Merida Mazovia Marathon MTB Chorzele 2014 – Kręcili jak natchnieni

Druga w tym sezonie edycja Mazovii MTB odbyła się w Chorzelach. Frekwencja nie przekroczyła tym razem tysiąca, za to udział reprezentantów Warmii i Mazur był znaczący, a ilość zdecydowanie przeszła w jakość. W Mega zwyciężył Paweł Ciunel przed Grzegorzem Czetyrko (obaj Olsztyn), w Fit zwycięstwa w open odnieśli: Ilona Sobieska (Pasłęk) i Paweł Szczygielski (Szczytno). Było tez wiele sukcesów w kategoriach.

Wyniki

Giga

Mężczyźni

Open

1 Przybytek Michał GM2 Dobrzyń nad Wisłą Renault Eco2 team 03:04:42

2 Stram Marek GM4 Dziekanów Leśny Wkreceni Racing Team 03:08:09

3 Ziółkowski Jarosław GM3 ŁÓDZ KETTLER TEAM 03:08:10

4 Wyżlic Michał GM3 Lubawa BDC Retro MTB Team 03:08:17

5 Mioduszewski Artur GM3 Warszawa BDC Retro MTB Team 03:11:34

6 Korc Artur GM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:14:08

…………………………………………………………

15 Janecki Robert GM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:25:38

16 Juchniewicz Tomasz GM2 Gdynia RENAULT ECO2 TEAM 03:25:38

21 Wawrzyniak Sławomir GM5 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 03:33:58

23 Dłoniak Sławomir GM55 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:34:54

24 Badura Patryk GM3 Olsztyn Michelin Team 03:35:41

25 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie BDC Retro MTB Team 03:35:46

26 Męziński Bartosz GM2 Olsztyn Finisher.pl 03:44:59

29 Romanow Marcin GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:45:48

36 Jarczyk Tomasz GM3 Olsztyn 03:50:12

49 Skwarski Witold GM55 Olsztyn AUTO LAND 04:05:13

52 Kožmiński Paweł GM4 Olsztyn Michelin Team 04:10:42

55 Sokołowski Arkadiusz GM4 Olsztyn Michelin Team 04:15:54

56 Kuliś Bartosz GM3 Olsztyn Michelin Team 04:16:54

59 Jankowski Piotr GM3 Lubawa Terra Lubavia 04:23:33

64 Jankowski Marcin GM3 Lubawa Terra Lubavia 04:41:31

GM2

1 Przybytek Michał GM2 Dobrzyń nad Wisłą Renault Eco2 team 03:04:42

3 Juchniewicz Tomasz GM2 Gdynia RENAULT ECO2 TEAM 03:25:38

4 Męziński Bartosz GM2 Olsztyn Finisher.pl 03:44:59

GM3

2 Wyżlic Michał GM3 Lubawa BDC Retro MTB Team 03:08:17

10 Badura Patryk GM3 Olsztyn Michelin Team 03:35:41

12 Romanow Marcin GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:45:48

15 Jarczyk Tomasz GM3 Olsztyn 03:50:12

20 Kuliś Bartosz GM3 Olsztyn Michelin Team 04:16:54

21 Jankowski Piotr GM3 Lubawa Terra Lubavia 04:23:33

22 Jankowski Marcin GM3 Lubawa Terra Lubavia 04:41:31

GM4

2 Korc Artur GM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:14:08

5 Janecki Robert GM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:25:38

9 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie BDC Retro MTB Team 03:35:46

