Merida Mazovia MTB Marathon Orzysz 2012 – Bohaterowie weekendu

Z Ełku miłośnicy MTB przenieśli się do Orzysza, gdzie w niedzielę (12 sierpnia) odbył się kolejny maraton w czterech kategoriach. Stawka podobna, choć przybyło trochę nowych zawodników. W sumie wystartowało jak w sobotę ponad 700 uczestników. W najważniejszych kategoriach znów dominowali reprezentanci Warmii i Mazur. W Giga triumfował Artur Korc, w Mega Patryk Piasecki. Bardzo dobrze pojechały panie. Anna Ostrowska jako jedyna zdecydowała się przejechać najdłuższy dystans, w kategorii Mega najszybsza była Olga Wasiuk.

 

Giga

Kobiety

Open

1 Ostrowska Anna Open Chorzele Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:27:46

Mężczyźni

Open

1 Korc Artur M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:39:16

5 Baranek Paweł M2 Mrągowo RETRO MBIKE TEAM 02:41:57

11 Wyżlic Michał M3 Lubawa Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:48:22

14 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 02:49:30

15 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:50:22

22 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 02:57:03

31 Gabrylewicz Kazimierz M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:07:09

34 Górski Krzysztof M4 GOŁDAP Sprint Specialized Team 03:08:13

38 Zagożdżon Witold M5 NIDZICA Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:13:22

55 Borucki Lech M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:19:50

59 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND 03:23:50

64 Sobczak Maciej M1 Gołdap BGŻ UKS Jantar 03:28:12

65 Maliszewski Damian M1 UKSW Przyjaźń 03:28:22

GM1

3 Sobczak Maciej M1 Gołdap BGŻ UKS Jantar 03:28:12

4 Maliszewski Damian M1 UKSW Przyjaźń 03:28:22

GM2

1 Baranek Paweł M2 Mrągowo RETRO MBIKE TEAM 02:41:57

4 Kozdryk Piotr M2 Stawiguda Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:50:22

GM3

1 Korc Artur M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:39:16

5 Wyżlic Michał M3 Lubawa Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:48:22

10 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 02:57:03

GM4

2 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 02:49:30

7 Górski Krzysztof M4 GOŁDAP Sprint Specialized Team 03:08:13

GM5

3 Gabrylewicz Kazimierz M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 03:07:09

5 Zagożdżon Witold M5 NIDZICA Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:13:22

6 Borucki Lech M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:19:50

8 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND 03:23:50

Mega

Kobiety

Open

1 Wasiuk Olga K2 Ełk HP-Sferis 02:05:34

3 Naczk Ewelina K2 Pruszcz Gdański Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:20:40

17 Osowska Hanna K5 Nidzica 02:50:32

26 Popławska Barbara K5 Orzysz 03:31:42

MK2

1Wasiuk Olga K2 Ełk HP-Sferis 02:05:34

3 Naczk Ewelina K2 Pruszcz Gdański Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:20:40

MK5

3 Osowska Hanna K5 Nidzica 02:50:32

5 Popławska Barbara K5 Orzysz 03:31:42

Mężczyźni

Open

1 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:52:36

3 Naczk Bartosz M2 Pruszcz Gdański Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:56:54

5 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:56:56

12 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:02:12

17 Karczmarski Bartosz MJ Szczytno 02:03:04

18 Perkowski Damian MJ Prostki 02:04:12

21 Łukaszewski Sławomir M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:04:21

