Merida Mazovia MTB Marathon Legionowo 2012 – Korc i Karczmarski najszybsi

Bardzo napięty jest kalendarz cyklu Marida Mazovia MTB Marathon. Tym razem miłośnicy rowerów górskich spotkali się w Legionowie. Zjawiło się ponad 1300 uczestników, w tym jak zwykle spora grupa z Warmii i Mazur. Po tygodniowej przerwie na trasy wrócił Artur Korc i ponownie wygrał najważniejszy wyścig a kategorii Giga. Na trasie „Hit” bezkonkurencyjny okazał się Bartosz Karczmarski ze Szczytna. Dobrze radził sobie także Patryk Piasecki, który bezpośrednio po powrocie z żeglarskich mistrzostw świata w klasie Laser Standard wsiadł na rower i w kategorii Mega był trzeci w klasyfikacji open. Było też wiele czołowych miejsc w grupach wiekowych.

Wyniki

Giga

Mężczyźni

Open

1 Korc Artur M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:47:03

4 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:47:07

8 Wyżlic Michał M3 Lubawa Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:50:45

14 Zdziarski Marek M4 Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:56:00

22 CzajkowskiArkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND  03:01:53

25 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:02:17

28 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:03:07

64 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada TEMPO MŁAWA 03:18:30

83 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND 03:26:03

106 Jankowski Piotr M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 03:42:52

110 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 03:47:01

GM1

5 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada TEMPO MŁAWA 03:18:30

GM2

2 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:47:07

6 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:02:17

GM3

1 Korc Artur M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:47:03

5 Wyżlic Michał M3 Lubawa Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:50:45

13 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND 03:01:53

38 Jankowski Piotr M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 03:42:52

40 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 03:47:01

GM4

3 Zdziarski Marek M4 Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:56:00

5 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:03:07

GM5

10 SkwarskiWitold M5 Olsztyn AUTO LAND 03:26:03

Mega

Kobiety

Open

29 Osowska Hanna K5 Nidzica 02:47:55

MM5

4 Osowska Hanna K5 Nidzica 02:47:55

Mega

Mężczyźni

Open

3 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:52:42

5 Czetyrko Grzegorz M2 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:52:44

8 Naczk Bartosz M2 Łężyce Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:52:55

15 Brzozowski Karol MJ Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:56:02

17 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:56:02

21 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 01:56:57

22 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:57:26

29 Łukaszewski Sławomir M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:59:35

30 Bienenda Piotr M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:59:37

33 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 01:59:37

37 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:01:34

39 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:02:18

42 Stachelek Kamil M2 RUCIANE-NIDA RENAULT ECO2 TEAM 02:02:45

45 Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:03:00

53 Ciunel Paweł M1 Olsztyn 02:03:46

75 Buczyński Adam M3 Dywity WKR FAN Team 02:06:25

85 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:07:43

108 Skorobogaty Rafał M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:36

110 Borucki Lech M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:42

116 Żelazowski Sebastian M3 Różnowo 02:12:00

120Zagożdżon Witold M5 NIDZICA Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:12:47

121 Mazur Paweł M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:12:57

126 Kapela Łukasz M2 Olsztyn 02:13:56

153 Stano Mateusz MJ Ostróda YOONA MTB 02:16:42

161 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:17:56

167 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND 02:18:21

190 Sieński Krzysztof M2 Działdowo SK BANK TEAM 02:20:23

212 Szymański Łukasz M2 Pisz Limber 02:22:18

233Gadomski Mariusz M4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 02:23:27

243 Bąbka Cezary M5 Mrągowo 02:24:21

324 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:34:27

335 Daniszewski Marek M2 Olsztyn 02:36:49

342 Wiśniewski Paweł M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:37:35

378 Ruszkowski Krzysztof M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:41:08

MMJ

1 Brzozowski Karol MJ Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:56:02

MM1

2 Ciunel Paweł M1 Olsztyn 02:03:46

MM2

2 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:52:42

4 Czetyrko Grzegorz M2 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:52:44

5 Naczk Bartosz M2 Łężyce Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:52:55

15 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:01:34

17 Stachelek Kamil M2 RUCIANE-NIDA RENAULT ECO2 TEAM 02:02:45

30 Kapela Łukasz M2 Olsztyn 02:13:56

41 Sieński Krzysztof M2 Działdowo SK BANK TEAM 02:20:23

45 Szymański Łukasz M2 Pisz Limber 02:22:18

61 Daniszewski Marek M2 Olsztyn 02:36:49

MM3

5 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:56:02

7 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:57:26

12 Bienenda Piotr M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:59:37

14 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 01:59:37

15 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:02:18

29 Buczyński Adam M3 Dywity WKR FAN Team 02:06:25

35 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:07:43

47 Skorobogaty Rafał M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:36

50 Żelazowski Sebastian M3 Różnowo 02:12:00

53 Mazur Paweł M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:12:57

124 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:34:27

130 Wiśniewski Paweł M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:37:35

145 Ruszkowski Krzysztof M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:41:08

MM4

3 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 01:56:57

8 Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:03:00

33 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND 02:18:21

38 Gołowacz Robert M4 Olsztyn 02:19:24

53 Gadomski Mariusz M4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 02:23:27

MM5

1 Łukaszewski Sławomir M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:59:35

