpen Pisz

105 Świątek Elżbieta KOpen Bartoszyce

137 Worm Izabela KOpen Ełk

153 Kudrawiec Magda KOpen Prostki

167 Stachowicz Natalia KOpen Ostróda

199 Wasiuk Olga KOpen Ełk

200 Gierz-Gierszewska Dorota KOpen Olsztyn

206 Buczyńska-Orłowska Danuta KOpen Dywity

231 Faliszewska Anna KOpen Ełk

274 Stadniczenko Izabela KOpen Olsztyn

300 Waszkiewicz Agnieszka KOpen Pisz

329 Dąbkowska Marta KOpen Olsztyn

347 Krawczyk Aleksandra KOpen Olsztyn

377 Kamińska Agnieszka KOpen Szczytno

380 Markowska Malwina KOpen Mrągowo

401 Bedra Ewa KOpen Olsztyn

404 Muśko Elżbieta KOpen Ełk

405 Sutnik Joanna KOpen OLSZTYN

415 Sienkiewicz Justyna KOpen OLSZTYN

447 Leśniak Magdalena KOpen Olsztyn

448 Leśniak Marta KOpen Olsztyn

505 Wojciechowska Julia KOpen Szczytno

523 Szymańska Olga KOpen Olsztyn

531 Deręgowska Julia KOpen Olsztyn

532 Leska Zuzanna KOpen Szczytno

M1

14 Olchanowski Kamil M1 Ełk

16 Świerczyński Paweł M1 Prostki

50 Gajdziński Marcin M1 Prostki

53 Szczawiński Wojciech M1 Lubawa

58 Piętka Aleksander M1 Ostróda

68 Wawrzyniak Mateusz M1 OLSZTYN

74 Malanowski Damian M1 Pasym

85 Kudyk Mateusz M1 Iława

129 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada

135 Pawlaczyk Piotr M1 Szczytno

137 Nalepa Michał M1 Mrągowo

140 Dąbkowski Michał M1 Olsztyn

141 Karczmarski Bartosz M1 Szczytno

161 Nalepa Bartosz M1 Mrągowo

162 Ciunel Paweł M1 Olsztyn

194 Zawierucha Sebastian M1 Olsztynek

203 Skumbin Robert M1 Olsztyn

243 Pławski Dominik M1 Nidzica

254 Loewnau Daniel M1 Olsztyn

278 Banaszek Mateusz M1 Bartoszyce

281 Krukowski Piotr M1 Orzysz

314 Szczawiński Witold M1 Lubawa

328 Bryl Konrad M1 Nidzica

351 Mikielski Daniel M1 Olsztynek

367 Sawicki Kostek M1 Olsztyn

378 Żegunia Jakub M1 Ostróda

379 Srokosz Paweł M1 Olsztyn

394 Kudyk Michał M1 Iława

399 Antończyk Marceli M1 Olsztyn

420 Mańkowski Patryk M1 Olsztyn

432 Gwitrzuk Bartosz M1 Szczytno

433 Wróblewski Jakub M1 Szczytno

470 Zawistowski Sebastian M1 Prostki

498 Romaniuk Jakub M1 Mrągowo

507 Lisewski Konrad M1 Szczytno

551 Wojciechowski Bartosz M1 OLSZTYN

564 Szymański Rafał M1 Olsztyn

566 Dunaj Szymon M1 Szczytno

567 Chodań Miłosz M1 Olsztyn

588 Hurnicki Jan M1 Szczytno

589 Bourdon Adam M1 Działdowo

603 Arski Piotr M1 Ełk

612 Tkaczuk Mateusz M1 Olsztyn

633 Romaniuk Kamil M1 Mrągowo

642 Gurzyński Maksymilian M1 Szczytno

M2

3 Baranek Paweł M2 Mrągowo

5 Kowalkowski Mariusz M2 Fijewo

7 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda

