Merida Mazovia MTB Marathon Olsztyn 2012 – U siebie zawsze łatwiej

Tym razem cykl Merida Mazovia MTB Marathon 2012 zawitał do Olsztyna. W stolicy Warmii i Mazur zjawiło się prawie tysiąc amatorów wyścigów na rowerach górskich i dużą część stanowili reprezentanci Warmii i Mazur. Zabrakło czołowego zawodnika Artura Korca, ale zastąpili go inni. Najważniejszy wyścig Giga open wygrał Paweł Kowalkowski i tego można było się spodziewać. Kolarze z Olsztyna i regionu wykazali bardzo dobre przygotowanie potwierdzając, że wyniki poprzednich edycji były w pełni zasłużone.

 

Giga

Mężczyźn

Open

1 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:15:46

5 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:26:52

7 Zdziarski Marek M4 Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:27:15

17 Wyżlic Michał M3 Lubawa Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:39:331

18 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:39:56

24 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:44:13

29 Gabrylewicz Kazimierz M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:47:13

34 Tąporowski Mariusz M3 Olsztyn WKR FAN Team 03:49:08

38 Swierczyński Marcin M2 Olsztyn 03:56:04

41 Koźmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 03:57:27

46 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND 03:58:57

48 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 03:59:24

49 Smoliński Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 04:00:01

55 Zagożdżon Witold M5 NIDZICA Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 04:02:00

60 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND 04:06:29

61 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada TEMPO MŁAWA 04:08:20

67 Osowski Andrzej M5 Nidzica Nidzica 04:14:20

72 Romanow Marcin M3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 04:18:53

78 Jankowski Piotr M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 04:24:04

83 Nawrocki Sergiusz M4 Olsztyn oddech gonionego psa 04:28:06

90 Drygas Paweł M3 OLSZTYN AUTO LAND 04:41:12

91 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 04:44:13

GM1

3 Utrata Krzysztof M1 Iłowo-Osada TEMPO MŁAWA 04:08:20

GM2

1 Kowalkowski Paweł M2 Fijewo Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:15:46

2 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:26:52

4 Mikielski Witold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:39:56

13 Swierczyński Marcin M2 Olsztyn 03:56:04

16 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND 03:58:57

17 Smoliński Rafał M2 Ostróda YOONA MTB 04:00:01

GM3

9 Wyżlic Michał M3 Lubawa Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:39:33

11 Tąporowski Mariusz M3 Olsztyn WKR FAN Team 03:49:08

13 Koźmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 03:57:27

16 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 03:59:24

23 Romanow Marcin M3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 04:18:53

25 Jankowski Piotr M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 04:24:04

30 Drygas Paweł M3 OLSZTYN AUTO LAND 04:41:12

31 Jankowski Marcin M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 04:44:13

GM4

1 Zdziarski Marek M4 Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:27:15

5 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:44:13

21 Nawrocki Sergiusz M4 Olsztyn oddech gonionego psa 04:28:06

GM5

3 Gabrylewicz Kazimierz M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:47:13

7 Zagożdżon Witold M5 NIDZICA Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 04:02:00

8 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND 04:06:29

11 Osowski Andrzej M5 Nidzica 04:14:20

Mega

Kobiety

Open

16 Szabelska Ewelina K2 Piecki RENAULT ECO2 TEAM 03:06:58

22 Osowska Hanna K5 Nidzica 03:22:26

24 Niechwiadowicz Kamila K2 Dźwierzuty 03:31:04

27 Zapadka Elżbieta K2 Mrągowo Luz Grupa 03:32:40

29 Matczyńska Danuta K4 Olsztyn Bladoroty 03:47:40

31 Filipczyk Joanna K4 Ostróda 04:12:37

MK2

5 Szabelska Ewelina K2 Piecki RENAULT ECO2 TEAM 03:06:58

9 Niechwiadowicz Kamila K2 Dźwierzuty 03:31:04

10 Zapadka Elżbieta K2 Mrągowo Luz Grupa 03:32:40

MK4

3 Matczyńska Danuta K4 Olsztyn Bladoroty 03:47:40

4 Filipczyk Joanna K4 Ostróda 04:12:37

MK5

4 Osowska Hanna K5 Nidzica 03:22:26

Mega

Mężczyźni

Open

15 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:17:39

16 Brzozowski Karol MJ Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:18:22

18 Łukaszewski Sławomir M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:20:03

