Merida Mazovia MTB Marathon 2012 – Potężna siła z Warmii i Mazur

Tegoroczny cykl wyścigów Merida Mazovia MTB Marathon przekonał wszystkich o coraz większej popularności tego rodzaju projektów sportowych, które zawierają w sobie wszystkie elementy współczesnego sportu. Są więc wybitni zawodnicy, którzy rywalizują na najwyższym poziomie, są amatorzy, traktujący sport rekreacyjnie, są też początkujący adepci. Przenikające się grupy tworzą niepowtarzalny koloryt, napędzają machinę, która rozkręciła się na dobre. Nam jest bardzo miło, że w tym dużym gronie ogromna siłę stanowią reprezentanci Warmii i Mazur, zarówno pod względem jakościowym, jak i ilościowym.

 

Dziś prezentujemy klasyfikacje generalne i miejsca w nich kolarzy naszego regionu. Zapraszamy do przejrzenia. Nie wyróżniamy nikogo, bowiem sam udział w takim przedsięwzięciu jest indywidualnym sukcesem każdego z uczestników.

Klasyfikacje generalne

Główna

Kobiety

Open

6  Ostrowska Anna Open Chorzele Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

31 Osowska Hanna Open Nidzica

44  Gorczak-Cała   Lucyna Open Mrągowo Luz Grupa Mrągowo

72  Wasiuk Olga Open Ełk   HP-Sferis

82  Buczyńska-Orłowska Danuta Open Dywity WKR FAN Team

Mężczyźni

M1

8  Brzozowski Karol M1 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

11  Ciunel Paweł M1 Olsztyn

20  Stano Mateusz  M1 Ostróda

21  Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada

28 Karczmarski Bartosz M1 Szczytno

42 Szczawiński Wojciech M1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska

71  Perkowski Damian M1 Prostki

97  Nalepa  Michał M1 Mrągowo MSR Mrągowo

{AdmirorGallery}kowalko18{/AdmirorGallery}

Fot strona algida

M2

1  Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

3  Kozdryk Piotr M2 Stawiguda   Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

5 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB

13 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND

19  Piasecki  Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM

20  Baranek  Paweł M2 Mrągowo RETRO MBIKE TEAM

28  Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM

37  Sieński Krzysztof M2   Działdowo SK BANK TEAM

47  Szymański Łukasz M2 Pisz Limber

74  Czetyrko Grzegorz M2 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

80 Stachelek  Kamil M2 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM

81 Rutkowski Grzegorz M2 Reszel LIBRO Cycling Team

83  Kapela Łukasz M2 Olsztyn WKR FAN Team

M3

1   Korc Artur M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

5  Wyżlic Michał   M3 Lubawa Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

33  Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland

36  Czajkowski Arkadiusz M3  OLSZTYN AUTO LAND

38  Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM

56 Tumaniec  Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

67  Romanow Marcin M3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team

71  Bienenda Piotr M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

75  Żegunia   Marcin M3 Ostróda YOONA MTB

98  Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska

M4

4  Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team

23  Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM

26  Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

65  Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team

78  Charubin Sławomir M4 Pisz Limber

90 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team

96  Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND

98  Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team

M5

5  Zagożdżon Witold M5 NIDZICA Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

7  Gabrylewicz    Kazimierz M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI

11 Skwarski  Witold M5 Olsztyn AUTO LAND

14  Łukaszewski Sławomir M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

19  Borucki   Lech M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

26  Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team

32  Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska

40  Bąbka Cezary M5 Mrągowo

54  Osowski Andrzej M5 Nidzica

70 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn WKR FAN Team

98  Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI

100  Wojtal Zbigniew M5 Olsztyn Lataj.pl

Mega

K2

9 Naczk Ewelina K2 Pruszcz Gdański    Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

14 Wasiuk Olga K2 Ełk HP-Sferis

18  Szabelska Ewelina K2 Piecki RENAULT ECO2 TEAM

27  Niechwiadowicz Kamila K2 Dźwierzuty

28 Zapadka Elżbieta K2 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo

K4

14 Matczyńska Danuta K4 Olsztyn Bladoroty

15  Filipczyk Joanna K4 Ostróda

K5

1 Ostrowska Anna K5 Chorzele Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