8 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo

9 Mikielski Witold M2 Olsztynek

14 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo

17 Smoliński Rafał M2 Ostróda

18 Wyżlic Michał M2 Lubawa

20 Piasecki Patryk M2 Mrągowo

43 Sieński Krzysztof M2 Działdowo

53 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn

60 Skorobogaty Rafał M2 Olsztyn

71 Bienenda Piotr M2 Olsztyn

74 Stachelek Kamil M2 RUCIANE-NIDA

81 Szymański Łukasz M2 Pisz

85 Michalczyk Przemek M2 Mrągowo

121 Lipiński Marcin M2 Pisz

135 Badura Patryk M2 Olsztyn

195 Sujka Karol M2 Olsztyn

204 Lewandowski Rafał M2 Działdowo

227 Wróblewski Łukasz M2 Olsztyn

234 Rybicki Rafał M2 Ostróda

236 Gromelski Piotr M2 Olsztyn

243 Bogucki Bartosz M2 Olsztyn

266 Nykiel Marcin M2 Ostróda

267 Mierczak Marcin M2 Olsztyn

270 Utykański Hubert M2 Ełk

281 Syrojć Radosław M2 Olsztyn

306 Guzewicz Artur M2 Olsztyn

309 Boraczewski Michał M2 Olsztyn

313 Chełmiński Grzegorz M2 Szczytno

324 Jermakow Wojciech M2 Olsztyn

344 Cirut Jan M2 Olsztyn

349 Kapela Łukasz M2 olsztyn

361 Swierczyński Tomasz M2 Olsztyn

386 Burak Marcin M2 Biskupiec

402 Iwaniuk Bartosz M2 Olsztyn

417 Żurek Mateusz M2 OLSZTYN

428 Rubczewski Bartosz M2 Olsztyn

431 Kodzik Marek M2 Olsztyn

452 Kurian Andrzej M2 Olsztyn

465 Stuś Aleksander M2 Olsztyn

499 Roszczyk Rafał M2 Szczytno

527 Gwozdek Michal M2 Olsztyn

543 Osełkowski Tomasz M2 Olsztyn

546 Nowociński Marcin M2 Pasym

548 Wiechowski Radosław M2 Morąg

572 Szubielski Jarosław M2 Jonkowo

M3

13 Żegunia Marcin M3 Ostróda

15 Jankowski Arkadiusz M3 Mrągowo

22 Majka Michał M3 Elbląg

28 Sutkowski Tomasz M3 EŁK

33 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn

34 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN

36 Górski Krzysztof M3 GOŁDAP

37 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP

55 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn

56 Parzych Radosław M3 Mrągowo

61 Gamza Rafał M3 Szczytno

62 Buczyński Adam M3 Dywity

66 Janecki Robert M3 Mrągowo

94 Małecki Marek M3 Ełk

111 Jakimowicz Wojciech M3 Węgorzewo

130 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn

160 Faliszewski Mariusz M3 EŁK

173 Romanow Marcin M3 Olsztyn

175 Koźmiński Paweł M3 Olsztyn

182 Kuliś Bartosz M3 Olsztyn

192 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn

199 Rogalski Sebastian M3 Działdowo

209 Urban Bartłomiej M3 Gołdap

215 Jankowski Marcin M3 Lubawa

216 Tąporowski Mariusz M3 Olsztyn

231 Przybyłek Michał M3 Olsztyn

