Mazovia MTB Marathon 2011 – Duet z Mrągowa nadawał tempo

Prawie 1300 uczestników wystartowało w kolejnym wyścigu cyklu Mazovia MTB Marathon, który odbył się w Nowym Dworze Mazowieckim. Jak zwykle nie zabrakło reprezentantów Warmii i Mazur, którzy znów odegrali istotną rolę. W najdłuższej próbie Giga drugi na mecie był Paweł Baranek z Mrągowa, a w dziesiątce znalazło się jeszcze trzech zawodników z naszego województwa. Wyścig Mega wygrał znany żeglarz Patryk Piasecki, który MTB traktuje jako sport uzupełniający, jak widać ze znakomitym efektem.

 

Wyniki

Giga

Mężczyźni

Open

2 Baranek Paweł M2 Mrągowo MBIKE TEAM MARATHON 02:25:56

9 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda AUTO LAND rally team 02:36:28

7 Zdziarski Marek M4 Centrum Rowerowe Olsztyn 02:35:26

10 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:36:48

23 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 02:43:07

24 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 02:43:37

49 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:51:58

73 Osowski Andrzej M5 Nidzica 02:59:42

84 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND rally team 03:05:08

92 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND rally team 03:07:05

127 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 03:47:32

GM2

2 Baranek Paweł M2 Mrągowo MBIKE TEAM MARATHON 02:25:56

4 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda AUTO LAND rally team 02:36:28

8 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 02:43:07

GM3

14 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:51:58

25 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND rally team 03:07:05

38 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 03:47:32

GM4

1 Zdziarski Marek M4 Centrum Rowerowe Olsztyn 02:35:26

3 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:36:48

6 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 02:43:37

GM5

6 Osowski Andrzej M5 Nidzica 02:59:42

9 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND rally team 03:05:08

Mega

Kobiety

Open

12 Szabelska Ewelina K2 Piecki RENAULT ECO2 TEAM 02:14:17

29 Osowska Hanna K4 Nidzica 02:26:43

MK2

3 Szabelska Ewelina K2 Piecki RENAULT ECO2 TEAM 02:14:17

MK4

7 Osowska Hanna K4 Nidzica 02:26:43

Mężczyźni

Open

1 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:38:43

10 3Sutkowski Tomasz M3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:40:28

15 Smoliński Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 01:41:08

23 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:43:38

24 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:43:40

25 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 01:44:11

31 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:45:57

35 Rogalski Sebastian M3 Działdowo Świat Rowerów Racing Team 01:47:05

36 Górski Krzysztof M3 GOŁDAP Sprint Specialized Endura Team 01:47:06

84 Kamiński Robert M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 01:52:33

89 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada Mława Team 01:53:31

94 Parzych Radosław M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:54:32

109 Zagożdżon Witold M4 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn 01:56:18

110 Sieński Krzysztof M2 Działdowo RKS Family Active 01:56:24

113 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:56:50

128 Małecki Marek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:58:01

135 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 01:58:36

152 Piasecki Andrzej M5 Mrągowo 01:59:36

157 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND rally team 01:59:58

182 5Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:02:37

186 Rybicki Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 02:02:55

262 Punpur Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:08:19

264 Świerczyński Paweł MJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:08:31

269 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:09:00

275 Bąbka Cezary M4 Mrągowo 02:09:11

325 Wiśniewski Piotr M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:13:11

336 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:14:06

353 Bojarski Grzegorz M3 Olsztyn 02:15:16

354 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:15:17

368 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:16:19

394 Markowski Marcin M3 Mrągowo 02:19:34

399 Pieszko Jarosław M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:20:29

413 Sawicki Ryszard M3 Olsztyn Michelin Team 02:21:53

425  Bogucki Bartosz M2 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:23:33

434 Smoliński Mirosław M5 wielbark Pasmo 02:24:38

446 Kwiatkowski Robert M3 Wielbark 02:26:24

510 Nykiel Marcin M2 Ostróda YOONA MTB 02:42:28

525 Osełkowski Tomasz M2 Olsztyn KTM CR Olsztyn 02:54:03

MMJ

12 Świerczyński Paweł MJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:08:31

