Mazovia MTB Marathon 2011 – Wspaniała przygoda na Leśnym

Mazovia MTB Marathon trafił wreszcie do stolicy Warmii i Mazur. Był wystarczającym magnesem by na starcie zjawiło się prawie tysiąc uczestników w różnym wieku i o różnych możliwościach. Ale taki jest cel imprezy by dać szansę wszystkim, by zachęcić do uprawiania sportu. Uczestnicy mogli więc wybrać długość trasy w zależności od aktualnej formy. Najwytrwalsi zdecydowali się na kategorię Giga, gdzie długość trasy wynosiła prawie 100 km. Inni spokojnym tempem przemierzali 8 km.

I choć tu każdy stara się osiągnąć jak najlepszy wynik celem jest popularyzacja kolarstwa, promocja sportowego trybu życia. Inna sprawa, że ci najlepsi mieli najwięcej powodów do radości. Z naszych reprezentantów w najcięższej próbie brylowali Artur Korc i Paweł Baranek i Mariusz Kowalkowski.

Wyniki

Giga

Mężczyźni

Open

2 Korc Artur M3 Centrum Rowerowe Olsztyn 02:51:46

3 Baranek Paweł M2 Mrągowo MBIKE TEAM MARATHON 02:51:52

5 Kowalkowski Mariusz M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 02:59:19

12 Wyżlic Michał M2 Lubawa GKL-AGA TEAM 03:03:03

14 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:06:23

19 Jankowski Arkadiusz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:13:43

21 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:14:41

22 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda AUTO LAND rally team 03:16:09

29 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:21:53

33 Zdziarski Marek M4 Centrum Rowerowe Olsztyn 03:24:15

39 Badura Patryk M2 Olsztyn Michelin Team 03:28:12

41 Zagożdżon Witold M4 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn 03:28:55

49 Lipiński Marcin M2 Pisz 03:36:39

50 Szymański Łukasz M2 Pisz 03:36:39

56 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 03:40:31

62 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND rally team 03:44:48

64 Sutkowski Tomasz M3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 03:47:02

GM2

2 Baranek Paweł M2 Mrągowo MBIKE TEAM MARATHON 02:51:52

3 Kowalkowski Mariusz M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 02:59:19

7 Wyżlic Michał M2 Lubawa GKL-AGA TEAM 03:03:03

9 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:06:23

10 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda AUTO LAND rally team 03:16:09

12 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:21:53

16 Badura Patryk M2 Olsztyn Michelin Team 03:28:12

18 Lipiński Marcin M2 Pisz 03:36:39

19 Szymański Łukasz M2 Pisz 03:36:39

GM3

1 Korc Artur M3 Centrum Rowerowe Olsztyn 02:51:46

8 Jankowski Arkadiusz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:13:43

21 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 03:40:31

26 Sutkowski Tomasz M3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 03:47:02

GM 4

2 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:14:41

6 Zdziarski Marek M4 Centrum Rowerowe Olsztyn 03:24:15

7 Zagożdżon Witold M4 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn 03:28:5

GM5

3 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND rally team 03:44:48

 

Mega

Kobiety

Open

15 Żyluk Urszula K2 Pisz 02:53:46

29 Stadniczenko Izabela K3 Olsztyn Michelin Team 03:58:39

MK2

6 Żyluk Urszula K2 Pisz 02:53:46

MK3

9 Stadniczenko Izabela K3 Olsztyn Michelin Team 03:58:39

Mężczyźni

Open

3 Smoliński Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 02:02:32

4 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 02:03:20

7 Olchanowski Kamil M1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:03:29

8 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:05:19

11 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:06:26

22 Gamza Rafał M3 Szczytno Kross Racing Team 02:09:42

25 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 02:09:52

28 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:10:23

29 Górski Krzysztof M3 GOŁDAP Sprint Specialized Endura Team 02:10:26

35 Gabrylewicz Kazimierz M4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:10:55

39 Jakimowicz Wojciech M3 Węgorzewo TK Masters Giżycko 02:11:21

40 Majka Michał M3 Elbląg 02:11:26

43 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:12:32

52 Michalczyk Przemek M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:15:0

53 Jarzębowski Grzegorz M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:15:42

57 Bienenda Piotr M2 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:16:38

63 Tąporowski Mariusz M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:17:57

68 Stańczyk Tomasz M3 Mragowo RENAULT ECO2 TEAM 02:18:29

72 Brzozowski Adam M5 Nidzica 02:18:59

73 Borucki Lech M5 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:19:04

85 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:20:10

101 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND rally team 02:22:37

108 Koźmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:23:03

114 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:23:33

116 Świerczyński Paweł MJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:24:07