20 Kožmiński Paweł GM4 Olsztyn Michelin Team 04:10:42

22 Sokołowski Arkadiusz GM4 Olsztyn Michelin Team 04:15:54

GM5

1 Wawrzyniak Sławomir GM5 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 03:33:58

GM55

1 Dłoniak Sławomir GM55 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:34:54

4 Skwarski Witold GM55 Olsztyn AUTO LAND 04:05:13

Mega

Kobiety

Open

1 Zawistowska Justyna MK2   Wołomin BDC Retro MTB Team 02:25:29

2 Sołtys Zofia MK5 Warszawa VELMAR.PL – MERIDA TEAM 02:25:43

3 Ostrowska Anna MK5 Chorzele KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:26:14

4 Niewiarowska Olga MK2 Przasnysz Trek Gdynia 02:31:59

5 Supryk Renata MK3 Warszawa AGR Welodrom 02:34:36

6 Kaca Ela MK3 Puławy sklepmerida.pl CST 02:39:27

………………………………

10 PlaszewskaAneta   MK2 Olsztyn 03:02:15

14 Skrzypczyk Malwina MK2 Olsztyn Michelin Team 03:14:26

MK2

4 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn 03:02:15

7 Skrzypczyk Malwina MK2 Olsztyn Michelin Team 03:14:26

MK5

2 Ostrowska Anna MK5 Chorzele KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:26:14

Mężczyźni

Open

1 Ciunel Paweł MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:58:56

2 Czetyrko Grzegorz MM2 Olsztyn KOLARZYK Cycling Team Olsztyn 01:58:57

3 Kazaniecki Piotr MM3 Borówno TTC BULL RACING TEAM 01:58:57

4 Majewski Tomasz MM4 KOBYŁKA-Boguty BDC Retro MTB Team 01:58:57

5 Heleniak Adam MM3 Gdańsk Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 01:58:58

6 Borowicz Bartek MM2 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 01:58:59

………………………………………………………………………

8 Maleszka Grzegorz MM3 Olsztyn BDC Retro MTB Team 01:59:01

11 Karczmarski Bartosz MM1 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 02:00:44

12 Stelmaszyk Jonasz MM2 Warszawa RENAULT ECO2 TEAM 02:00:52

14 Kaczyński Mariusz MM3 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 02:02:56

15 Wiśniewski Piotr MM4 Ełk PT Mazury Team 02:02:57

16 Zdziarski Marek MM4 KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:02:58

21 Olender Tomasz MM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:03:02

22 Buczyński   Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:03:10

26 Tumaniec Dariusz    MM4   Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:04:30

28 Skalski Tomasz MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:04:37

32 Rutkowski Kamil MM2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:08:22

40 Rzodkiewicz Grzegorz MM3 Olsztyn Michelin Team 02:09:33

41 Sypytkowski Andrzej MM5 02:09:33

45 Dakszewicz Kacper MM3 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 02:09:43

46 Pławski Dominik MM1 Nidzica 02:09:46

47 Parzych Radosław MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:09:48

53Sikorski Krystian MM2 Bartoszyce Rant bartoszyce 02:12:20

59 Łukaszewski Sławomir MM5 Nidzica KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:13:00