20 Czetyrko Grzegorz M2 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:20:36

22 Gamza Rafał M3 Szczytno Kross Racing Team 02:21:38

23 Michalczyk Przemek M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:21:44

24 Badura Patryk M3 Olsztyn Michelin Team 02:21:45

28 Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:22:03

30Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:22:07

31Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:22:10

32 Bienenda Piotr M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:22:16

34 Buczyński Adam M3 Dywity WKR FAN Team 02:22:44

38 Stachelek Kamil M2 RUCIANE-NIDA RENAULT ECO2 TEAM 02:22:59

40 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 02:23:10

42 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:23:40

53 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:25:16

54 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 02:25:18

60 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn 02:27:53

63 Ciunel Paweł M1 Olsztyn 02:28:16

64 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:28:23

88 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:31:19

89 Szczygielski Pawel M2 szczytno 02:31:50

108 Mazur Paweł M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:34:44

114 Ingielewicz Marek M4 Olsztyn Michelin Team 02:35:44

118 Skorobogaty Rafał M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:35:59

119 Kaczyński Mariusz M3 Nowe Miasto Lubawskie 02:36:02

121 Dawidziuk Rafał M2 Elbląg KmBike Elbląg 02:36:22

122 Jasiński Marcin M2 Barczewo Bici D-`oro 02:36:29

124 Lucewicz Karol M3 Elbląg KmBike Elbląg 02:36:45

125 Lewandowski Rafał M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:37:08

126 Hanke Mateusz M2 Sorkwity 02:37:22

131 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:37:33

135 Żelazowski Sebastian M3 Różnowo 02:38:27

136 Rogala Sławomir M3 Olsztyn AUTO LAND 02:38:29

139 Kuliś Bartosz M3 olsztyn Michelin Team 02:38:53

142 Sieński Krzysztof M2 Działdowo SK BANK TEAM 02:38:59

146 Szymański Łukasz M2 Pisz Limber 02:39:52

149 Sadowski Bartłomiej M3 Mrągowo Luz Grupa 02:40:10

154 Lorkowski Arkadiusz M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:40:55

160 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:43:08

162 Sujka Karol M3 Olsztyn Lataj.pl 02:43:15

170 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:44:17

173 Loda Adam M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:45:23

180 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn AUTO LAND 02:46:12

185 Paž Paweł M3 Jonkowo 02:47:12

190 Krzemiński Marcin M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:47:35

192 Sałamacha Łukasz M3 Elbląg rehaholistic.pl 02:47:44

194 Bojarski Grzegorz M3 Olsztyn 02:47:52

206 Frej Przemysław M2 Olsztyn WKR FAN Team 02:49:53

210 Żmijewski Paweł M3 DZIAŁDOWO BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:51:56

