Merida Mazovia MTB Marathon Olsztyn 2013 – Niedziela pełna wrażeń

Po sobotniej czasówce w niedzielę (30 czerwca) odbyły się wyścigi ze startu wspólnego na czterech dystansach. Zwycięzca sobotniej próby Paweł Kowalkowski tym razem zdecydował się na kategorię Mega, w której też wystartował Artur Korc. Obaj należą do wiodących postaci całego cyklu. Paweł potwierdził znakomitą dyspozycje i wygrał wyraźnie z przewaga półtorej minuty. W Giga zawodnicy z Warmii i Mazur lub z teamów przypisanych regionowi teą przyjechali w czołówce. Drugi był Michał Przybytek z Renault Eco2 Team, a piąty Michał Wyżlic z Lubawy (Algida).

 

Impreza się udała. Nie tylko dzięki doświadczeniu organizatorów, ale też znakomitej trasie i korzystnej aurze. Merida Mazovia MTB Marathon znów zawita na nasze ziemie. 15 sierpnia odbędą się wyścigi w Gołdapi

Giga

Mężczyźni

Open

1 Mioduszewski Artur  GM3 Warszawa MBike Retro Team 02:59:36

2 Przybytek Michał GM2 Dobrzyń nad Wisłą Renault Eco2 team 02:59:39

5 Wyżlic Michał GM3 Lubawa Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn03:00:06

13 Rutkowski Kamil  GM2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 03:09:38

14 Kozdryk Piotr GM3 Stawiguda    Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 03:10:13

16 Mikielski Witold    GM2 Olsztynek Bliska Team 03:12:11

29 KopcewiczTomasz GM2 Olsztyn AUTO LAND 03:30:03

35 Zagożdżon Witold GM5 NIDZICA Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 03:36:36

39 Jarczyk Tomasz GM3 Olsztyn 03:39:43

43 Tąporowski Mariusz GM3 Olsztyn WKR FAN Team 03:45:47

50 Skwarski Witold    GM5 Olsztyn AUTO LAND 04:02:03

51 Charubin Sławomir GM4 Pisz Limber 04:02:29

60 Klimas Marek GM5  Barczewo 04:16:51

Mega

Kobiety

Open

3 Ostrowska Anna MK5 Chorzele Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 02:39:08

19 Osowska Hanna MK5 Nidzica 03:18:51

21 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn 03:33:32

Mężczyźni

Open

1 Kowalkowski Paweł MM2 Fijewo Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 02:03:53

2 Korc Artur MM4 Olsztyn Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 02:05:28

8 Syrojć Radosław MM2 Olsztyn Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 02:06:22

11 Maleszka Grzegorz MM3 Olsztyn Dachland 02:07:49

15 Ciunel Paweł MM2 Olsztyn Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:32

17 Skalski Tomasz MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:10:36

19 Tumaniec Dariusz    MM4 Olsztyn Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 02:11:00

20 Stachelek Kamil MM2 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 02:11:06

21 Brzozowski Karol MM1 Nidzica Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 02:11:20

24 Janecki Robert MM3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:11:35

25 Karczmarski Bartosz MM1   Szczytno RENAULT ECO2 TEAM 02:11:46