60 Kollender Paweł MM5 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 02:13:05

62 Gamza Rafał MM3 Szczytno Kross Racing Team 02:13:06

64 Skorobogaty Rafał MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:13:15

69 Gabrylewicz Kazimierz MM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:15:54

77 Sobierajski Piotr MM3 Bartoszyce Rant bartoszyce 02:16:27

78 Kord Radosław MM2 Barczewo   02:16:30

79 Świerczyński Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:16:35

83 Kamiński Robert MM4 Nidzica      KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:16:57

84 Giera Michał MM55 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:16:58

88 Dadura Tomasz MM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:17:19

89 Poczopko Andrzej MM3    Olsztyn 02:17:51

90 Tąporowski Mariusz MM3 Olsztyn no name 02:17:56

94 Stano Mateusz MM1 Ostróda Bliska Team 02:19:14

95 Zagożdżon Witold MM5 NIDZICA KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:19:30

100 Kowalkowski Michał MM55 Lubawa Terra Lubavia 02:19:56

102 Jakimowicz Wojciech MM4 Węgorzewo TK Masters Giżycko 02:20:09

111 Suświłło Tomasz MM4 Barczewo Olsztyn-Nawigator 02:20:53

131 Piekarski Paweł MM4 Olsztyn Michelin Team 02:24:39

132 GołowaczRobert MM4 Olsztyn 02:24:40

135 Rutkowski Grzegorz MM3 Reszel LIBRO Cycling Team 02:25:40

137 Bałdyga Stanisław MM55 Szczytno 02:26:07

141 Stachowicz Grzegorz MM5 Ostróda Bliska Team 02:26:39

143 Milewski Paweł MM2 Olsztyn 02:26:41

147 Bogucki Bartosz MM3 Olsztyn Michelin Team 02:27:20

149 Pieszko Jarosław MM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:27:41

151 Kułakowski Tomasz MM3 Olsztyn FUNDACJA EX AEQUO 02:27:46

159 Olszewski Sławomir MM55 MTB EŁK PROSTKI 02:28:52

160 Kliniewski Michał MM2 Lubawa 02:28:54

164 Gomoła Jacek MM2 Korsze 02:29:36

168 Szczawiński Wojciech MM1 Lubawa Terra Lubavia 02:29:49

171 Niemaszyk Radosław MM4 Olsztyn Michelin Team 02:30:45

172 Wiśniewski Paweł MM3   Olsztyn FUNDACJA EX AEQUO 02:30:45

174 Iwaniuk Bartosz MM3 Olsztyn     WKR FAN Team 02:30:50

176 Charubin Sławomir MM5 Pisz Limber 02:31:02

177 Sudoł Dariusz MM3 Olsztyn 02:31:40

178 Banach Krzysztof MM4   gietrzwałd Olsztyn-Nawigator 02:31:59

181 Sydoruk Aleksander MM4 Gronity 02:32:18

187 Świątek Artur MM4 Bartoszyce Rant bartoszyce 02:33:28

188 Bojarski Grzegorz MM3 Olsztyn 02:33:54

191 Doburzyński Romuald MM4 Olsztyn Michelin Team 02:34:05

207 Bąbka Cezary MM5 Mrągowo 02:37:54

208 Piątkowski Paweł MM3 Olsztyn Michelin Team 02:38:06

217 Stańczuk Lech MM6 Olsztyn Michelin Team 02:40:06

225 Kord Arkadiusz MM1 Barczewo 02:41:27

228 Piotrowski Marcin MM3  Olecko 02:42:36

230 Loda Adam MM3 Olsztyn WKR FAN Team 02:43:06

237 Kord Bogdan MM55 Barczewo 02:47:09

249 Rydecki Karol MM5 ELBLĄG ENDURO MAN ELBLĄG 02:49:21

253 Mańko Zbigniew MM4 Olsztyn Olsztyn-Nawigator 02:50:33

