Merida Mazovia MTB Marathon Ełk 2014 – Trzy wyścigi – trzy zwycięstwa

Kolejny etap cyklu Merida Mazovia MTB Marathon odbył się w sobotę (21 czerwca) w Ełku i zakończył się pełnym sukcesem reprezentantów Warmii i Mazur. Tak jak w czwartek w Gołdapi w najdłuższej próbie (Giga) triumfował Artur Korc (Olsztyn), w Mega pierwszy przyjechał Grzegorz Czetyrko (Olsztyn), a do pełni szczęścia sukces w Fit dołożył Kacper Danielewski z Nowego Miasta Lubawskiego.

Oczywiście wielu zawodników meldowało się w czołówce open i swoich kategorii wiekowych. Z pań warto zaznaczyć drugie miejsce w Mega Anny Ostrowskiej (Centrum Rowerowe Olsztyn). Do Ełku przybyło ponad 500 kolarzy. W niedziele przenosiny do Lidzbarka Warmińskiego i kolejne emocje.

Giga

Mężczyźni

Open

1 Korc Artur GM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:13:25

2 Stram Marek GM4 Dziekanów Leśny Wkreceni Racing Team 03:15:32

3 Juchniewicz Tomasz GM2 Gdynia RENAULT ECO2 TEAM 03:26:26

4 Badura Patryk GM3 Olsztyn Michelin Team 03:35:31

5 Janecki Robert GM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:38:08

6 Gabrylewicz Kazimierz GM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:44:19

…………………………………………………..