4 Osowska Hanna K5 Nidzica

8 Popławska Barbara K5 Orzysz

MJ

1  Brzozowski Karol MJ Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

6  Stano Mateusz  MJ Ostróda YOONA MTB

14  Perkowski Damian MJ Prostki

15  Karczmarski Bartosz MJ Szczytno

40  Olender Tomasz MJ Lubawa LKK Ziemia Lubawska

45  Wawrzyniak    Mateusz MJ OLSZTYN Olsztyn-Nawigator

49  Kowalewski Michał MJ SMOL-BUD Giżycko

56  Skumbin Robert MJ Olsztyn

57   Gajdziński Marcin MJ Prostki

M1

2  Ciunel Paweł M1 Olsztyn

34  Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada

59Sobczak  Maciej M1 Gołdap BGŻ UKS Jantar

M2

1 Piasecki   Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM

2  Naczk Bartosz  M2 Pruszcz Gdański Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

9 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM

18 Sieński Krzysztof M2    Działdowo SK BANK TEAM

34  Szymański Łukasz M2 Pisz Limber

41 Czetyrko  Grzegorz M2 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

48  Stachelek Kamil M2 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM

49  Rutkowski Grzegorz M2 Reszel LIBRO Cycling Team

69  Daniszewski    Marek M2 Olsztyn

75  Kapela Łukasz M2 Olsztyn WKR FAN Team

92  Szczygielski Pawel M2 Szczytno

98  Cirut Jan M2   Olsztyn WKR FAN Team

M3

3  Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland

5  Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM

19 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

31 Bienenda  Piotr M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

40 Romanow Marcin M3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team

49  Buczyński Adam M3 Dywity WKR FAN Team

51 Czajkowski Arkadiusz M3   OLSZTYN AUTO LAND

53  Żegunia   Marcin M3 Ostróda YOONA MTB

60  Skorobogaty Rafał M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

64  Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team

66  Bogucki  Bartosz M3 Olsztyn Michelin Team

87 Janecki Robert   M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM

M4

2 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM

4  Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

46  Charubin Sławomir M4 Pisz Limber

57  Niemaszyk Radosław M4   Olsztyn Michelin Team

77  Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND

79  Gołowacz Robert M4 Olsztyn

83  Wawrzyn Wojciech M4 Olsztyn LIBRO Cycling Team

84  Golub Dariusz   M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI

85  Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team

98  Milewski Benedykt M4 Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM

100  Kalinowski Grzegorz M4 Olsztyn LIBRO Cycling Team

M5

1 Łukaszewski Sławomir M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

7  Borucki LechM5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

9  Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team

12  Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska

16  Bąbka Cezary M5 Mrągowo

35   Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn WKR FAN Team

62  Osowski Andrzej M5 Nidzica

68  Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI

71  Rydecki Karol M5 ENDURO MAN ELBLĄG

73   Szynkiewicz Wiesław M5 Elbląg DUAL TEAM

77  Zagożdżon Witold M5 NIDZICA

83  Gutowski Tomasz M5 Olsztyn WKR FAN Team

90  Tomaszewski Leszek M5 Elbląg Elbląska Grupa Rowerowa `STOP`

95  Sitkiewicz Jan M5 Ełk

98  Murat Marian M5 BISKUPIEC

M6

18  Mytych   Ryszard M6 Elbląg Team M-200

23  Stańczuk Lech M6 Olsztyn Michelin Team

38  Sadowski Zygmunt M6 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo

Fit

KJ

1  Patalon Agata FKJ Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM

K1

10  Worm Izabela FK1   Ełk MTB EŁK PROSTKI

14  Kołcon  Anna FK1 Olsztyn

K2

22  Sztura   Martyna FK2 Ostróda LIBRO Cycling Team

36  Supińska Paula FK2 Prostki MTB EŁK PROSTKI

48  Krawczyk Aleksandra FK2 Olsztyn

62  Raczkowska Justyna FK2 Iława

69 Olszewska Joanna FK2 Iława

70 Dziekanowska Mariola FK2 Olsztyn

K3

1 Gorczak-Cała Lucyna  FK3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo

28  Ruszkowska Małgorzata FK3 Olsztyn AUTO LAND

38 Kruszyńska Anna FK3 Lubawa AUTO LAND

57 Zielińska Edyta FK3 Olsztyn

70 Żelazowska Karolina FK3 Dywity – Różnowo

86 Jeżewska Elżbieta FK3 Ełk

88  Wiśniewska  Małgorzata FK3 Olsztyn

K4

22 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk

28  Brzóska Katarzyna FK4 Olsztyn

37  Waruszewska Aurelia FK4 Iława ORKA IŁAWA

53  Stadniczenko  Izabela FK4 Olsztyn Michelin Team

K5

5 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5    Dywity WKR FAN Team

18 Muśko Elżbieta FK5 Ełk

19  Ościłowska   Barbara FK5 Olsztyn

20 Hypś Bogumiła FK5 OLSZTYN

MJ

50 Piętka Aleksander FMJ Ostróda YOONA MTB