118 Przybyłek Michał M3 Olsztyn Novo Nordisk Team 02:24:20

122 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:24:47

128 Sieński Krzysztof M2 Działdowo RKS Family Active 02:26:24

134 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn 02:27:12

137 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada Mława Team 02:27:33

144 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:28:19

147 Małecki Marek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:28:31

149 Zarzecki Daniel M3 Olsztyn 02:28:36

150 Lorkowski Arkadiusz M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:28:38

151 Buczyński Adam M3 Dywity Fan XC Team Olsztyn 02:28:39

159 Kuliś Bartosz M3 olsztyn Michelin Team 02:29:21

170 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:29:57

176 Świątek Artur M4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 02:30:25

187 Strzelecki Daniel M3 Dywity FROSTER.PL 02:31:20

189 Parzych Radosław M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:31:25

209 Faliszewski Mariusz M3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:32:59

216 Bąbka Cezary M4 Mrągowo 02:33:39

220 Wawrzyniak Sławomir M4 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 02:34:05

221 Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:34:30

225 Suświłło Tomasz M3 Barczewo Olsztyn-Nawigator 02:35:10

230 Zalewski Wojciech M4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:35:19

233 Wawrzyniak Mateusz MJ OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 02:35:42

237 Żmijewski Paweł M3 DZIAŁDOWO BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:36:41

239 Burak Marcin M2 Biskupiec 02:36:54

241 Milewski Benedykt M4 Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 02:36:59

242 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:37:14

250 Skorobogaty Rafał M2 Olsztyn KTM CR Olsztyn 02:37:59

259 Mytych Ryszard M5 Elbląg Team M-200 02:38:59

262 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn 02:39:22

265 Charubin Sławomir M4 Pisz 02:39:34

266 Skutnik Sławomir M4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:39:35

287 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:41:16

294 Rybicki Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 02:42:09

296Górnik Mirosław M4 Nidzica Nidzica 02:42:23

297 Iwaniuk Bartosz M2 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:42:26

319 Krzemiński Marcin M3 Olsztyn 02:45:00

330 Bojarski Grzegorz M3 Olsztyn 02:46:41

331 Punpur Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:46:49

334 Niebylski Władysław M5 Elbląg AUTO LAND rally team 02:47:23

342 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:48:32

345 Mańko Zbigniew M4 Olsztyn Olsztyn-Nawigator 02:48:44

365 Nawrocki Sergiusz M4 Olsztyn oddech gonionego psa 02:51:25

368 Stańczuk Lech M5 Olsztyn Michelin Team 02:51:56

371 Sujka Karol M2 Olsztyn Lataj.pl 02:52:51

374 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:54:02

377 Sawicki Ryszard M3 Olsztyn Michelin Team 02:54:39

379 Nykiel Marcin M2 Ostróda YOONA MTB 02:54:57

380 Wróblewski Janusz M5 Bartoszyce 02:54:59

392 Miazio Lech M5 Olsztyn 02:57:45

397 Mierczak Marcin M2 Olsztyn 02:58:32

400 Loda Adam M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:58:46

403 Utykański Hubert M2 Ełk A-Z Best 02:59:24

415 Mróz Daniel M3 Olsztyn AUTO LAND rally team 03:03:25

416 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 03:03:25

417 Rutkowski Andrzej M3 Olsztyn 03:03:30

427 Rybicki Marcin M3 Rożental 03:07:48

428 Hypś Waldemar M5 Olsztyn 03:08:50

434 Wysokiński Marek M4 Olsztyn 03:11:33

436 Palmowski  Sławomir M5 Olsztyn 03:12:13

437 Gutowski Tomasz M5 Olsztyn OLTRAMP 03:12:27

443 Smoliński Mirosław M5 wielbark 03:16:57

449 Hekman Piotr M4 BISKUPIEC 03:22:39

450 Boraczewski Michał M2 Olsztyn 03:25:50

453 Łaganowski Zbigniew M5 Olsztyn 03:30:08

465 Murat Marian M5 BISKUPIEC 04:14:11

MMJ

3 Świerczyński Paweł MJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:24:07

7 Wawrzyniak Mateusz MJ OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 02:35:42

MM1

1Olchanowski Kamil M1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:03:29

 