25 Majka Michał M3 Elbląg WKRECENI.PL Racing Team 02:04:36

34 Ciunel Paweł M1 Olsztyn 02:06:03

36 Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:07:01

37 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:07:02

40 Stachelek Kamil M2 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 02:07:42

42 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn Michelin Team 02:07:57

53 Sieński Krzysztof M2 Działdowo SK BANK TEAM 02:10:19

56 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:10:45

59 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:11:33

67 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 02:13:21

70 Wróblewski Michał M2 Giżycko TTC JADE TORUŃ 02:14:20

74 Żelazowski Sebastian M3 Różnowo 02:15:43

76 Zalewski Pawel M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:16:11

91 Kožmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:18:47

92 Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:18:47

93 Małecki Marek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:18:47

94 WiśniewskiPiotr M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:18:47

96 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:19:09

122 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND 02:22:47

127 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:24:13

129 Gołowacz Robert M4 Olsztyn 02:24:22

130 Stano Mateusz MJ Ostróda YOONA MTB 02:25:13

141 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:26:23

145 Milewski Benedykt M4 Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 02:27:06

152 Romanow Marcin M3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 02:29:15

161 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:30:57

166 Charubin Sławomir M4 Pisz Limber 02:32:25

176 Bąbka Cezary M5 Mrągowo 02:34:38

177 Loewnau Eugeniusz M4 Olsztyn 02:34:45

179 Markowski Marcin M3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 02:35:04

186 Supiński Janusz M5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:37:21

188 Gajdziński Dariusz M4 Prostki MTB Ełk-Prostki 02:38:07

190 Rajkiewicz Adam M4 Orzysz 02:38:28

195 Daniszewski Marek M2 Olsztyn 02:40:25

198 Utykański Hubert M3 Ełk A-Z Best 02:40:52

206 Bogucki Bartosz M3 Olsztyn Michelin Team 02:45:04

208 Żurek Mateusz M3 OLSZTYN 02:45:26

224 Sitkiewicz Jan M5 Ełk 03:05:13

228Urban Bartłomiej M3 Gołdap 03:14:40

MMJ

1 Karczmarski Bartosz MJ Szczytno 02:03:04

9 Stano Mateusz MJ Ostróda YOONA MTB 02:25:13

MM1

3 Ciunel Paweł M1 Olsztyn 02:06:03

MM2

1 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:52:36

3 Naczk Bartosz M2 Pruszcz Gdański Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:56:54

5 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:02:12

11 Stachelek Kamil M2 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 02:07:42

14 Sieński Krzysztof M2 Działdowo SK BANK TEAM 02:10:19

15 Wróblewski Michał M2 Giżycko TTC JADE TORUŃ 02:14:20

28 Daniszewski Marek M2 Olsztyn 02:40:25

MM3

1 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 01:56:56

9 Majka Michał M3 Elbląg WKRECENI.PL Racing Team 02:04:36

14 Rzodkiewicz Grzegorz M3 Olsztyn Michelin Team 02:07:57

18 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:10:45

20 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:11:33

29 Żelazowski Sebastian M3 Różnowo 02:15:43

30 Zalewski Pawel M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:16:11

37 Kožmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:18:47

38 MałeckiMarek M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:18:47

39 Wiśniewski Piotr M3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:18:47

49 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:24:13

54 Romanow Marcin M3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 02:29:15

64 Markowski Marcin M3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 02:35:04

73 Utykański Hubert M3 Ełk A-Z Best 02:40:52

77 Bogucki Bartosz M3 Olsztyn Michelin Team 02:45:04

78 Żurek Mateusz M3 OLSZTYN 02:45:26

83 Urban Bartłomiej M3 Gołdap 03:14:40

MM4

5 Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:07:01

6 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:07:02

12 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 02:13:21

27 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND 02:22:47

30 Gołowacz Robert M4 Olsztyn 02:24:22

37 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:26:23

40 Milewski Benedykt M4 Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 02:27:06

45 Doburzyński Romuald M4 Olsztyn Michelin Team 02:30:57

46 Charubin Sławomir M4 Pisz Limber 02:32:25

50 Loewnau Eugeniusz M4 Olsztyn 02:34:45

53 Gajdziński Dariusz M4 Prostki MTB Ełk-Prostki 02:38:07

54 Rajkiewicz Adam M4 Orzysz 02:38:28

MM5

1 Łukaszewski Sławomir M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:04:21

4 Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:18:47

5 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:19:09

7 Osowski Andrzej M5 Nidzica 02:21:06

12 Bąbka Cezary M5 Mrągowo 02:34:38

13 Supiński Janusz M5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:37:21

17 Sitkiewicz Jan M5 Ełk 03:05:13

Fit

Kobiety

Open

2 Gorczak-Cała Lucyna FK3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:27:09

12 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk MTB EŁK PROSTKI 01:36:47

