Mazovia MTB Marathon Toruń 2012 – Żeglarz szybszy od kolarza

Tym razem uczestnicy cyklu Merida Mazovia MTB Marathon przenieśli się do Torunia. Na starcie zjawiło się niespełna tysiąc zawodniczek i zawodników (trochę mniej niż zazwyczaj), ale emocji jak zwykle było dużo. Reprezentacja teamów z Warmii i Mazur przybyła się w trochę osłabionym składzie , ale i tak nasi cykliści należeli do czołowych postaci imprezy. W wyścigu Giga w dziesiątce było aż trzech zawodników z naszego regionu, w swoich kategoriach: Michał Wyżlic, Marek Zdziarski i Piotr Kozdryk znaleźli się na podium. W Mega pasjonująca walkę stoczyli Patryk Piasecki z Grzegorzem Czetyrko. Na finiszu żeglarz okazał się szybszy od kolarza.

 

Wyniki

Giga

Mężczyźni

Open

4 Wyżlic Michał M3 Lubawa Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:51:39

7 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:54:42

8 Zdziarski Marek M4 Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:54:51

19 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:05:03

20 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:06:51

30 Gabrylewicz Kazimierz M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:13:58

38 ZagożdżonWitold M5 NIDZICA Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:20:30

46 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND 03:28:12

56 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND 03:33:36

59 Lewandowski Rafał M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 03:37:38

62 Jankowski Piotr M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 03:40:42

75 Piotrowski Krzysztof M4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 03:57:47

76 Drygas Paweł M3 OLSZTYN AUTO LAND 03:58:45

GM2

2 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:54:42

4 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:06:51

14 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND 03:28:12

GM3

2 Wyżlic Michał M3 Lubawa Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:51:39

19 Lewandowski Rafał M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 03:37:38

20 Jankowski Piotr M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 03:40:42

25 Drygas Paweł M3 OLSZTYN AUTO LAND 03:58:45

GM4

3 Zdziarski Marek M4 Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:54:51

6 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:05:03

22 Piotrowski Krzysztof M4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 03:57:47

GM5

2 Gabrylewicz Kazimierz M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:13:58

4 Zagożdżon Witold M5 NIDZICA Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:20:30

7 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND 03:33:36

Mega

Kobiety

Open

4 Ostrowska Anna K5 Chorzele Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:24:32

9 Śledziewska Ewelina K2 Pruszcz Gdański Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:31:30

17 Osowska Hanna K5 Nidzica 02:45:52

MK2

3 Śledziewska Ewelina K2 Pruszcz Gdański Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:31:30

MK5

1 Ostrowska Anna K5 Chorzele Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:24:32

4 Osowska Hanna K5 Nidzica 02:45:52

Mężczyźni

Open

1 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:48:20

2 Czetyrko Grzegorz M2 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:48:22

13 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:55:58

16 Brzozowski Karol MJ Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:56:18

17 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:56:59

21Bienenda Piotr M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:58:05

22 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:58:05

24 Stachelek Kamil M2 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 01:58:09

25 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 01:59:04

39 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:02:25

42 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:02:42

46 Buczyński Adam M3 Dywity WKR FAN Team 02:03:44

49 Ciunel Paweł M1 Olsztyn 02:04:55

57 Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:07:32

61Skorobogaty Rafał M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:09:00

66 Borucki Lech M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:09:13

75 Michalczyk Przemek M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:10:14

78 Kaczyński  Mariusz M3 Nowe Miasto Lubawskie 02:11:10

94 Kožmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:12:51

101 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:13:51

110 Mazur Paweł M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:15:44

112 Arczak Mirosław M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:15:47

121 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:16:39

122 Strzelecki Daniel M3 Dywity WKR FAN Team 02:17:11

127 Kuliś Bartosz M3 olsztyn Michelin Team 02:17:38

142 Osowski Andrzej M5 Nidzica 02:19:50

146 Lorkowski Arkadiusz M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:20:27

153 Niżnik Mariusz M2 Elbląg 02:20:53

156 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:20:58

157 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND 02:21:06

163 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:21:35

167 Stano Mateusz MJ Ostróda YOONA MTB 02:21:56

171Romanow Marcin M3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 02:22:18