27 Badura Patryk MM3 Olsztyn Michelin Team 02:12:38

28 Bienenda Piotr MM3 Olsztyn Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 02:12:40

29 Hanke Mateusz MM2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:13:49

34 Wiśniewski Piotr MM4 Ełk PT Mazury Team 02:15:37

36 Kaczyński Mariusz MM3 Nowe Miasto Lubawskie 02:16:01

42 Piątkowski Tadeusz MM4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Kellys Team  02:17:08

43 Rzodkiewicz Grzegorz MM3 Olsztyn Michelin Team 02:18:03

44 Dakszewicz Kacper MM3 Olsztyn WKR FAN Team 02:18:06

48 Skorobogaty Rafał  MM3 Olsztyn Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 02:18:26

49 Cała Arkadiusz MM3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 02:18:30

55 Żegunia Marcin MM3 Ostróda Bliska Team 02:20:10

66 Buczyński Adam   MM3 Różnowo-Olsztyn WKR FAN Team 02:22:41

70 Cirut Jan MM3 Olsztyn WKR FAN Team 02:24:33

71 Olender Tomasz   MM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:24:50

75 Dłoniak Sławomir    MM5 Bogdany   Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 02:25:05

76 Świerczyński Marcin MM2  Olsztyn Olsztyn-Nawigator 02:25:12

84 Romanow Marcin MM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 02:26:13

94 Szafrański Marcin MM3     Olsztyn WKR FAN Team 02:27:38

98 Patalon Piotr MM4 Bratian GKL-AGA TEAM 02:29:16

100 Gołowacz RobertMM4    Olsztyn 02:29:21

104 Rogala Sławomir MM3 Olsztyn AUTO LAND 02:30:15

107 Giera Michał MM55 Olsztyn Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 02:30:38

108 Kollender Paweł MM4 Olsztyn AUTO LAND 02:31:07

117 Rutkowski Grzegorz MM3 Reszel LIBRO Cycling Team 02:33:42

118 Stano Mateusz MM1 Ostróda   Bliska Team 02:33:53

119 Kowalkowski Michał MM55 LubawaLKK Ziemia Lubawska 02:33:59

120 Borucki Lech MM55Nidzica  Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn02:34:02

122 Rybka Wojciech MM3 Olsztyn 02:34:14

134 Kułakowski Tomasz MM3 Olsztyn AUTO LAND 02:36:07

150 Strzelecki Daniel MM3 Dywity WKR FAN Team 02:39:10

155 Sokołowski Arkadiusz MM4 Olsztyn Michelin Team 02:40:11

156 Loda Adam MM3 Olsztyn  WKR FAN Team   02:40:21

157 Kalinowski Grzegorz MM4   Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:40:26

158 Osowski Andrzej MM55 Nidzica Nidzica 02:40:29

161 Niemaszyk Radosław MM4   Olsztyn Michelin Team 02:41:16

167 Zieliński Krzysztof MM4Olsztyn WSKG Terbud Team02:42:04

171 Romanowski Jarosław MM3 BARTĄG Michelin Team 02:42:35

172 Rychlicki Łukasz MM3 Warszawa MGG BIKE TEAM 02:43:11

173 Grywiński Michał MM3 Warszawa     Polonia Warszawa MTB 02:43:34

174 MarcinkiewiczCezary MM4 Warszawa 02:43:35

175 Iwaniuk Bartosz MM3 Olsztyn WKR FAN Team 02:43:43

180 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:44:37

182 Bojarski Grzegorz MM3 Olsztyn 02:45:16

186 Sujka Karol MM3   Olsztyn Lataj.pl 02:45:50

