Merida Mazovia MTB Marathon Ełk 2012 – Jak na gospodarzy przystało…

Merida Mazovia MTB Marathon znów zawitał do naszego regionu, na Mazury. Sobotni (11 sierpnia) wyścig w Ełku zgromadził ponad 700 miłośników kolarstwa górskiego, w tym oczywiście dużą grupę z województwa warmińsko-mazurskiego. Z roli faworytów gospodarze wywiązali się bez zarzutu, wygrywając najbardziej prestiżowe konkurencje. W wyścigu Giga znów triumfował Artur Korc przed Pawłem Barankiem, natomiast w rywalizacji Mega zwyciężył Patryk Piasecki. Trasy przygotowane przez organizatorów znakomite, bardzo urozmaicone. To nie koniec rywalizacji na Mazurach. W niedziele (12 sierpnia) odbędzie się wyścig w Orzyszu.

 

Wyniki

Giga

Mężczyźni

Open

1 Korc Artur M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:44:03

2 Baranek Paweł M2 Mrągowo RETRO MBIKE TEAM 02:48:47

6 Naczk Bartosz M2 Pruszcz Gdański Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:49:55

7 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:57:26

11 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 02:58:25

31 Gabrylewicz Kazimierz M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:15:05

33 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND 03:15:12

36 Zagożdżon Witold M5 NIDZICA Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:17:56

52 Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:26:39

56 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND 03:31:46

59 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND 03:34:29

GM2

1 Baranek Paweł M2 Mrągowo RETRO MBIKE TEAM 02:48:47

3 Naczk Bartosz M2 Pruszcz Gdański Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:49:55

4 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:57:26

16 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND 03:31:46

GM3

1 Korc Artur M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:44:03

11 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND 03:15:12

GM4

1 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 02:58:25

GM5

2 Gabrylewicz Kazimierz M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:15:05

4 Zagożdżon Witold M5 NIDZICA Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:17:56

7 Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:26:39

9 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND 03:34:29

Mega

Kobiety

Open

1 Wasiuk Olga K2 Ełk HP-Sferis 02:12:21

6 Ostrowska Anna K5 Chorzele Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:36:42

8 Naczk Ewelina K2 Pruszcz Gdański Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:38:16

MK2

1 Wasiuk Olga K2 Ełk HP-Sferis 02:12:21

3 Naczk Ewelina K2 Pruszcz Gdański Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:38:16

MK5

1 Ostrowska Anna K5 Chorzele Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:36:42

Mężczyźni

Open

1 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:00:48

5 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 02:08:36

13 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:12:26

20 Perkowski Damian MJ Prostki 02:13:17

22 Łukaszewski Sławomir M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:13:28

