Mazovia MTB Marathon 2011 – W Łomiankach zakmnęlismy sezon

Przez wiele tygodni emocjonowaliśmy Sie rywalizacja kolarzy-amatorów uczestniczących w cyklu wyścigów Mazovia Maraton MTB. Koniec nastąpił w miniony weekend w podwarszawskich Łomiankach, gdzie udział reprezentantów Warmii i Mazur był śladowy. Ale to tylko w tej imprezie, bowiem w podczas trwania Mazovii nasi cykliści należeli do jednej z najliczniejszej grup. Ilość przeszła w jakość. W kilku klasyfikacjach zawodnicy z Warmii i Mazur znaleźli się w ścisłej czołówce.

W klasyfikacjach głównych drugie miejsca zajęli: Przemysław Baranek i Artur Korc, trzecie Marek Zdziarski i Witold Skwarski. Sukcesem największym jest jednak ogromna liczna amatorów śmigających po leśnych duktach. Taka jest idea tej imprezy i nasi kolarze w pełni ją realizują.

Wyniki w Łomiankach

Mega

Kobiety

Open

20 Wojnowska Marzena K2 Olsztyn 02:45:16

MK2

9 Wojnowska Marzena K2 Olsztyn 02:45:16

Mężczyźni

Open

1 Baranek Paweł M2 Mrągowo MBIKE TEAM MARATHON 01:41:19

204 Rydecki Karol M5 ELBLĄG 02:19:05

MM2

1 Baranek Paweł M2 Mrągowo MBIKE TEAM MARATHON 01:41:19

MM5

16 Rydecki Karol M5 ELBLĄG 02:19:05

Klasyfikacja generalna

Główna

Kobiety

36 Osowska Hanna KOpen Nidzica

99 Żyluk Urszula KOpen Pisz

Mężczyźni

M1

17 Stano Mateusz M1 Ostróda

18  Świerczyński Paweł M1 Prostki

21 Olchanowski Kamil M1 Ełk

53 Gajdziński Marcin M1 Prostki

57 Szczawiński Wojciech M1 Lubawa

61 Malanowski Damian M1 Pasym

62 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada

71 Piętka Aleksander M1 Ostróda

72 Kudyk Mateusz M1 Iława

83 Wawrzyniak Mateusz M1 OLSZTYN

M2

2 Baranek Paweł M2 Mrągowo

5 Kowalkowski Mariusz M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn

7 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda

8 Mikielski Witold M2 Olsztynek

9 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo

16 Piasecki Patryk M2 Mrągowo

21 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn

22 Smoliński Rafał M2 Ostróda

44 Sieński Krzysztof M2 Działdowo

53 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn

70 Szymański Łukasz M2 Pisz

72 Bienenda Piotr M2 Olsztyn

75 Skorobogaty Rafał M2 Olsztyn

97 Stachelek Kamil M2 RUCIANE-NIDA

M3

2 Korc Artur M3 Centrum Rowerowe Olsztyn

14 Żegunia Marcin M3 Ostróda

20 Jankowski Arkadiusz M3 Mrągowo

27 Majka Michał M3 Elbląg

34 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN

35 Sutkowski Tomasz M3 EŁK

41 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn

44 Skalski Tomasz M3 Mrągowo

46 Górski Krzysztof M3 GOŁDAP

47 Janecki Robert M3 Mrągowo

50 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP

65 Parzych Radosław M3 Mrągowo

72 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn

78 Małecki Marek M3 Ełk

84 Gamza Rafał M3 Szczytno

85 Buczyński Adam M3 Dywity

M4

3 Zdziarski Marek M4 Centrum Rowerowe Olsztyn

4 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie

8 Zagożdżon Witold M4 NIDZICA

15 Gabrylewicz Kazimierz M4 Ełk

19 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica

20 Golub Dariusz M4 EŁK

30 Kamiński Robert M4 NidzicaCentrum Rowerowe Olsztyn

37 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda

39 Kollender Paweł M4 Olsztyn

56 Bąbka Cezary M4 Mrągowo

85 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn

89 Milewski Benedykt M4 Nowe Miasto Lubawskie

98 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn

