Mazovia MTB Marathon Toruń 2011 – To już ostatnia prosta

Przedostatni raz spotkali się w tym roku miłośnicy cyklu Mazovia MTB Marathon. Tym razem pasjonaci rowerów zmierzyli swe siły w Toruniu. Przyjechało ponad 800 uczestników, z Warmii i Mazur trochę mniej niż zazwyczaj.  Ale mieliśmy swoich reprezentantów w czołówkach klasyfikacji. W Mega Rafał Smoliński z Ostródy był trzeci w Hobby drugie miejsce zajął Wojciech Szałachowski z Mrągowa, ale podobnie jak Bartosz Nalepa (tez Mrągowo)wygrał swoja grupę wiekową.

Wyniki

Mega

Mężczyźni

Open

3 Smoliński Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 01:51:05

14 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:55:31

17 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 01:56:43

19 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 01:57:37

20 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:58:15

34 Badura Patryk M2 Olsztyn Michelin Team 02:02:04

41 Kudyk Jan M4 Iława YOONA MTB 02:03:28

46 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:04:12

50 Lipiński Marcin M2 Pisz Salon Rowerowy Toruń 02:04:46

56 Bienenda Piotr M2 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:06:03

57 Kamiński Robert M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:06:25

66 Sieński Krzysztof M2 Działdowo RKS Family Active 02:07:11

76 Kudyk Mateusz MJ Iława YOONA MTB 02:09:05

81 Kožmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:10:07

88 Maliszewsk Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:11:19

100 Stano Mateusz MJ Ostróda YOONA MTB 02:12:28

128 Borucki Lech M5 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:16:09

136 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:16:52

150 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:18:37

163 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:19:31

183 Rybicki Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 02:22:40

186 8Stańczuk Lech M5 Olsztyn Michelin Team 02:23:06

188 Milewski Benedykt M4 Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 02:23:14

193 Punpur Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:23:52

195 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:24:03

198 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:24:15

201 Zawierucha Romuald M3 Olsztynek Braciszkowie 02:24:22

204 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:25:10

218 Mazur Paweł M2 Susz MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY 02:26:46

223 Bąbka Cezary M4 Mrągowo 02:27:30

229 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada Mława Team 02:28:12

239 Strzelecki Daniel M3 Dywity FROSTER.PL 02:29:20

260 Bojarski Grzegorz M3 Olsztyn 02:32:38

281 Laskowski Wojciech M2 Susz MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY 02:36:11

289 Gutowski Tomasz M5 Olsztyn OLTRAMP 02:37:39

299 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:38:51

309 Nykiel Marcin M2 Ostróda YOONA MTB 02:44:16

310 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:44:57

327 Bieńkowski Wojciech M3 Bartoszyce 02:50:51

MMJ

7 Stano Mateusz MJ Ostróda YOONA MTB 02:12:28

MM1

14 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada Mława Team 02:28:12

MM2

2 Smoliński Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 01:51:05

5 Wyżlic Michał M2 Lubawa GKL-AGA TEAM 01:55:08

13 Badura Patryk M2 Olsztyn Michelin Team 02:02:04

17 Lipiński Marcin M2 Pisz Salon Rowerowy Toruń 02:04:46

20 Bienenda Piotr M2 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:06:03

23 Sieński Krzysztof M2 Działdowo RKS Family Active 02:07:11

46 Rybicki Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 02:22:40

50 Mazur Paweł M2 Susz MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY 02:26:46

61 Laskowski Wojciech M2 Susz MTB-SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY 02:36:11

66 Nykiel Marcin M2 Ostróda YOONA MTB 02:44:16

MM3

6 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:55:31

8 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:58:15

16 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:04:12

29 Kožmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:10:07

73 Punpur Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:23:52

75 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:24:03

77 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:24:15

79 Zawierucha Romuald M3 Olsztynek Braciszkowie 02:24:22

99 Strzelecki Daniel M3 Dywity FROSTER.PL 02:29:20

110 Bojarski Grzegorz M3 Olsztyn 02:32:38

126 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:38:51

140 Bieńkowski Wojciech M3 Bartoszyce 02:50:51

MM4

2 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 01:56:43

4 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 01:57:37