247 Bojarski Grzegorz M3 Olsztyn

248 Zieliński Krzysztof M3 Olsztyn

267 Suświłło Tomasz M3 Barczewo

269 Muczyński Andrzej M3 Lubawa

274 Kwiatkowski Robert M3 Wielbark

275 Muszyński Tomasz M3 Olsztyn

287 Jarzębowski Grzegorz M3 Olsztyn

289 Żmijewski Paweł M3 DZIAŁDOWO

297 Stańczyk Tomasz M3 Mragowo

299 Grotkowski Radek M3 Pasym

301 Dadura Tomasz M3 Ełk

306 Strzelecki Daniel M3 Dywity

333 Pieszko Jarosław M3 Ełk

351 Bartoszewicz Tomasz M3 Olsztyn

360 Sawicki Ryszard M3 Olsztyn

361 Chodań Marek M3 Olsztyn

374 Kalinowski Grzegorz M3 Olsztyn

378 Skubaja Tomasz M3 Bratian

394 Kowalczyk Krzysztof M3 Olsztyn

421 Zarzecki Daniel M3 Olsztyn

422 Lorkowski Arkadiusz M3 Działdowo

424 Arczak Mirosław M3 Olsztyn

428 Trzciński Arek M3 Szczytno

447 Krzemiński Marcin M3 Olsztyn

450 Punpur Marcin M3 Ostróda

455 Groszewski Radosław M3 Olsztyn

465 Jędrzejewski Jacek M3 Olsztyn

466 Saduński Leszek M3 Lidzbark Warmiński

476 Rutkowski Andrzej M3 Olsztyn

480 Loda Adam M3 Olsztyn

491 Mróz Daniel M3 Olsztyn

516 Paszczyk Mariusz M3 Ełk

518 Bryk Daniel M3 Szczytno

550 Pławski Andrzej M3 Nidzica

551 Wołk Paweł M3 Olsztynek

554 Bourdon Marek M3 Działdowo

585 Jarczyk Tomasz M3 Olsztyn

612 Augustyniak Mariusz M3 Susz

620 Ambroziak Michał M3 Olsztyn

625 Tutka Piotr M3 Stawiguda

635 Szamrowski Piotr M3 Olsztyn

637 Panek Wojciech M3 Susz

641 Tworkowski Wojciech M3 Szczytno

653 Zalewski Pawel M3 Ełk

663 Wiśniewski Piotr M3 Ełk

664 Gajęcki Krzysztof M3 Olsztyn

666 Paź Paweł M3 Jonkowo

679 Cichocki Maciej M3 Olsztyn

680Wałkuski Piotr M3 Szczytno

705 Kowalczyk Marek M3 Ełk

713 Piotrowski Krzysztof M3 Działdowo

759 Rybicki Marcin M3 Rożental

814 Rostecki Tomasz M3 Olsztyn

827 Florczyk Mariusz M3 Ełk

834 Wasilewski Sebastian M3 Bartoszyce

837 Wojciechowski Maciej M3 Szczytno

845 Siwik Marek M3 Olsztyn

849 Markowski Rafał M3 Mrągowo

850 Jarema Adam M3 Olsztyn

865 Zając Wojciech M3 Olsztyn

866 Białousz Rafał M3 Olsztyn

872 Witczak Maciej M3 Olsztyn

873 Lewarowski Piotr M3 Olsztyn

877 Markowski Marcin M3 Mrągowo

909 Wierzbowski Zbigniew M3 Olsztyn

915 Wróblewski Jarosław M3 Szczytno

932 Cywiński Jacek M3 Olsztyn

M4

3 Zdziarski Marek M4 Centrum Rowerowe Olsztyn

4 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie

8 Zagożdżon Witold M4 NIDZICA

12 Gabrylewicz Kazimierz M4 Ełk

16 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica

19 Patalon Piotr M4 Bratian

24 Kamiński Robert M4 Nidzica

28 Golub Dariusz M4 EŁK