27 Brzozowski Karol MJ Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:14:21

28 Bienenda Piotr M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:14:27

29 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:14:43

43 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:16:54

44 Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:17:12

45 Hanke Mateusz M2 Sorkwity 02:17:37

47 Ciunel Paweł M1 Olsztyn 02:18:24

51 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:19:09

54 5Badura Patryk M3 Olsztyn Michelin Team 02:19:37

58 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:19:58

59 Szczygielski Pawel M2 Szczytno 02:20:00

75 Sadowski Bartłomiej M3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 02:23:18

83 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:24:54

86 Dadura Tomasz M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:25:46

89 Sieński Krzysztof M2 Działdowo SK BANK TEAM 02:26:03

98 Wiśniewski Piotr M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:27:56

99 Małecki Marek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:27:58

100 Zalewski Pawel M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:28:00

101 Gadomski Mariusz M4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 02:28:15

104 Gołowacz Robert M4 Olsztyn 02:28:54

107 Stano Mateusz MJ Ostróda YOONA MTB 02:29:54

117 Borucki Lech M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:30:42

119 Siemaszko Mateusz M2 Bartoszyce AUTO LAND 02:30:54

124 Kuliś Bartosz M3 Olsztyn Michelin Team 02:32:04

128 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND 02:32:43

166 Grotkowski Radek M3 Pasym 02:38:09

168 Maleszewski Damian MJ UKSW Przyjaźń 02:38:37

173 Bąbka Cezary M5 Mrągowo 02:39:37

174 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:40:17

178 Kalinowski Grzegorz M4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:41:20

179 Wawrzyn Wojciech M4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:41:31

180 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn WKR FAN Team 02:42:13

185 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:43:01

186 Kapela Łukasz M2 Olsztyn WKR FAN Team 02:43:03

191 Rutkowski Grzegorz M2 Reszel LIBRO Cycling Team 02:44:26

197 Florczyk Mariusz M3 Ełk 02:45:32

204 Roszkowski Cezary M4 Olsztyn WKR FAN Team 02:47:01

209 Kowalewski Zbigniew M4 Giżycko Doctor Riders 02:48:09

233 Utykański Hubert M3 Ełk A-Z Best 02:57:17

239 Kowalewski Michał MJ SMOL-BUD Giżycko 02:58:10

240 Kowalczyk Marek M3 Ełk 02:58:34

247 Drygas Paweł M3 OLSZTYN AUTO LAND 03:01:12

248 Bogucki Bartosz M3 Olsztyn Michelin Team 03:01:25

261 Sitkiewicz Jan M5 Ełk 03:06:07

275 Dąbrowski Marek M2 Ełk 03:45:27

MMJ

2 Perkowski Damian MJ Prostki 02:13:17

3 Brzozowski Karol MJ Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:14:21

8 Stano Mateusz MJ Ostróda YOONA MTB 02:29:549

4 Maleszewski Damian MJ UKSW Przyjaźń 02:38:37

13 Kowalewski Michał MJ SMOL-BUD Giżycko 02:58:10

MM1

4 Ciunel Paweł M1 Olsztyn 02:18:24

MM2

4 Ciunel Paweł M1 Olsztyn 02:18:24

5 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:14:43

10 Hanke Mateusz M2 Sorkwity 02:17:37

12 Szczygielski Pawel M2 Szczytno 02:20:00

20 Sieński Krzysztof M2 Działdowo SK BANK TEAM 02:26:03

26 Siemaszko Mateusz M2 Bartoszyce AUTO LAND 02:30:54

31 Kapela Łukasz M2 olsztyn WKR FAN Team 02:43:03

32 Rutkowski Grzegorz M2 Reszel LIBRO Cycling Team 02:44:26

44 Dąbrowski Marek M2 Ełk 03:45:27

MM3

3 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 02:08:36

7 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:12:26

15 Bienenda Piotr M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:14:27

18 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:16:54

20 Badura Patryk M3 Olsztyn Michelin Team 02:19:37

23 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:19:58

29 Sadowski Bartłomiej M3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 02:23:18

33 Dadura Tomasz M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:25:46

39 Wiśniewski Piotr M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:27:56

40 Małecki Marek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:27:58

41 Zalewski Pawel M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:28:00

47 Kuliś Bartosz M3 olsztyn Michelin Team 02:32:04

63 Grotkowski Radek M3 Pasym 02:38:09

66 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:40:17

75 Florczyk Mariusz M3 Ełk 02:45:32

91 Utykański Hubert M3 Ełk A-Z Best 02:57:17

93 Kowalczyk Marek M3 Ełk 02:58:34

97 Drygas Paweł M3 OLSZTYN AUTO LAND 03:01:12

98 Bogucki Bartosz M3 Olsztyn Michelin Team 03:01:25

MM4

4 Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:17:12

7 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:19:09

16 Gadomski Mariusz M4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 02:28:15

17 Gołowacz Robert M4 Olsztyn 02:28:54

25 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND 02:32:43

43 Kalinowski Grzegorz M4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:41:20

44 Wawrzyn Wojciech M4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:41:31

46 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:43:01

52 Roszkowski Cezary M4 Olsztyn WKR FAN Team 02:47:01

55 Kowalewski Zbigniew M4 Giżycko Doctor Riders 02:48:09

MM5

1 Łukaszewski Sławomir M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:13:28

6 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:24:54

9 Borucki Lech M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:30:42

17 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn WKR FAN Team 02:42:13

24 Sitkiewicz Jan M5 Ełk 03:06:07

Fit

Kobiety

Open

2 Gorczak-Cała Lucyna FK3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 00:59:22

12 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk MTB EŁK PROSTKI 01:04:50

16 Worm Izabela FK1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:08:37

21 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:10:04

35 Jeżewska Elżbieta FK3 Ełk 01:14:58

43 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 01:17:27

46 Supińska Paula FK2 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:19:13

47 Sztura Martyna FK2 Ostróda LIBRO Cycling Team 01:19:38

50 Muśko Elżbieta FK5 Ełk 01:21:19

54 Kołcon Anna FK1 Olsztyn 01:21:36

55 Zielińska Edyta FK3 Olsztyn 01:21:47

62 Brzóska Katarzyna FK4 Olsztyn 01:32:11

FK1

1 Worm Izabela FK1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:08:37

3 Kołcon Anna FK1 Olsztyn 01:21:36

FK2

10 Supińska Paula FK2 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:19:13

11 Sztura Martyna FK2 Ostróda LIBRO Cycling Team 01:19:38

FK3

1 Gorczak-Cała Lucyna FK3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 00:59:22

13 Jeżewska Elżbieta FK3 Ełk 01:14:58

19 Zielińska Edyta FK3 Olsztyn 01:21:47

FK4

3 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk MTB EŁK PROSTKI 01:04:50