75  Świątek Mikołaj FMJ Rant Bartoszyce

90  Cichowski Patryk FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA

94  Kogut Patryk FMJ Orzysz

M1

1  Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno

5  Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska

32 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI

33  Świerczyński   Paweł FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI

35  Pawlaczyk Piotr FM1 Szczytno

41  Malanowski  Damian FM1 Pasym

44  Muszyński Piotr FM1 Olsztyn

52  Milewski Paweł FM1 Olsztyn

60 Brzozowski Karol FM1 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

76 Wawrzyniak Mateusz FM1 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator

82  Pajek Amadeusz FM1 Ruciane-Nida UKS Jedynka

90  Pławski Dominik FM1 Nidzica RKS Family Active

98  Roszkiewicz Damian FM1 Ostróda YOONA MTB

M2

15 Dąbkowski Michał FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM

16  Cała Arkadiusz FM2 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo

20  Guzewicz Artur FM2 Olsztyn    MTB OLSZTYN TEAM

22  Szczygielski   Pawel FM2 Szczytno

45  5Kapela Łukasz FM2 Olsztyn WKR FAN Team

46  Wróblewski  Łukasz FM2 Olsztyn

74  Szymański Łukasz FM2 Pisz Limber

82  Karwacki Szymon FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM

86  Mierczak Marcin FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM

M3

4  Zieliński   Krzysztof FM3 Olsztyn

5  Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno

7  Łabuć Norbert FM3 Lidzbark Warmiński

14  Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team

19  Jarema Adam FM3 Olsztyn

44  Wałkuski Piotr FM3 Szczytno ŚWITEŹ SZCZYTNO

47  Żegunia Marcin FM3 Ostróda YOONA MTB

72  Markowski Rafał FM3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo

99  Grotkowski Radek FM3 Pasym

100  Florczyk Mariusz FM3 Ełk

M4

11  Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska

50 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn WKR FAN Team

52  Roszkowski  Cezary FM4 Olsztyn

55  Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce

75 Paszczyk Mariusz FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI

78  Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI

86  Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB Ełk-Prostki

90  Gurzyński Dariusz FM4 Szczytno

91  Wielga  Andrzej FM4 Olsztyn

95  Kołcon  Andrzej FM4 Olsztyn

M5

12 Jakubowski Cezary FM5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska

13 Orłowski Jan FM5 Dywity WKR FAN Team

23 Sujka Mirosław FM5 Olsztyn Lataj.pl

24 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno

34 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn

40 Wyżlic   Tomasz FM5   LUBAWA GKL-AGA TEAM

47 Paprzycki Dariusz FM5 Olsztyn Cross

62  Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI

65  Krześlak Tadeusz FM5 Olsztyn

76  Maliszewski  Jerzy FM5 Olsztyn Michelin Team

92   Ratajczak Andrzej FM5 Olsztyn GALUX – GALANTERIA & BAGAŻ

M6

3 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl

4  Leska Zygfryd   FM6 Szczytno

5  Chojnacki Leon FM6 Działdowo Lirene Bike Team

11 Grela Wiesław FM6   Ełk MTB EŁK-PROSTKI

13  Markowski Alfred FM6    Mrągowo Luz Grupa Mrągowo

33 Fiedoruk Bazyli FM6 Olsztyn

40 Szefel Józef    FM6 Olsztyn

Hobby

K1

24  Markowska  Malwina HK1 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo

33  Dziemidowicz Wiktoria HK1 Olsztyn

48  Zygnerska   Marta HK1 Olsztyn

K2

7  Maliszewska   Natalia HK2   UKSW Przyjaźń

10 Tumaniec Maja HK2 Algida Centrum Rowerowe Olsztyn

25  Szymańska  Olga HK2 Olsztyn

27  Naguszewska Kinga HK2 Olsztyn

33  Sadowska   Hania HK2 Mrągowo

K3

10   Stachowicz Natalia HK3 Ostróda YOONA MTB

M1

2  Nalepa  Bartosz HM1  Mrągowo MSR Mrągowo

20  Bagiński Bartosz HM1 Ełk MTB EŁK-PROSTKI

25  Grotkowski Michał HM1 Pasym

65 Bukrejewski  Kacper HM1 Ełk

68 Dziemidowicz Jan HM1 Olsztyn

72  Kutnik Karol HM1 Olsztyn

82 Trzciński Franciszek HM1 Szczytno

85Trzciński Tymon HM1 Szczytno

M2

10 Żegunia  Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB

18  Florczek Kajetan HM2 Ostróda YOONA MTB

21  Smoliński Michał HM2 Olsztyn

30  Sawicki Kostek HM2 Olsztyn

44  Romaniuk   Kamil HM2 Mrągowo

58  Żyjewski Dawid HM2 Olsztyn

67  Dębski Jan  HM2 Olsztyn

70  Wołoszyn Daniel HM2 Orzysz

77  Kuliński Oskar HM2 Orzysz

M3

3 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo

13   Jerzynowski  Jakub HM3 Ostróda-Kajkowo YOONA MTB

19  Medźwiedzki Daniel HM3 Szczytno

28  Jarliński Michał HM3 Iława

35  Szałachowski Wojciech HM3 Mrągowo MSR Mrągowo

45  Krasula Michał HM3 Szczytno

52 Szczawiński Witold HM3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska

55        Dzik Szymon HM3 Iława SSP `ORKA` IŁAWA

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x