190 Bąbka Cezary MM5 Mrągowo     02:46:57

198 Kijewski Łukasz    MM2Jaroty 02:48:13

200 Browarek Artur MM3 Iława 02:48:21

203 Zawierucha Romuald MM3 Olsztynek WKR FAN Team 02:49:01

211 Groszewski Radosław MM3 Olsztyn 02:50:18

215 Bogucki Bartosz MM3 Olsztyn   Michelin Team 02:51:04

220 Górnik Mirosław   MM4 Kozłowo 02:51:51

221 Tuniewicz Tomasz MM4 Pasłęk 02:52:04

226 Wiśniewski Paweł MM3 Olsztyn WKR FAN Team 02:52:53

230 Stańczuk Lech MM6 Olsztyn Michelin Team 02:53:25

238 Gutowski Tomasz      MM6 Olsztyn WKR FAN Team 02:54:57

244 Reza Marek MM4 Olsztyn 02:55:56

246 Doburzyński Romuald MM4 Olsztyn     Michelin Team 02:56:10

248 Czajkowski Arkadiusz MM3 OLSZTYN AUTO LAND 02:56:56

252 Bartoszewicz Tomasz MM3 Olsztyn WDL.PL Team 02:57:37

256 Mikielski Daniel    MM2 Olsztynek 02:57:55

258 Gabiński Łukasz    MM2 Olsztyn WKR FAN Team 02:58:18

259 Sudoł Dariusz MM3 Olsztyn 02:59:44

266 Gurzyński Dariusz  MM4 Szczytno Bel Polska MTB 03:02:34

274 Daniszewski Marek MM2 Olsztyn 03:03:56

277 2891 Sirocki Rafał MM3  Olsztyn 03:04:30

282 Mańko Zbigniew MM4 Olsztyn Olsztyn-Nawigator       03:05:16

285 Kozłowski Piotr MM4 Wojciechy Dezzorient 03:05:53

290 Litwiniuk Krzysztof MM3 Olsztyn 03:08:06

291 Veith Piotr MM3 Olsztyn 03:08:23

293 Drygas Paweł MM3 OLSZTYN AUTO LAND 03:08:50

296 Miazio Lech MM5  Olsztyn   03:13:11

299 Miśków Ryszard MM4 Olsztyn 03:17:29

303 Milewski Jacek     MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 03:19:48

305 Łapiński Bogusław MM3 Olecko 03:22:47

306 Piotrowski Marcin MM3 Olecko 03:22:47

308 Chojnacki Andrzej MM2 Olsztyn 03:27:34

309 Orzołek Mariusz    MM3 Olsztyn 03:27:36

313 StachelekDariusz   MM3 Olecko 03:31:26

315 Nieradka Mateusz MM2 Olsztyn 03:38:14

316 Jędrzejczyk Marcin MM3 Olsztyn 03:41:11

317 Hypś Leszek MM5 Olsztyn AIRBIKE.PL 03:45:12

318 Wysokiński Marek MM4 Olsztyn 03:46:25

320 Ościłowski Grzegorz MM55    Olsztyn 03:53:07

322 Kołak Zbigniew MM3 Olsztyn 04:05:53

323 Szefel Józef MM6   Olsztyn 04:13:34

326 Rostecki Tomasz MM3 Olsztyn 04:42:02

Fit

Kobiety

Open

3 Gorczak-Cała Lucyna FK3   Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:24:40

4 Patalon Agata FK1  Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:28:52

6 Karapuda Natalia FK2 Olsztyn TVP Olsztyn 01:34:50

13 Minko Joanna FK3 Olsztyn   01:38:27

18 Ruszkowska Małgorzata FK3    Olsztyn AUTO LAND 01:40:00

21 Malecka Magdalena    FK2 Olsztyn 01:41:48

22 Kruszyńska Anna FK3 Lubawa AUTO LAND 01:42:00

27 Rydelska Adriana FK3 Olsztyn 01:45:11

31 Popowiecka Ewelina   FK2 Olsztyn Sensia Cycling Team 01:47:18

34 Krawczyk Ewa FK2   Orneta 01:50:18

37 Ochrymczuk Anna FK3 Olsztyn     01:51:32

42 Buczyńska-Orłowska Danuta FK6 Olsztyn WKR FAN Team 01:55:26

46 Świątek Elżbieta FK4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:56:36