6 Kudyk Jan M4 Iława YOONA MTB 02:03:28

8 Kamiński Robert M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 02:06:25

20 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:16:52

24 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:18:37

27 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:19:31

35 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:25:10

37 Bąbka Cezary M4 Mrągowo 02:27:30

MM5

5 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:11:19

15 Stańczuk Lech M5 Olsztyn Michelin Team 02:23:06

29 Gutowski Tomasz M5 Olsztyn OLTRAMP 02:37:39

31 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:44:57

Fit

Kobiety

Open

27 Tutka Anna FK3 Stawiguda 01:21:12

40 Krawczyk Aleksandra FK2 Olsztyn 01:26:01

44 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:30:04

48 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity 01:37:39

FK2

12 Krawczyk Aleksandra FK2 Olsztyn 01:26:01

FK3

9 Tutka Anna FK3 Stawiguda 01:21:12

FK4

5 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:30:04

FK5

4 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity 01:37:39

Mężczyźni

Open

11 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 00:58:10

24 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 00:59:50

30 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:01:16

32 Kollender Paweł FM4 Olsztyn AUTO LAND rally team 01:01:17

33 Ciunel Paweł FM1 Olsztyn 01:01:27

60 Tutka Piotr FM3 Stawiguda 01:03:42

64 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:04:08

70 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:04:43

72 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Drużyna szpiku 01:04:52

73 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:05:23

76 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 01:05:50

82 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:06:10

101 Górny Janusz FM5 susz TKKF Susz 01:07:34

114 Wróblewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:08:44

115 Ukleja Miłosz FM2 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:09:04

130 Malanowski Damian FM1 Pasym 01:10:56

137 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:11:50

154 Jakubowski Cezary FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:13:16

158 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:14:04

162 Miśków Ryszard FM4 Olsztyn 01:14:16

168 Orłowski Jan FM5 Dywity 01:15:00

170 Gurzyński Dariusz FM3 Szczytno 01:15:06

194 Piętka Aleksander FMJ Ostróda YOONA MTB 01:21:32

201 Sawka Sebastian FM3 Szczytno 01:25:35

216 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn 01:47:30

FMJ

21 Piętka Aleksander FMJ Ostróda YOONA MTB 01:21:32

FM1

6 Ciunel Paweł FM1 Olsztyn 01:01:27

10 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:05:23

19 Malanowski Damian FM1 Pasym 01:10:56

FM2

20 Wróblewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:08:44

21 Ukleja Miłosz FM2 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:09:04

FM3

6 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 00:58:10

11 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:01:16

19 Tutka Piotr FM3 Stawiguda 01:03:42

20 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:04:08

23 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:04:43

25 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Drużyna szpiku 01:04:52

26 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 01:05:50

49 Gurzyński Dariusz FM3 Szczytno 01:15:06

FM4

3 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 00:59:50

4 Kollender Paweł FM4 Olsztyn AUTO LAND rally team 01:01:17

17 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:06:10

31 Jakubowski Cezary FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:13:16

33 Miśków Ryszard FM4 Olsztyn 01:14:16

44 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn 01:47:30

FM5

8 Górny Janusz FM5 Susz TKKF Susz 01:07:34

15 Orłowski Jan FM5 Dywity 01:15:00

FM6

3Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:11:50

Hobby

Kobiety

Open

11 Stachowicz Natalia HK2 Ostróda YOONA MTB 00:28:32

HK2

41017Stachowicz Natalia HK2 Ostróda YOONA MTB 00:28:32

Mężczyźni

Open

2 Szałachowski Wojciech HM2 Mrągowo MSR Mrągowo 00:22:20

9 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:25:29

22 Antończyk Marceli HM2 Olsztyn 00:29:10

42 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:39:26

HM1

1 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:25:29

HM2

1 Szałachowski Wojciech HM2 Mrągowo MSR Mrągowo 00:22:20

10Antończyk Marceli HM2 Olsztyn 00:29:10

17 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:39:26

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x