Mazovia MTB Marathon Piaseczno 2012 – Przyjechali i… zwyciężyli

Ponad 1100 uczestników zgromadził na starcie kolejny wyścig cyklu Mazovia MTB Marathon rozgrywany tym razem w podwarszawskim Piasecznie. Reprezentanci Warmii i Mazur wybrali się do stolicy w mocnym składzie a efekty okazały się znakomicie. W najważniejszej próbie Giga klasyfikację open wygrał Artur Korc, trzeci był Paweł Kowalkowski, a siódmy Piotr Kozdryk. Inni też bardzo wysoko, co świadczy o świetnym przygotowaniu do sezonu. W krótszych wyścigach zwycięstwa odnieśli też nasi kolarze Bartosz Karczmarski i Michał Nalepa.

Giga

Mężczyźni

Open

1 Korc Artur M3 Giżycko Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:06:03

3 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:11:50

7 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:24:20

12 Wyżlic Michał M3 Lubawa Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:26:57

21 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:41:54

23 Gabrylewicz Kazimierz M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:43:47

36 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 04:01:32

47 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND 04:14:28

49 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND 04:17:03

58 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 04:49:05

59 Jankowski Piotr M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 04:50:05

GM2

2 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:11:50

3 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:24:20

7 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:41:54

11 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND 04:17:03

GM3

1 Korc Artur M3 Giżycko Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:06:03

5 Wyżlic Michał M3 Lubawa Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:26:57

22 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 04:49:05

23 Jankowski Piotr M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 04:50:05

GM4

5 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 04:01:32

GM5

2 Gabrylewicz Kazimierz M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:43:47

7 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND 04:14:28

Mega

Kobiety

Open

30 Osowska Hanna K5 Nidzica Nidzica 03:12:08

MK5

2 Osowska Hanna K5 Nidzica Nidzica 03:12:08

Mężczyźni

Open

4 Naczk Bartosz M2 Łężyce Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:48:55

8 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:53:36

12 Stachelek Kamil M2 RUCIANE-NIDA RENAULT ECO2 TEAM 01:53:49

18 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:55:17

38 Stańczyk Tomasz M3 Mragowo RENAULT ECO2 TEAM 02:01:20

44 Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:02:51

45 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:02:56

58 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 02:06:03

61 Gamza Rafał M3 Szczytno Kross Racing Team 02:07:18

62 Michalczyk Przemek M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:07:18

65 Parzych Radosław M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:07:29

73 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:08:43

84 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:04

88 Borucki Lech M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:21

100 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:14:32

105 Buczyński Adam M3 Dywity WKR FAN Team 02:15:00

118 Sieński Krzysztof M2 Działdowo SK BANK TEAM 02:16:57

162 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:23:56

171 Romanow Marcin M3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team02:25:16

198 Szymański Łukasz M2 Pisz Limber 02:28:38

214 Mytych Ryszard M6 Elbląg Team M-200 02:30:54

249 Charubin Sławomir M4 Pisz Limbe 02:36:33

317 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:52:03

350 Gęsicki Mariusz M4 Szczytno 02:58:12

351 Drygas Paweł M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:58:31

377 Bieńkowski Wojciech M4 Olsztyn 03:04:18

423 Gurzyński Dariusz M4 Szczytno 03:26:39

MM2

2 Naczk Bartosz M2 Łężyce Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:48:55

5 Stachelek Kamil M2 RUCIANE-NIDA RENAULT ECO2 TEAM 01:53:49

29 Sieński Krzysztof M2 Działdowo SK BANK TEAM 02:16:57

44 Szymański Łukasz M2 Pisz Limber 02:28:38

MM3

2 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:53:36

7 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:55:17

15 Stańczyk Tomasz M3 Mragowo RENAULT ECO2 TEAM 02:01:20

17 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:02:56

23 Gamza Rafał M3 Szczytno Kross Racing Team 02:07:18

24 Michalczyk Przemek M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:07:18

26 Parzych Radosław M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:07:29

30 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:08:43

34 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:04

37 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:14:32

41 Buczyński Adam M3 Dywity WKR FAN Team 02:15:00

65 Romanow Marcin M3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 02:25:16

118 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:52:03

130 Drygas Paweł M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:58:31

MM4

5 Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:02:51

10 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 02:06:03

62 Charubin Sławomir M4 Pisz Limber 02:36:39

97 Gęsicki Mariusz M4 Szczytno 02:58:12

100 Bieńkowski Wojciech M4 Olsztyn 03:04:18

110 Gurzyński Dariusz M4 Szczytno 03:26:39

MM5

4 Borucki Lech M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:21

9 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:23:56

MM6

4 Mytych Ryszard M6 Elbląg Team M-200 02:30:54

Fit

Kobiety

Open

47 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 01:24:33

FK5

1 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 01:24:33

Mężczyźni

Open

1 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno 00:45:08

11 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 00:49:21

40 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:53:50

52 Kapela Łukasz FM2 Olsztyn 00:55:13

55 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Drużyna szpiku 00:55:28

56 Stachowicz Grzegorz FM4 Ostróda YOONA MTB 00:55:35

57 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 00:55:37

68 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:56:35

110 Wróblewski Łukasz FM2 Olsztyn 00:59:13

160 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno ŚWITEŹ SZCZYTNO 01:02:56

163 Jakubowski Cezary FM5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:03:11

179 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 01:04:23

183 Orłowski Jan FM5 Dywity WKR FAN Team 01:04:39

196 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:06:06

290 Wyżlic Tomasz FM5 LUBAWA GKL-AGA TEAM 01:20:10

FM1

1 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno 00:45:08

8 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:53:50

FM2

8 Kapela Łukasz FM2 olsztyn 00:55:13

16 Wróblewski Łukasz FM2 Olsztyn 00:59:13

FM3

2 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 00:49:21

12 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Drużyna szpiku 00:55:28

13 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 00:55:37

46 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno ŚWITEŹ SZCZYTNO 01:02:56

FM4

12 Stachowicz Grzegorz FM4 Ostróda YOONA MTB 00:55:35

15 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:56:35

FM5

12 Jakubowski Cezary FM5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:03:11

14 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 01:04:23

15 Orłowski Jan FM5 Dywity WKR FAN Team 01:04:39

24 Wyżlic Tomasz FM5 LUBAWA GKL-AGA TEAM 01:20:10

FM6

4 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:06:06

Hobby

Mężczyźni

Open

1 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:23:07

24 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:29:35

HM1

3 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:29:35

HM3

1 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:23:07

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x