Merida Mazovia Marathon MTB Siemiatycze 2014 – Czetyrko wygrał Mega, Korc drugi w Giga

Merida Mazovia Marathon MTB przeniósła się do Siemiatycz, gdzie w niedzielę (25 maja) rozegrano wyścigi we wszystkich kategoriach. Wśród prawie 700 uczestników czołowymi postaciami byli kolarze Warmii i Mazur. Wyścig Mega wygrał Grzegorz Czetyrko (Olsztyn) , Artur Korc (Olsztyn) w Giga ustapił miejsca tylko Pawłowi Barankowi (kkorzenie mrągowskie), a drugi w Fit był Paweł Szczygielski ze Szczytna.

Wyniki

Giga

Mężczyźni

Open

1 Baranek Paweł GM2 Warszawa AIRBIKE.PL 02:54:39

2 Korc Artur GM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:55:25

3 Mioduszewski Artur GM3    Warszawa BDC Retro MTB Team 03:03:30

4 Jusiński Arkadiusz GM3 Jasienica RENAULT ECO2 TEAM 03:03:37

5 Przybytek Michał GM2 Dobrzyń nad Wisłą Renault Eco2 team 03:05:31

6 Wyżlic Michał GM3 Lubawa BDC Retro MTB Team 03:15:12

………………………….

9 Kozdryk Piotr GM3 Stawiguda KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:27:08

10 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie BDC Retro MTB Team 03:28:05

11 Pławski Dominik GM1 Nidzica BDC Retro MTB Team 03:29:33

18 Dłoniak Sławomir GM55 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:44:00

24 Romanow   Marcin GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:52:22

28 Męziński     Bartosz GM2 Olsztyn Finisher.pl 03:58:52

30 Rutkowski  Grzegorz GM3 ReszelLIBRO Cycling Team 04:01:11

34 Jankowski Piotr GM3 Lubawa Terra Lubavia 04:11:56

Mega

Mężczyźni

Open

1 Czetyrko Grzegorz MM2 Olsztyn KOLARZYK Cycling Team Olsztyn 01:53:08

2 Majewski Tomasz MM4 KOBYŁKA-Boguty BDC Retro MTB Team 01:57:21

3 Ciunel Paweł MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:57:59

4 Maleszka Grzegorz MM3 Olsztyn BDC Retro MTB Team 02:00:05

5 Grędziński Bartosz MM2 Mława BDC Retro MTB Team 02:00:06

6 Zdziarski Marek MM4 KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:00:57

……………………………………………..

10 Karczmarski Bartosz MM1 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 02:01:46

11 Skalski Tomasz MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:01:47

12 Olender Tomasz MM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:01:48

16 Kaczyński Mariusz MM3 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 02:05:45

17 Poczopk Andrzej MM3 Olsztyn 02:05:53

18 Łukaszewski Sławomir MM5 Nidzica KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:06:00

32 Świerczyński Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:11:55

44 Skorobogaty Rafał  MM3   Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:17:47

50 Sobierajski  Piotr MM3 Bartoszyce Rant Bartoszyce 02:19:44

62 Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Terbud Team 02:23:06

65 Parzych Radosław MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:23:20

74 Kowalkowski Michał MM55 Lubawa Terra Lubavia 02:25:17

78 Piekarski Paweł MM4 Olsztyn Michelin Team 02:25:45

80 Piasecki Andrzej MM6       Mrągowo 02:26:11

93 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:29:40

97 Kalinowski Grzegorz MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:30:42

98 Gołowacz Robert MM4 Olsztyn 02:30:51

100 KožmińskiPaweł MM4 Olsztyn Michelin Team 02:31:05

102 Zalewski Pawel MM3 Ełk PT Mazury Team 02:31:37

109 Zagożdżon Witold MM5 NIDZICA KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:33:08

111 Wejkuć Grzegorz MM3 Mrągowo 02:33:44

114 Bogucki Bartosz MM3 Olsztyn Michelin Team 02:34:19

125 Piątkowski Paweł MM3 Olsztyn Michelin Team 02:36:18

128 Bąbka Cezary MM5 Mrągowo 02:36:45

134 Niemaszyk Radosław MM4 Olsztyn Michelin Team 02:37:56

137 Lipiński Marcin MM2 Pisz Serwis Rowerowy Pisz 02:38:39

140 Gomoła Jacek MM2 Korsze 02:38:48

144 Skwarski Witold MM55 Olsztyn AUTO LAND 02:40:45

150 Milewski   Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:42:11

154 Kuriata Mirosław MM5 Kętrzyn 02:42:27

157 Stańczuk   Lech MM6 Olsztyn Michelin Team 02:44:28

170 Sirocki      Rafał MM3 Olsztyn 02:48:05

172 Kozioł Marcin MM4 Dywity-Olsztyn 02:49:28

181 Wielga Andrzej MM4 Olsztyn 02:54:05

195 Czarzasty Wojciech MM4 Nidzica LIBRO Cycling Team 03:07:09

{AdmirorGallery}cross27{/AdmirorGallery}

Fot. Bogusław Lipowiecki

Fit

Kobiety

Open

1 Śpica Agnieszka FK2 Warszawa Roche Polska sp. z o.o. 01:04:26

2 Wnorowska Iwona FK3 Warszawa Red 8 Team 01:05:33

3 Miziak Martyna FK3 Warszawa Polpharma Bike Team 01:10:25

4 Misiaczek Ewa FK4 Warszawa AIRBIKE.PL 01:10:54

5 Hofman Iga   FK2 Warszawa Kraft MTB Team 01:11:11

6 Romanowicz Emilia FK2 01:11:52

……………………………………………….

