Merida Mazovia MTB Marathon Nidzica 2014 – Anna Ostrowska znów najszybsza

Na kolejnym etapie cyklu Merida Mazovia MTB Marathon w Nidzicy zjawiło się ponad 650 kolarzy w tym potężna grupa z Warmii i Mazur. Wprawdzie zabrakło kilku czołowych zawodników, ale nie zabrakło sukcesów. Podobnie jak w Orzyszu w wyścigu Mega Triumfowała Anna Ostrowska (Centrum Rowerowe Olsztyn). Wśród mężczyzn trzeci był Paweł Szczygielski (Szczytno).Michał Wyżlic (Lubawa) był czwarty w Giga.

Giga

Mężczyźni

Open

1 Baranek Paweł GM2 Warszawa AIRBIKE.PL Rocky Mountain 02:56:46

2 Stram Marek GM4 Dziekanów Leśny Wkreceni Racing Team 02:58:28

3 Jusiński Arkadiusz GM3 Jasienica RENAULT ECO2 TEAM 03:05:24

4 Wyżlic Michał GM3 Lubawa BDC Retro MTB Team 03:05:28

5 Brunke Leszek GM4 Rumia Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 03:06:42

6 Ziółkowski Jarosław GM3 ŁÓDZ KETTLER TEAM 03:06:43

……………………………………………………

10 Kozdryk Piotr GM3 Stawiguda KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:13:46

12 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie BDC Retro MTB Team 03:17:29

22 Dłoniak Sławomir GM55 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:24:22

26 Pławski Dominik GM1 Nidzica BDC Retro MTB Team 03:30:32

28 Tąporowski Mariusz GM3 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 03:32:28

40 Skwarski Witold GM55 Olsztyn AUTO LAND 03:46:51

43 Olszewski Sławomir GM55 MTB EŁK PROSTKI 03:53:20

44 Sokołowski Arkadiusz GM4 Olsztyn Michelin Team 03:57:25

51 Jankowski Piotr GM3 Lubawa Terra Lubavia 04:11:20

Mega

Kobiety

Open

1 Ostrowska Anna MK5 Chorzele KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:24:38

2 Zawistowska Justyna MK2 Wołomin BDC Retro MTB Team 02:26:46

3 Macutkiewicz Izabela MK2 Warszawa SK BANK TEAM 02:27:45

4 Ejchart Małgorzata MK3 Warszawa virtualbike.pl 02:29:34

5 Tkaczyk Agnieszka MK2 Puławy FUNDACJA TERAZ TWÓJ RUCH RACING TEAM 02:29:57

6 Supryk Renata MK3 Warszawa AGR Welodrom 02:34:39

………………………………………..

20 Brzóska Katarzyna MK4 Olsztyn 03:33:07

Mężczyźni

Open

1 Woźnica Łukasz MM1 Sulejówek BDC Retro MTB Team 01:59:50

2 Dargacz Michał MM2 Gdańsk Wysepka – Cyklo Team 01:59:51

3 Szczygielski Pawel MM3 Szczytno www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 01:59:52

4 Majewski Tomasz MM4 KOBYŁKA-Boguty BDC Retro MTB Team 01:59:53

5 Brzozowski Maciek MM1 KOWALE Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 01:59:54

6 Paczkowski Andrzej MM3 Nowa Wieś virtualbike.pl 01:59:55

………………………………………………….

7 Karczmarski Bartosz MM1 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 02:02:04

10 Poczopko Andrzej MM3 Olsztyn 02:02:34

11 Olender Tomasz MM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:02:42

12 Ciunel Paweł MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:02:44

15 Wiśniewski Piotr MM4 Ełk PT Mazury Team 02:05:29

16 Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:05:30

17 Skalski Tomasz MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:07:39

18 Zdziarski Marek MM4 KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:07:49

19 Stachelek Kamil MM2 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 02:08:45

20 Łukaszewski Sławomir MM5 Nidzica KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:08:46