254 Górnik Mirosław MM4 Kozłowo 02:50:35

256 Kobus Piotr MM4 Szczytno 02:50:46

258 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:52:27

259 Roszkowski Cezary MM4 Olsztyn WYRWIKUFLE 02:52:59

269 Brzóska Piotr MM4 Olsztyn 02:57:28

272 Gęsicki Mariusz MM4 Szczytno 02:58:34

278 Mieszkuniec Jakub MM3 Otwock Luz Grupa Mrągowo 03:01:13

284 Daniszewski Marek MM3 Olsztyn 03:05:29

291 Łapiński Bogusław MM3 Olecko 03:08:40

296 Stachelek Dariusz MM3 Olecko 03:14:15

306 Dubrowski Jacek MM3 Olsztyn 03:34:48

MM1

1 Karczmarski Bartosz MM1 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 02:00:44

4 Olender Tomasz MM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:03:02

6 Pławski Dominik MM1 Nidzica 02:09:46

9 Stano Mateusz MM1 Ostróda Bliska Team 02:19:14

14 Szczawiński Wojciech MM1 Lubawa Terra Lubavia 02:29:49

16 Kord Arkadiusz MM1 Barczewo 02:41:27

MM2

1 Ciunel Paweł MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:58:56

2 Czetyrko Grzegorz MM2 Olsztyn KOLARZYK Cycling Team Olsztyn 01:58:57

6 Stelmaszyk Jonasz MM2 Warszawa RENAULT ECO2 TEAM 02:00:52

9 Rutkowski Kamil MM2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:08:22

40 Rzodkiewicz Grzegorz MM3 Olsztyn Michelin Team 02:09:33

10 Sikorski Krystian MM2 Bartoszyce Rant bartoszyce 02:12:20

16 Świerczyński Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:16:35

24 Milewski Paweł MM2 Olsztyn 02:26:41

27 Kliniewski Michał MM2 Lubawa 02:28:54

28 Gomoła Jacek MM2 Korsze 02:29:36

MM3

3 Maleszka Grzegorz MM3 Olsztyn BDC Retro MTB Team 01:59:01

4 Kaczyński Mariusz MM3 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 02:02:56

6 Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:03:10

12 Rzodkiewicz Grzegorz MM3 Olsztyn Michelin Team 02:09:33

14 Dakszewicz Kacper MM3 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 02:09:43

19 Gamza Rafał MM3 Szczytno Kross Racing Team 02:13:06

20 Skorobogaty Rafał MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:13:15

26 Sobierajski Piotr MM3 Bartoszyce Rant bartoszyce 02:16:27

29 Dadura Tomasz MM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:17:19

30 Poczopko Andrzej MM3    Olsztyn 02:17:51

31 Tąporowski Mariusz MM3 Olsztyn no name 02:17:56

43 Rutkowski Grzegorz MM3 Reszel LIBRO Cycling Team 02:25:40

46 Bogucki Bartosz MM3 Olsztyn Michelin Team 02:27:20

47 Pieszko Jarosław MM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:27:41

48 Kułakowski Tomasz MM3 Olsztyn FUNDACJA EX AEQUO 02:27:46

56 Wiśniewski Paweł MM3     Olsztyn FUNDACJA EX AEQUO 02:30:45

57 Iwaniuk Bartosz MM3 Olsztyn WKR FAN Team 02:30:50

59 Sudoł Dariusz MM3 Olsztyn 02:31:40

63 Bojarski Grzegorz MM3 Olsztyn 02:33:54

70 Piątkowski  Paweł MM3 Olsztyn Michelin Team 02:38:06

76 Piotrowski Marcin  MM3   Olecko 02:42:36

77 Loda Adam MM3 Olsztyn WKR FAN Team 02:43:06

