Mazovia MTB Marathon w Szczytnie – Zjazd entuzjastów

Tym razem wyścig Mazovia MTB Marathon zawitał do Szczytna. To już druga miejscowość z trzech w tym sezonie odwiedzanych przez entuzjastów imprez terenowych. Zjawiło ich się prawie tysiąc, o zupełnie różnym poziomie sportowym i możliwościach. Co ciekawe, nawet szosowcy porzucili na chwile swoje rowery i spróbowali sił w innej specjalności. W kategorii Giga wielkie zwycięstwo Pawła Baranka z Mrągowa i czwarta lokata Artura Korca. Patryk Piasecki wygrał kategorię Mega, ale niebawem więcej czasu będzie musiał poświęcić swej pierwszej dyscyplinie – żeglarstwu.

 Z prawie tysiąca nazwisk staraliśmy się wyłowić wszystkich miłośników MTB z Warmii i Mazur. Na pewno w pełni to się nie udało, gdyż przy rejestracji w wielu przypadkach nie była podana miejscowość. Zwraca uwagę fakt coraz częstszych kolarskich prób zawodników innych sportów. Po prostu MTB jest dobre na wszystko.

 Wyniki

Giga

Mężczyźni

Open

1 Baranek Paweł M2 Mrągowo MBIKE TEAM MARATHON 02:44:14

4 Korc Artur M3 Centrum Rowerowe Olsztyn 02:45:06

16 Zdziarski Marek M4 Centrum Rowerowe Olsztyn 03:02:57

18 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:03:53

20 Wyżlic Michał M2 Lubawa GKL-AGA TEAM 03:04:24

22 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:06:17

24 Gabrylewicz Kazimierz M4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:06:30

25 Zagożdżon Witold M4 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn 03:06:35

29 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND rally team 03:10:29

31 Bienenda Piotr M2 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 03:12:12

40 Osowski Andrzej M5 Nidzica 03:19:23

45 Szymański Łukasz M2 Pisz 03:23:44

48 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 03:25:04

50 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND rally team 03:27:20

57 Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:33:03

62 Żmijewski Paweł M3 DZIAŁDOWO BIKE SPORT DZIAŁDOWO 03:37:48

64 Lewandowski Rafał M2 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 03:41:27

GM2

1 Baranek Paweł M2 Mrągowo MBIKE TEAM MARATHON 02:44:14

9 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:03:53

10 Wyżlic Michał M2 Lubawa GKL-AGA TEAM 03:04:24

12 Bienenda Piotr M2 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 03:12:12

15 Szymański Łukasz M2 Pisz 03:23:44

18 Lewandowski Rafał M2 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 03:41:27

GM3

1 Korc Artur M3 Centrum Rowerowe Olsztyn 02:45:06

8 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND rally team 03:10:29

16 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 03:25:04

21 Żmijewski Paweł M3 DZIAŁDOWO BIKE SPORT DZIAŁDOWO 03:37:48

GM4

2 Zdziarski Marek M4 Centrum Rowerowe Olsztyn 03:02:57

4 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:06:17

5 Gabrylewicz Kazimierz M4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:06:30

6 Zagożdżon Witold M4 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn 03:06:35

GM5

4 OsowskiAndrzej M5 Nidzica  03:19:23

5 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND rally team 03:27:20

9 Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:33:03

Mega

Kobiety

Open

14 Żyluk Urszula K2 Pisz 02:37:08

MK2

4 Żyluk Urszula K2 Pisz 02:37:08

Mega

Mężczyźni

Open

1 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:50:11

9 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 01:53:38

10 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:53:41

11 Smoliński Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 01:53:42

14 Majka Michał M3 Elbląg WKRECENI.PL Racing Team 01:55:07

16 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 01:56:03

17 Stachelek Kamil M2 RUCIANE-NIDA RENAULT ECO2 TEAM 01:56:04

19 Sutkowski Tomasz M3 MTB EŁK PROSTKI 01:56:16

24 Gamza Rafał M3 Szczytno Kross Racing Team 01:57:26

26 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:58:24

31 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:59:07

35 Olchanowski Kamil M1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:59:23

36 Górski Krzysztof M3 GOŁDAP Sprint Specialized Endura Team 01:59:28

39 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 01:59:57

45 Rogalski Sebastian M3 Działdowo Świat Rowerów Racing Team 02:02:43

48 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 02:02:59

50 Jakimowicz Wojciech M3 Węgorzewo TK Masters Giżycko 02:03:00

54 Tąporowski Mariusz M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:03:06

57 Jarzębowski Grzegorz M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:03:28

79 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:06:49

87 Małecki Marek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:08:33

96 Koźmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:09:15

97 Parzych Radosław M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:09:15

100 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:09:50

102 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:10:07

103 Skorobogaty Rafał M2 Olsztyn SERWIS CR OLSZTYN 02:10:09

104 Kamiński Robert M4 Nidzica 02:10:12

107Arczak Mirosław M3 Olsztyn 02:10:35

110 Przybyłek Michał M3 Olsztyn Novo Nordisk Team 02:10:48

112 Dadura Tomasz M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:10:56

117 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:11:23

118 Sieński Krzysztof M2 Działdowo RKS Family Active 02:11:28

120Kudyk Jan M4 Iława Adrena 02:11:58

126 Świątek Artur M4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 02:12:49

135 Świerczyński Paweł MJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:13:44

140 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:14:18

143 Zarzecki Daniel M3 Olsztyn 02:14:27

144 Kuliś Bartosz M3 olsztyn Michelin Team 02:14:28

174 Zawierucha Romuald M3 Olsztynek Braciszkowie 02:17:50

183 Rybicki Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 02:18:48

184 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:18:50

190Wawrzyniak Sławomir M4 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 02:19:10

