Mazovia MTB Marathon Supraśl – Mrągowska szkoła górą!

Kolejne wyścigi z cyklu Mazovia MTB Marathon, które rozegrano w Supraślu przyniosły generalny sukces kolarzom Warmii i Mazur, a konkretnie Mrągowa. W najważniejszych klasyfikacjach (Giga i Mega) zwyciężyli: Paweł Baranek i Patryk Piasecki, a w najdłuższej próbie drugi był Artur Korc z Olsztyna. Cieszy również bardzo duży udział reprezentantów naszego regionu w tej imprezie. Już za dwa tygodnie W Ełku (także Olecku) odbędzie się jedyna wieloetapówka MTB „Gwiazda Mazurska”. To dopiero będą emocje!

Wyniki

Kategoria Giga

Mężczyźni

Open

1 Baranek Paweł M2 Mrągowo MBIKE TEAM MARATHON 03:21:02

2 Korc Artur M3 Centrum Rowerowe Olsztyn 03:29:17

7 Kowalkowski Mariusz M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 03:37:09

9 Jankowski Arkadiusz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:39:48

13 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:49:39

15 Zdziarski Marek M4 Centrum Rowerowe Olsztyn 03:51:57

33 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 04:10:12

37 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 04:15:49

44 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 04:20:53

53 Zagożdżon Witold M4 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn 04:35:56

56 Sawicki Jerzy M5 Ełk 04:37:33

60 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND rally team 04:41:19

GM2

1 Baranek Paweł M2 Mrągowo MBIKE TEAM MARATHON 03:21:02

5 Kowalkowski Mariusz M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 03:37:09

6 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:49:39

12 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 04:10:12

GM3

1 Korc Artur M3 Centrum Rowerowe Olsztyn 03:29:17

4 Jankowski Arkadiusz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:39:48

14 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 04:20:53

GM4

2 Zdziarski Marek M4 Centrum Rowerowe Olsztyn 03:51:57

7 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 04:15:49

13 Zagożdżon Witold M4 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn 04:35:56

GM5

4 Sawicki Jerzy M5 Ełk 04:37:33

6 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND rally team 04:41:19

Kategoria Mega

Mężczyźni

Open

1 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:11:41

5 Smoliński Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 02:21:07

6 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 02:21:19

7 Zamana Cezary M6 Łomianki Mazovia MTB Team 02:21:38

10 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:23:17

17 Jakimowicz Wojciech M3 Węgorzewo TK Masters Giżycko 02:28:02

20 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 02:29:05

24 Sutkowski Tomasz M3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:31:59

26 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND rally team 02:32:56

30 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:33:46

48 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 02:38:13

59 Borucki Lech M5 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:40:51

73 Kudyk Mateusz MJ Iława YOONA MTB 02:43:09

78 Górski Krzysztof M3 GOŁDAP Sprint Specialized Endura Team 02:45:20

83 Strzelecki Daniel M3 Dywity FROSTER.PL 02:45:40

84 Buczyński Adam M3 Dywity Fan XC Team Olsztyn 02:45:44

96 Gajdziński Marcin MJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:50:05

103 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:50:33

105 Sieński Krzysztof M2 Działdowo RKS Family Active 02:50:42

109 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn 02:51:23

110 Kamiński Robert M4 Nidzica 02:51:24

113 Małecki Marek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:52:02

118 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:52:57

120 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:53:17

123 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:53:56

131 Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:55:39

137 Zawierucha Romuald M3 Olsztynek Braciszkowie 02:56:34

152 Milewski Benedykt M4 Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 02:59:28

173 Bąbka Cezary M4 Mrągowo 03:05:12

176 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 03:05:32

180 Świerczyński Paweł MJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 03:06:36

207 Pieszko Jarosław M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:11:44

210 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND rally team 03:12:49

219 Groszewski Radosław M3 Olsztyn 03:16:29

240 Gęsicki Mariusz M4 Szczytno 03:22:02

242 Stuś Aleksander M2 Olsztyn 03:24:38

260 Stańczuk Lech M5 Olsztyn Michelin Team 03:33:28

273 Woźniak Janusz M5 Szczytno 03:41:37

274 Piętka Aleksander MJ Ostróda YOONA MTB 03:42:24

287 Urban Bartłomiej M3 Gołdap 03:53:14

291 Bieńkowski Wojciech M3 Bartoszyce 04:00:04

MMJ

4 Kudyk Mateusz MJ Iława YOONA MTB 02:43:09

7 Gajdziński Marcin MJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:50:05

9 Świerczyński Paweł MJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 03:06:36

