Merida Mazovia MTB Marathon Brodnica 2014 – Artur Korc tuż za Pawłem Barankiem

Uczestnicy cyklu Merida Mazovia BTB Marathon zawitali do Brodnicy. W niedzielę (3 sierpnia) do rywalizacji przystąpiło prawie 700kolarzy , w tym wielu z Warmii i Mazur, choć zabrakło wielu zawodników ścisłej czołówki. W najbardziej prestiżowym wyścigu Giga zwyciężył Paweł Baranek (niedawno reprezentował Mrągowo), wyprzedzając o pięć sekund Artura Korca (Olsztyn). Anna Ostrowska wygrała wyścig Mega.

Wyniki

Giga

Mężczyźni

Open

1 Baranek Paweł GM2 Warszawa AIRBIKE.PL Rocky Mountain 02:54:16

2 Korc Artur GM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:54:21

3 Przybytek Michał GM2 Dobrzyń nad Wisłą Renault Eco2 team 02:58:41

4 Szturo Rafał GM3 Lubicz TTC BULL RACING TEAM 02:59:20

5 Dobrzyński Michał GM3 Warszawa Bródno www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 03:01:32

6 Badura Patryk GM3 Olsztyn Michelin Team 03:01:33

………………………………

7 Kozdryk Piotr GM3 Stawiguda KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:06:33

10 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie BDC Retro MTB Team 03:10:03

12 Dłoniak Sławomir GM55 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:10:05

16 Rogalski Sebastian GM3 Działdowo Świat Rowerów Kellys Team 03:21:33

28 Pławski Dominik GM1 Nidzica BDC Retro MTB Team 03:37:04

Mega

Kobiety

Open

1 Ostrowska Anna MK5 Chorzele KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:31:22

2 Tkaczyk Agnieszka MK2 Puławy FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH RACING TEAM 02:32:10

3 Knapczyk Małgorzata MK3 Skrzeszew New Age Fitness – SklepRowerowy.pl 02:43:29

4 Supryk Renata MK3 Warszawa AGR Welodrom 02:43:52

5 Zawistowska Justyna MK2 Wołomin BDC Retro MTB Team 02:44:37

6 Fijarczyk Ewa MK3 Legionowo BDC Retro MTB Team 02:51:14

………………………………….

7 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn 03:00:38

14 Brzóska Katarzyna MK4 Olsztyn 04:37:59

Mężczyźni

Open

1 Zamana Cezary MM4 Łomianki Mazovia Team 02:01:56

2 Kazaniecki Piotr MM3 Borówno TTC BULL RACING TEAM 02:01:57

3 Gindorowicz Wiktor MM1 Wasilków BLU Cersanit Team Refleks 02:01:58

4 Dargacz Michał MM2 Gdańsk Wysepka – Cyklo Team 02:01:59

5 Majewski Tomasz MM4 KOBYŁKA-Boguty BDC Retro MTB Team 02:02:00

6 Woźnica Łukasz MM1 Sulejówek BDC Retro MTB Team 02:02:01

………………………………………

10 Olender Tomasz MM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:05:20

13 Skalski Tomasz MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:05:23

14 Ciunel Paweł MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:06:48

19 Zalewski Pawel MM3 Ełk PT Mazury Team 02:11:59

21 Zdziarski Marek MM4 KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:12:42

22 Kaczyński Mariusz MM3 Terra Lubavia 02:12:44

23 Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:12:49

26 Łukaszewski Sławomir MM5 Nidzica KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:15:35