8 Pławski Dominik GM1 Nidzica BDC Retro MTB Team 03:46:50

10 Dłoniak Sławomir GM55 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:47:57

12 Romanow Marcin GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:50:43

13 Kord Radosław GM2 03:50:44

28 Pieszko Jarosław GM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 04:12:04

35 Jankowski Piotr GM3 Lubawa Terra Lubavia 04:26:10

36 Skwarski Witold GM55 Olsztyn AUTO LAND 04:28:54

Mega

Kobiety

Open

1 Wrona Monika MK2 Warszawa MYBIKE.PL 02:31:44

2 Ostrowska Anna MK5 Chorzele KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:33:42

3 Sołtys Zofia MK5 Warszawa VELMAR.PL – MERIDA TEAM 02:40:23

4 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn 02:56:47

5 Sujecka Jolanta MK5 Piaseczno 03:01:17

6 Malecka Magdalena MK2 Olsztyn 03:02:30

…………………………………………

7 Bielenica Beata MK3 Wydminy 03:05:31

Mężczyźni

Open

1 Czetyrko Grzegorz MM2 Olsztyn KOLARZYK Cycling Team Olsztyn 02:00:43

2 Maleszka Grzegorz MM3 Olsztyn BDC Retro MTB Team 02:01:36

3 Brzozowski Maciek MM1 KOWALE Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 02:03:16

4 Hanke Mateusz MM2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:03:44

5 Borowicz Bartek MM2 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 02:04:58

6 Grędziński Bartosz MM2 Mława BDC Retro MTB Team 02:06:01

7 Adrjanowski Krzysztof MM1 Dubeninki Prolog Jabłonna 02:06:02

8 Ciunel Paweł MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:08:35

10 Olender Tomasz MM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:10:55

16 Rzodkiewicz Grzegorz MM3 Olsztyn Michelin Team 02:15:34

18 Małecki Marek MM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:16:04

20 Zalewski Pawel MM3 Ełk PT Mazury Team 02:16:04

22 Poczopko Andrzej MM3 Olsztyn 02:16:35

24 Stachelek Kamil MM2 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 02:18:29

31 Dadura Tomasz MM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:20:57

35 Sobierajski Piotr MM3 Bartoszyce Rant bartoszyce 02:21:06

43 Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Terbud Team 02:25:06

45 Kollender Paweł MM5 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 02:27:04

46 Sikorski Krystian MM2 Bartoszyce Rant bartoszyce 02:27:05

55 Gołowacz Robert MM4 Olsztyn 02:30:17

60 Kowalkowski Michał MM55 Lubawa Terra Lubavia 02:32:13

62 Olszewski Sławomir MM55 MTB EŁK PROSTKI 02:32:19

64 Rutkowski Grzegorz MM3 Reszel LIBRO Cycling Team 02:33:38

66 Kalinowski Grzegorz MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:33:45

67 Bogucki Bartosz MM3 Olsztyn Michelin Team 02:33:54

70 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:34:38

71 Kliniewski Michał MM2 Lubawa 02:35:00

75 Piekarski Paweł MM4 Olsztyn Michelin Team 02:36:50

81 Niemaszyk Radosław MM4 Olsztyn Michelin Team 02:39:32

83 Krasowski Henryk MM55 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:40:33

85 Madejek Robert MM4 MTB EŁK PROSTKI 02:41:12

86 Bąbka Cezary MM5 Mrągowo 02:41:19

90 Doburzyński Romuald MM4 Olsztyn Michelin Team 02:41:40

94 Stańczuk Lech MM6 Olsztyn Michelin Team 02:44:55

101 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:47:53

106 Romanowski Jarosław MM4 BARTĄG Michelin Team 02:53:12

111 Sitkiewicz Jan MM55 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:56:35

116 Wielga Andrzej MM4 Olsztyn 03:00:41

117 Skorupa Sławomir MM3 Ełk 03:01:39

119 Dzienisiewicz Ireneusz MM3 Ełk 03:02:33

122 Ołowski Jakub MM3 Biskupiec 03:05:31

123 Kraśniewski Wojciech MM3 Ciechanów Ciechanów Racing Team 03:05:40

124 Jankowski Marcin MM3 Lubawa Terra Lubavia 03:06:10

126 Babowicz Marcin MM3 Ełk 03:11:20

132 Matwiejczyk Arkadiusz MM4 Ełk 03:25:55

Fit

Kobiety

Open

1 Macutkiewicz Izabela FK2 Warszawa SK BANK TEAM 01:14:21

2 Wiśniewska Maja FK3 Gdynia WARBUD – WARTO BUDOWAĆ 01:14:44

3 Hofman Iga FK2 Warszawa Kraft MTB Team 01:18:02

4 Makulska Joanna FK2 Ciechanów Ciechanów Racing Team 01:19:51

5 Świderska Anna FK4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:19:58

6 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk MTB EŁK PROSTKI 01:20:08

……………………………………………

10 Zaniewska Iwona FK5 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:22:27

11 Kołatka Anna FKJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:22:30

12 Gabrylewicz Ewa FK4 MTB EŁK PROSTKI 01:22:54

13 Sosnowska-Dłoniak Jolanta FK5 Bogdany 01:23:09

15 Patalon Agata FK1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 01:23:23

21 Ochrymczuk Anna FK3 Olsztyn 01:25:02

22 Waruszewska Aurelia FK4 Iława ORKA IŁAWA 01:25:13

36 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant bartoszyce 01:32:35

45 Jeżewska Elżbieta FK3 Ełk 01:36:28

51 Brzóska Katarzyna FK4 Olsztyn 01:38:03

53 Gajdzińska-Supińska Paula FK2 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:39:33

Mężczyźni

Open

1 Danielewski Kacper FM1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 01:00:38

2 Szczygielski Pawel FM3 Szczytno www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 01:00:39

3 Białek Patryk FM2 Jasienica SK BANK TEAM 01:00:42

4 Rumsicki Karol FM2 Otwock Warszawski Klub Kolarski 01:02:22

5 Zalewski Robert FM3 Warszawa www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 01:03:35

6 Maszkiewicz Mateusz FM1 Warszawa Prolog Jabłonna 01:04:47

………………………………..

9 Golub Dariusz FM4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:04:51

15 Kuszpa Wojtek FM1 Szczytno Luz Grupa Mrągowo 01:06:27

23 Sycik Mariusz FM4 Olsztyn 01:08:34

24 Kulik Ryszard FM4 Ełk PT Mazury Team 01:08:38

26 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno BDC Retro MTB Team 01:08:43