89 Mieszkuniec Jakub MM3 Otwock Luz Grupa Mrągowo 03:01:13

91 Daniszewski Marek MM3 Olsztyn 03:05:29

94 Łapiński Bogusław MM3 Olecko 03:08:40

97 Stachelek Dariusz MM3 Olecko 03:14:15

100 Dubrowski Jacek MM3 Olsztyn 03:34:48

MM4

2 Wiśniewski Piotr MM4 Ełk PT Mazury Team 02:02:57

3 Zdziarski Marek MM4 KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:02:58

5 Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:04:30

6 Skalski Tomasz MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:04:37

12 Parzych Radosław MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:09:48

21 Kamiński Robert MM4 Nidzica KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:16:57

23 Jakimowicz Wojciech MM4 Węgorzewo TK Masters Giżycko 02:20:09

26 Suświłło Tomasz MM4 Barczewo Olsztyn-Nawigator 02:20:53

36 Piekarski Paweł MM4 Olsztyn Michelin Team 02:24:39

36 Gołowacz Robert MM4 Olsztyn 02:24:40

46 Niemaszyk Radosław MM4 Olsztyn Michelin Team 02:30:45

48 Banach Krzysztof MM4     gietrzwałd Olsztyn-Nawigator 02:31:59

49 Sydoruk Aleksander MM4 Gronity 02:32:18

51 Świątek Artur MM4 Bartoszyce Rant bartoszyce 02:33:28

54 Doburzyński Romuald MM4 Olsztyn Michelin Team 02:34:05

66 Mańko Zbigniew MM4 Olsztyn Olsztyn-Nawigator 02:50:33

67 Górnik Mirosław MM4 Kozłowo 02:50:35

69 Kobus Piotr MM4 Szczytno 02:50:46

71 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:52:27

72 Roszkowski Cezary MM4 Olsztyn WYRWIKUFLE 02:52:59

78 Brzóska Piotr MM4 Olsztyn 02:57:28

80 Gęsicki Mariusz MM4 Szczytno 02:58:34

MM5

4 Sypytkowski Andrzej MM5 02:09:33

5 Łukaszewski Sławomir MM5 Nidzica KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:13:00

6 Kollender Paweł MM5 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 02:13:05

7 Gabrylewicz Kazimierz MM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:15:54

10 Zagożdżon Witold MM5 NIDZICA KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:19:30

16 StachowiczGrzegorz MM5 Ostróda Bliska Team 02:26:39

17 Charubin Sławomir MM5 Pisz Limber 02:31:02

22 Bąbka Cezary MM5 Mrągowo 02:37:54

28 Rydecki Karol MM5 ELBLĄG ENDURO MAN ELBLĄG 02:49:21

MM55

5 Giera Michał MM55 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:16:58

6 Kowalkowski Michał MM55 Lubawa Terra Lubavia 02:19:56

8 Bałdyga Stanisław MM55 Szczytno 02:26:07

10 Olszewski Sławomir MM55 MTB EŁK PROSTKI 02:28:52

16 Kord Bogdan MM55 Barczewo 02:47:09

M6

4 Stańczuk Lech MM6 Olsztyn Michelin Team 02:40:06

Fit

Kobiety

Open

1 Sobieska Ilona FK2 Pasłęk 01:16:36

2 Pyrek Małgorzata FK1 V-MAX MOSiR Mińsk Mazowiecki 01:18:51

3 Hofman Iga   FK2 Warszawa Kraft MTB Team 01:19:04

4 Wawer Łucja FKJ Prostki Argema.pl 01:19:33

5 Patalon Agata FK1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 01:19:34

6 Goździńska   Agnieszka FK3 Rogów 01:19:59

…………………………………….