176 Sadowski Bartłomiej M3 Mrągowo Luz Grupa 02:23:01

181 Gołowacz Robert M4 Olsztyn 02:23:49

183 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:24:10

184 Mytych Ryszard M6 Elbląg Team M-200 02:24:23

187 Szymański Łukasz M2 Pisz Limber 02:24:29

190 Barbarski Dariusz M4 Nowe Miasto Lubawskie 02:24:51

191 Tąporowski Mariusz M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:24:59

193 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:25:05

198 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:25:21

204 Konarski Marcin M2 Elbląg KmBike Elbląg  02:26:23

205 Charubin Sławomir M4 Pisz Limber 02:26:33

208 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn WKR FAN Team 02:27:02

213 Barchanowicz Marek M4 Elblag KmBike Elbląg 02:27:51

226 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:28:56

229 Pianka Marcin M2 Olsztyn 02:29:12

234 Łopiński Przemysław M3 OLSZTYN 02:29:53

238 Bąbka Cezary M5 Mrągowo 02:30:31

243 Rutkowski Grzegorz M2 Reszel LIBRO Cycling Team 02:30:59

252 Florkiewicz Marcin M4 ELBLĄG KmBike Elbląg 02:31:47

261 Gutowski Tomasz M5 Olsztyn WKR FAN Team 02:32:32

264 Bartoszewicz Tomasz M3 Olsztyn WDL.PL Team 02:32:48

279 Rutkowski Andrzej M3 olsztyn WKR FAN Team 02:34:19

292 Wawrzyn Wojciech M4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:35:35

310 Bogucki Bartosz M3 Olsztyn Michelin Team 02:38:14

311 Tomaszewski Leszek M5 Elbląg Elbląska Grupa Rowerowa `STOP` 02:38:22

313 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:38:43

314 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:38:50

332 Rydecki Karol M5 ELBLĄG ENDURO MAN ELBLĄG 02:42:17

338 Stańczuk Lech M6 Olsztyn Michelin Team 02:43:06

361 Ruszkowski Krzysztof M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:48:54

373Szynkiewicz Wiesław M5 Elbląg DUAL TEAM 02:54:00

388 Kołakowski Grzegorz M3 działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:57:59

396 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 03:01:44

411 Miśków Ryszard M4 Olsztyn 03:12:58

MMjun.