11 Piętka Aleksander MJ Ostróda YOONA MTB 03:42:24

MM2

1 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:11:41

2 Smoliński Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 02:21:07

3 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 02:21:19

30 Sieński Krzysztof M2 Działdowo RKS Family Active 02:50:42

48 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND rally team 03:12:49

55 Stuś Aleksander M2 Olsztyn 03:24:38

MM3

4 Jakimowicz Wojciech M3 Węgorzewo TK Masters Giżycko 02:28:02

5 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 02:29:05

8 Sutkowski Tomasz M3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:31:59

9 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND rally team 02:32:56

11 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:33:46

27 Górski Krzysztof M3 GOŁDAP Sprint Specialized Endura Team 02:45:20

30 Strzelecki Daniel M3 Dywity FROSTER.PL 02:45:40

31 Buczyński Adam M3 Dywity Fan XC Team Olsztyn 02:45:44

39 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:50:33

41 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn 02:51:23

42 Małecki Marek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:52:02

52 Zawierucha Romuald M3 Olsztynek Braciszkowie 02:56:34

81 Pieszko Jarosław M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:11:44

85 Groszewski Radosław M3 Olsztyn 03:16:29

110 Urban Bartłomiej M3 Gołdap 03:53:14

113 Bieńkowski Wojciech M3 Bartoszyce 04:00:04

MM4

1 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:23:17

6 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 02:38:13

16 Kamiński Robert M4 Nidzica  02:51:24

18 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:53:17

19 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:53:56

26 Milewski Benedykt M4 Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEA 02:59:28

30 Bąbka Cezary M4 Mrągowo 03:05:12

32 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 03:05:32

48 Gęsicki Mariusz M4 Szczytno 03:22:02

MM5

4 Borucki Lech M5 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:40:51

9 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:52:57

11 Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:55:39

25 Stańczuk Lech M5 Olsztyn Michelin Team 03:33:28

29 Woźniak Janusz M5 Szczytno 03:41:37

MM6

1 Zamana Cezary M6 Łomianki Mazovia MTB Team 02:21:38

Kategoria Fit

Kobiety

Open

17 Worm Izabela FKJ Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:12:50

27 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:17:08

37 Krawczyk Aleksandra FK2 Olsztyn 01:22:36

FKJ

4 Worm Izabela FKJ Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:12:50

FK2

10 Krawczyk Aleksandra FK2 Olsztyn 01:22:36

FK4

3 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:17:08

Mężczyźni Open

6 Bałdyga Patyrk FMJ MTB EŁK PROSTKI 00:54:59

14 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 00:56:23

18 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 00:58:16

28 Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:59:41

32 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 01:00:04

36 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:00:06

42 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:00:56

60 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:04:10

63 Muszyński Tomasz FM3 Olsztyn 01:04:33

65 Malanowski Damian FM1 Pasym 01:04:45

68 Kalinowski Grzegorz FM3 Olsztyn 01:05:24

69 Wróblewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:05:49

82 Paszczyk Mariusz FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:07:20

85 Pieloch Damian FMJ MTB EŁK PROSTKI 01:07:38

109 Orłowski Jan FM5 Dywity 01:11:02

120 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:13:15

124 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:13:32

FMJ

1 Bałdyga Patyrk FMJ MTB EŁK PROSTKI 00:54:59

11 Pieloch Damian FMJ MTB EŁK PROSTKI 01:07:38

FM1

11 Malanowski Damian FM1 Pasym 01:04:45

FM2

15 Wróblewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:05:49

FM3

4 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 00:56:23

5 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 00:58:16

9 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 01:00:04

13 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:00:56

15 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:04:10

17 Muszyński Tomasz FM3 Olsztyn 01:04:33

18 Kalinowski Grzegorz FM3 Olsztyn 01:05:24

23 Paszczyk Mariusz FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:07:20

FM4

3 Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:59:41

4 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:00:06

FM 5

5 Orłowski Jan FM5 Dywity 01:11:02

FM 6

5 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:13:15

6 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:13:32

Kategoria Hobby

Kobiety

Open

3 Stachowicz Natalia HK2 Ostróda YOONA MTB 00:24:45

HK2

1 Stachowicz Natalia HK2 Ostróda YOONA MTB 00:24:45

Mężczyźni

Open

8 Szałachowski Wojciech HM2 MSR Mrągowo 00:22:26

17 Zawierucha Sebastian HM3 Olsztynek Braciszkowie 00:26:34

21 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:28:14

25 Krzyżanowski Dawid HM2 MTB EŁK PROSTKI 00:30:43

HM2

4 SzałachowskiWojciech HM2 MSR Mrągowo 00:22:26

7 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:28:14

9 Krzyżanowski Dawid HM2 MTB EŁK PROSTKI 00:30:43

HM3

8 Zawierucha Sebastian HM3 Olsztynek Braciszkowie 00:26:34

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x