15 Waruszewska Aurelia FK4 Iława ORKA IŁAWA 01:25:33

17 Sosnowska-Dłoniak Jolanta FK5 Bogdany 01:27:00

20 Malecka Magdalena FK2 Olsztyn 01:29:55

31 Ochrymczuk Anna FK3 Olsztyn 01:33:55

34 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant bartoszyce 01:36:53

39 Brzóska Katarzyna FK 4 Olsztyn 01:41:11

40 Poczopko Aurelia FK3 Olsztyn 01:43:23

48 Buczyńska-Orłowska Danuta FK6 Olsztyn WKR FAN Team 01:49:26

FKJ

1 Wawer Łucja FKJ Prostki Argema.pl 01:19:33

FK1

1 Pyrek Małgorzata FK1 V-MAX MOSiR Mińsk Mazowiecki 01:18:51

2 Patalon Agata FK1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 01:19:34

FK2

1 Sobieska Ilona FK2 Pasłęk 01:16:36

2 Hofman Iga   FK2 Warszawa Kraft MTB Team 01:19:04

8 Malecka Magdalena FK2 Olsztyn 01:29:55

FK3

1 Goździńska   Agnieszka FK3 Rogów 01:19:59

10 Ochrymczuk Anna FK3 Olsztyn 01:33:55

12 Poczopko Aurelia FK3 Olsztyn 01:43:23

FK4

4 Waruszewska Aurelia FK4 Iława ORKA IŁAWA 01:25:33

8 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant bartoszyce 01:36:53

9 Brzóska Katarzyna FK 4 Olsztyn 01:41:11

FK5

1 Sosnowska-Dłoniak  Jolanta FK5 Bogdany 01:27:00

FK6

2 Buczyńska-Orłowska Danuta FK6 Olsztyn WKR FAN Team 01:49:26

Mężczyźni

Open

1 Szczygielski Pawel FM3 Szczytno www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 01:00:44

2 Kolasiński Dorian FM1 Rozalin        BDC Retro MTB Team 01:02:02

3 Rumsicki Karol FM2 OtwockWarszawski Klub Kolarski 01:02:06

4 Błachucki Paweł FM3 WARSZAWA BLU Cersanit Team Refleks 01:02:07

5 Malinowski Jacek FM5PŁOCK www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 01:02:18

6 Pojawa Maciej FM1 Amberdog bikejoring 01:03:48

…………………………………………………

7 Danielewski Kacper FM1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 01:03:49

8 Patalon Piotr FM4 Bratian    Terra Lubavia 01:03:58

14 Żegunia Marcin FM3 Ostróda Bliska Team 01:04:48

15 Frej Przemysław FM2 Olsztyn WKR FAN Team 01:04:49

22 Małecki Marek FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:06:10

24 Kuszpa Wojtek FM1 Szczytno Luz Grupa Mrągowo 01:06:24

25 Rogucki Robert FM4 Ełk PT Mazury Team 01:06:33

29 Krywko Paweł FM3 Bartoszyce Rant bartoszyce 01:07:05

33 Nowakowski Adam FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:07:30

39 Grotkowski Radek FM3    Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:07:35

42 Guzewicz Artur FM3 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:08:14

45 Lis Hubert FM1 Szczytno MYBIKE.PL 01:08:31

49 Szałachowski Wojciech FMJ Mrągowo MSR Mrągowo 01:08:51

55 Kulik Ryszard FM4 Ełk      PT Mazury Team 01:09:32

60 Najmuła Dariusz FM4 OLSZTYN 01:10:25

62 Brykała Stanisław FM6 Olsztyn 01:10:51

64 Gajdziński   Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:10:59

68 Sycik Mariusz FM4 Olsztyn 01:11:18

71 Janicki Marek FM3 Olsztyn Freeriderzy z Północy 01:12:01

77 Osowski Andrzej FM5 Nidzica Nidzica 01:13:28

84 Grela Wiesław FM6 EłkMTB EŁK PROSTKI 01:13:46

87 Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:13:57

89 Naguszewski Dariusz FM3 Olsztyn 01:14:15

98 Krom Wojciech FM3 Ełk 01:14:47

99 Romanowski Jarosław FM4 BARTĄG Michelin Team 01:14:58

100 Loewnau Eugeniusz FM5 Olsztyn 01:15:04

101 Zdziarski Jakub FM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:15:04

104 Markowski Rafał FM4 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:15:13

107 Dąbkowski Michał FM2   Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:15:19

113 Piechowski Zdzisław FM3 Ełk PT Mazury Team 01:15:50