192 Strzelecki Daniel M3 Dywity FROSTER.PL 02:19:28

199 Brzozowski Adam M6 Szczytno 02:19:45

205 Bojarski Grzegorz M3 Olsztyn 02:20:17

211 Szamrowski Piotr M3 Olsztyn Rogelli Team 02:20:56

222 Gromelski Piotr M2 Olsztyn 02:21:51

223 Bąbka Cezary M4 Mrągowo 02:21:54

224 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:22:09

229 Kowalczyk Krzysztof M3 Olsztyn Bud -Wil Audiotuning 02:22:29

230 Nawrocki Sergiusz M4 Olsztyn oddech gonionego psa 02:22:36

239Groszewski Radosław M3 Olsztyn 02:23:46

243 Skutnik Sławomir M4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:24:04

247 Krzemiński Marcin M3 Olsztyn 02:24:21

251 Punpur Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:24:48

252 Suświłło Tomasz M3 Barczewo Olsztyn-Nawigator 02:24:49

261 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:25:30

262 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:25:31

274 Górnik Mirosław M4 Nidzica 02:26:15

286 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:27:09

289 Bogucki Bartosz M2 Olsztyn 02:27:37

295 Niebylski Władysław M5 Elbląg AUTO LAND rally team 02:28:12

300 Banaszek Mateusz M1 Bartoszyce 02:28:39

306 Saduński Leszek M3 Lidzbark Warmiński 02:29:13

307 Trzciński Arek M3 Szczytno Kross Racing Team 02:29:18

325 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:31:26

332 Pieszko Jarosław M3 Ełk 02:32:14

337 Rutkowski Andrzej M3 olsztyn 02:32:48

345 Rydecki Karol M5 ELBLĄG 02:33:34

346 Stańczuk Lech M5 Olsztyn Michelin Team 02:33:36

350 Mańko Zbigniew M4 Olsztyn Olsztyn-Nawigator 02:33:59

355 Mierczak Marcin M2 Olsztyn 02:35:46

360 Jędrzejewski Jacek M3 Olsztyn Bud -Wil Audiotuning  02:36:52

361 Bielecki Jarosław M4 ELBLĄG AUTO LAND rally team 02:37:19

363 Miazio Lech M5 Olsztyn 02:37:21

367 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:38:06

369 Nykiel Marcin M2 Ostróda YOONA MTB 02:38:17

370 Gęsicki Mariusz M4 Szczytno 02:38:26

374 Gutowski Tomasz M5 Olsztyn OLTRAMP 02:39:25

378 Wróblewski Janusz M5 Bartoszyce 02:40:21

380 Hypś Waldemar M5 Olsztyn 02:40:39

386 Michalonek Grzegorz M4 Olsztyn 02:42:14

390 Fiedoruk Bazyli M6 Olsztyn 02:43:28

396 Woźniak Janusz M5 Szczytno 02:46:14

400 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:47:02

401 Bryk Daniel M3 Szczytno 02:47:19

402 Smoliński Mirosław M5 Wielbark Pasmo 02:48:06

413 Sitkiewicz Jan M5 Ełk 02:52:45

429 Sudoł Marek M3 Szczytno Kross Racing Team 03:02:09

436 Bieńkowski Wojciech M3 Bartoszyce 03:18:09

438 Murat Marian M5 BISKUPIEC 03:18:57

439 Roszczyk Rafał M2 Szczytno 03:19:18

441 Boraczewski Michał M2 Olsztyn 03:28:39

MM Junior

11Świerczyński Paweł MJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:13:44