100 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn

M5

3 Skwarski Witold M5 Olsztyn

5 Osowski Andrzej M5 Nidzica

21 Borucki Lech M5 Nidzica

23 Kowalkowski Michał M5 Lubawa

34 Krasowski Henryk M5 Ełk

55 Stańczuk Lech M5 Olsztyn

67 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn

69 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn

74 Smoliński Mirosław M5 Wielbark

97 Orłowski Jan M5 Dywity

Mega

MK2

9 Szabelska Ewelina K2 Piecki

11 Żyluk Urszula K2 Pisz

23 Wasiuk Olga K2 Ełk

33 Wojnowska Marzena K2 Olsztyn

MK4

7 Osowska Hanna K4 Nidzica

20 Matczyńska Danuta K4 Olsztyn

MJ

5 Świerczyński Paweł MJ Prostki

6 Stano Mateusz MJ Ostróda

17 Kudyk Mateusz MJ Iława

24 Wawrzyniak Mateusz MJ OLSZTYN

55 Krukowski Piotr MJ Orzysz

68 Piętka Aleksander MJ Ostróda

MM1

7 Olchanowski Kamil M1 Ełk

17 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada

30 Dąbkowski Michał M1 Olsztyn

60 Banaszek Mateusz M1 Bartoszyce

MM2

2 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn

3 Smoliński Rafał M2 Ostróda

15 Piasecki Patryk M2 Mrągowo

20 Sieński Krzysztof M2 Działdowo

36 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn

39 Skorobogaty Rafał M2 Olsztyn

57 Stachelek Kamil M2 RUCIANE-NIDA

63 Bienenda Piotr M2 Olsztyn

68 Michalczyk Przemek M2 Mrągowo

96 Rybicki Rafał M2 Ostróda

MM3

8 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn

10 Sutkowski Tomasz M3 EŁK

11 Skalski Tomasz M3 Mrągowo

12 Górski Krzysztof M3 GOŁDAP

13 Janecki Robert M3 Mrągowo

15 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP

25 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN

28 Parzych Radosław M3 Mrągowo

37 Majka Michał M3 Elbląg

38 Małecki Marek M3 Ełk

45 Gamza Rafał M3 Szczytno

46 Buczyński Adam M3 Dywity

76 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn

82 Jakimowicz Wojciech M3 Węgorzewo

87 Piekarski Paweł M3 Olsztyn

91 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn

MM4

7 Kamiński Robert M4 Nidzica

11 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda

13 Kollender Paweł M4 Olsztyn

21 Golub Dariusz M4 EŁK

33 Bąbka Cezary M4 Mrągowo

47 Gabrylewicz Kazimierz M4 Ełk

60 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn

65 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn

67 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn

68 Milewski Benedykt M4 Nowe Miasto Lubawskie

MM5

6 Borucki Lech M5 Nidzica

7 Kowalkowski Michał M5 Lubawa

29 Stańczuk Lech M5 Olsztyn

38 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn

39 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn

44 Krasowski Henryk M5 Ełk

45 Smoliński Mirosław M5 Wielbark

59 Brzozowski Adam M5 Nidzica

62 Mytych Ryszard M5 Elbląg

63 Piasecki Andrzej M5 Mrągowo

68 Murat Marian M5 BISKUPIEC

70 Wróblewski Janusz M5 Bartoszyce

71 Gutowski Tomasz M5 Olsztyn

73 Woźniak Janusz M5 Szczytno

85 Niebylski Władysław M5 Elbląg

89 Miazio Lech M5 Olsztyn

92 Hypś Waldemar M5 Olsztyn

93 Sitkiewicz Jan M5 Ełk

MM6

19 Fiedoruk Bazyli M6 Olsztyn

22 Brzozowski Adam M6 Szczytno

Fit

FKJ

11 Kudrawiec Magda FKJ Prostki MTB EŁK PROSTKI

12 Worm Izabela FKJ Ełk MTB EŁK PROSTKI

13 Graczewska Monika FKJ MTB EŁK PROSTKI

28 Leśniak Magdalena Olsztyn

FK2

7 Wojnowska Marzena FK2 Olsztyn

36 Krawczyk Aleksandra FK2 Olsztyn

51 Waszkiewicz Agnieszka FK2 Pisz

57 Dąbkowska Marta FK2 Olsztyn

74 Kamińska Agnieszka FK2 Szczytno

85 Sutnik Joanna FK2 OLSZTYN

88 Sienkiewicz Justyna FK2 OLSZTYN