116 Ratajczak Andrzej FM5 Olsztyn GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 01:15:59

119 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:16:05

121 Kozioł Marcin FM4 Dywity-Olsztyn 01:16:11

125 Wojtal Zbyszek FM65 Olsztyn FOCUS OLSZTYN 01:16:26

134 Szczepański Artur FM3 Dorotowo 01:17:19

135 Gurzyński Dariusz FM4 Szczytno Bel Polska MTB Chorzele 01:17:22

139 Wałkuski  Piotr FM3 Szczytno ŚWITEŹ SZCZYTNO 01:17:51

140 Gutowski Tomasz FM6 Olsztyn WKR FAN Team 01:18:14

141 Byszewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:18:18

144 Kowalski Mariusz FM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:18:38

145 Orłowski Jan FM6 Dywity WKR FAN Team 01:18:41

151 Kulesza Mikołaj FM1 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:19:19

153 WielgaAndrzej FM4 Olsztyn 01:19:28

157 Leska Zygfryd FM65 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 01:19:58

158 Wawer Robert FM4 MTB EŁK PROSTKI 01:20:01

166 Retkowski Krzysztof FM5 Olsztyn WKR FAN Team 01:21:13

167 Szczawiński Witold FMJ Lubawa Terra Lubavia 01:21:21

169 Morzyc Zbigniew FM4 Nidzica Lech Tkaniny Swarzędz 01:21:32

179 Przepiórski Zbigniew FM3 Iława 01:23:05

180 Dzik Witold FM4 Iława 01:23:08

182 Retkowski Paweł FM3 Jaroty WKR FAN Team 01:23:13

186 Grzegorczyk Daniel FM3 MTB EŁK PROSTKI 01:23:45

188 Czerniak Grzegorz FM4 Olsztyn 01:24:18

191 Czarzasty Wojciech FM4 NidzicaLIBRO Cycling Team 01:24:50

195 Deptuła Tomasz FM3 Szczytno 01:26:58

207 Nowociński Marcin FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:28:54

216 Chełmiński Grzegorz FM3 Szczytno 01:29:56

224 Malanowski Damian FM2 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:32:34

227 Chojnacki Leon FM65 Działdowo Lirene Bike Team 01:34:35

247 Piotrowski Cezary FM2 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:45:12

251 Murat Marian FM5 BISKUPIEC 01:46:28

FMJ

3 Szałachowski Wojciech FMJ Mrągowo MSR Mrągowo 01:08:51

7 Szczawiński Witold FMJ Lubawa Terra Lubavia 01:21:21

FM1

3 Danielewski Kacper FM1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 01:03:49

6 Kuszpa Wojtek FM1 Szczytno Luz Grupa Mrągowo 01:06:24

9 Lis Hubert FM1 Szczytno MYBIKE.PL 01:08:31

14 Zdziarski Jakub FM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:15:04

18 Kulesza Mikołaj FM1 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:19:19

FM2

3 Frej Przemysław FM2 Olsztyn WKR FAN Team 01:04:49

6 Nowakowski Adam FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:07:30

16 Dąbkowski Michał FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:15:19

18 Byszewski   Łukasz FM2 Olsztyn 01:18:18

24 Malanowski Damian FM2 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:32:34

26 Piotrowski Cezary FM2 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:45:12

FM3

1 Szczygielski Pawel FM3 Szczytno www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 01:00:44

6 Żegunia Marcin FM3 Ostróda Bliska Team 01:04:48

11Krywko Paweł FM3 Bartoszyce Rant bartoszyce 01:07:05

15 Grotkowski Radek FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:07:35

16 Guzewicz Artur FM3 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:08:14

23 Janicki Marek FM3 Olsztyn Freeriderzy z Północy 01:12:01

29 Naguszewski Dariusz FM3 Olsztyn 01:14:15

32 Krom Wojciech FM3 Ełk 01:14:47

33 Piechowski Zdzisław FM3 Ełk PT Mazury Team 01:15:50

40 Szczepański Artur FM3 Dorotowo 01:17:19

42 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno ŚWITEŹ SZCZYTNO 01:17:51