29 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda

34 Kollender Paweł M4 Olsztyn

77 Bąbka Cezary M4 Mrągowo

90 Milewski Benedykt M4 Nowe Miasto Lubawskie

105 Skutnik Sławomir M4 Ełk

109 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn

127 Świątek Artur M4 Bartoszyce

139 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn

140 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn

141 Wawrzyniak Sławomir M4 OLSZTYN

148 Górnik Mirosław M4 Nidzica

149 Szczawiński Sławomir M4 Lubawa

158 Mańko Zbigniew M4 Olsztyn

174 Jakubowski Cezary M4 Lubawa

198 Gęsicki Mariusz M4 Szczytno

213 Kudyk Jan M4 Iława

218 Gierszewski Czarek M4 Olecko

226 Zalewski Wojciech M4 Ełk

227 Charubin Sławomir M4 Pisz

228 Wawrzyn Wojciech M4 Olsztyn

233 Nawrocki Sergiusz M4 Olsztyn

249 Podgródny Andrzej M4 Olsztyn

253 Wyżlic Tomasz M4 LUBAWA

265 Hekman Piotr M4 BISKUPIEC

297 Loewnau Eugeniusz M4 Olsztyn

333 Mytych Jarosław M4 TOLKMICKO

345 Milewski Jacek M4 KIEŹLINY

350 Bielecki Jarosław M4 ELBLĄG

355 Michalonek Grzegorz M4 Olsztyn

372 Wysokiński Marek M4 Olsztyn

407 Gajdziński Dariusz M4 Prostki

423 Anielski Leszek M4 Szczytno

441 NowagielJarosław M4 Olsztyn

442 Babicki Andrzej M4 Szczytno

448 Żuk Andrzej M4 Olsztyn

449 Rubczewski Wiktor M4 Olsztyn

M5

3 Skwarski Witold M5 Olsztyn

8 Osowski Andrzej M5 Nidzica

16 Borucki Lech M5 Nidzica

29 Krasowski Henryk M5 Ełk

37 Kowalkowski Michał M5 Lubawa

79 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn

84 Smoliński Mirosław M5 Wielbark

94 NiebylskiWładysław M5 Elbląg

96 Sawicki Jerzy M5 Ełk

97 Orłowski Jan M5 Dywity

98 Brzozowski Adam M5 Nidzica

102 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn

104 Mytych Ryszard M5 Elbląg

110 Murat Marian M5 BISKUPIEC

112 Wróblewski Janusz M5 Bartoszyce

116 Gaweł Andrzej M5 Olsztyn

118 Woźniak Janusz M5 Szczytno

130 Piasecki Andrzej M5 Mrągowo

135 Miazio Lech M5 Olsztyn

140 Hypś Waldemar M5 Olsztyn

141 Szubielski Wiesław M5 Jonkowo

142 Gutowski Tomasz M5 Olsztyn

143 Sitkiewicz Jan M5 Ełk

145 Fiedoruk Bazyli M5 Olsztyn

152 Leska Zygfryd M5 Szczytno

154 Wojtal Zbigniew M5 Olsztyn

155 Górny Janusz M5 Susz

176 Brzozowski Adam M5 Szczytno

188 Rydecki Karol M5 ELBLĄG

190 Kłoczewiak Jerzy M5 ELBLĄG

208 Palmowski Sławomir M5 Olsztyn

215 Łaganowski Zbigniew M5 Olsztyn

236 Bałdyga Stanisław M5 Szczytno

238 Rutkowski Paweł M5 Olsztyn

243 Markowski Alfred M5 Mrągowo

258 Rudlewski Jarek M5 Olsztyn

 