18 Patalon Agata FKJ Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:43:03

21 Ruszkowska Małgorzata FK3 Olsztyn AUTO LAND 01:44:20

32 Worm Izabela FK1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:49:20

38 Raczkowska Justyna FK2 Iława 01:52:24

50 Supińska Paula FK2 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:57:36

55 5Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 02:02:11

60 Zielińska Edyta FK3 Olsztyn 02:06:11

65 Brzóska Katarzyna FK4 Olsztyn 02:11:39

FKJ

1 Patalon Agata FKJ Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:43:03

FK1

5 Worm Izabela FK1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:49:20

FK2

7 Raczkowska Justyna FK2 Iława 01:52:24

8 Supińska Paula FK2 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:57:36

FK3

1 Gorczak-Cała Lucyna FK3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:27:09

6 Ruszkowska Małgorzata FK3 Olsztyn AUTO LAND 01:44:20

22 Zielińska Edyta FK3 Olsztyn 02:06:11

FK4

3 Paszczyk Katarzyna FK4 Elk MTB EŁK PROSTKI 01:36:47

15 Brzóska Katarzyna FK4 Olsztyn 02:11:39

FK5

4 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 02:02:11

Mężczyźni

Open

2 Brzozowski Karol FM1 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:14:36

4 Hanke Mateusz FM2 Sorkwity 01:14:53

6 Mikielski Witold FM2 Olsztynek YOONA MTB 01:14:59

11 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno 01:17:30

15 Szymański Łukasz FM2 Pisz Limber 01:18:24

16 Żegunia Marcin FM3 Ostróda YOONA MTB 01:18:26

24 Siemaszko Mateusz FM2 Bartoszyce AUTO LAND 01:19:42

25 Łabuć Norbert FM3 Rogóż 01:19:45

29 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:20:08

32 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:20:23

35 Świerczyński Paweł FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:20:47

43 Szczygielski Pawel FM2 Szczytno 01:22:33

45 Paszczyk Mariusz FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:23:01

50 Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:23:39

67 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:25:25

71 Florczyk Mariusz FM3 Ełk 01:26:32

74 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:26:59

80 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 01:27:26

84 Wałkuski Piotr FM3 Szczytno ŚWITEŹ SZCZYTNO 01:27:59

85 Cała Arkadiusz FM2 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:28:02

93 Milewski Paweł FM1 Olsztyn 01:29:15

95 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:29:37

105 Markowski Rafał FM3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:31:14

111 Jarema Adam FM3 Olsztyn 01:32:03

112 Roszkowski Cezary FM4 Olsztyn WK FAN Team 01:32:11

116 Kapela Łukasz FM2 olsztyn WKR FAN Team 01:32:23

117 Siwik Marek FM3 Olsztyn Lataj.pl 01:32:28

119 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:33:08

122 Naguszewski Dariusz FM3 Olsztyn 01:33:23

136 Rymszo Bogusław FM5 Ełk 01:35:46

141 Orłowski Jan FM5 Dywity WKR FAN Team 01:36:08

145 Kucewicz Wojciech FM5 Ełk 01:36:54

152 Grela Wiesław FM6 Ełk 01:37:55

156 Gurzyński Dariusz FM4 Szczytno 01:38:54

158 Maśkiewicz Michał FM2 Iława 01:39:07

164 Paprzycki Dariusz FM5 Olsztyn Cross 01:40:43

170 Ruszkowski Krzysztof FM3 OLSZTYN AUTO LAND 01:41:56

179 Wielga Andrzej FM4 Olsztyn 01:44:43

180 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:45:11

188 Olszewski Krzysztof FM3 JONKOWO 01:48:49

196 Bagiński Leszek FM3 Ełk 01:51:53

201 Chojnacki Leon FM6 Działdowo Lirene Bike Team 01:56:04

206 Kogut Patryk FMJ Orzysz 02:00:48

218 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn WKR FAN Team 02:23:38

219 Szczepański Andrzej FMJ Orzysz 02:50:27

220 Paczewski Szymon FMJ Orzysz 02:53:31

FMJ

11 Kogut Patryk FMJ Orzysz 02:00:48

12 Szczepański Andrzej FMJ Orzysz 02:50:27

13 Paczewski Szymon FMJ Orzysz 02:53:31

FM1

2 Brzozowski Karol FM1 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:14:36

3 Gajdziński Marcin FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:20:08

5 Świerczyński Paweł FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:20:47