211 Iwaniuk Bartosz M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:52:02

216 Cirut Jan M2 Olsztyn WKR FAN Team 02:53:13

223 Gołowacz Robert M4 Olsztyn 02:53:49

228 Groszewski Radosław M3 olsztyn 02:54:25

229 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:54:27

231 Charubin Sławomir M4 Pisz Limber 02:54:34

235 Godlewski Daniel M3 Olsztyn 02:54:49

239 Jurkowski Michał M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:55:09

240 Gutowski Tomasz M5 Olsztyn WKR FAN Team 02:55:14

242 Barchanowicz Marek M4 Elblag KmBike Elbląg 02:55:23

250 Sawicki Ryszard M4 Olsztyn Michelin Team 02:56:02

251 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:56:05

257 Stano Mateusz MJ Ostróda YOONA MTB 02:56:38

259 Sadowski Andrzej M2 Olsztyn 02:56:50

260 Wiliński Tomasz M3 Olsztyn Michelin Team 02:56:56

262 Loewnau Eugeniusz M4 Olsztyn 02:57:12

265 Mytych Ryszard M6 Elbląg Team M-200 02:57:44

267 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn WKR FAN Team 02:58:13

270 Żurek Mateusz M3 OLSZTYN 02:58:49

277 Łopiński Przemysław M3 OLSZTYN 02:59:17

280 Rydecki Karol M5 ELBLĄG ENDURO MAN ELBLĄG 02:59:24

282 Konarski Marcin M2 Elbląg KmBike Elbląg 03:00:01

283 Wiśniewski Paweł M3 Olsztyn WKR FAN Team 03:00:08

285 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 03:00:34

286 Hekman Piotr M4 BISKUPIEC 03:00:46

287 Górnik Mirosław M4 Nidzica Bike Sport Działdowo 03:01:07

288 Bogucki Bartosz M3 Olsztyn Michelin Team 03:01:15

289 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 03:01:17

296 Tomaszewski Leszek M5 Elbląg Elbląska Grupa Rowerowa `STOP`03:03:25

298 Gajęcki Krzysztof M4 Olsztyn 03:04:11

304 Arczak Mirosław M3 Olsztyn WKR FAN Team 03:06:23

305 Szynkiewicz Wiesław M5 Elbląg DUAL TEAM 03:06:37

310 Muszyński Tomasz M3 Olsztyn 03:07:11

311 Daniszewski Marek M2 Olsztyn 03:07:14

317 Mitkowski Daniel M3 Olsztyn 03:08:11

318 Utykański Hubert M3 Ełk A-Z Best 03:08:31

321 Wiktorko Marcin M3 Olsztyn WKR FAN Team 03:09:08

324 Markowski Marcin M3 Mrągowo Luz Grupa 03:09:17

334 Szymczak Mariusz M2 Elbląg KmBike Elbląg 03:10:53

337 Rutkowski Andrzej M3 olsztyn WKR FAN Team 03:11:01

339 Chłopek Józef M3 Biskupiec FR Team 03:11:14

341 Łukaszewicz Łukasz M3 olsztyn 03:11:45

345 Ruszkowski Krzysztof M3 OLSZTYN AUTO LAND 03:12:57

352 Morzyc Zbigniew M4 Nidzica 03:15:11

353 Saduński Leszek M3 Lidzbark Warmiński 03:15:12

359 Miśków Ryszard M4 Olsztyn 03:16:56

367 Kozłowski Piotr M4 Wojciechy Dezzorient 03:20:39

368 Niebylski Władysław M5 Elbląg AUTO LAND 03:21:14

370 Milewski Jacek M4 KIEŹLINY WKR FAN Team 03:21:33

371 Burak Marcin M2 Biskupiec W tej chwili brak 03:22:16

373 Bieńkowski Wojciech M4 Olsztyn 03:22:37

377 Miazio Lech M5 Olsztyn 03:24:01

382 Jaworski Piotr M4 Olsztyn SWW 03:31:08

383 Kołakowski Grzegorz M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 03:31:19

384 Wysokiński Marek M4 Olsztyn 03:34:57

391 OściłowskiGrzegorz M5 Olsztyn 04:04:26

392 Sadowski Zygmunt M6 Mrągowo Luz Grupa 04:04:41

393 Osełkowski Tomasz M2 Olsztyn 04:05:02

395 Ratajczak Andrzej M5 Olsztyn galux 04:06:32

398  Murat Marian M5 BISKUPIEC 04:19:10

399 Kozłowski Krzysztof M4 Górowo Iławeckie 04:20:59