Mega

K2

9 Szabelska Ewelina K2 Piecki

10 Żyluk Urszula K2 Pisz

21 Wasiuk Olga K2 Ełk

29 Wojnowska Marzena K2 Olsztyn

K3

36 Stadniczenko Izabela K3 Olsztyn

K4

7 Osowska Hanna K4 Nidzica

19 Matczyńska Danuta K4 Olsztyn

MJ

4 Świerczyński Paweł MJ Prostki

20 Wawrzyniak Mateusz MJ OLSZTYN

25 Kudyk Mateusz MJ Iława

41 Gajdziński Marcin MJ Prostki

51 Krukowski Piotr MJ Orzysz

61 Skumbin Robert MJ Olsztyn

63 Piętka Aleksander MJ Ostróda

M1

5 Olchanowski Kamil M1 Ełk

23 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada

25 Dąbkowski Michał M1 Olsztyn

53 Banaszek Mateusz M1 Bartoszyce

M2

1 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo

2 Smoliński Rafał M2 Ostróda

28 Piasecki Patryk M2 Mrągowo

30 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn

31 Sieński Krzysztof M2 Działdowo

34 Skorobogaty Rafał M2 Olsztyn

44 Stachelek Kamil M2 RUCIANE-NIDA

51 Michalczyk Przemek M2 Mrągowo

67 Bienenda Piotr M2 Olsztyn

132 Jankowski Piotr M2 Lubawa

134 Sujka Karol M2 Olsztyn

143 Badura Patryk M2 Olsztyn

167 Rybicki Rafał M2 Ostróda

168 Gromelski Piotr M2 Olsztyn

192 Nykiel Marcin M2 Ostróda

193 Mierczak Marcin M2 Olsztyn

198 Utykański Hubert M2 Ełk

217 Boraczewski Michał M2 Olsztyn

219 Baranek Paweł M2 Mrągowo

221 Kowalkowski Mariusz M2 Fijewo

224 RutkowskiKamil M2 Mrągowo

237 Wyżlic Michał M2 Lubawa

250 Cirut Jan M2 Olsztyn

256 Lipiński Marcin M2 Pisz

257 Szymański Łukasz M2 Pisz

269 Swierczyński Tomasz M2 Olsztyn

275 Lewandowski Rafał M2 Działdowo

301 Bogucki Bartosz M2 Olsztyn

312 Iwaniuk Bartosz M2 Olsztyn

321 Guzewicz Artur M2 Olsztyn

367 Kurian Andrzej M2 Olsztyn

379 Stuś Aleksander M2 Olsztyn

417 Roszczyk Rafał M2 Szczytno

M3

7 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn

8 Sutkowski Tomasz M3 EŁK

9 Górski Krzysztof M3 GOŁDAP

10 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP

16 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN

24 Parzych Radosław M3 Mrągowo

26 Majka Michał M3 Elbląg

29 Gamza Rafał M3 Szczytno

30 Buczyński Adam M3 Dywity

34 Janecki Robert M3 Mrągowo

37 Skalski Tomasz M3 Mrągowo

51 Małecki Marek M3 Ełk

56 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn

66 Jakimowicz Wojciech M3 Węgorzewo

75 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn

84 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn

119 Koźmiński Paweł M3 Olsztyn

125 Kuliś Bartosz M3 Olsztyn

130 Piekarski Paweł M3 Olsztyn

136 Rogalski Sebastian M3 Działdowo

151 Tąporowski Mariusz M3 Olsztyn

160 Przybyłek Michał M3 Olsztyn

171 Urban Bartłomiej M3 Gołdap

176 Zawierucha Romuald M3 Olsztynek

180 Faliszewski Mariusz M3 EŁK

182 Bojarski Grzegorz M3 Olsztyn

197 Suświłło Tomasz M3 Barczewo

198 Muczyński Andrzej M3 Lubawa

201 Kwiatkowski Robert M3 Wielbark

212 Jarzębowski Grzegorz M3 Olsztyn

222 Stańczyk Tomasz M3 Mragowo

226 Dadura Tomasz M3 Ełk

232 Strzelecki Daniel M3 Dywity

253 Pieszko Jarosław M3 Ełk

271 Sawicki Ryszard M3 Olsztyn

312 Zarzecki Daniel M3 Olsztyn

313 Lorkowski Arkadiusz M3 Działdowo

315 Arczak Mirosław M3 Olsztyn

316 Trzciński Arek M3 Szczytno

337 Żmijewski Paweł M3 DZIAŁDOWO

340 Krzemiński Marcin M3 Olsztyn

343 Punpur Marcin M3 Ostróda

348 Groszewski Radosław M3 Olsztyn

357 Jędrzejewski Jacek M3 Olsztyn

359 Saduński Leszek M3 Lidzbark Warmiński

366 Romanow Marcin M3 Olsztyn

368 Rutkowski Andrzej M3 Olsztyn

372 Loda Adam M3 Olsztyn

383 Mróz Daniel M3 Olsztyn

406 Bryk Daniel M3 Szczytno