44 Kowalski Mariusz FM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:18:38

52 Przepiórski Zbigniew FM3 Iława 01:23:05

53 Retkowski Paweł FM3 Jaroty WKR FAN Team 01:23:13

55 Grzegorczyk Daniel FM3 MTB EŁK PROSTKI 01:23:45

56 Deptuła Tomasz FM3 Szczytno 01:26:58

65 Nowociński Marcin FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:28:54

70 Chełmiński Grzegorz FM3 Szczytno 01:29:56

FM4

1 Patalon Piotr FM4 Bratian    Terra Lubavia 01:03:58

3 Małecki Marek FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:06:10

4 Rogucki Robert FM4 Ełk PT Mazury Team 01:06:33

10 Kulik Ryszard FM4 Ełk      PT Mazury Team 01:09:32

13 Najmuła Dariusz FM4 OLSZTYN 01:10:25

14 Gajdziński   Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:10:59

17 Sycik Mariusz FM4 Olsztyn 01:11:18

25 Romanowski Jarosław FM4 BARTĄG Michelin Team 01:14:58

26 Markowski Rafał FM4 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:15:13

34 Kozioł Marcin FM4 Dywity-Olsztyn 01:16:11

36 Gurzyński Dariusz FM4 Szczytno Bel Polska MTB Chorzele 01:17:22

39 WielgaAndrzej FM4 Olsztyn 01:19:28

40 Wawer Robert FM4 MTB EŁK PROSTKI 01:20:01

44 Morzyc Zbigniew FM4 Nidzica Lech Tkaniny Swarzędz 01:21:32

48 Dzik Witold FM4 Iława 01:23:08

52 Czerniak Grzegorz FM4 Olsztyn 01:24:18

54 Czarzasty Wojciech FM4 NidzicaLIBRO Cycling Team 01:24:50

FM5

7 Osowski Andrzej FM5 Nidzica 01:13:28

8 Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:13:57

9 Loewnau Eugeniusz FM5 Olsztyn 01:15:04

12 Ratajczak Andrzej FM5 Olsztyn GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 01:15:59

13 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:16:05

17 Retkowski Krzysztof FM5 Olsztyn WKR FAN Team 01:21:13

30 Murat Marian FM5 BISKUPIEC 01:46:28

FM6

1 Brykała Stanisław FM6 Olsztyn 01:10:51

2 Grela Wiesław FM6 EłkMTB EŁK PROSTKI 01:13:46

4 Gutowski Tomasz FM6 Olsztyn WKR FAN Team 01:18:14

5 Orłowski Jan FM6 Dywity WKR FAN Team 01:18:41

FM65

3 Wojtal Zbyszek FM65 Olsztyn FOCUS OLSZTYN 01:16:26

5 Leska Zygfryd FM65 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 01:19:58

6 Chojnacki Leon FM65 Działdowo Lirene Bike Team 01:34:35

Hobby

Mężczyźni

Open

1 Dmoch Patryk HM4 Legionowo Prolog Jabłonna 00:17:59

2 Cywiński Mateusz HM3 Lublin Visolvit BikeTires.pl 00:18:58

3 Nalepa Bartosz HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:19:04

4 Żegunia Jakub HM4 Ostróda Bliska Team 00:19:48

5 Tomanek Jan HM3 00:19:50

6 Grotkowski Michał HM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 00:19:57

………………………………………………

7 Ratajczak Dominik HM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:20:02

8 Gładkowski Adam HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:20:16

9 Żabiński Jakub HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:20:17

14 Maleszka Mateusz HM3 Dywity 00:22:47

16 Chojnowski Piotr HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:23:02

17 Gryn Szymon HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:23:12

23 Dobucki Czarek HM4 Nidzica 00:24:07

25 Rożnowski  Jakub HM3pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 00:24:26

28 Sokołowski Mikołaj HM2  Olsztyn 00:25:23

HM2

8 Sokołowski Mikołaj HM2 Olsztyn    00:25:23

HM3

4 Grotkowski Michał HM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 00:19:57

5 Ratajczak Dominik HM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:20:02

7 Maleszka Mateusz HM3 Dywity 00:22:47

10 Rożnowski Jakub HM3pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 00:24:26

HM4

2 Żegunia Jakub HM4 Ostróda Bliska Team 00:19:48

3 Gładkowski Adam HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:20:16

4 Żabiński Jakub HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:20:17

6 Chojnowski Piotr HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:23:02

7 Gryn Szymon HM4   MTB EŁK PROSTKI 00:23:12

9 Dobucki Czarek HM4 Nidzica 00:24:07

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

iława Kolarstwo lubawa nowe miasto lubawskie Olsztyn Ostróda Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x