22 Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:08

25 Parzych Radosław MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:11:25

26 Zalewski Pawel MM3 Ełk PT Mazury Team 02:12:10

41 Skorobogaty Rafał MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:13:57

44 Andrzejczyk Piotr MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:14:30

46 Wawrzyniak Sławomir MM5 OLSZTYN Olsztyn-Nawigator 02:15:11

56 Jarczyk Tomasz MM3 Olsztyn 02:17:19

59 Świerczyński Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:18:29

62 Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Terbud Team 02:20:25

78 Piekarski Paweł MM4 Olsztyn Michelin Team 02:24:35

85 Gołowacz Robert MM4 Olsztyn 02:25:59

91 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:26:36

96 Loda Adam MM3 Olsztyn WKR FAN Team 02:27:12

101 Kalinowski Grzegorz MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:27:24

103 Stachowicz Grzegorz MM5 Ostróda Bliska Team 02:27:44

107 Milewski Paweł MM2 Olsztyn 02:29:10

109 Zawierucha Romuald MM4 Olsztynek WKR FAN Team 02:29:53

110 Mikielski Daniel MM2 Olsztynek 02:29:58

111 Rutkowski Grzegorz MM3 Reszel LIBRO Cycling Team 02:29:58

113 Kamiński Robert MM4 Nidzica KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:30:30

121 Lorkowski Arkadiusz MM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:31:37

122 Bąbka Cezary MM5 Mrągowo 02:32:21

123 Bogucki Bartosz MM3 Olsztyn Michelin Team 02:32:23

128 Piątkowski Paweł MM3 Olsztyn Michelin Team 02:33:38

137 Piasecki Andrzej MM6 Mrągowo 02:36:02

139 Doburzyński Romuald MM4 Olsztyn Michelin Team 02:36:06

144 Stańczuk Lech MM6 Olsztyn Michelin Team 02:37:21

155 Jankowski Marcin MM3 Lubawa Terra Lubavia 02:40:17

156 Piotrowski Tomasz MM4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 02:40:19

159 Romanow Marcin MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:40:37

165 Wielga Andrzej MM4 Olsztyn 02:41:20

171 Wróblewski Janusz MM55 Bartoszyce 02:42:10

172 Horszwald Wiktor MM3 Olsztyn Michelin Team 02:42:52

178 Brzóska Piotr MM4 Olsztyn 02:45:12

180 Mańko Zbigniew MM4 Olsztyn Olsztyn-Nawigator 02:45:33

186 Gutowski Tomasz MM6 Olsztyn WKR FAN Team 02:47:03

192 Gurzyński Dariusz MM4 Szczytno Bel Polska MTB Chorzele 02:48:00

205 Kowalski Mariusz MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:54:24

217 Milczarek Kacper MM1 Nidzica 03:03:07

Fit

Kobiety

Open

1 Wiśniewska Maja FK3 Gdynia WARBUD – WARTO BUDOWAĆ 01:10:31

2 Pakulska Katarzyna FK2 Gostynin SK BANK TEAM 01:11:49

3 Majewska Oliwia FKJ Kobyłka BDC Retro MTB Team 01:14:17

4 Sobieska Ilona FK2 Pasłęk 01:15:55

5 Goždzińska Agnieszka FK3 Rogów 01:17:22

6 Patalon Agata FK1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 01:17:38

…………………………………

9 Podchul Alicja FK2 Pisz VELMAR.PL – MERIDA TEAM 01:18:22

11 Zaniewska Iwona FK5 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:19:32

15 Kołatka Anna FKJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:20:02

21 Minko Joanna FK3 Olsztyn 01:22:50

24 Ochrymczuk Anna FK3 Olsztyn 01:24:20

27 Osowska Hanna FK5 Nidzica Nidzica 01:25:17

31 Waruszewska Aurelia FK4 Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:27:20

33 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant bartoszyce 01:27:52

46 Górnik Agnieszka FK4 Nidzica 01:33:11

60 Osowska Ewelina FK2 Nidzica 01:41:54

65 Rosiak Bogusława FK3 Olsztyn WKR FAN Team Olsztyn 01:46:28

Mężczyźni

Open

1 Rumsicki Karol FM2 Otwock Warszawski Klub Kolarski 00:59:59

2 Kuszmider Kamil FM2 płońsk TRW Cloudware Team 01:00:00

3 Białek Patryk FM2 Jasienica SK BANK TEAM 01:00:01

4 Danielewski Kacper FM1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 01:00:08

5 Kolasiński Dorian FM1 Rozalin BDC Retro MTB Team 01:00:31

6 Krakowiak Piotr FM3 Legionowo Akademia Rowerowa Cezarego Zamany 01:01:17

………………………………

8 Przybylski Dawid FMJ Szczytno 01:02:35

20 Dembiński Henryk FM5 Iława LKK Ziemia Lubawska 01:05:22

22 Drążczyk Maciej FM3 Olsztyn Freeriderzy z Północy 01:05:24

23 Dzik Szymon FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:05:24

26 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno BDC Retro MTB Team 01:05:48