410 Bieńkowski Wojciech M3 Bartoszyce

426 Żegunia Marcin M3 Ostróda

453 Augustyniak Mariusz M3 Susz

477 Szamrowski Piotr M3 Olsztyn

479 Panek Wojciech M3 Susz

483 Kowalczyk Krzysztof M3 Olsztyn

495 Zalewski Pawel M3 Ełk

496 Kalinowski Grzegorz M3 Olsztyn

506 Wiśniewski Piotr M3 Ełk

507 Paź Paweł M3 Jonkowo

550 Kowalczyk Marek M3 Ełk

555 Piotrowski Krzysztof M3 Działdowo

604 Bourdon Marek M3 Działdowo

640 Sudoł Marek M3 Szczytno

M4

2 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica

4 Patalon Piotr M4 Bratian

7 Kamiński Robert M4 Nidzica

9 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda

13 Kollender Paweł M4 Olsztyn

35 Gabrylewicz Kazimierz M4 Ełk

36 Golub Dariusz M4 EŁK

51 Bąbka Cezary M4 Mrągowo

77 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn

98 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn

99 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn

100 Wawrzyniak Sławomir M4 OLSZTYN

106 Górnik Mirosław M4 Nidzica

107 Skutnik Sławomir M4 Ełk

113 Mańko Zbigniew M4 Olsztyn

122 Zagożdżon Witold M4 NIDZICA

127 Świątek Artur M4 Bartoszyce

146 Gęsicki Mariusz M4 Szczytno

155 Kudyk Jan M4 Iława

163 Gierszewski Czarek M4 Olecko

171 Zalewski Wojciech M4 Ełk

176 Nawrocki Sergiusz M4 Olsztyn

244 Wawrzyn Wojciech M4 Olsztyn

276 Michalonek Grzegorz M4 Olsztyn

296 Wysokiński Marek M4 Olsztyn

318 Jakubowski Cezary M4 Lubawa

M5

3 Borucki Lech M5 Nidzica

17 Kowalkowski Michał M5 Lubawa

36 Krasowski Henryk M5 Ełk

40 Stańczuk Lech M5 Olsztyn

45 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn

56 Brzozowski Adam M5 Nidzica

58 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn

60 Mytych Ryszard M5 Elbląg

62 Murat Marian M5 BISKUPIEC

66 Woźniak Janusz M5 Szczytno

75 Niebylski Władysław M5 Elbląg

77 Piasecki Andrzej M5 Mrągowo

81 Miazio Lech M5 Olsztyn

85 Hypś Waldemar M5 Olsztyn

86 Gutowski Tomasz M5 Olsztyn

87 Sitkiewicz Jan M5 Ełk

101 Osowski Andrzej M5 Nidzica

108 Skwarski Witold M5 Olsztyn

113 Rydecki Karol M5 ELBLĄG

114 Kłoczewiak Jerzy M5 ELBLĄG

129 Palmowski Sławomir M5 Olsztyn

130 Szubielski Wiesław M5 Jonkowo

138 Łaganowski Zbigniew M5 Olsztyn

M6

17 Fiedoruk Bazyli M6 Olsztyn

20 Brzozowski Adam M6 Szczytno

Fit

KJ

11 Worm Izabela FKJ Ełk

12 Kudrawiec Magda FKJ Prostki

25 Leśniak Magdalena Olsztyn

K2

6 Wojnowska Marzena FK2 Olsztyn

48 Waszkiewicz Agnieszka FK2 Pisz

53 Dąbkowska Marta FK2 Olsztyn

59 Krawczyk Aleksandra FK2 Olsztyn

66 Kamińska Agnieszka FK2 Szczytno

76 Sutnik Joanna FK2 OLSZTYN

78 Sienkiewicz Justyna FK2 OLSZTYN

K3

39 Faliszewska Anna FK3 Ełk

104 Leśniak Marta FK3 Olsztyn

K4

6 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce

46 Muśko Elżbieta FK4 Ełk

K5

8 Gierz-Gierszewska Dorota FK5 Olsztyn

10 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity

14 Biziuk Halina FK5 Szczytno

17 Bedra Ewa FK5 Olsztyn

MJ

16 Piętka Aleksander FMJ Ostróda

65 Zawierucha Sebastian FMJ Olsztynek

90 Kudyk Michał FMJ Iława

101 Mańkowski Patryk FMJ Olsztyn

104 Gwitrzuk Bartosz FMJ Szczytno

105 Wróblewski Jakub FMJ Szczytno

M1

8 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa

15 Gajdziński Marcin FM1 Prostki

25 Pawlaczyk Piotr FM1 Szczytno

26 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno

30 Ciunel Paweł FM1 Olsztyn

48 Loewnau Daniel FM1 Olsztyn

85 Wawrzyniak Mateusz FM1 OLSZTYN

95 Srokosz Paweł FM1 Olsztyn

107 Skumbin Robert FM1 Olsztyn

M2

20 Wróblewski Łukasz FM2 Olsztyn

29 Chełmiński Grzegorz FM2 Szczytno