402 Dąbrowski Roman M5 Nidzica Ventyl Nidzica 05:15:40

MJun

1 Brzozowski Karol MJ Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:18:22

10 Stano Mateusz MJ Ostróda YOONA MTB 02:56:38

MM1

2 Ciunel Paweł M1 Olsztyn 02:28:16

MM2

8 Czetyrko Grzegorz M2 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:20:36

12Stachelek Kamil M2 RUCIANE-NIDA RENAULT ECO2 TEAM 02:22:59

14 RutkowskiKamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:23:40

20 Szczygielski Pawel M2 Szczytno 02:31:50

26 Dawidziuk Rafał M2 Elbląg KmBike Elbląg 02:36:22

27 Jasiński Marcin M2 Barczewo Bici D-`oro 02:36:29

28 Hanke Mateusz M2 Sorkwity 02:37:22

30 Sieński Krzysztof M2 Działdowo SK BANK TEAM 02:38:59

31 Szymański Łukasz M2 Pisz Limber 02:39:52

42 FrejPrzemysław M2 Olsztyn WKR FAN Team 02:49:53

43 Cirut Jan M2 Olsztyn WKR FAN Team 02:53:13

46 Sadowski Andrzej M2 Olsztyn 02:56:50

49 Konarski Marcin M2 Elbląg KmBike Elbląg 03:00:01

53 Daniszewski Marek M2 Olsztyn 03:07:14

59 Szymczak Mariusz M2 Elbląg KmBike Elbląg 03:10:53

62 BurakMarcin M2 Biskupiec W tej chwili brak 03:22:16

64 Osełkowski Tomasz M2 Olsztyn 04:05:02

MM3

7 Skalski Tomasz M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:17:39

10 Gamza Rafał M3 Szczytno Kross Racing Team 02:21:38

11 Michalczyk Przemek M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:21:44

12 Badura Patryk M3 Olsztyn Michelin Team 02:21:45

13 Janecki Robert M3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:22:07

14 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:22:10

15 Bienenda Piotr M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:22:16

17 Buczyński Adam M3 Dywity WKR FAN Team 02:22:44

24 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:25:16

25 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI02:25:18

27 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn 02:27:53

29 Żegunia Marcin M3 Ostróda YOONA MTB 02:28:23

40 Dakszewicz Kacper M3 Olsztyn WKR FAN Team02:31:19

49 Mazur Paweł M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:34:44

53 Skorobogaty Rafał M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:35:59

54 Kaczyński Mariusz M3 Nowe Miasto Lubawskie 02:36:02

55 1Lucewicz Karol M3 Elbląg KmBike Elbląg 02:36:45

56 Lewandowski Rafał M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:37:08

59 ŻelazowskiSebastian M3 Różnowo 02:38:27

60 Rogala Sławomir M3 Olsztyn AUTO LAND 02:38:29

61 Kuliś Bartosz M3 olsztyn Michelin Team 02:38:53

66 Sadowski Bartłomiej M3 Mrągowo Luz Grupa 02:40:10

69 Lorkowski Arkadiusz M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:40:55

72 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:43:08

74 Sujka Karol M3 Olsztyn Lataj.pl 02:43:15

78 Loda Adam M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:45:23

82 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn AUTO LAND 02:46:12

85 Paž Paweł M3 Jonkowo 02:47:12

90 Krzemiński Marcin M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:47:35

92 Sałamacha Łukasz M3 Elbląg rehaholistic.pl 02:47:44

931 Bojarski Grzegorz M3 Olsztyn 02:47:52

973047Żmijewski Paweł M3 DZIAŁDOWO BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:51:56