FK3

40 Tutka Anna FK3 Stawiguda

44 Faliszewska Anna FK3 Ełk

FK4

5 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce

53 Muśko Elżbieta FK4 Ełk

FK5

6 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity

10 Gierz-Gierszewska Dorota FK5 Olsztyn

14 Biziuk Halina FK5 Szczytno

17 Bedra Ewa FK5 Olsztyn

FMJ

18 Piętka Aleksander FMJ Ostróda

51 Pławski Dominik FMJ Nidzica

72 Zawierucha Sebastian FMJ Olsztynek

80 Kudyk Mateusz FMJ Iława

FM1

7 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa

8 Malanowski Damian FM1 Pasym

13 Gajdziński Marcin FM1 Prostki

25 Ciunel Paweł FM1 Olsztyn

29 Pawlaczyk Piotr FM1 Szczytno

30 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno

56 Loewnau Daniel FM1 Olsztyn

65 Bryl Konrad FM1 Nidzica

85 Mikielski Daniel FM1 Olsztynek

FM2

14 Wróblewski Łukasz FM2 Olsztyn

35 Chełmiński Grzegorz FM2 Szczytno

42 Jermakow Wojciech FM2 Olsztyn

49 Kapela Łukasz FM2 Olsztyn

70 Bogucki Bartosz FM2 Olsztyn

75 Żurek Mateusz FM2 OLSZTYN

81 Rubczewski Bartosz FM2 Olsztyn

82 Kodzik Marek FM2 Olsztyn

97 Sieński Krzysztof FM2 Działdowo

FM3

2 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn

6 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn

7 Romanow Marcin FM3 Olsztyn

12 Grotkowski Radek FM3 Pasym

16 Muszyński Tomasz FM3 Olsztyn

20 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn

26 Chodań Marek FM3 Olsztyn

54 Tutka Piotr FM3 Stawiguda

55 Paszczyk Mariusz FM3 Ełk

56 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno

66 Sawka Sebastian FM3 Szczytno

70 Faliszewski Mariusz FM3 EŁK

74 Kalinowski Grzegorz FM3 Olsztyn

84 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno

88 Gurzyński Dariusz FM3 Szczytno

89 Pławski Andrzej FM3 Nidzica

90 Wołk Paweł FM3 Olsztynek

99 Jarczyk Tomasz FM3 Olsztyn

FM4

7 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa

15 Jakubowski Cezary FM4 Lubawa

26 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn

30 Świątek Artur FM4 Bartoszyce

38 Wyżlic Tomasz FM4 LUBAWA

53 Skutnik Sławomir FM4 Ełk

58 Loewnau Eugeniusz FM4 Olsztyn

64 Miśków Ryszard FM4 Olsztyn

74 Milewski Jacek FM4 KIEŹLINY

88 Kollender Paweł FM4 Olsztyn

97 Milewski Benedykt FM4 Nowe Miasto Lubawskie

FM5

8 Orłowski Jan FM5 Dywity

12 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn

48 Skwarski Witold FM5 Olsztyn

53 Górny Janusz FM5 Susz

68 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno

69 Rutkowski Paweł FM5 Olsztyn

92 Rudlewski Jarek FM5 Olsztyn

FM6

9 Leska Zygfryd FM6 Szczytno

10 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn

Hobby

HK1

11 Markowska Malwina HK1 Mrągowo

46 Szymańska Olga HK1 Olsztyn

HK2

6 Stachowicz Natalia HK2 Ostróda

31 Wojciechowska Julia HK2 Szczytno

38 Deręgowska Julia HK2 Olsztyn

39 Leska Zuzanna HK2 Szczytno

HM1

3 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo

30 Sawicki Kostek HM1 Olsztyn

69 Hurnicki Jan HM1 Szczytno

70 Bourdon Adam HM1 Działdowo

100 Chodań Miłosz HM1 Olsztyn

HM2

3 Szałachowski Wojciech HM2 Mrągowo

19 Żegunia Jakub HM2 Ostróda

24 Szczawiński Witold HM2 Lubawa

25 Antończyk Marceli HM2 Olsztyn

55 Dunaj Szymon HM2 Szczytno

62 Wojciechowski Bartosz HM2 OLSZTYN

HM3

7 Nalepa Michał HM3 Mrągowo

37 Zawierucha Sebastian HM3 Olsztynek

60 Zawistowski Sebastian HM3 Prostki

64 Romaniuk Jakub HM3 Mrągowo

72 Lisewski Konrad HM3 Szczytno

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x