30 Andrzejczyk Piotr MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:16:21

31 Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:16:25

34 Kollender Paweł MM5 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 02:17:40

48 Zagożdżon Witold MM5 NIDZICA KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:22:40

57 Milewski Paweł MM2 Olsztyn 02:26:29

59 Świerczyński Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:26:51

67 Sałamacha Łukasz MM3 Elbląg rehaholistic.pl 02:28:25

68 Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Terbud Team 02:28:25

70 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:29:02

72 Rzodkiewicz Grzegorz MM3 Olsztyn Michelin Team 02:29:38

74 Piekarski Paweł MM4 Olsztyn Michelin Team 02:30:05

85 Kowalkowski Michał MM55 Lubawa Terra Lubavia 02:33:59

86 Mulkowski Piotr MM3 Olsztyn Mag Olsztyn 02:34:21

109 Rutkowski Grzegorz MM3 Reszel LIBRO Cycling Team 02:37:36

116 Skwarski Witold MM55 Olsztyn AUTO LAND 02:38:45

117 Kalinowski Grzegorz MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:38:53

125 Zawierucha Romuald MM4 Olsztynek WKR FAN Team 02:41:15

138 Sudoł Dariusz MM3 Olsztyn 02:43:36

148 Doburzyński Romuald MM4 Olsztyn Michelin Team 02:44:57

156 Kozioł Marcin MM4 Dywity-Olsztyn 02:47:50

159 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:49:26

173 Jankowski Piotr MM3 Lubawa Terra Lubavia 02:51:15

180 Stańczuk Lech MM6 Olsztyn Michelin Team 02:53:46

185 Biegajski Arkadiusz MM3 Bratian 02:56:25

194 Ewertowski Łukasz MM3 Nowe Miasto Lubawskie 02:59:42

195 Wielga Andrzej MM4 Olsztyn 03:00:18

197 Wiśniewski Paweł MM3 Olsztyn FUNDACJA EX AEQUO 03:00:46

210 Piotrowski Tomasz MM4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 03:13:14

217 Miśków Ryszard MM4 Olsztyn 03:21:08

218 Brzóska Piotr MM4 Olsztyn 03:22:14

Fit

Kobiety

Open

1 Wnorowska Iwona FK3 Warszawa Red 8 Team 01:06:26

2 Wiśniewska Maja FK3 Gdynia WARBUD – WARTO BUDOWAĆ 01:06:34

3 Pakulska Katarzyna FK2 Gostynin SK BANK TEAM 01:06:50

4 Sobieska Ilona FK2 Pasłęk 01:09:28

5 Meloch Arleta FK3 01:11:16

6 Gorczak-Cała Lucyna FK3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:12:04

………………………………….