98 Iwaniuk Bartosz M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:52:02

107 Groszewski Radosław M3 olsztyn 02:54:25

110 Godlewski Daniel M3 Olsztyn 02:54:49

111 Jurkowski Michał M3 Olsztyn WKR FAN Team 02:55:09

119 Wiliński Tomasz M3 Olsztyn Michelin Team 02:56:56

123 Żurek Mateusz M3 OLSZTYN 02:58:49

126 Łopiński Przemysław M3 OLSZTYN 02:59:17

129 Wiśniewski Paweł M3 Olsztyn WKR FAN Team 03:00:08

130 Muczyński Andrzej M3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 03:00:34

131 Bogucki Bartosz M3 Olsztyn Michelin Team 03:01:15

138 Arczak Mirosław M3 Olsztyn WKR FAN Team 03:06:23

141 Muszyński Tomasz M3 Olsztyn 03:07:11

143 Mitkowski Daniel M3 Olsztyn 03:08:11

144 Utykański Hubert M3 Ełk A-Z Best 03:08:31

146 Wiktorko Marcin M3 Olsztyn WKR FAN Team 03:09:08

148 Markowski Marcin M3 Mrągowo Luz Grupa 03:09:17

153 Rutkowski Andrzej M3 Olsztyn WKR FAN Team 03:11:01

155 Chłopek Józef M3 Biskupiec FR Team 03:11:14

156 Łukaszewicz Łukasz M3 olsztyn 03:11:45

157 Ruszkowski Krzysztof M3 OLSZTYN AUTO LAND 03:12:57

160 Saduński Leszek M3 Lidzbark Warmiński 03:15:12

164 UrbanBartłomiej M3 Gołdap 03:17:50

171 Kołakowski Grzegorz M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 03:31:19

MM4

2 Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:22:03

4 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 02:23:10

19 Ingielewicz Marek M4 Olsztyn Michelin Team 02:35:44

33 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:44:17

44 Gołowacz Robert M4 Olsztyn 02:53:49

45 NiemaszykRadosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:54:27

47 Charubin Sławomir M4 Pisz Limber 02:54:34

52 Barchanowicz Marek M4 Elblag KmBike Elbląg 02:55:23

54 Sawicki Ryszard M4 Olsztyn Michelin Team 02:56:02

55 Stachowicz Grzegorz M4 Ostróda YOONA MTB 02:56:05

58 Loewnau Eugeniusz M4 Olsztyn 02:57:12

62 Hekman Piotr M4 BISKUPIEC 03:00:46

63 Górnik Mirosław M4 Nidzica Bike Sport Działdowo 03:01:07

66 Gajęcki Krzysztof M4 Olsztyn 03:04:11

71 Morzyc Zbigniew M4 Nidzica 03:15:11

73 Miśków Ryszard M4 Olsztyn 03:16:56

76 Kozłowski Piotr M4 Wojciechy Dezzorient 03:20:39

77 MilewskiJacek M4 KIEŹLINY WKR FAN Team 03:21:33

78 Bieńkowski Wojciech M4 Olsztyn 03:22:37

82 Jaworski Piotr M4 Olsztyn SWW 03:31:08

83 Wysokiński Marek M4 Olsztyn 03:34:57

MM5

9 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:37:33

19 Gutowski Tomasz M5 Olsztyn WKR FAN Team 02:55:14

21 Retkowski Krzysztof M5 Olsztyn WKR FAN Team 02:58:13

23 Rydecki Karol M5 ELBLĄG ENDURO MAN ELBLĄG 02:59:24

25 Kowalkowski Michał M5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 03:01:17

26 Tomaszewski Leszek M5 Elbląg Elbląska Grupa Rowerowa `STOP` 03:03:25

27 5Szynkiewicz Wiesław M5 Elbląg DUAL TEAM 03:06:37

36 Niebylski Władysław M5 Elbląg AUTO LAND 03:21:14

37 Miazio Lech M5 Olsztyn 03:24:01