MM1

4 Olchanowski Kamil M1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:59:23

14 Banaszek Mateusz M1 Bartoszyce 02:28:39

MM2

1 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:50:11

5 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn 01:53:38

6 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:53:41

7 Smoliński Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 01:53:42

9 Stachelek Kamil M2 RUCIANE-NIDA RENAULT ECO2 TEAM 01:56:04

24 Skorobogaty Rafał M2 Olsztyn SERWIS CR OLSZTYN 02:10:09

29 Sieński Krzysztof M2 Działdowo RKS Family Active 02:11:28

51 Rybicki Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 02:18:48

58 Gromelski Piotr M2 Olsztyn 02:21:51

67 Bogucki Bartosz M2 Olsztyn 02:27:37

77 Mierczak Marcin M2 Olsztyn 02:35:46

78 Nykiel Marcin M2 Ostróda YOONA MTB 02:38:17

88 Roszczyk Rafał M2 Szczytno 03:19:18

89 Boraczewski Michał M2 Olsztyn 03:28:39

MM3

3 Majka Michał M3 Elbląg WKRECENI.PL Racing Team 01:55:07

6 Sutkowski Tomasz M3 MTB EŁK PROSTKI 01:56:16

8 Gamza Rafał M3 Szczytno Kross Racing Team 01:57:26

10 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:58:24

12 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:59:07

15 Górski Krzysztof M3 GOŁDAP Sprint Specialized Endura Team 01:59:28

17 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 01:59:57

19 Rogalski Sebastian M3 Działdowo Świat Rowerów Racing Team 02:02:43

21 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 02:02:59

22 Jakimowicz Wojciech M3 Węgorzewo TK Masters Giżycko 02:03:00

25 Tąporowski Mariusz M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:03:06

27 Jarzębowski Grzegorz M3 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:03:28

39 Małecki Marek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:08:33

44 Koźmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:09:15

45 Parzych Radosław M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:09:15

48 Arczak Mirosław M3 Olsztyn 02:10:35

50 Przybyłek Michał M3 Olsztyn Novo Nordisk Team 02:10:48

52 Dadura Tomasz M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:10:56

60 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:14:18

61 Zarzecki Daniel M3 Olsztyn 02:14:27

62 Kuliś Bartosz M3 Olsztyn Michelin Team 02:14:28

68 Zawierucha Romuald M3 Olsztynek Braciszkowie 02:17:50

75 Strzelecki Daniel M3 Dywity FROSTER.PL 02:19:28

79Bojarski Grzegorz M3 Olsztyn 02:20:17

81 Szamrowski Piotr M3 Olsztyn Rogelli Team 02:20:56

89 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:22:09

92 Kowalczyk Krzysztof M3 Olsztyn Bud -Wil Audiotuning 02:22:29

98 Groszewski Radosław M3 Olsztyn 02:23:46

102 Krzemiński Marcin M3 Olsztyn 02:24:21

104 Punpur Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:24:48

105 Suświłło Tomasz M3 Barczewo Olsztyn-Nawigator 02:24:49

109 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:25:30

119 Saduński Leszek M3 Lidzbark Warmiński 02:29:13

120 Trzciński Arek M3 Szczytno Kross Racing Team 02:29:18

126 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:31:26

129 Pieszko Jarosław M3 Ełk 02:32:14

132 Rutkowski Andrzej M3 Olsztyn 02:32:48

138 Jędrzejewski Jacek M3 Olsztyn Bud -Wil Audiotuning 02:36:52

