Mazovia MTB Marathon Chorzele 2011 – Kręcimy ile się da

Tegoroczny cykl Mazovia MTB Marathon rozkręca się na dobre. W ostatnim wyścigu w Chorzelach frekwencja nie była może tak duża jak w Otwocku, za to wystartowało bardzo wielu fanów kolarstwa z Warmii i Mazur. Nie była to długa wyprawa, a i pogoda jest już coraz lepsza. W kategorii Fit w klasyfikacji open najszybszy okazał się Bartosz Kaczmarski ze Szczytna. Aż ośmiu panów skusiło się na najcięższa próbę - „Giga” Gratulujemy wszystkim doskonałej kondycji i decyzji o takiej formie spędzania wolnego czasu.

 

Wyniki

 

Kategoria Giga

Mężczyźni

Open

7 Michał Wyżlic (Lubawa)

18 Piotr Kozdryj (Stawiguda)

22 Kamil Rutkowski (Mrągowo)

28 Arkadiusz Jankowski (Mrągowo)

31 Marcin Żegunia (Ostróda)

35 Tadeusz Piątkowski (Nowe Miasto Lubawskie)

42 Witold Zagożdżon (Nidzica)

63 Witold Skwarski (Olsztyn)

64 Andrzej Osowski (Nidzica)

GM2

5 Michał Wyżlic (Lubawa)

11 Piotr Kozdryk (Stawiguda)

12 Kamil Rutkowski (Mrągowo)

GM3

9 Arkadiusz Jankowski (Mrągowo)

11 Marcin Żegunia (Ostróda)

GM4

7 Tadeusz Piątkowski (Nowe Miasto Lubawskie)

10 Witold Zagożdżon (Nidzica)

GM5

5 Witold Skwarski (Olszytn)

6 Andrzej Osowski (Nidzica)

 

Kategoria Mega

Kobiety

Open

22 Hanna Osowska (Nidzica)

28 Danuta Matczyńska (Olsztyn)

MK4

7 Hanna Osowska (Nidzica)

8 Danuta Matczyńska (Olsztyn)

Mężczyźni

Open

19 Michał Majka (Elbląg)

20 Kazimierz Gabrylewicz (Ełk)

22 Wojciech Jakimowicz (Węgorzewo)

25 Tomasz Skalski (Mrągowo)

27 Rafał Gamza (Szczytno)

29 Sławomir Łukaszewski (Nidzica)

31 Dariusz Golub (Ełk)

36 Krzysztof Górski (Gołdap)

39 Grzegorz Maleszka (Olsztyn)

54 Grzegorz Lange (Gołdap)

66 Lech Borucki (Nidzica)

72 Tomasz Sutkowski (Ełk)

75 Patryk Badura (Olsztyn)

77 Michał Przybyłek (Olsztyn)

81 Piotr Bienenda (Olsztyn)

83 Mariusz Toporowski (Olsztyn)

112 Arkadiusz Czajkowski (Olsztyn)

113 Grzegorz Rzadkiewicz (Olsztyn)

114 Arkadiusz Lorkowski (Działdowo)

119 Krzysztof Sieński (Działdowo)

123 Krzysztof Dakszewicz (Olsztyn)

127 Marcin Lipiński (Pisz)

128 Łukasz Szymański (Pisz)

143 Arkadiusz Świątek (Bartoszyce)

144 Tomasz Dadura (Ełk)

167 Paweł Świerczyński (Prostki)

168 Marek Małecki (Ełk)

171 Grzegorz Stachowicz ((Ostróda)

173 Henryk Krasowski (Ełk)

193 Bartosz Kuliś (Olsztyn)

194 Paweł Kollender (Olsztyn)

202 Rafał Lewandowski (Działdowo)

205 Adam Brzozowski (Nidzica)

219 czarek Gierszewski (Olecko)

236 Grzegorz Bojarski (Olsztyn)

243 Paweł Piekarski (Olsztyn)

254 Krzysztof Utrata (Iłowo-Osada)

263 Sławomir Charubin (Pisz)

265 Paweł Żmijewski (Działdowo)

283 Sławomir Skutnik (Ełk)

300 Benedykt Milewski (Nowe Miasto Lubawskie)

309 Romulad Doburzyński (Olsztyn)

325 Mirosław Górnik (Nidzica)

328 Adam Buczyński (Dywity)

336 Adam Loda (Olsztyn)

337 Cezary Bąbka (Mrągowo)

344 Krzysztof Piotrowski (Działdowo)

349 Arkadiusz Sokołowski (Olsztyn)

351 Tomasz Kopcewicz (Olsztyn)

354 Rafał Skorobogaty (Olsztyn)

356 Marcin Romanow (Olsztyn)

361 Robert Kwiatkowski (Wielbark)

377 Marcin Jankowski (Lubawa)

382 Radosław Parzych (Mrągowo)

389 Janusz Wróblewski (Bartoszyce)

397 Krzysztof Retkowski (Olsztyn)

398 Piotr Hekman (Biskupiec)ryński

405 Marek Burdon (Działdowo)

409 Andrzej Kurian (Olsztyn)

413 Bartłomiej Urban (Gołdap)

421 Ryszard Sawicki (Olsztyn)

438 Karol Sujka (Olsztyn)

448 Mirosław Smoliński (Wielbark)

477 Marian Murat (Biskupiec)

MMJunior

6 Paweł Świerczyński (Bartoszyce)

MM1

12 Krzysztof Utrata (Iłowo-Osada)

MM2

8 Rafał Smoliński (Ostróda)

17 Krzysztof Badura (Olsztyn)

18 Piotr Bienenda (Olsztyn)

30 Krzysztof Sieński (Działdowo)

31 Marcin Lipiński (Pisz)

32 Łukasz Szymański (Pisz)