40 Ościłowski Grzegorz M5 Olsztyn 04:04:26

41 Ratajczak Andrzej M5 Olsztyn galux 04:06:32

43 Murat Marian M5 BISKUPIEC 04:19:10

46 ąbrowski Roman M5 Nidzica Ventyl Nidzica 05:15:40

MM6

4 Mytych Ryszard M6 Elbląg Team M-200 02:57:44

9 Sadowski Zygmunt M6 Mrągowo Luz Grupa 04:04:41

Fit

Kobiety

Open

2 Gorczak-Cała Lucyna FK3 Mrągowo Luz Grupa 01:19:44

8 Patalon Agata FKJ Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:22:17

17 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:29:50

23 Krawczyk Aleksandra FK2 Olsztyn 01:35:13

34 Wiśniewska Małgorzata FK3 Olsztyn 01:42:27

37 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 01:44:50

48 Kołcon Anna FK1 Olsztyn 01:51:00

51 Ościłowska Barbara FK5 Olsztyn 01:52:05

53 HypśBogumiła FK5 OLSZTYN 01:52:30

FKJun

2 Patalon Agata FKJ Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:22:17

FK1

7 Kołcon Anna FK1 Olsztyn 01:51:00

FK2

4 Krawczyk Aleksandra FK2 Olsztyn 01:35:13

FK3

1 Gorczak-Cała Lucyna FK3 Mrągowo Luz Grupa 01:19:44

11 Wiśniewska Małgorzata FK3 Olsztyn 01:42:27

FK4

43002Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:29:50

FK5

4 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 01:44:50

6 Ościłowska Barbara FK5 Olsztyn 01:52:05

7 Hypś Bogumiła FK5 OLSZTYN 01:52:30

Fit

Mężczyźni

Open

2 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno 01:01:27

8 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:08:20

14 Zalewski Pawel FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:09:27

17 Kapela Łukasz FM2 Olsztyn 01:10:07

19 Łabuć Norbert FM3 Rogóż 01:10:25

22 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:10:34

23 Wiśniewski Piotr FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:10:40

26 Jarczyk Tomasz FM3 Olsztyn 01:11:07

27 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Drużyna szpiku 01:11:37

29 Wróblewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:12:08

31 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:12:33

34 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:12:45

50 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 01:14:03

52 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:14:17

53 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:14:23

57 Pławski Dominik FM1 Nidzica RKS Family Active 01:14:33

58 Florczyk Mariusz FM3 Ełk 01:14:34

60 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:14:51

62 Dąbkowski Michał FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:15:22

64 Kufel Zbyszek FM4 Elbląg 01:15:31

66 Zalewski Honoriusz FM2 Olsztyn 01:15:32

72 Milewski Paweł FM1 Olsztyn 01:16:06

73 Doburzyński Romuald FM4 Olsztyn Michelin Team 01:16:09

74 Niemczuk Kamil FM2 Olsztyn WKR FAN Team 01:16:10

92 Pawlaczyk Piotr FM1 Szczytno 01:19:20

93 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno ŚWITEŹ SZCZYTNO 01:19:26