153 Bryk Daniel M3 Szczytno 02:47:19

164 Sudoł Marek M3 Szczytno Kross Racing Team 03:02:09

167 Bieńkowski Wojciech M3 Bartoszyce 03:18:09

MM4

2 Łukaszewski Sławomir M4 Nidzica Centrum Rowerowe Olsztyn 01:56:03

9 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:06:49

11 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:09:50

12 Kamiński Robert M4 Nidzica Nidzica 02:10:12

13 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND rally team 02:11:23

14 Kudyk Jan M4 Iława Adrena 02:11:58

15 Świątek Artur M4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 02:12:49

24 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:18:50

26 Wawrzyniak Sławomir M4 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 02:19:10

35 Bąbka Cezary M4 Mrągowo 02:21:54

38 Nawrocki Sergiusz M4 Olsztyn oddech gonionego psa 02:22:36

41 Skutnik Sławomir M4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:24:04

46 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:25:31

49 Górnik Mirosław M4 Nidzica 02:26:15

54 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:27:09

72 Mańko Zbigniew M4 Olsztyn Olsztyn-Nawigator 02:33:59

76 Bielecki Jarosław M4 ELBLĄG AUTO LAND rally team 02:37:19

78 Gęsicki Mariusz M4 Szczytno 02:38:26

81 Michalonek Grzegorz M4 Olsztyn 02:42:14

MM5

7 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:10:07

21 Niebylski Władysław M5 Elbląg AUTO LAND rally team 02:28:12

31 Rydecki Karol M5 ELBLĄG 02:33:34

32 Stańczuk Lech M5 Olsztyn Michelin Team 02:33:36

35 Miazio Lech M5 Olsztyn 02:37:21

40 Gutowski Tomasz M5 Olsztyn OLTRAMP 02:39:25

42 Wróblewski Janusz M5 Bartoszyce 02:40:21

43 Hypś Waldemar M5 Olsztyn 02:40:39

47 Woźniak Janusz M5 Szczytno 02:46:14

48 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn Fan XC Team Olsztyn 02:47:02

49 Smoliński Mirosław M5 wielbark Pasmo 02:48:06

51 Szubielski Wiesław M5 Jonkowo 02:51:11

52 Sitkiewicz Jan M5 Ełk 02:52:45

58 Murat Marian M5 BISKUPIEC 03:18:57

MM6

3 Brzozowski Adam M6 Szczytno 02:19:45

5 Fiedoruk Bazyli M6 Olsztyn 02:43:28

Fit

Kobiety

Open

1 Kudrawiec Magda FKJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:25:24

17 Wojnowska Marzena FK2 Olsztyn 01:36:02

25 Worm Izabela FKJ Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:43:10

31 Mikielska Danuta FK5 01:45:47

33 Faliszewska Anna FK3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:46:26

38 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:48:24

60 Kamińska Agnieszka FK2 Szczytno 02:02:32

67 Gierz-Gierszewska Dorota FK5 Olsztyn Bladoroty 02:12:38

FK junior

1 Kudrawiec Magda FKJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:25:24

7 Worm Izabela FKJ Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:43:10

FK2

5 Wojnowska Marzena FK2 Olsztyn 01:36:02

18 Kamińska Agnieszka FK2 Szczytno 02:02:32

FK3

8 Faliszewska Anna FK3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:46:26

FK4

3 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:48:24

FK5

3 Mikielska Danuta FK5 01:45:47

5 Gierz-Gierszewska Dorota FK5 Olsztyn Bladoroty 02:12:38

Fit

Mężczyźni

Open

2 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno Luks Orlik Nawiady 01:12:49