7 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada Mława Team 02:27:33

MM2

2 Smoliński Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 02:02:32

3 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 02:03:20

16 Michalczyk Przemek M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:15:00

18 Bienenda Piotr M2 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:16:38

35 Sieński Krzysztof M2 Działdowo RKS Family Active 02:26:24

59 Burak Marcin M2 Biskupiec 02:36:54

61 Skorobogaty Rafał M2 Olsztyn KTM CR Olsztyn 02:37:59

65 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn 02:39:22

72 Rybicki Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 02:42:09

73 Iwaniuk Bartosz M2 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:42:26

86 Sujka Karol M2 Olsztyn Lataj.pl 02:52:51

88 Nykiel Marcin M2 Ostróda YOONA MTB 02:54:57

92 Mierczak Marcin M2 Olsztyn 02:58:32

95 Utykański Hubert M2 Ełk A-Z Bet 02:59:24

100 Boraczewski Michał M2 Olsztyn 03:25:50

MM3

4 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:06:26

11 Gamza Rafał M3 Szczytno Kross Racing Team 02:09:42

13 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 02:09:52

14 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:10:23

15 Górski Krzysztof M3 GOŁDAP Sprint Specialized Endura Team 02:10:26

19 Jakimowicz Wojciech M3 Węgorzewo TK Masters Giżycko 02:11:21

20 Majka Michał M3 Elbląg 02:11:26

25 Jarzębowski Grzegorz M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:15:42

28 Tąporowski Mariusz M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:17:57

29 Stańczyk Tomasz M3 Mragowo RENAULT ECO2 TEAM 02:18:29

33 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:20:10

41 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND rally team 02:22:37

44 Koźmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:23:03

49 Przybyłek Michał M3 Olsztyn Novo Nordisk Team 02:24:20

56 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn 02:27:12

61 Małecki Marek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:28:31

63 Zarzecki Daniel M3 olsztyn 02:28:36

64 Lorkowski Arkadiusz M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:28:38

65 Buczyński Adam M3 Dywity Fan XC Team Olsztyn 02:28:39

69 Kuliś Bartosz M3 olsztyn Michelin Team 02:29:21

73 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:29:57

79 Strzelecki Daniel M3 Dywity FROSTER.PL 02:31:20

80 Parzych Radosław M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:31:25

88 Faliszewski Mariusz M3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:32:59

95 Suświłło Tomasz M3 Barczewo Olsztyn-Nawigator 02:35:10

98 Żmijewski Paweł M3 DZIAŁDOWO BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:36:41

99 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:37:14

128 Paž Paweł M3 Jonkowo 02:44:51

129 Krzemiński Marcin M3 Olsztyn 02:45:00

135 Bojarski Grzegorz M3 Olsztyn 02:46:41

136 Punpur Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:46:49

139 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:48:32

142 Kwiatkowski Robert M3 Wielbark 02:49:52

153 Sawicki Ryszard M3 Olsztyn Michelin Team 02:54:39

163 Loda Adam M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:58:46

171 Mróz Daniel M3 Olsztyn AUTO LAND rally team 03:03:25

172 Rutkowski Andrzej M3 olsztyn 03:03:30

MM4

1 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:05:19

3 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 02:10:37

5 Gabrylewicz Kazimierz M4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:10:55

6 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:12:32

18 Kamiński Robert M4 Nidzica Nidzica 02:21:07

22 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:24:47

26 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:28:19

34 Świątek Artur M4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 02:30:25

40 Bąbka Cezary M4 Mrągowo 02:33:39

41 Wawrzyniak Sławomir M4 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 02:34:05

43 Zalewski Wojciech M4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:35:19

51 Charubin Sławomir M4 Pisz 02:39:34

52 Skutnik Sławomir M4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:39:35

56 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:41:16

59 Górnik Mirosław M4 Nidzica 02:42:23

72 Mańko Zbigniew M4 Olsztyn Olsztyn-Nawigator 02:48:44

76 Nawrocki Sergiusz M4 Olsztyn oddech gonionego psa 02:51:25

78 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:54:02

88 Wysokiński Marek M4 Olsztyn 03:11:33

93 Hekman Piotr M4 BISKUPIEC 03:22:39

MM5

2 Brzozowski Adam M5 Nidzica Nidzica 02:18:59

3 Borucki Lech M5 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:19:04

6 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:23:33

16 Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:34:30

19 Mytych Ryszard M5 Elbląg Team M-200 02:38:59

28 Niebylski Władysław M5 Elbląg AUTO LAND rally team 02:47:23

32 Stańczuk Lech M5 Olsztyn Michelin Team 02:51:56

35 Wróblewski Janusz M5 Bartoszyce 02:54:59

38 Miazio Lech M5 Olsztyn 02:57:45

41 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 03:03:25

45 Hypś Waldemar M5 Olsztyn 03:08:50

48 Palmowski Sławomir M5 Olsztyn 03:12:13

49 Gutowski Tomasz M5 Olsztyn OLTRAMP 03:12:27

50 Smoliński Mirosław M5 Wielbark 03:16:57

52 Łaganowski Zbigniew M5 Olsztyn 03:30:08

 