10 Kołatka Anna FKJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:14:38

12 Patalon Agata FK1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 01:15:26

14 Zaniewska Iwona FK5 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:16:25

17 Osowska Hanna FK5 Nidzica 01:17:39

19 Minko Joanna FK3 Olsztyn 01:18:18

23 Ochrymczuk Anna FK3 Olsztyn 01:20:45

28 Waruszewska Aurelia FK4 Iława ORKA IŁAWA 01:23:13

30 Sosnowska-Dłoniak Jolanta FK5 Bogdany 01:25:15

38 Skawska Magdalena FK3 Olsztyn 01:31:23

46 Sztura Martyna FK2 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:35:56

62 Jarlińska Bożena FK4 Iława ORKA IŁAWA 01:54:32

Mężczyźni

Open

1 Rumsicki Karol FM2 Otwock Warszawski Klub Kolarski 00:54:44

2 Kuszmider Kamil FM2 płońsk TRW Cloudware Team 00:54:45

3 Danielewski Kacper FM1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 00:54:48

4 Malinowski Jacek FM5 PŁOCK www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 00:54:54

5 Szczygielski Pawel FM3 Szczytno www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 00:55:27

6 Zalewski Robert FM3 Warszawa www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 00:55:27

……………………………………

13 Przybylski Dawid FMJ Szczytno 00:59:33

14 Jarliński Michał FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 00:59:34

21 Żegunia Marcin FM3 Ostróda Bliska Team 01:00:12

24 Krywko Paweł FM3 Bartoszyce Rant bartoszyce 01:00:33

25 Nowakowski Adam FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:00:36

31 Drążczyk Maciej FM3 Olsztyn Freeriderzy z Północy 01:02:10

34 Janicki Marek FM3 Olsztyn Freeriderzy z Północy 01:02:36

36 Kulik Ryszard FM4 Ełk PT Mazury Team 01:02:49

39 Dzik Szymon FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:02:59

40 Sycik Mariusz FM4 Olsztyn 01:03:01

41 Frej Przemysław FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:03:07

46 Kowalewski Przemysław FM3 Ostróda 01:03:30

54 Dembiński Henryk FM5 Iława LKK Ziemia Lubawska 01:04:30

56 Piechowski Zdzisław FM3 Ełk PT Mazury Team 01:04:43

60 Artuszewski Damian FM3 Nowe Miasto Lubawskie 01:05:29

64 Grotkowski Radek FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:06:00

65Loewnau     Eugeniusz   FM5   Olsztyn     01:06:03

67Lis Hubert   FM1 Szczytno MYBIKE.PL 01:06:39

71Langowski  Mariusz FM3 Olsztyn GuMa Racing Team 01:06:49

75Wojtal Zbyszek FM65 Olsztyn FOCUS OLSZTYN 01:07:12

84 Gaćkowski Krzysztof FM5 IŁAWA LKK Ziemia Lubawska 01:07:58

89 Grela Wiesław FM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:08:13

91 Ratajczak Andrzej FM5 Olsztyn GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 01:08:29

98 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:09:32

103 Przepiórski Zbigniew FM3 Iława 01:10:06

105 Pszczółkowski Robert FM1 Lubawa Bici D-`oro Lubawa 01:10:16

108 Szczawiński Wojciech FM2 Lubawa Terra Lubavia 01:10:28

110 Libuda Adrian FM2 LUBAWA Team PKO Bank Polski 01:10:30

111 Sułkiewicz Marcin FM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:10:33

119 Jankowski Marcin FM3 Lubawa Terra Lubavia 01:11:39

124 Zentarski Jakub FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:12:21

129 Guzewicz Artur FM3 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:12:58

140 Niecikowski Zdzisław FM4 Olsztyn 01:13:59

141 Zachwieja Eugeniusz FM5 Wyględy 01:14:05

142 Dąbkowski Michał FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:14:07

162 Piotrowski Cezary FM2 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:15:46

163 Dzik Witold FM4 Iława 01:15:48

165 Byszewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:16:27

174 Patalon Piotr FM4 Bratian Terra Lubavia 01:18:26

188 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa Terra Lubavia 01:21:59

198 Kowalski Paweł FM4 Morąg 01:25:17

204 Chojnacki Leon FM65 Działdowo Lirene Bike Team 01:26:47

219 Jarliński Rafał FM4 Iława ORKA IŁAWA 01:32:33

227 Zdunkiewicz Michał FM2 Ostróda Michelin Team 01:41:25

Hobby

Kobiety

Open

1 Bombała Zosia HK4 Warszawa Legion-serwis Active Jet Merida Team 00:20:18

2 Nowak Ewelina HK4 V-MAX MOSiR Mińsk Mazowiecki 00:20:29

3 Płończyk Maja HK4 Warszawa Oriflame Cycling Team 00:22:55

4 Rusek Marta HK4 Warszawa 00:23:29

5 Praszczałek Hanna HK4 Złotokłos Puma – Dynamik 00:24:05

6 Praszczałek Katarzyna HK3 Złotokłos Puma – Dynamik 00:24:06

………………………………………

7 Tumaniec Maja HK4 KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:24:23

20 Zielińska Katarzyna HK4 Olsztyn WSKG Terbud Team 00:33:54

Mężczyźni

Open

1 Dmoch Patryk HM4 Legionowo Prolog Jabłonna 00:17:32

2 Soszka Kuba HM4 Cyganka V-MAX MOSiR Mińsk Mazowiecki 00:17:39

3 Gieryk Kacper HM3 Kcynia Belta Team MTB Gdansk 00:17:41

4 Ratajczak Dominik HM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:20:20

5 Smejda Oskar HM4 00:20:25

6 Żegunia Jakub HM4 Ostróda Bliska Team 00:21:23

………………………………

8 Grotkowski Michał HM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 00:22:41

24 Mulkowski Tymon HM1 Olsztyn 00:34:16

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Bogdany Bratian Elbląg iława Kolarstwo lubawa Morąg nowe miasto lubawskie Olsztyn Ostrtóda Pasłęk Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x