5 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:10:04

12 Brzóska Katarzyna FK4 Olsztyn 01:32:11

FK5

5 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 01:17:27

6 Muśko Elżbieta FK5 Ełk 01:21:19

Mężczyźni

Open

12 Szymański Łukasz FM2 Pisz Limber 00:53:29

14 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno 00:53:46

17 Łabuć Norbert FM3 Rogóż 00:54:38

27 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:55:32

32 Świerczyński Paweł FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:55:43

33 Paszczyk Mariusz FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:55:44

34 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:55:47

37 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 00:56:06

41 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 00:56:30

52 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:57:09

54 Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:57:11

66 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 00:58:11

68 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 00:58:14

70 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno ŚWITEŹ SZCZYTNO 00:58:33

79 Markowski Rafał FM3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 00:59:48

85 Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:00:46

87 Cała Arkadiusz FM2 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:01:22

89 Jarema Adam FM3 Olsztyn 01:01:48

92 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:01:59

101 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB Ełk-Prostki 01:03:04

114 Grela Wiesław FM6 Ełk 01:05:26

117 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:05:38

120 Sujka Mirosław FM5 Olsztyn Lataj.pl 01:06:26

121 Markowski Alfred FM6 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:06:28

122 Rymszo Bogusław FM5 Ełk 01:06:28

125 Niedzielski Piotr FM4 Ełk 01:06:35

138 Wielga Andrzej FM4 Olsztyn 01:08:30

139 Faliszewski Mariusz FM4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:08:47

146 Bagiński Leszek FM3 Ełk 01:10:54

158 Chojnacki Leon FM6 Działdowo Lirene Bike Team 01:14:37

162 Muśko Jerzy FM5 Ełk 01:16:01

163 Żegunia Marcin FM3 Ostróda YOONA MTB 01:16:39

176 Kołcon Andrzej FM4 Olsztyn 01:21:29

FM1

5 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:55:32

6 Świerczyński Paweł FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:55:43

7 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:55:47

FM2

4 Szymański Łukasz FM2 Pisz Limber 00:53:29

13 Cała Arkadiusz FM2 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:01:22

FM3

4 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno 00:53:46

6 Łabuć Norbert FM3 Rogóż 00:54:38

12 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 00:56:30

17 Romanow Marcin FM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 00:58:11

18 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 00:58:14

20 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno ŚWITEŹ SZCZYTNO 00:58:33

24 Markowski Rafał FM3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 00:59:48

27 Jarema Adam FM3 Olsztyn 01:01:48

41 Bagiński Leszek FM3 Ełk 01:10:54

48 Żegunia Marcin FM3 Ostróda YOONA MTB 01:16:39

FM4

8 Paszczyk Mariusz FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:55:44

9 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 00:56:06

14 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:57:09

15 Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:57:11

27 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB Ełk-Prostki 01:03:04

30 Niedzielski Piotr FM4 Ełk 01:06:35

35Wielga Andrzej FM4 Olsztyn 01:08:30

36 Faliszewski Mariusz FM4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:08:47

44 Kołcon Andrzej FM4 Olsztyn 01:21:29

FM5

10 Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:00:46

15 Sujka Mirosław FM5 Olsztyn Lataj.pl 01:06:26

16 Rymszo Bogusław FM5 Ełk 01:06:28

24 Muśko Jerzy FM5 Ełk 01:16:01

FM6

3 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:01:59

5 Grela Wiesław FM6 Ełk 01:05:26

6 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:05:38

7 Markowski Alfred FM6 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:06:28

8 Chojnacki Leon FM6 Działdowo Lirene Bike Team 01:14:37

Hobby

Kobiety

Open

4 Maliszewska Natalia HK2 UKSW Przyjaźń 00:18:32

HK2

3 Maliszewska Natalia HK2 UKSW Przyjaźń 00:18:32

Mężczyźni

Open

3 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:14:23

6 Jerzynowski Jakub HM3 Ostróda-Kajkowo YOONA MTB 00:15:10

13 Florczek Kajetan HM2 Ostróda YOONA MTB 00:16:11

17 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:16:54

27 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:17:38

34 Bagiński Bartosz HM1 Ełk 00:18:59

38 Grotkowski Michał HM1 Pasym 00:19:54

40 Bukrejewski Kacper HM1 Ełk 00:22:07

HM1

2 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:16:54

7 Bagiński Bartosz HM1 Ełk 00:18:59

9 Grotkowski Michał HM1 Pasym 00:19:54

10 Bukrejewski Kacper HM1 Ełk 00:22:07

HM2

5 Florczek Kajetan HM2 Ostróda YOONA MTB 00:16:11

11 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:17:38

HM3

3 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:14:23

6 Jerzynowski Jakub HM3 Ostróda-Kajkowo YOONA MTB 00:15:10

For Aligida centum rowerowe olsztyn

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x