20 Ciunel Paweł FM1 Olsztyn 01:19:22

23 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 01:20:03

34 Kudyk Mateusz FMJ Iława YOONA MTB 01:21:46

42 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:22:48

45 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 01:23:00

46 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:23:00

54 Jarczyk Tomasz FM3 Olsztyn 01:24:43

57 Loewnau Eugeniusz FM4 Olsztyn 01:25:13

59 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:25:47

65 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:26:11

70Wasilewski Sebastian FM3 BKK RANT BARTOSZYCE 01:26:30

71 Kondratowicz Mariusz FM2 01:26:36

72 Faliszewski Mariusz FM3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:26:38

75 Kapela Łukasz FM2 Olsztyn 01:26:57

77 Wojciechowski Maciej FM3 Szczytno 01:27:20

80 Mikielski Daniel FM1 Olsztynek YOONA MTB 01:27:45

81 Loewnau Daniel FM1 01:27:46

82 Malanowski Damian FM1 Pasym 01:27:46

85 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:27:56

94 Muszyński Tomasz FM3 Olsztyn 01:29:03

FM junior

7 Kudyk Mateusz FMJ Iława YOONA MTB 01:21:46

18 Piętka Aleksander FMJ Ostróda YOONA MTB 01:41:14

26 Gwitrzuk Bartosz FMJ Szczytno 02:01:12

27 Wróblewski Jakub FMJ Szczytno 02:01:16

FM1

1 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno Luks Orlik Nawiady 01:12:49