49 Picur Joanna FK3 Olsztyn 01:59:18

53 KołconAnna FK1 Olsztyn 02:05:22

56 Brzóska Katarzyna FK4    Olsztyn 02:08:19

60 GawareckaBeata  FK4   Giżycko Masters Giżycko 02:28:07

Mężczyźni

Open

2 Szczygielski      Pawel      FM3 Szczytno      01:06:33

7 Tracz Igor FM3 Ełganowo Kross Racing Team 01:08:08

8 Pławski Dominik FM1 nidzica RKS Family Active01:08:15

13 Kudyk Mateusz FM1 Iława   YOONA MTB 01:09:06

17 Kuszpa Wojtek FM1 Szczytno Luz Grupa Mrągowo 01:10:18

20 Danielewski Kacper FMJ   Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:11:21

24 Jasiński Marcin FM2Barczewo   Bici Doro Champion Barczewo 01:12:19

26 Szymański Łukasz FM2 Pisz  Limber 01:13:03

31 Arczak Mirosław FM3 Olsztyn   WKR FAN Team 01:13:21

32 Śmietanko Jacek FM4 Warszawa VELMAR.PL – MERIDA TEAM 01:13:45

35 Kowalkowski Mariusz FM2 Fijewo 01:13:58

42 Dunaj Piotr FMJ Szczytno 01:14:31

46 Piasecki Andrzej FM6 Mrągowo 01:14:48

52 Przybyłek Aleksander FM2 Dywity 01:15:12

60 NowakowskiAdam FM2Olsztyn 01:16:14

61 Grotkowski Radek FM3 Pasym WKR FAN Team 01:16:56

63 Dembiński Henryk FM5 LKK Ziemia Lubawska 01:17:18

64 Przybylski Dawid FMJ Szczytno 01:17:19

65 Sobierajski     Piotr FM3 Bartoszyce 01:18:18

68 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno ŚWITEŹ SZCZYTNO 01:18:46

69 Jarliński Michał FMJ Iława ORKA IŁAWA 01:18:58

71 Sinkiewicz Adrian FM2      Olsztyn 01:19:03

73 Świątek Artur  FM4 Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:19:06