Fit

Kobiety

Open

3 Kudrawiec Magda FKJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:13:09

20 Wojnowska Marzena FK2 Olsztyn 01:23:41

26 Dąbkowska Marta FK2 Olsztyn 01:26:18

34 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:29:37

52 Faliszewska Anna FK3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:40:09

60 Bedra Ewa FK5 Olsztyn 01:48:34

61 Sutnik Joanna FK2 OLSZTYN 01:50:46

63 Gierz-Gierszewska Dorota FK5 Olsztyn Bladoroty 01:51:40

66 Sienkiewicz Justyna FK2 OLSZTYN 01:53:36

72 Leśniak Magdalena Olsztyn 02:24:45

73 Leśniak Marta FK3 Olsztyn 02:25:00

74 Rogalska Stanisława FK5 Otwock SuperDrob Bike Team 02:27:33

FKJ

1 Kudrawiec Magda FKJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:13:09

11 Leśniak Magdalena Olsztyn 02:24:45

FK2

7 Wojnowska Marzena FK2 Olsztyn 01:23:41

9 Dąbkowska Marta FK2 Olsztyn 01:26:18

15Sutnik Joanna FK2 OLSZTYN 01:50:46

18 Sienkiewicz Justyna FK2 OLSZTYN 01:53:36

FK3

19 Faliszewska Anna FK3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:40:09

22 Leśniak Marta FK3 Olsztyn 02:25:00

FK4

2 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:29:37

FK5

4 Bedra Ewa FK5 Olsztyn 01:48:34

5 Gierz-Gierszewska Dorota FK5 Olsztyn Bladoroty 01:51:40

Mężczyźni

Open

10 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 01:03:18

24 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 01:06:11

33 Pławski Dominik FMJ Nidzica 01:07:07

41 Jarczyk Tomasz FM3 Olsztyn 01:08:37

44 Ciunel Paweł FM1 Olsztyn 01:08:41

46 Malanowski Damian FM1 Pasym 01:09:08

51 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:10:30

54 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:10:38

65 Loewnau Eugeniusz FM4 Olsztyn 01:11:25

83 Paszczyk Mariusz FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:13:16

89 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:14:13

92 Zawierucha Romuald FM3 Olsztynek Braciszkowie 01:14:34

105 Chodań Marek FM3 Olsztyn SCHENKER TEAM 01:16:19

106 Miśków Ryszard FM4 Olsztyn 01:16:24

107 Gwozdek Michal FM2 Olsztyn 01:17:04

108 Kalinowski Grzegorz FM3 Olsztyn 01:17:04

113 Pawlaczyk Piotr FM1 Szczytno 01:17:44

119 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:18:17

122 Tutka Piotr FM3 Stawiguda 01:19:00

123 Piętka Aleksander FMJ Ostróda YOONA MTB 01:19:24

127 Zając Wojciech FM3 Olsztyn 01:20:05

133 Jakubowski Cezary FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:20:44

135 Wawrzyn Wojciech FM4 Olsztyn 01:21:02

144 Witczak Maciej FM3 Olsztyn 01:22:27

146 Wiechowski Radosław FM2 Morąg 01:22:43

147 Skumbin Robert FMJ Olsztyn 01:22:57

148 Lewarowski Piotr FM3 Olsztyn 01:23:04

151 Rutkowski Paweł FM5 Olsztyn 01:23:21

153 Bogucki Bartosz FM2 Olsztyn 01:24:08

158 Milewski Jacek FM4 KIEŹLINY MILEŚ TEAM 01:25:39

161 Kodzik Marek FM2 Olsztyn 01:26:08

162 Szubielski Wiesław FM5 Jonkowo 01:26:09

170 Cichocki Maciej FM3 Olsztyn 01:28:00

173 Chełmiński Grzegorz FM2 Szczytno 01:29:20

180 Wyżlic Tomasz FM4 LUBAWA GKL-AGA TEAM 01:32:18

182 Mańkowski Patryk FMJ Olsztyn 01:33:04

183 Nowagiel Jarosław FM4 Olsztyn 01:33:06

184 Rudlewski Jarek FM5 Olsztyn 01:33:09

185 Jermakow Wojciech FM2 Olsztyn 01:33:28

186Wołk Paweł FM3 Olsztynek 01:33:41

189Wierzbowski Zbigniew FM3 Olsztyn 01:36:13

191 Orłowski Jan FM5 Dywity 01:37:59

195 Żuk Andrzej FM4 Olsztyn 01:39:53

210 Zawierucha Sebastian FMJ Olsztynek Braciszkowie 01:53:00