5 Borucki Lech M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:42

6 Zagożdżon Witold M5 NIDZICA Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:12:47

12 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:17:56

19 Bąbka Cezary M5 Mrągowo 02:24:21

Fit

Kobiety

Open

9 Gorczak-Cała Lucyna FK3 Mrągowo Luz Grupa 01:21:16

10 Patalon Agata FKJ Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:21:22

38 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:34:07

45 Ruszkowska Małgorzata FK3 Olsztyn AUTO LAND 01:36:32

64 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 01:41:40

FKJ

2 Patalon Agata FKJ Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:21:22

FK3

4 Gorczak-Cała Lucyna FK3 Mrągowo Luz Grupa 01:21:16

19 Ruszkowska Małgorzata FK3 Olsztyn AUTO LAND 01:36:32

FK4

9 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:34:07

FK5

5 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 01:41:40

Fit

Mężczyźni

Open

1 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno 01:00:27

10 Gamza Rafał FM3 Szczytno Kross Racing Team 01:06:14

26 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:08:58

37 Łabuć Norbert FM3 Rogóż 01:10:42

42 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Drużyna szpik 01:11:07

45 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:11:23

65 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:13:25

83 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:14:57

85 Dąbkowski Michał FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:15:02

97 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:15:41

104 Stachowicz Grzegorz FM4 Ostróda YOONA MTB 01:15:53

136 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:18:03

140 Orłowski Jan FM5 Dywity WKR FAN Team 01:18:27

165 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:20:07

188 Gęsicki Mariusz FM4 Szczytno 01:21:38

198 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:22:02

201 Jakubowski Cezary FM5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:22:28

204 Roszkowski Cezary FM4 Olsztyn 01:22:43

216 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:23:36

239 Muszyński Piotr FM1 Olsztyn 01:25:33

247 Urban Bartłomiej FM3 Gołdap 01:26:19

249 Sujka Mirosław FM5 Olsztyn Lataj.pl 01:26:23

282 Gurzyński Dariusz FM4 Szczytno 01:29:41

307 Sieński Kazimierz FM4 Działdowo RKS Family Active 01:32:07

352 Jermakow Wojciech FM3 Olsztyn 01:36:51

411 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn WKR FAN Team 02:11:00

FM1

1 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno 01:00:27

8 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:11:23

27 Muszyński Piotr FM1 Olsztyn 01:25:33

FM2

11 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:14:57

12 Dąbkowski Michał FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:15:02

FM3

3 Gamza Rafał FM3 Szczytno Kross Racing Team 01:06:14

8 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:08:58

14 Łabuć Norbert FM3 Rogóż 01:10:42

15 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Drużyna szpiku 01:11:07

38 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:18:03

73 Urban Bartłomiej FM3 Gołdap 01:26:19

119 Jermakow Wojciech FM3 Olsztyn 01:36:51

FM4

13 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:13:25

25 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:15:41

26 Stachowicz Grzegorz FM4 Ostróda YOONA MTB 01:15:53

47 Gęsicki Mariusz FM4 Szczytno 01:21:38

51 Roszkowski Cezary FM4 Olsztyn 01:22:43

68 Gurzyński Dariusz FM4 Szczytno 01:29:41

73 Sieński Kazimierz FM4 Działdowo RKS Family Active 01:32:07

97 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn WKR FAN Team 02:11:00

FM5

13 Orłowski Jan FM5 Dywity WKR FAN Team 01:18:27

19 Jakubowski Cezary FM5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:22:28

21 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:23:36

26 Sujka Mirosław FM5 Olsztyn Lataj.pl 01:26:23

FM6

3 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:20:07

4 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:22:02

Hobby

Kobiety

Open

4 Stachowicz Natalia HK3 Ostróda YOONA MTB 00:13:28

HK3

4 tachowicz Natalia HK3 Ostróda YOONA MTB 00:13:28

Hobby

Mężczyźni

Open

28 Żeguni Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:15:22

HM2

8 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:15:22

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x