35 Jermakow Wojciech FM2 Olsztyn

40 Kapela Łukasz FM2 Olsztyn

56 Bogucki Bartosz FM2 Olsztyn

65 Rubczewski Bartosz FM2 Olsztyn

66 Kodzik Marek FM2 Olsztyn

110 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn

122 Gwozdek Michal FM2 Olsztyn

144 Osełkowski Tomasz FM2 Olsztyn

148 Nowociński Marcin FM2 Pasym

150 Wiechowski Radosław FM2 Morąg

185 Szubielski Jarosław FM2 Jonkowo

M3

1 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn

4 Romanow Marcin FM3 Olsztyn

8 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn

15 Muszyński Tomasz FM3 Olsztyn

19 Grotkowski Radek FM3 Pasym

29 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn

55 Faliszewski Mariusz FM3 EŁK

60 Paszczyk Mariusz FM3 Ełk

61 Kalinowski Grzegorz FM3 Olsztyn

75 Wołk Paweł FM3 Olsztynek

81 Jarczyk Tomasz FM3 Olsztyn

96 Ambroziak Michał FM3 Olsztyn

103 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno

109 Gajęcki Krzysztof FM3 Olsztyn

112 Cichocki Maciej FM3 Olsztyn

113 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno

120 Sawka Sebastian FM3 Szczytno

135 Rostecki Tomasz FM3 Olsztyn

152 Florczyk Mariusz FM3 Ełk

169 Wojciechowski Maciej FM3 Szczytno

177 Zawierucha Romuald FM3 Olsztynek

181 Siwik Marek FM3 Olsztyn

188 Markowski Rafał FM3 Mrągowo

189 Jarema Adam FM3 Olsztyn

190 Bourdon Marek FM3 Działdowo

214 Zając Wojciech FM3 Olsztyn

217 Białousz Rafał FM3 Olsztyn

225 Witczak Maciej FM3 Olsztyn

229 Urban Bartłomiej FM3 Gołdap

235 Markowski Marcin FM3 Mrągowo

287 Wróblewski Jarosław FM3 Szczytno

313 Cywiński Jacek FM3 Olsztyn

M4

10 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa

19 Jakubowski Cezary FM4 Lubawa

33 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn

34 Wyżlic Tomasz FM4 LUBAWA

46 Skutnik Sławomir FM4 Ełk

49 Loewnau Eugeniusz FM4 Olsztyn

58 Wawrzyn Wojciech FM4 Olsztyn

84 Milewski Benedykt FM4 Nowe Miasto Lubawskie

101 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki

103 Miśków Ryszard FM4 Olsztyn

124 Anielski Leszek FM4 Szczytno

148 Nowagiel Jarosław FM4 Olsztyn

149 Babicki Andrzej FM4 Szczytno

156 Żuk Andrzej FM4 Olsztyn

157 Rubczewski Wiktor FM4 Olsztyn

M5

6 Orłowski Jan FM5 Dywity

11 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn

30 Szubielski Wiesław FM5 Jonkowo

40 Skwarski Witold FM5 Olsztyn

59 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno

60 Rutkowski Paweł FM5 Olsztyn

83 Rudlewski Jarek FM5 Olsztyn

M6

11 Leska Zygfryd FM6 Szczytno

13 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn

24 Markowski Alfred FM6 Mrągowo

Hobby

K1

12 Markowska Malwina HK1 Mrągowo

38 Szymańska Olga HK1 Olsztyn

K2

6 Stachowicz Natalia HK2 Ostróda

27 Wojciechowska Julia HK2 Szczytno

34 Deręgowska Julia HK2 Olsztyn

35 Leska Zuzanna HK2 Szczytno

M1

6 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo

25 Sawicki Kostek HM1 Olsztyn

57 Hurnicki Jan HM1 Szczytno

58 Bourdon Adam HM1 Działdowo

84 Chodań Miłosz HM1 Olsztyn

97 Romaniuk Kamil HM1 Mrągowo

104 Arski Piotr HM1 Ełk

M2

18 Szczawiński Witold HM2 Lubawa

25 Żegunia Jakub HM2 Ostróda

26 Antończyk Marceli HM2 Olsztyn

48 Dunaj Szymon HM2 Szczytno

54 Wojciechowski Bartosz HM2 OLSZTYN

M3

9 Nalepa Michał HM3 Mrągowo

37 Zawierucha Sebastian HM3 Olsztynek

57 Zawistowski Sebastian HM3 Prostki

61 Romaniuk Jakub HM3 Mrągowo

69 Lisewski Konrad HM3 Szczytno

95 Szymański Rafał HM3 Olsztyn

105 Gurzyński Maksymilian HM3 Szczytno

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x