1 Brzozowski Karol MJ Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:56:18

9 Stano Mateusz MJ Ostróda YOONA MTB 02:21:56

MM1

2 Ciunel Paweł M1 Olsztyn 02:04:55

MM2

1 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:48:20

2 Czetyrko Grzegorz M2 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:48:22

10 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:58:05

11 Stachelek Kamil M2 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 01:58:09

32 Niżnik Mariusz M2 Elbląg 02:20:53

39 Szymański Łukasz M2 Pisz Limber 02:24:29

41 Konarski Marcin M2 Elbląg KmBike Elbląg 02:26:23

44 Pianka  Marcin M2 Olsztyn 02:29:12

48 Rutkowski Grzegorz M2 Reszel LIBRO Cycling Team 02:30:59

MM3

4 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:55:58

6 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:56:59

10 Bienenda Piotr M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:58:05

17 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:02:25

18 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:02:42

21 Buczyński Adam M3 Dywity WKR FAN Team 02:03:44

28 Skorobogaty Rafał M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:09:00

35 Michalczyk Przemek M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:10:14

37 Kaczyński Mariusz M3 Nowe Miasto Lubawskie 02:11:10

41 Kožmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:12:51

49 Mazur Paweł M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:15:44

50 Arczak Mirosław M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:15:47

55 Strzelecki Daniel M3 Dywity WKR FAN Team 02:17:11

57 Kuliś Bartosz M3 olsztyn Michelin Team 02:17:38

64 Lorkowski Arkadiusz M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:20:27

70 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:20:58

78 Romanow Marcin M3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 02:22:18

80Sadowski Bartłomiej M3 Mrągowo Luz Grupa 02:23:01

82 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:24:10

84 Tąporowski Mariusz M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:24:59

88 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:25:21

106 Łopiński Przemysław M3 OLSZTYN 02:29:53

118 Bartoszewicz Tomasz M3 Olsztyn WDL.PL Team 02:32:48

123 Rutkowski Andrzej M3 olsztyn WKR FAN Team 02:34:19

140 Bogucki Bartosz M3 Olsztyn Michelin Team 02:38:14

142 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:38:43

154 Ruszkowski Krzysztof M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:48:54

164 Kołakowski Grzegorz M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:57:59

167 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 03:01:44

MM4

1 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 01:59:04

5 Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:07:32

27 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND 02:21:06

29 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:21:35

33 Gołowacz Robert M4 Olsztyn 02:23:49

34 Barbarski Dariusz M4 Nowe Miasto Lubawskie 02:24:51

35 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:25:05

38 Charubin Sławomir M4 Pisz Limber 02:26:33

40 Barchanowicz Marek M4 Elblag KmBike Elbląg 02:27:51

43 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:28:56

51 Florkiewicz Marcin M4 ELBLĄG KmBike Elbląg 02:31:47

60 Wawrzyn Wojciech M4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:35:35

63 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:38:50

86 Miśków Ryszard M4 Olsztyn 03:12:58

MM5

4 Borucki Lech M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:09:13

5 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:13:51

8 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:16:39

11Osowski Andrzej M5 Nidzica 02:19:50

16 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn WKR FAN Team 02:27:02

19 Bąbka Cezary M5 Mrągowo 02:30:31

20 Gutowski Tomasz M5 Olsztyn WKR FAN Team 02:32:32

25 Tomaszewski Leszek M5 Elbląg Elbląska Grupa Rowerowa `STOP` 02:38:22

30 Rydecki Karol M5 ELBLĄG ENDURO MAN ELBLĄG 02:42:17

39 Szynkiewicz Wiesław M5 Elbląg DUAL TEAM 02:54:00

MM6

2 Mytych Ryszard M6 Elbląg Team M-200 02:24:23

9 Stańczuk Lech M6 Olsztyn Michelin Team 02:43:06

Fit

Kobiety

Open

2 Gorczak-Cała Lucyna FK3 Mrągowo Luz Grupa 01:11:45

18 Patalon Agata FKJ Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:27:51

21Waruszewska Aurelia FK4 Iława ORKA IŁAWA 01:28:36

23 Ruszkowska Małgorzata FK3 Olsztyn AUTO LAND 01:29:00

41Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 01:38:41

56 Dziekanowska Mariola FK2 Olsztyn 02:02:45

FKJun

1 Patalon Agata FKJ Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:27:51

FK2

9 Dziekanowska Mariola FK2 Olsztyn 02:02:45

FK3

1Gorczak-Cała Lucyna FK3 Mrągowo Luz Grupa 01:11:45

10 Ruszkowska Małgorzata FK3 Olsztyn AUTO LAND 01:29:00

FK4

5Waruszewska Aurelia FK4 Iława ORKA IŁAWA 01:28:36

FK5

7 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 01:38:41

Mężczyźni

Open

4 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno 00:58:52

17 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:03:32

40 Łabuć Norbert FM3 Rogóż 01:07:27

41 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno 01:07:30

42 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:07:32

52 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:09:35

57 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:10:45

62 Dąbkowski Michał FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:11:37

81 Karwacki Szymon FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:13:29

99 Najmuła Dariusz FM4 OLSZTYN 01:15:44

103 Orłowski Jan FM5 Dywity WKR FAN Team 01:15:58

117 Roszkowski Cezary FM4 Olsztyn WKR FAN Team 01:17:01

120 Jakubowski Cezary FM5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:17:14

121 Mierczak Marcin FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:17:28

124 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:18:08

132 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:18:38

141 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:19:28

157 Sujka Mirosław FM5 Olsztyn Lataj.pl 01:21:53

177 Wielga Andrzej FM4 Olsztyn 01:24:59

182 Cichowski Patryk FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:25:47

184 Gurzyński Dariusz FM4 Szczytno 01:26:16

204 Wyżlic Tomasz FM5 LUBAWA GKL-AGA TEAM 01:33:48

213 Chojnacki Leon FM6 Działdowo 01:41:19

218 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn WKR FAN Team 01:54:01

FMJun

20 Cichowski Patryk FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:25:47

FM1

1 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno 00:58:52

5 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:07:32

FM2

8 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:10:45

10 Dąbkowski Michał FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:11:37

12 Karwacki Szymon FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:13:29

18 Mierczak Marcin FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:17:28

FM3

6 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:03:32

14 Łabuć Norbert FM3 Rogóż 01:07:27

15 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno 01:07:30

FM4

9 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:09:35

19 Najmuła Dariusz FM4 OLSZTYN 01:15:44

23 Roszkowski Cezary FM4 Olsztyn WKR FAN Team 01:17:01

36 Wielga Andrzej FM4 Olsztyn 01:24:59

39 Gurzyński Dariusz FM4 Szczytno 01:26:16

47 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn WKR FAN Team 01:54:01

FM5

9 Orłowski Jan FM5 Dywity WKR FAN Team 01:15:58

13 Jakubowski Cezary FM5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:17:14

15 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:18:38

18 Sujka Mirosław FM5 Olsztyn Lataj.pl 01:21:53

23 Wyżlic  Tomasz FM5 LUBAWA GKL-AGA TEAM 01:33:48

FM6

2 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:18:08

4 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:19:28

6 Chojnacki Leon FM6 Działdowo 01:41:19

Hobby

Mężczyźni

Open

2 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:27:35

9 Jarliński Michał HM3 Iława 00:32:53

11 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:34:52

16 Dzik Szymon HM3 Iława SSP `ORKA` IŁAWA 00:35:59

21 Jerzynowski Jakub HM3 Ostróda-Kajkowo 00:36:57

HM1

1 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:34:52

HM3

2 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:27:35

7 Jarliński Michał HM3 Iława 00:32:53

9 Dzik Szymon HM3 Iława SSP `ORKA` IŁAWA 00:35:59

12 Jerzynowski Jakub HM3 Ostróda-Kajkowo 00:36:57

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x