94 Piętka Aleksander FMJ Ostróda YOONA MTB 01:19:30

97 Markowski Rafał FM3 Mrągowo Luz Grupa 01:19:48

101 Orłowski Jan FM5 Dywity WKR FAN Team 01:19:58

105 8Loewnau Daniel FM1 Olsztyn Loewnau Olsztyn 01:20:34

108 Maliszewski Bogdan FM4 Bartoszyce 01:20:39

112 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:21:53

116 Jakubowski Cezary FM5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:22:13

122 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:22:45

123 Banasik Łukasz FM3 Olsztyn 01:22:51

127 Karwacki Szymon FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:23:05

129 Cichocki Maciej FM3 Olsztyn 01:23:17

137 JaremaAdam FM3 Olsztyn 01:24:29

140 Siwik Marek FM3 Olsztyn Lataj.pl 01:24:38

143 Srokosz Paweł FM1 Olsztyn 01:24:44

145 Skumbin Robert FM1 olsztyn 01:25:04

146 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:25:19

151 Milewski Adrian FM1 Kieźliny 01:25:34

152 Roszkowski Cezary FM4 Olsztyn 01:25:34

156 Sujka Mirosław FM5 Olsztyn Lataj.pl 01:25:44

158 Pakulnicki Łukasz FM3 Olsztyn WKR FAN Team 01:25:57

160 Markowski Alfred FM6 Mrągowo Luz Grupa 01:26:00

167 Wołk Paweł FM3 Olsztynek 01:26:47

168 Trusewicz Michał FM2 Olsztyn 01:26:49

169 Naguszewski Dariusz FM3 Olsztyn 01:26:51

170 Rubczewski Bartosz FM2 Olsztyn 01:26:52

172 Fiedoruk Bazyli FM6 Olsztyn 01:27:40

177 Retkowski Paweł FM3 Jaroty WKR FAN Team 01:28:29

183 Szklarczyk Paweł FM3 Olsztyn 01:30:01

192 Krześlak Tadeusz FM5 Olsztyn 01:32:22

195 Kodzik Marek FM3 Olsztyn 01:32:33

202 Orzołek Mariusz FM3 Olsztyn 01:33:43

205 SzefelJózef FM6 Olsztyn 01:34:08

210 Kobus Patryk FM3 Olsztyn 01:36:01

214 Muszyński Piotr FM1 Olsztyn 01:37:49

218 Mróz Daniel FM3 Olsztyn AUTO LAND 01:40:36

219 Rubczewski Wiktor FM4 Olsztyn 01:40:53

222 Wyżlic Tomasz FM5 LUBAWA GKL-AGA TEAM 01:43:36

223 Rostecki Tomasz FM3 Olsztyn 01:44:24

225 Sychocki Krzysztof FM3 Olsztyn 01:45:24

226 KociubaPaweł FM2 Marcinkowo 01:45:47

230 Kołcon Andrzej FM4 Olsztyn 01:51:02

231 Hypś Leszek FM5 Olsztyn AIRBIKE.PL 01:52:30

234 Kownacki Mateusz FM2 Olsztyn WKR FAN Team 01:56:31

236 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn WKR FAN Team 02:13:46

FMJun

7 Piętka Aleksander FMJ Ostróda YOONA MTB 01:19:30

FM1

2 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno 01:01:27

9 Pławski Dominik FM1 Nidzica RKS Family Active 01:14:33

11 Milewski Paweł FM1 Olsztyn 01:16:06

16 Pawlaczyk Piotr FM1 Szczytno 01:19:20

18 Loewnau Daniel FM1 Olsztyn Loewnau Olsztyn 01:20:34

20 Srokosz Paweł FM1 Olsztyn 01:24:44

21 6Skumbin Robert FM1 Olsztyn 01:25:04

27 Muszyński Piotr FM1 Olsztyn 01:37:49

FM2

4 Kapela Łukasz FM2 Olsztyn 01:10:07

6 Wróblewski Łukasz FM2 Olsztyn 01:12:08

9 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:14:23

10 Dąbkowski Michał FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:15:22

11Zalewski Honoriusz FM2 Olsztyn 01:15:32

12 Niemczuk Kamil FM2 Olsztyn WKR FAN Team 01:16:10

19 KarwackiSzymon FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:23:05

23 Trusewicz Michał FM2 Olsztyn 01:26:49

24 Rubczewski Bartosz FM2 Olsztyn 01:26:52

33 Kownacki Mateusz FM2 Olsztyn WKR FAN Team 01:56:31

FM3

3 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:08:20

7 Zalewski Pawel FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:09:27

9 Łabuć Norbert FM3 Rogóż 01:10:25

10 Wiśniewski Piotr FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:10:40

12 Jarczyk Tomasz FM3 Olsztyn 01:11:07

13 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno Drużyna szpiku 01:11:37

14 Grotkowski Radek FM3 Pasym 01:12:33

18 Florczyk Mariusz FM3 Ełk 01:14:34

19 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:14:51

25 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno ŚWITEŹ SZCZYTNO 01:19:26

26 Markowski Rafał FM3 Mrągowo Luz Grupa 01:19:48

35 Banasik Łukasz FM3 Olsztyn 01:22:51

37 Cichocki Maciej FM3 Olsztyn 01:23:17

41 Jarema Adam FM3 Olsztyn 01:24:29

43 Siwik Marek FM3 Olsztyn Lataj.pl 01:24:38

48 Pakulnicki Łukasz FM3 Olsztyn WKR FAN Team 01:25:57

50 Wołk Paweł FM3 Olsztynek 01:26:47

51 Naguszewski Dariusz FM3 Olsztyn 01:26:51

54 Retkowski Paweł FM3 Jaroty WKR FAN Team 01:28:29

57 Szklarczyk Paweł FM3 Olsztyn 01:30:01

60 Kodzik Marek FM3 Olsztyn 01:32:33

64 Orzołek Mariusz FM3 Olsztyn 01:33:43

67 Kobus Patryk FM3 Olsztyn 01:36:01

72 Mróz Daniel FM3 Olsztyn AUTO LAND 01:40:36

74 Rostecki Tomasz FM3 Olsztyn 01:44:24

75 Sychocki Krzysztof FM3 Olsztyn 01:45:24

FM4

 