43 Rafał Lewandowski (Działdowo)

71 Tomasz Kopcewicz (Olsztyn)

73 Rafał Skorobogaty (Olsztyn)

85 Andrzej Kurian (Olsztyn)

86 Karol Sujka (Olsztyn)

MM3

5 Michał Majka (Elbląg)

6 Wojciech Jakimowicz (Węgorzewo)

8 Tomasz Skalski (Mrągowo)

10 Rafał Gamza (Szczytno)

13 Krzysztof Górski (Gołdap)

16 Grzegorz Maleszka (Olsztyn)

21 Grzegorz Lange (Gołdap)

26 Tomasz Sutkowski (Ełk)

29 Michał Przybyłek (Olszytn)

31 Mariusz Tąporowski (Olsztyn)

44 Arkadiusz Czajkowski (Olsztyn)

45 Grzegorz Rzadkiewicz (Olsztyn)

46 Arkadiusz Lorkowski (Działdowo)

49 Kacper Dakszewicz (Olsztyn)

60 Tomasz dadura (Ełk)

69 Marek Małecki (Ełk)

79 Bartosz Kuliś (Olsztyn)

96 Grzegorz Bojarski (Olsztyn)

111 Paweł Żmijewski (Działdowo)

136 Adam Buczyński (Dywity)

140 Adam Loda (Olsztyn)

144 Krzysztof Piotrowski (Działdowo)

147 Marcin Romanow (Olsztyn)

150 Robert Kwiatkowski (Wielbark)

157 Marcin Jankowski (Lubawa)

159 Radosław Parzych (Mrągowo)

167 Marek Bourdon (Działdowo)

171 Bartłomiej Urban (Gołdap)

174 Ryszard Sawicki (Olsztyn)

MM4

3 Kazimierz Gabrylewicz (Ełk)

6 Sławomir Łukaszewski (Nidzica)

28 Arkadiusz Świątek (Bartoszyce)

36 Grzegorz Stachowicz (Ostróda)

40 Paweł Kollender (Olsztyn)

45 Czarek Gierszewski (Olecko)

53 Sławomir Charubin (Pisz)

58 Sławomir Skutnik (Ełk)

62 Benedykt Milewski (Nowe Miasto Lubawskie)

63 Romuald Doburzyński  (Olsztyn)

65 Mirosław Górnik (Nidzica)

70 Cezary Bąbka (Mrągowo)

75 Arkadiusz Sokołowski (Olsztyn)

84 Piotr Hekman (Biskupiec)

MM5

5 Lech Borucki (Nidzica)

11 Henryk Krasowski (Ełk)

14 Adam Brzozowski (Nidzica)

32 Janusz Wróblewski (Bartoszyce)

34 Krzysztof Retkowski (Olsztyn)

42 Mirosław Smoliński (Wielbark)

45 Marian Murat (Biskupiec)

 

Kategoria Fit

Kobiety

Open

19 Agnieszka Waszkiewicz (Pisz)

23 Halina Biziuk (Szczytno)

31 Elżbieta Światek (Bartoszyce)

58 Dorota Gierz-Gierszewska (Olsztyn)

FK2

5 Agnieszka Waszkiewicz (Pisz)

FK4

3 Elżbieta Świątek (Bartoszyce)

FK5

1 Halina Biziuk (Szczytno)

5 Dorota Gierz-Gierszewska (Olsztyn)

Mężczyźni

Open

1 Bartosz Kaczmarski (Szczytno)

5 Konrad Bryl (Nidzica)

8 Dariusz Tumaniec (Olsztyn)

9 Marcin Gajdziński (Prostki)

34 Wojciech Szczawiński (Lubawa)

39 Sławomir szczawiński (Lubawa)

53 Tomasz Muszyński (Olsztyn)

59 Mariusz Faliszewski (Ełk)

63 Marek Chodak (Olsztyn)

70 Damian Malanowski (Pasym)

83 Radek Grotkowski (Pasym)

93 Mariusz Paszczyk (Ełk)

102 Piotr Pawlaczyk (Szczytno)

121 Grzegorz Chełmiński (Szczytno)

135 Tomasz Wyżlic (Lubawa)

162 Andrzej Podgródny (Olsztyn)

FM2

1 Bartosz Kaczmarski (Szczytno)

5 Konrad Bryl (Nidzica)

6 Marcin Gajdziński (Prostki)

15 Wojciech Szczawiński (Lubawa)

21 Damian Malanowski (Pasym)

23 Piotr Pawlaczyk (Szczytno)

FM3

2 Dariusz Tumaniec (Olsztyn)

11 Tomasz Muszyński (Olsztyn)

13 Mariusz Faliszewski (Ełk)

15 Marek Chodak (Olsztyn)

19 Radek Grotkowski (Pasym)

25 Mariusz Paszczyk (Ełk)

FM4

5 Sławomir Szczawiński (Lubawa)

22 Tomasz Wyżlic (Lubawa)

26 Andrzej Podgródny (Olsztyn)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x