7Sobieska Ilona FK2 Pasłęk 01:13:01

17 Malecka Magdalena FK2 Olsztyn 01:18:18

19 Ochrymczuk Anna FK3 Olsztyn 01:18:58

20 Zaniewska Iwona FK5 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:19:28

40 Sztura Martyna FK2 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:31:27

41 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce   Rant Bartoszyce 01:32:43

Mężczyźni

Open

1 Białek Patryk FM2 Jasienica SK BANK TEAM 00:52:26

2 Szczygielski Pawel FM3 Szczytno www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 00:53:03

3 Glanz Michał FM1 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 00:53:08

4 Malinowski Jacek FM5 PŁOCK www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 00:54:25

5 Dargacz Michał FM2 Gdańsk Wysepka – Cyklo Team 00:54:55

6 Knapczyk Piotr FM3 Skrzeszew      New Age Fitness – SklepRowerowy.pl 00:55:05

………………………………..

8 Frej Przemysław FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 00:55:30

10 Przybylski Dawid FMJ Szczytno 00:56:09

12 Kuszpa Wojtek FM1 Szczytno Luz Grupa Mrągowo 00:56:46

16 Kollender Paweł FM5 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 00:58:27

26 Żegunia Marcin FM3 Ostróda Bliska Team 01:00:02

27 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno BDC Retro MTB Team 01:00:14

31 Guzewicz Artur FM3 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:01:05

32 Nowakowski Adam FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:01:07

34 Gadomski Mariusz FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:01:13

40 Brykała Stanisław FM6      Olsztyn 01:02:32

44 Grotkowski Radek FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:02:45

45 Krywko Paweł FM3 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:03:16

51 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 01:03:41

63 Gosko Michał FMJ MTB EŁK PROSTKI 01:05:17

68 Langowski Mariusz FM3 Olsztyn GuMa Racing Team 01:05:31

69 Dzik Szymon FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:05:34

74 Grela Wiesław FM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:05:58

75 Frasuński Krzysztof FM2 Warszawa NC+ SPORTS TEAM 01:05:59

76 Loewnau Eugeniusz FM5 Olsztyn 01:06:02

77 Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:06:17

78 Lis Hubert FM1 Szczytno MYBIKE.PL 01:06:18

81 Kulesza Mikołaj FM1 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:07:00

83 Zdziarski Jakub FM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:07:29

90 Ratajczak Andrzej FM5 Olsztyn GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 01:08:01

91Gajdziński    Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:08:08

93 Sułkiewicz Marcin FM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:08:16

97 Kuczyński Tomasz FM1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:08:37

102 Piotrowski Marcin FM3 Olecko 01:08:56

106 Wojtal Zbyszek FM65 Olsztyn FOCUS OLSZTYN 01:09:17

107 Rogucki Kamil FM1 PT Mazury Team 01:09:28

108 Byszewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:09:35

109 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:09:44

117 Kowalski Mariusz FM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:10:09

119 Wawer Robert FM4 MTB EŁK PROSTKI 01:10:31

124 Guzewicz Radosław FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:11:13

130 Piotrowski Tomasz FM4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:12:40

134 Matracki Paweł FM3 Olsztyn GuMa Racing Team 01:13:25

144 Przepiórski Zbigniew FM3 Iława 01:14:29

147 Sosnowski Filip FM1 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:14:50

152 Sitkiewicz Jan FM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:15:29

158 Gęsicki Mariusz FM4 Szczytno 01:16:19

168 Leska Zygfryd FM65 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 01:18:51

171 Dzik Witold FM4 Iława 01:19:23

173 Gudecki    Krzysztof FM3 Olsztyn GuMa Racing Team 01:19:43

182 Bujak Lucjan FM6 Ełk 01:22:54

187 Chojnacki Leon FM65 Działdowo Lirene Bike Team 01:25:29

190 Piotrowski Cezary FM2   Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:27:04

Hobby

Mężczyźni

Open

1 Gryn Szymon HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:21:07

2 Żurek Sebastian HM4 ŁĘCZNA MayDay Lublin team 00:21:58

3 Lach Kamil   HM3 Wołomin UKK. Huragan Wołomin 00:22:48

4 Żegunia Jakub HM4 Ostróda Bliska Team 00:23:08

5 Chojnowski Piotr HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:23:09

6 Ratajczak Dominik HM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:23:39

……………………………………………

7 Żabiński Jakub HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:23:41

8 Gładkowski Adam HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:23:43

10 Grotkowski Michał HM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 00:24:20

24 Parzych Maciej HM2 MSR Mrągowo 00:28:26

27 Rożnowski  Jakub HM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 00:30:52

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo iława Kętrzyn Kolarstwo lubawa Mrągowo Nidzica nowe miasto lubawskie Olecko Olsztyn Ostróda pisz Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x