1 Świątek Artur FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:10:34

10 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:14:17

14 Kufel Zbyszek FM4 Elbląg 01:15:31

17 Doburzyński Romuald FM4 Olsztyn Michelin Team 01:16:09

25 Maliszewski Bogdan FM4 Bartoszyce 01:20:39

32 Roszkowski Cezary FM4 Olsztyn 01:25:34

41 Rubczewski Wiktor FM4 Olsztyn 01:40:53

44 Kołcon Andrzej FM4 Olsztyn 01:51:02

45 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn WKR FAN Team 02:13:46

FM5

6 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 01:14:03

9 Orłowski Jan FM5 Dywity WKR FAN Team 01:19:58

10 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:21:53

11 Jakubowski Cezary FM5 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:22:13

15 Sujka Mirosław FM5 Olsztyn Lataj.pl 01:25:44

19 Krześlak Tadeusz FM5 Olsztyn 01:32:22

22 Wyżlic Tomasz FM5 LUBAWA GKL-AGA TEAM 01:43:36

24 Hypś Leszek FM5 Olsztyn AIRBIKE.PL 01:52:30

FM6

3 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:22:45

4 5Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:25:19

6 Markowski Alfred FM6 Mrągowo Luz Grupa 01:26:00

8 Fiedoruk Bazyli FM6 Olsztyn 01:27:40

9 Szefel Józef FM6 Olsztyn 01:34:08

Hobby

Kobiety

Open

1 Stachowicz Natalia HK3 Ostróda YOONA MTB 00:20:49

17 Szymańska Olga HK2 Olsztyn 00:28:29

19 Naguszewska Kinga HK2 Olsztyn 00:29:42

24 Dziemidowicz Wiktoria HK1 Olsztyn 00:33:53

25 Sadowska Hania HK2 Mrągowo 00:34:17

26 Markowska Malwina HK1 Mrągowo 00:36:37

27 Gierz-Gierszewska Dorota Olsztyn Bladoroty 00:37:11

32 Zygnerska Marta HK1 Olsztyn 00:43:35

HK1

8 Dziemidowicz Wiktoria HK1 Olsztyn 00:33:53

9 Markowska Malwina HK1 Mrągowo 00:36:37

13 Zygnerska Marta HK1 Olsztyn 00:43:35

HK2

8 Szymańska Olga HK2 Olsztyn 00:28:29

9 Naguszewska Kinga HK2 Olsztyn 00:29:42

11 Sadowska Hania HK2 Mrągowo 00:34:17

HK3

1 Stachowicz Natalia HK3 Ostróda YOONA MTB 00:20:49

Hobby

Mężczyźni

Open

2 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:17:15

9 Jarliński Michał HM3 Iława 00:21:04

13 Sawicki Kostek HM2 Olsztyn 00:22:05

14 Jerzynowski Jakub HM3 Ostróda 00:22:07

18 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:22:30

19 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:22:59

21 Romaniuk Kamil HM2 Mrągowo 00:23:19

27 Smoliński Michał HM2 Olsztyn 00:25:59

35 Grotkowski Michał HM1 Pasym 00:27:06

38 Żyjewski Dawid HM2 Olsztyn 00:28:10

42 Dziemidowicz Jan HM1 Olsztyn 00:29:03

44 Dębski Jan HM2 Olsztyn 00:29:36

46 Kutnik Karol HM1 Olsztyn 00:30:54

HM1

2 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:22:30

6 Grotkowski Michał HM1 Pasym 00:27:06

9 Dziemidowicz Jan HM1 Olsztyn 00:29:03

10 Kutnik Karol HM1 Olsztyn 00:30:54

HM2

6 Sawicki Kostek HM2 Olsztyn 00:22:05

8 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:22:59

9 Romaniuk Kamil HM2 Mrągowo 00:23:19

12 Smoliński Michał HM2 Olsztyn 00:25:59

14 Żyjewski Dawid HM2 Olsztyn 00:28:10

15 Dębski Jan HM2 Olsztyn 00:29:36

HM3

2 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:17:15

5 Jarliński Michał HM3 Iława 00:21:04

7 Jerzynowski Jakub HM3 Ostróda 00:22:07

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x