212 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn 01:57:23

214 Rostecki Tomasz FM3 Olsztyn 02:10:16

FMJ

8 Pławski Dominik FMJ Nidzica 01:07:07

19 Piętka Aleksander FMJ Ostróda YOONA MTB 01:19:24

22 Skumbin Robert FMJ Olsztyn 01:22:57

32 Zawierucha Sebastian FMJ Olsztynek Braciszkowie 01:53:00

FM1

9 Ciunel Paweł FM1 Olsztyn 01:08:41

10 Malanowski Damian FM1 Pasym 01:09:08

12 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:10:30

16 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:11:20

24 Pawlaczyk Piotr FM1 Szczytno 01:17:44

FM2

16 Gwozdek Michal FM2 Olsztyn 01:17:04

25 Wiechowski Radosław FM2 Morąg 01:22:43

28 Bogucki Bartosz FM2 Olsztyn 01:24:08

30 Kodzik Marek FM2 Olsztyn 01:26:08

32 Chełmiński Grzegorz FM2 Szczytno 01:29:20

34 Jermakow Wojciech FM2 Olsztyn 01:33:28

FM3

2 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 01:03:18

8 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 01:06:11

11 Jarczyk Tomasz FM3 Olsztyn 01:08:37

14 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:10:38

24 Paszczyk Mariusz FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:13:16

26 Zawierucha Romuald FM3 Olsztynek Braciszkowie 01:14:34

30 Chodań Marek FM3 Olsztyn SCHENKER TEAM 01:16:19

31 Kalinowski Grzegorz FM3 Olsztyn 01:17:04

33 Tutka Piotr FM3 Stawiguda 01:19:00

34 Zając Wojciech FM3 Olsztyn 01:20:05

38 Witczak Maciej FM3 Olsztyn 01:22:27

40 Lewarowski Piotr FM3 Olsztyn 01:23:04

46 Cichocki Maciej FM3 Olsztyn 01:28:00

53 Wierzbowski Zbigniew FM3 Olsztyn 01:36:13

60 Rostecki Tomasz FM3 Olsztyn 02:10:16

FM4

7 Loewnau Eugeniusz FM4 Olsztyn 01:11:25

12 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:14:13

16 Miśków Ryszard FM4 Olsztyn 01:16:24

22 Jakubowski Cezary FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:20:44

23 Wawrzyn Wojciech FM4 Olsztyn 01:21:02

29 Milewski Jacek FM4 KIEŹLINY MILEŚ TEAM 01:25:39

31 Wyżlic Tomasz FM4 LUBAWA GKL-AGA TEAM 01:32:18

32 Nowagiel Jarosław FM4 Olsztyn 01:33:06

33 Żuk Andrzej FM4 Olsztyn 01:39:53

37 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn 01:57:23

FM 5

6 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:18:17

8 Rutkowski Paweł FM5 Olsztyn 01:23:21

10 Szubielski Wiesław FM5 Jonkowo 01:26:09

11 Michalec Roman FM5 Michelin Team 01:26:45

14 Rudlewski Jarek FM5 Olsztyn 01:33:09

15 Orłowski Jan FM5 Dywity 01:37:59

 

Hobby Mężczyźni

Open

4 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:21:27

5 Szałachowski Wojciech HM2 MSR Mrągowo 00:21:27

12 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:23:07

30 Sawicki Kostek HM1 Olsztyn 00:26:39

35 Antończyk Marceli HM2 Olsztyn 00:28:18

39 Miśków Tomasz Olsztyn 00:29:13

44 Wojciechowski Bartosz HM2 OLSZTYN AUTO LAND rally team 00:32:51

45 Teper Paweł NOWA WIEŚ 00:32:54

47 Chodań Miłosz HM1 Olsztyn SCHENKER TEAM 00:35:14

52 Dudko Roman Dywity 00:36:56

63 Tkaczuk Mateusz HM1 Olsztyn 00:42:53

65 Augustyniak Mariusz Susz MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY  00:44:31

HM1

1 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:23:07

5 Sawicki Kostek HM1 Olsztyn 00:26:39

12 Chodań Miłosz HM1 Olsztyn SCHENKER TEAM 00:35:14

21 Tkaczuk Mateusz HM1 Olsztyn 00:42:53

HM2

7Antończyk Marceli HM2 Olsztyn 00:28:18

10 Wojciechowski Bartosz HM2 OLSZTYN AUTO LAND rally team 00:32:51

HM3

3 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:21:27

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x