Mazovia MTB Marathon Sierpc 2011 – Artur Korc w głównej roli

Kolejna impreza kolarska z cyklu Mazovia MTB Marathon odbyła się w Sierpcu. Wprawdzie nie pobito rekordu frekwencji , ale liczba ponad tysiąca uczestników też może zaimponować. Świetnie pojechali klarze z Warmii i Mazur, którzy wygrali w kilku kategoriach, zwyciężali też w klasyfikacji open. Artur Korc triumfował w wyścigu Giga, gdzie trzeba było zmagać się z trasą grubo ponad trzy godziny. Tuż za nim finiszował znany żeglarz Patryk Piasecki, który namówił do startu też ojca – Andrzeja.

 

Wyniki


Giga

Open

1 Korc Artur M3 Centrum Rowerowe Olsztyn 03:14:34

2 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:15:29

14 Wyżlic Michał M2 Lubawa GKL-AGA TEAM 03:25:45

19 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda AUTO-LAND & SKF rally team 03:29:45

24 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:35:14

34 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 03:39:16

38 MikielskiWitold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:43:28

41Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:44:32

59 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO-LAND & SKF rally team 03:56:31

GM2

1 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:15:29

7Wyżlic Michał M2 Lubawa GKL-AGA TEAM 03:25:45

8 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda AUTO-LAND & SKF rally team 03:29:45

10 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:35:14

12 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:43:28

GM3

1 Korc Artur M3 Centrum Rowerowe Olsztyn 03:14:34

13 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 03:39:16

GM4

8 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:44:32

GM5

4Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO-LAND & SKF rally team 03:56:31

 

Mega

Kobiety

Open

21Osowska Hanna K4 Nidzica  02:46:05

MK4

8 Osowska Hanna K4 Nidzica  02:46:05

Mężczyźni

Open

1 Baranek Paweł M2 Mrągowo MBIKE TEAM MARATHON 01:55:05

13 Skubaja Tomasz M3 Bratian GKL-AGA TEAM 01:57:28

18 Smoliński Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 01:58:48

21 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 01:59:40

27 Sutkowski Tomasz M3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:59:49

30 Majka Michał M3 Elbląg 02:00:25

34 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:01:18

35 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:01:18

42 Gabrylewicz Kazimierz M4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:03:31

54 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:05:02

57 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:05:39

72 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:07:20

74 Tąporowski Mariusz M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:07:35

75 Gamza Rafał M3 Szczytno Kross Racing Team 02:07:41

77 Kamiński Robert M4 Nidzica Nidzica 02:07:59

78 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 02:08:06

81 Michalczyk Przemek M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:08:09

93 Bienenda Piotr M2 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:09:21

99 Borucki Lech M5 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:09:57

102 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn 02:10:01

104 Zagożdżon Witold M4 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:11

118 Jankowski Arkadiusz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:12:07

130 Jarzębowski Grzegorz M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:13:47

134Parzych Radosław M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:13:57

145Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:15:34

160 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:17:24

164 Stańczyk Tomasz M3 Mragowo RENAULT ECO2 TEAM 02:17:32

174 Koźmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:18:33

202 Buczyński Adam M3 Dywity Fan XC Team Olsztyn 02:20:33

210 Kuliś Bartosz M3 Olsztyn Michelin Team 02:21:02

212 Brzozowski Adam M5 Nidzica Nidzica 02:21:04

225 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn AUTO-LAND & SKF rally team 02:21:58

233 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO-LAND & SKF rally team 02:22:23

235 Osowski Andrzej M5 Nidzica Nidzica 02:22:30

274 Skorobogaty Rafał M2 Olsztyn KTM CR Olsztyn 02:24:41

285 Bąbka Cezary M4 Mrągowo 02:25:41

296 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:26:56

316 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:29:08

325 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn 02:29:57

328 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:30:11

330 Wawrzyniak Mateusz MJ OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 02:30:16

337 Górnik Mirosław M4 Nidzica 02:31:35

357 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:33:23

372 Suświłło Tomasz M3 Barczewo Olsztyn-Nawigator 02:35:23

379 Mytych Ryszard M5 Elbląg Team M-200 02:36:08

385 Wawrzyniak Sławomir M4 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 02:36:51

412 Sawicki Ryszard M3 Olsztyn Michelin Team 02:39:52

420 Mańko Zbigniew M4 Olsztyn Olsztyn-Nawigator 02:41:09

421 Kwiatkowski Robert M3 Wielbark 02:41:21

444 Piasecki Andrzej M5 Mrągowo 02:46:46

456 Sujka Karol M2 Olsztyn Lataj.pl 02:49:18

457 Stańczuk Lech M5 Olsztyn Michelin Team 02:49:24

464 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:50:25

MM Junior

12Wawrzyniak Mateusz MJ OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 02:30:16