92 Drążczyk     Maciej FM3 Olsztyn Freeriderzy z Północy 01:21:31

98 Loewnau Eugeniusz FM4 Olsztyn 01:22:18

99 Dąbkowski  Michał FM2 Olsztyn TOYOTA MTB OLSZTYN TEAM 01:22:23

107 Cichowski Patryk FMJ Iława ORKA IŁAWA 01:23:05

108 Bastek Daniel FM3 Mrągowo Bastek Team 01:23:10

113 Stasiorowski  Kamil FM3 Olsztynek AUTO LAND 01:23:24

118 Pawlaczyk Piotr FM1 Szczytno 01:24:18

120 Lis Hubert FMJ Szczytno 01:24:31

126 Siwik Marek  FM3 Olsztyn  Lataj.pl 01:24:53

127 Sydoruk Aleksander FM4    Gronity 01:24:55

128 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:24:56

129 Turolski Kamil FM3 OLSZTYN   9. pułk rozpoznawczy 01:24:57

134 Najmuła Dariusz FM4 OLSZTYN 01:26:10

136 Naguszewski Dariusz FM3   Olsztyn 01:26:18

139 Jasiński Janusz FM5 Barczewo Bici Doro Champion Barczewo 01:26:50

144 Lewandowski  SławomirFM3       Lipno 01:27:02

145 Janicki Marek  FM3 Olsztyn Freeriderzy z Północy 01:27:05

148 Krom Wojciech FM3 Ełk     01:27:22

151 Ratajczak Andrzej FM5 Olsztyn GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 01:27:37

152 Łopiński Przemysław FM3   OLSZTYN 01:27:43

157 Gesek Mirosław FM4 Olsztyn  01:28:19

158 Retkowski Krzysztof FM5 Olsztyn WKR FAN Team 01:28:35

159 Baranowski Dawid FMJ Marcinkowo MSR Mrągowo 01:28:37

160 Wawrzyn Tomasz FM3 Olsztyn    01:28:38

161 Pianka Marcin FM2 Olsztyn 01:28:45

162 Gaweł Andrzej FM5 Olsztyn 01:28:51

168 Wojtal Zbyszek FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:29:18

171 Stannat Filip   FM3 Olsztyn     01:29:49

175 Orłowski Jan  FM6 Dywity WKR FAN Team 01:30:19

176 Paradowski Grzegorz FM4 ELBLĄG   01:30:28

177 Mróz Daniel   FM3 Olsztyn AUTO LAND 01:30:40

181 Czarzasty   Wojciech  FM4   Nidzica LIBRO Cycling Team 01:31:17

182 Romanek Mateusz FM2 Olsztyn 01:31:28

186 Retkowski  Paweł FM3 Jaroty WKR FAN Team 01:32:10

188 Libuda Adrian FM2    LUBAWA Team PKO Bank Polski 01:32:42

189 Świątek Mikołaj FMJ Rant Bartoszyce 01:32:42

196 Maliszewski   Bogdan FM4 Bartoszyce  01:33:43

197 Morzyc Zbigniew FM4   Nidzica Lech Tkaniny Swarzędz 01:33:48

199 Zdziarski Jakub FMJ Olsztyn Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 01:34:06

200 Zając Wojciech FM3 Olsztyn Michelin Team 01:34:15

201 Leska Zygfryd FM65 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 01:34:19

203 Szeremeta Tomasz FM3 Gronity TVP Olsztyn 01:34:28

205 Borowiec Michał FM3 Marcinkowo Sensia Cycling Team 01:34:42

208 Cichocki Maciej   FM3 Olsztyn 01:34:56

209 Matracki Paweł    FM3 Olsztyn 01:34:56

210 Jakubowski Cezary FM5 Lubawa  LKK Ziemia Lubawska 01:35:10

212 Cichosz Adam FM3 Warszawa PZU Sport Team 01:35:26

213 Kulik Ryszard FM4 Ełk PT Mazury Team 01:35:37

225 Chodań Marek FM3 Olsztyn  SCHENKER TEAM 01:38:21

228 Jarliński Rafał FM4 Iława ORKA IŁAWA 01:39:20

229 Gudecki Krzysztof FM3 Olsztyn 01:39:23

230 Podbielski Grzegorz FM4 Ełk PT Mazury Team 01:39:34 01:40:12

235 Sułkiewicz Marcin FM4 Olsztyn 01:40:52

237 Ruszkowski   Krzysztof  FM3 OLSZTYN AUTO LAND 01:41:59

238 Michalski Maciej FM3   Olsztyn AUTO LAND 01:42:19

246 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn TOYOTA MTB OLSZTYN TEAM 01:46:29

247 Minkowski Rafał     FM4 Warszawa 01:46:51

248 Wołkowicz Tomasz FM3 Olsztyn 01:46:53

249 Kowalski Mariusz   FM3 Olsztyn   01:48:24

250Skorobogaty Dariusz FM2     01:50:34

253 Krystofik Marek FM3 Olsztyn 01:51:17

261 Wyżlic Tomasz FM5 LUBAWA  GKL-AGA TEAM 01:54:41

264 Jakubowski Kamil FM3 Olsztyn 01:56:08

266 Kozioł Marcin FM3 Dywity 01:56:55

268 Kozłowski Krzysztof FM4 Górowo Iławeckie 02:01:06

273 Murat Marian FM5 BISKUPIEC  02:13:31

Hobby

Kobiety

Open

11 Fuksiewicz Ula HK2 Olsztyn 00:21:18

15 Szafrańska Gabriela Stawiguda WKR FAN Team Olsztyn 00:32:13

16 Zawierucha Malwina HK1      Olsztynek 00:39:21

Mężczyźni

Open

3 Dzik Szymon     HM3 Iława SSP `ORKA` IŁAWA 00:14:47

11 Medžwiedzki  Daniel HM3 Szczytno 00:16:18

12 Żegunia Jakub HM3 Ostróda    Bliska Team 00:16:19

14 Nalepa Bartosz HM2 Mrągowo MSR Mrągowo 00:16:24

17 Grotkowski Michał HM2 Pasym 00:17:26

23 Ratajczak Dominik HM1     Olsztyn GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 00:19:07

25 Habowski Tomasz HM2 Olsztyn 00:19:10

27 Białkowski Jacek Olsztyn    00:19:31

32 Kowalkowski Wojciech HM2 Fijewo 00:21:11

35 Kruczyk Maciej HM1 Olsztyn 00:22:34

39 Chodań Miłosz   HM2 Olsztyn SCHENKER TEAM 00:24:06

48 Kurdynowski Filip HM1  Barczewo 00:41:37

{AdmirorGallery}lesn4{/AdmirorGallery}

Fot.Ola Andrzejewska

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x