27 Zagożdżon Witold FM5 NIDZICA KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:05:48

28 Krywko Paweł FM3 Bartoszyce Rant bartoszyce 01:05:49

29 Rogucki Robert FM4 Ełk PT Mazury Team 01:05:56

35 Sycik Mariusz FM4 Olsztyn 01:06:27

40 Krom Wojciech FM3 Olsztyn KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN 01:06:46

41 Żegunia Marcin FM3 Ostróda Bliska Team 01:06:48

44 Radomski Paweł FM3 Nowe Miasto 01:06:52

45 Frej Przemysław FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:07:14

48 Brykała Stanisław FM6 Olsztyn 01:07:24

52 Kollender Paweł FM5 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:08:18

54 Stankiewicz Lech FM4 Olsztyn 01:08:40

55 Kulik Ryszard FM4 Ełk PT Mazury Team 01:08:46

56 Najmuła Dariusz FM4 OLSZTYN 01:08:46

58 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 01:08:48

61 Kowalewski Przemysław FM3 Ostróda szukam drużyny 01:09:27

62 Janicki Marek FM3 Olsztyn Freeriderzy z Północy 01:09:32

63 Grotkowski Radek FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:09:33

66 Jarliński Michał FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:09:54

76 Loewnau Eugeniusz FM5 Olsztyn 01:10:26

79 Artuszewski Damian FM3 Nowe Miasto Lubawskie 01:10:29

82 Guzewicz Artur FM3 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:10:45

85 Sobierajski Piotr FM3 Bartoszyce Rant bartoszyce 01:10:55

86 Osowski Andrzej FM5 Nidzica 01:11:17

97 Langowski Mariusz FM3 Olsztyn GuMa Racing Team 01:12:32

99 Lis Hubert FM1 Szczytno MYBIKE.PL 01:12:55

103 Sobczyk Bartosz FM2 Nidzica 01:13:03

104 Gaćkowski Krzysztof FM5 IŁAWA LKK Ziemia Lubawska 01:13:08

105 Szymański Jakub FM4 Olsztyn WKR FAN Team 01:13:11

106 Sinkiewicz Adrian FM3 Olsztyn 01:13:21

107 Pszczółkowski Robert FM1 Lubawa Bici D-`oro Lubawa 01:13:22

110 Zentarski Jakub FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 01:13:58

112 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant bartoszyce 01:14:15

118 Wojtal Zbyszek FM65 Olsztyn FOCUS OLSZTYN 01:14:49

120 Sułkiewicz Marcin FM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:14:59

127 Rogucki Kamil FM1 PT Mazury Team 01:15:27

135 Gawiński Paweł FM2 Gwiździny Terra Lubavia 01:16:06

138 Byszewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:16:14

139 Kulesza Mikołaj FM1 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:16:17

143 Przepiórski Zbigniew FM3 Iława 01:16:42

144 Szczawiński Wojciech FM2 Lubawa Terra Lubavia 01:16:48

145 Zdziarski Jakub FM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:16:59

148 Niecikowski Zdzisław FM4 Olsztyn 01:17:06

150 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa Terra Lubavia 01:17:08

153 Stasiorowski Kamil FM3 Olsztynek AUTO LAND 01:17:14

158 Szczawiński Witold FMJ Lubawa Terra Lubavia 01:17:38

160 Dąbkowski Michał FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:17:41

164 Ziółkowski Grzegorz FM2 Kętrzyn 01:18:07

165 Guzewicz Radosław FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:18:18

168 Ratajczak Andrzej FM5 GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 01:18:34

174 Morzyc Zbigniew FM4 Nidzica Lech Tkaniny Swarzędz 01:19:06

177 Piotrowski Cezary FM2 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:19:30

178 Matracki Paweł FM3 Olsztyn GuMa Racing Team 01:19:34

181 Burza Radosław FM3 IŁAWA 01:20:01

183 Bielski Marcin FM2 Mrągowo 01:20:42

191 Patalon Piotr FM4 Bratian Terra Lubavia 01:21:39

194 Borowiec Michał FM3 Marcinkowo Sensia Cycling Team 01:21:56

195 Wawrzyn Tomasz FM3 Olsztyn 01:22:11

199 Romanowicz Krzysztof FM4 Gutkowo Michelin Team 01:22:59

204 Czarzasty Wojciech FM4 Nidzica LIBRO Cycling Team 01:23:23

211 Leska Zygfryd FM65 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 01:24:56

213 Tkaczyk Maciej FM3 Ostróda 01:25:35

218 Lasota Bartosz FM2 Olsztyn MTB 01:26:53

227 Reiss Jakub FMJ Rudzienice SSP `ORKA` IŁAWA 01:29:27

235 Wysokiński Marek FM4 Olsztyn 01:31:46

238 Chojnacki Leon FM65 Działdowo Lirene Bike Team 01:32:26

241 Kowalski Bogdan FM4 Nidzica 01:33:43

249 Antochowski Jan FM6 Ostróda 01:37:34

251 Zięba Bartosz FM0 Nidzica 01:38:27

255 Piotrowski Jakub FM0 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:42:09

256 Piotrowski Krzysztof FM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 01:42:10

257 Kowalski Hubert FM5 Nidzica 01:42:16

258 Opaliński Tomasz FM4 Ostróda 01:42:31

262 Murat Marian FM5 BISKUPIEC 01:58:11

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo iława kolarstwo przełajowe lubawa Nidzica nowe miasto lubawskie Olsztyn pisz

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x