28 Piechowski Zdzisław FM3 Ełk PT Mazury Team 01:08:46

29 Gabrylewicz Sławomir FM4 MTB EŁK PROSTKI 01:08:47

30 Nowakowski Adam FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:09:07

31 Grotkowski Radek FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:09:22

35 Szałachowski Wojciech FMJ Mrągowo MSR Mrągowo 01:10:23

36 Jarliński Michał FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:10:24

37 Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:10:47

38 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 01:10:49

39 Buraczewski Grzegorz FM4 Ełk Team PKO Bank Polski 01:10:58

41 Guzewicz Artur FM3 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:11:05

44 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant bartoszyce 01:12:45

45 Dzik Szymon FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:12:59

48 Lis Hubert FM1 Szczytno MYBIKE.PL 01:13:13

49 Saniuk Sebastian FM3 Gołdap IRYD GOŁDAP 01:13:20

50 Sadowski Robert FM4 Gołdap Łowcy Przygód Gołdap 01:13:25

53 Janicki Marek FM3 Olsztyn Freeriderzy z Północy 01:13:55

55 Brykała Stanisław FM6 Olsztyn 01:13:57

56 Langowski Mariusz FM3 Olsztyn GuMa Racing Team 01:14:16

59 Guzewicz Radosław FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:14:27

62 Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:14:29

68 Dwojakowski Daniel FM1 Ełk 01:15:08

71 Gryn Szymon FM0 MTB EŁK PROSTKI 01:15:33

73 Kuczyński Tomasz FM1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:15:38

74 Kozioł Marcin FM4 Dywity-Olsztyn 01:15:39

79 Loewnau Eugeniusz FM5 Olsztyn 01:16:07

80 Piotrowski Tomasz FM4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:16:08

83 Naguszewski Dariusz FM3 Olsztyn 01:16:12

84 Grela Wiesław FM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:16:39

87 Piotrowski Marcin FM3 Olecko MTB OLECKO 01:16:51

97 Wawer Robert FM4 MTB EŁK PROSTKI 01:19:12

98 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa Terra Lubavia 01:19:13

101 Ratajczak Andrzej FM5 Olsztyn GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 01:19:19

102 Kaleta Paweł FM3 Warszawa Grupa Rowerowa CROMA Polska 01:19:25

103 Wojtal Zbyszek FM65 Olsztyn FOCUS OLSZTYN 01:19:29

106 Grzegorczyk Daniel FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:19:53

110 Zentarski Jakub FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:20:26

111 Pawłowski Dawid FM2 Ełk Gravity Racing Poznań 01:20:39

112 Miliszewski Dariusz FM3 Ełk 01:20:40

117 Libuda Adrian FM2 LUBAWA Team PKO Bank Polski 01:21:18

121 Jurski Mateusz FM1 Ełk 01:21:38

124 Marcinkowski Daniel FM3 Ełk 01:22:24

132 Burza Radosław FM3 IŁAWA 01:23:14

134 Grodzki Adam FM4 ełk 01:23:18

136 Kowalski Mariusz FM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:23:40

137 Szczawiński Witold FMJ Lubawa Terra Lubavia 01:24:09

138 Sułkiewicz Marcin FM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:24:14

139 Nowociński Marcin FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:24:20

141 Tondera Grzegorz FM4 Ełk 01:24:46

143 Deptuła Tomasz FM3 Szczytno 01:25:00

144 Jeżewski Dariusz FM3 Ełk 01:25:00

151 Dytkowski Andrzej FM3 Ełk 01:26:27

152 Grzegorczyk Tadeusz FM5 MTB EŁK PROSTKI 01:26:46

153 Sosnowski Filip FM1 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:26:53

156 Piotrowski Cezary FM2 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:27:46

157 Dzik Witold FM4 Iława 01:27:47

158 Leska Zygfryd FM65 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 01:28:02

160 Stachelek Dariusz FM3 Olecko MTB OLECKO 01:28:11

166 Rymsza Bogusław FM5 MTB EŁK PROSTKI 01:29:06

174 Chojnacki Leon FM65 Działdowo Lirene Bike Team 01:32:14

178 Saniuk Sławomir FM3 Gołdap KPP Gołdap 01:36:41

179 Bujak Lucjan FM6 Ełk 01:37:05

181 Wawrzyn Tomasz FM3 Olsztyn 01:37:28

182 Podbielski Grzegorz FM4 Ełk PT Mazury Team 01:37:59

186 Zdunkiewicz Michał FM2 Ostróda Michelin Team 01:42:35

191 Polak Marcin FM3 Ełk 01:53:16

193 Murat Marian FM5 BISKUPIEC 01:57:23

Hobby

Mężczyźni

Open

1 Soszka Kuba HM4 Cyganka V-MAX MOSiR Mińsk Mazowiecki 00:13:45

2 Lachowicz Michał HM4 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 00:13:46

3 Cywiński Mateusz HM3 Lublin Visolvit BikeTires.pl 00:15:10

4 Dmoch Patryk HM4 Legionowo Prolog Jabłonna 00:15:11

5 Smejda Oskar HM4 00:15:12

6 Jakubowski Adam HM4 Warszawa 00:15:13

…………………………………………………………..

8 Żabiński Jakub HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:15:36

9 Ratajczak Dominik HM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:15:37

10 Chojnowski Piotr HM4 MTB EŁK PROSTKI 00:15:50

11 Nalepa Bartosz HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:15:52

16 Grotkowski Michał HM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 00:16:36

20 Rożnowski Jakub HM3 pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 00:17:51

21 Bagiński Bartosz HM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:18:05

25 Sikora Marek HM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 00:21:26

33 Olender Tomek HM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:23:17

40 Szyłak Filip HM2 EŁK 00:25:20

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce Biskupiec Bogdany Ełk giżycko Goldap iława Kolarstwo lubawa Mrągowo Nidzica Olecko Olsztyn Ostróda Reszel Szczytno Węgorzewo Wydminy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x