8 Ciunel Paweł FM1 Olsztyn 01:19:22

12 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:22:48

17 Mikielski Daniel FM1 Olsztynek YOONA MTB 01:27:45

18 Loewnau Daniel FM1 01:27:46

19 Malanowski Damian FM1 Pasym 01:27:46

21 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:27:56

22 Masiewicz Albert FM1 Grajewo MTB OLSZTYN TEAM 01:28:11

25 Pawlaczyk Piotr FM1 Szczytno 01:30:34

26 Wawrzyniak Mateusz FM1 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 01:31:30

FM2

10 Kondratowicz Mariusz FM2 01:26:36

11 Kapela Łukasz FM2 Olsztyn 01:26:57

16 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:30:44

17 Wróblewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:32:47

24 Rubczewski Bartosz FM2 Olsztyn 01:40:16

27 Chełmiński Grzegorz FM2 Szczytno 01:42:48

28 Kodzik Marek FM2 Olsztyn 01:42:51

32 Szubielski Jarosław FM2 Jonkowo 01:58:57

FM3

4 Tumaniec Dariusz FM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn 01:20:03

10 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 01:23:00

11 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:23:00

14 Jarczyk Tomasz FM3 Olsztyn 01:24:43

17 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:26:11

18 Wasilewski Sebastian FM3 Bartoszyce BKK RANT BARTOSZYCE 01:26:30

19 Faliszewski Mariusz FM3 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:26:38

21 Wojciechowski Maciej FM3 Szczytno 01:27:20

26 Muszyński Tomasz FM3 Olsztyn 01:29:03

30 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:30:20

33 Ambroziak Michał FM3 Olsztyn 01:31:44

34 Bourdon Marek FM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:31:58

35 Chodań Marek FM3 Olsztyn SCHENKER TEAM 01:32:01

36 Tutka Piotr FM3 Stawiguda 01:32:10

45 Kalinowski Grzegorz FM3 Olsztyn 01:36:20

47 Białousz Rafał FM3 Olsztyn 01:37:10

49 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Drużyna szpiku 01:38:13

53 Urban Bartłomiej FM3 Gołdap 01:39:42

59 Wołk Paweł FM3 Olsztynek 01:44:24

60 Pławski Andrzej FM3 Nidzica 01:45:07

61 Gurzyński Dariusz FM3 Szczytno 01:47:48

65 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno 01:49:04

69 Sawka Sebastian FM3 Szczytno 01:56:19

71 Wróblewski Jarosław FM3 Szczytno 01:58:40

73 Rostecki Tomasz FM3 Olsztyn 02:05:59

74 Cywiński Jacek FM3 Olsztyn 02:19:37

FM4

4 Milewski Benedykt FM4 Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:24:14

6 Loewnau Eugeniusz FM4 Olsztyn 01:25:13

7 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:25:47

19 Jakubowski Cezary FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:34:03

20 Wawrzyn Wojciech FM4 Olsztyn 01:34:25

24 Anielski Leszek FM4 Szczytno 01:41:38

26 Milewski Jacek FM4 KIEŹLINY MILEŚ TEAM 01:44:01

31 Babicki Andrzej FM4 Szczytno 01:55:53

35 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn 02:07:40

36 Rubczewski Wiktor FM4 Olsztyn 02:08:21

FM5

8 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:35:20

13 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 01:41:02

18 Orłowski Jan FM5 Dywity 01:47:18

FM6

5 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:38:05

6Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:42:27

Hobby

Kobiety

Open

18 Wojciechowska Julia HK2 Szczytno SP>nr.6 00:41:31

22 Szymańska Olga HK1 Olsztyn 00:51:38

23 Szymańska Kinga Olsztyn 00:51:39

24 Deręgowska Julia HK2 Olsztyn 00:56:43

25 Leska Zuzanna HK2 Szczytno 00:57:26

26 Markowska Malwina HK1 Mrągowo 00:59:25

HK1

5 Szymańska Olga HK1 Olsztyn 00:51:38

6 Markowska Malwina HK1 Mrągowo 00:59:25

HK2

6 Wojciechowska Julia HK2 Szczytno SP>nr.6 00:41:31

7 Deręgowska Julia HK2 Olsztyn 00:56:43

8 Leska Zuzanna HK2 Szczytno 00:57:26

Mężczyźni

Hobby

Open

10 SzałachowskiWojciech HM2 MSR Mrągowo  00:25:02

11 Hryciuk Mateusz HM3 Jagarzewo 00:25:05

13 Nalepa Michał HM3 MSR Mrągowo 00:25:27

22 Romaniuk Jakub HM3 Mrągowo 00:27:20

28 Lisewski Konrad HM3 Szczytno 00:28:37

31 Nalepa Bartosz HM1 MSR Mrągowo 00:29:05

37 Antończyk Marceli HM2 Olsztyn 00:31:52

40 Zawierucha Sebastian HM3 Olsztynek Braciszkowie 00:33:31

43 Szymański Rafał HM3 Olsztyn 00:34:32

44 Dunaj Szymon HM2 Szczytno 00:34:49

45 Jankowski Stefan Szczytno 00:35:14

50 Hurnicki Jan HM1 Szczytno 00:37:45

51 Bourdon Adam HM1 Działdowo 00:37:58

60 Romaniuk Kamil HM1 Mrągowo 00:49:30

61 Konstanty Maciej HM1 00:51:14

62 Konstanty Przemysław Szczytno 00:51:15

64 Gurzyński Maksymilian HM3 Szczytno 00:56:34

HM1

2 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:29:05

7 Hurnicki Jan HM1 Szczytno 00:37:45

8 Bourdon Adam HM1 Działdowo 00:37:58

16 Romaniuk Kamil HM1 Mrągowo 00:49:30

17 Konstanty Maciej HM1 00:51:14

HM2

3 Szałachowski Wojciech HM2 MSR Mrągowo 00:25:02

10 Antończyk Marceli HM2 Olsztyn 00:31:52

13 Dunaj Szymon HM2 Szczytno 00:34:49

HM4

7 Hryciuk Mateusz HM3 Jagarzewo 00:25:05

9 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:25:27

15 Romaniuk Jakub HM3 Mrągowo 00:27:20

20 Lisewski Konrad HM3 Szczytno 00:28:37

22 Zawierucha Sebastian HM3 Olsztynek Braciszkowie 00:33:31

23 Szymański Rafał HM3 Olsztyn 00:34:32

25 Gurzyński Maksymilian HM3 Szczytno 00:56:34

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x