MM1

4 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada Mława Team 01:53:31

MM2

1 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:38:43

8 Smoliński Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 01:41:08

33 Sieński Krzysztof M2 Działdowo RKS Family Active 01:56:24

46 Rybicki Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 02:02:55

58 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:10:42

75 Bogucki Bartosz M2 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:23:33

94 Nykiel Marcin M2 Ostróda YOONA MTB 02:42:28

97 Osełkowski Tomasz M2 Olsztyn KTM CR Olsztyn 02:54:03

MM3

3 Sutkowski Tomasz M3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:40:28

8 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:43:38

9 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:43:40

13 Rogalski Sebastian M3 Działdowo Świat Rowerów Racing Team 01:47:05

14 Górski Krzysztof M3 GOŁDAP Sprint Specialized Endura Team 01:47:06

39 Parzych Radosław M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:54:32

53 Małecki Marek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:58:01

106 Punpur Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:08:19

111 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:09:00

136 Wiśniewski Piotr M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:13:11

152 Bojarski Grzegorz M3 Olsztyn 02:15:16

159 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:16:19

172 Markowski Marcin M3 Mrągowo 02:19:34

176 Pieszko Jarosław M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:20:29

185 Sawicki Ryszard M3 Olsztyn Michelin Team 02:21:53

192 Kwiatkowski Robert M3 Wielbark 02:26:24

MM4

3 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 01:44:11

4 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:45:57

10 Kamiński Robert M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 01:52:33

13 Zagożdżon Witold M4 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn 01:56:18

21 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND rally team 01:59:58

28 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:02:37

55 Bąbka Cezary M4 Mrągowo 02:09:11

72 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:14:06

75 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:15:17

MM5

6 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:56:50

8 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 01:58:36

11 Piasecki Andrzej M5 Mrągowo 01:59:36

27 Stańczuk Lech M5 Olsztyn Michelin Team 02:13:40

36 Smoliński Mirosław M5 Wielbark Pasmo 02:24:38

Fit

Kobiety

Open

3 Kudrawiec Magda FKJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:07:10

6 Graczewska Monika FKJ MTB EŁK PROSTKI 01:08:42

39 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:19:19

53 Tutka Anna FK3 Stawiguda 01:24:40

68 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity 01:30:41

FKJ

1 Kudrawiec Magda FKJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:07:10

2 Graczewska Monika FKJ MTB EŁK PROSTKI 01:08:42

FK3

19 Tutka Anna FK3 Stawiguda 01:24:40

FK4

6 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:19:19

FK5

3 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity 01:30:41

Mężczyźni

Open

9 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 00:57:24

20 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 00:59:09

37 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:01:37

47 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:02:31

59 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 01:03:42

65 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:04:37

73 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:05:27

92 Tutka Piotr FM3 Stawiguda 01:06:51

94 Muszyński Tomasz FM3 Olsztyn 01:07:01

95 Malanowski Damian FM1 Pasym 01:07:02

105 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:08:02

107 Wróblewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:08:12

121 Paszczyk Mariusz FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:09:30

134 Chodań Marek FM3 Olsztyn SCHENKER TEAM 01:10:30

143 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:11:13

154 Jakubowski Cezary FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:11:58

160 Orłowski Jan FM5 Dywity 01:12:31

164 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno 01:12:54

170 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:13:18

185 Gurzyński Dariusz FM3 Szczytno 01:15:15

192 Świątek Mikołaj FMJ Rant Bartoszyce 01:15:57

204 Sawka Sebastian FM3 Szczytno 01:18:25

259 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn 01:37:51

265 Kowalkowski Mariusz FM2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 01:57:50

FMJ

26 Świątek Mikołaj FMJ Rant Bartoszyce 01:15:57

FM1

7 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:01:37

13 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:04:55

17 Malanowski Damian FM1 Pasym 01:07:02

FM2

15 Wróblewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:08:12

38 Kowalkowski Mariusz FM2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 01:57:50

FM3

4 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 00:57:24

6 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 00:59:09

14 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 01:03:42

16 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:04:37

17 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:05:27

21 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Drużyna szpiku 01:06:38

22 Tutka Piotr FM3 Stawiguda 01:06:51

23 Muszyński Tomasz FM3 Olsztyn 01:07:01

30 Paszczyk Mariusz FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:09:30

34 Chodań Marek FM3 Olsztyn SCHENKER TEAM 01:10:30

43 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno 01:12:54

50 Gurzyński Dariusz FM3 Szczytno 01:15:15

58 Sawka Sebastian FM3 Szczytno 01:18:25

FM4

7 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:02:31

20 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:08:02

27 Jakubowski Cezary FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:11:58

48 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn 01:37:51

FM5

16 Orłowski Jan FM5 Dywity 01:12:31

FM6

4 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:11:13

5 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:13:18

Hobby

Kobiety

Open

4 Bałdyga Magda HK3 MTB EŁK PROSTKI 00:13:01

48 Markowska Malwina HK1 Mrągowo 00:23:55

HK1

16 Markowska Malwina HK1 Mrągowo 00:23:55

HK3

4 Bałdyga Magda HK3 MTB EŁK PROSTKI 00:13:01

Mężczyźni

Open

10 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:12:19

15 Szałachowski Wojciech HM2 Mrągowo MSR Mrągowo 00:12:57

37 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:15:25

46 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:16:12

HM1

2 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:15:25

HM2

1 Szałachowski Wojciech HM2 Mrągowo MSR Mrągowo 00:12:57

15 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:16:12

HM3

10 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:12:19

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x