MM2

1 Baranek Paweł M2 Mrągowo MBIKE TEAM MARATHON 01:55:05

5 Smoliński Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 01:58:48

20 Michalczyk Przemek M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:08:09

25 Bienenda Piotr M2 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:09:21

57 Skorobogaty Rafał M2 Olsztyn KTM CR Olsztyn 02:24:41

67 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn 02:29:57

88 Sujka Karol M2 Olsztyn Lataj.pl 02:49:18

MM3

4 Skubaja Tomasz M3 bratian GKL-AGA TEAM 01:57:28

10 Sutkowski Tomasz M3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:59:49

12 Majka Michał M3 Elbląg 02:00:25

15 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:01:18

22 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:05:02

27 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:07:20

29 Tąporowski Mariusz M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:07:3530

29 Gamza Rafał M3 Szczytno Kross Racing Team 02:07:41

31 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 02:08:06

41 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn 02:10:01

52 Jankowski Arkadiusz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:12:07

58 Jarzębowski Grzegorz M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:13:47

62 Parzych Radosław M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:13:57

75 Koźmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:18:33

89 Buczyński Adam M3 Dywity Fan XC Team Olsztyn 02:20:33

93 Kuliś Bartosz M3 olsztyn Michelin Team 02:21:02

98 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn AUTO-LAND & SKF rally team 02:21:58

102 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO-LAND & SKF rally team 02:22:23

124 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:26:56

142 Zawierucha Romuald M3 Olsztynek Braciszkowie 02:32:00

171 Sawicki Ryszard M3 Olsztyn Michelin Team 02:39:52

176 Kwiatkowski Robert M3 Wielbark 02:41:21

MM4

3 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 01:59:40

5 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:01:18

7 Gabrylewicz Kazimierz M4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:03:31

10 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:05:39

14 Kamiński Robert M4 Nidzica Nidzica 02:07:59

21 Zagożdżon Witold M4 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:11

31 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:17:24

63 Bąbka Cezary M4 Mrągowo 02:25:41

64 Milewski Benedykt M4 Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 02:26:19

69 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:29:08

71 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:30:11

72 Górnik Mirosław M4 Nidzica 02:31:35

77 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:33:23

86 Wawrzyniak Sławomir M4 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 02:36:51

94 Mańko Zbigniew M4 Olsztyn Olsztyn-Nawigator 02:41:09

MM5

4 Borucki Lech M5 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:09:57

13 Brzozowski Adam M5 Nidzica 02:21:04

15 Osowski Andrzej M5 Nidzica  02:22:30

30 Mytych Ryszard M5 Elbląg Team M-200 02:36:08

39 Piasecki Andrzej M5 Mrągowo 02:46:46

43 Stańczuk Lech M5 Olsztyn Michelin Team 02:49:24

44 Smoliński Mirosław M5 Wielbark 02:49:50

45 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:50:25

 

Fit

Kobiety

Open

6 Wojnowska Marzena FK2 Olsztyn 01:06:48

FK2

3 Wojnowska Marzena FK2 Olsztyn 01:06:48

Mężczyźni

Open

10 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 00:56:35

28 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:59:12

40 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:00:25

45 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 01:00:47

74 Chodań Marek FM3 Olsztyn SCHENKER TEAM 01:04:47

137 Osełkowski Tomasz FM2 Olsztyn KTM CR Olsztyn 01:12:05

159 Wyżlic Tomasz FM4 LUBAWA GKL-AGA TEAM 01:17:19

163 Jermakow Wojciech FM2 Olsztyn 01:19:21

184 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn 01:36:36

FM2

14 Osełkowski Tomasz FM2 Olsztyn KTM CR Olsztyn 01:12:05

15 Jermakow Wojciech FM2 Olsztyn 01:19:21

FM3

2 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 00:56:35

11 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 01:00:47

20 Chodań Marek FM3 Olsztyn SCHENKER TEAM 01:04:47

FM4

4 Marach Sławomir FM4 Brodnica – www.patnet.com.pl PATNET TEAM 00:59:30

24 Wyżlic Tomasz FM4 LUBAWA GKL-AGA TEAM 01:17:19

30 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn 01:36:36

 

Hobby

Mężczyźni

Open

32 Sawicki Kostek HM1 Olsztyn 00:22:01

36 Zawierucha Sebastian HM3 Olsztynek Braciszkowie 00:22:33

44 Szczawiński Witold HM2 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:24:18

HM1

2 Sawicki Kostek HM1 Olsztyn 00:22:01

HM2

10 Szczawiński Witold HM2 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:24:18

HM3

26 Zawierucha Sebastian HM3 Olsztynek Braciszkowie 00:22:33

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x