10 Szczawiński Wojciech FM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:25:25

13 Milewski Paweł FM1 Olsztyn 01:29:15

FM2

1 Hanke Mateusz FM2 Sorkwity 01:14:53

2 Mikielski Witold FM2 Olsztynek YOONA MTB 01:14:59

7 Szymański Łukasz FM2 Pisz Limber 01:18:24

9 Siemaszko Mateusz FM2 Bartoszyce AUTO LAND 01:19:42

10 Szczygielski Pawel FM2 Szczytno 01:22:33

14 Cała Arkadiusz FM2 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:28:02

19 Kapela Łukasz FM2 olsztyn WKR FAN Team 01:32:23

23 Maśkiewicz Michał FM2 Iława 01:39:07

FM3

4 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno 01:17:30

5 Żegunia Marcin FM3 Ostróda YOONA MTB 01:18:26

8 Łabuć Norbert FM3 Rogóż 01:19:45

10 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 01:20:23

19 Florczyk Mariusz FM3 Ełk 01:26:32

26 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 01:29:37

30 Markowski Rafał FM3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:31:14

32 Jarema Adam FM3 Olsztyn 01:32:03

33 Siwik Marek FM3 Olsztyn Lataj.pl 01:32:28

34 Naguszewski Dariusz FM3 Olsztyn 01:33:23

52 Ruszkowski Krzysztof FM3 OLSZTYN AUTO LAND 01:41:56

57 Olszewski Krzysztof FM3 JONKOWO 01:48:49

59 Bagiński Leszek FM3 Ełk 01:51:53

FM4

8 Paszczyk Mariusz FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:23:01

10 Skutnik Sławomir FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:23:39

15 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:26:59

24 Roszkowski Cezary FM4 Olsztyn WKR FAN Team 01:32:11

36 Gurzyński Dariusz FM4 Szczytno 01:38:54

42 Wielga Andrzej FM4 Olsztyn 01:44:43

52 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn WKR FAN Team 02:23:38

FM5

11 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 01:27:26

20 Rymszo Bogusław FM5 Ełk 01:35:46

21 Orłowski Jan FM5 Dywity WKR FAN Team 01:36:08

23 Kucewicz Wojciech FM5 Ełk 01:36:54

26 Paprzycki Dariusz FM5 Olsztyn Cross 01:40:43

FM6

4 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:33:08

5 Grela Wiesław FM6 Ełk 01:37:55

7 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:45:11

8 Chojnacki Leon FM6 Działdowo Lirene Bike Team 01:56:04

Hobby

Kobiety

Open

6 Maliszewska Natalia HK2 UKSW Przyjaźń 00:24:41

25 Markowska Malwina HK1 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 00:36:30

HK1

10 Markowska Malwina HK1 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 00:36:30

HK2

41088Maliszewska Natalia HK2 UKSW Przyjaźń 00:24:41

Mężczyźni

Open

2 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:18:46

7 Jerzynowski Jakub HM3 Ostróda-Kajkowo YOONA MTB 00:19:59

14 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:21:38

15 Florczek Kajetan HM2 Ostróda YOONA MTB 00:21:59

24 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:23:00

30 Szczawiński Witold HM3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:24:48

34 Bagiński Bartosz HM1 Ełk 00:26:31

40 Wołoszyn Daniel HM2 Orzysz 00:30:38

41 Kuliński Oskar HM2 Orzysz 00:31:51

47 Wrzosek Jan HM1 Orzysz 00:42:48

HM1

2 Nalepa Bartosz HM1 Mrągowo MSR Mrągowo 00:21:38

8 Bagiński Bartosz HM1 Ełk 00:26:31

12 Wrzosek Jan HM1 Orzysz 00:42:48

HM2

6 Florczek Kajetan HM2 Ostróda YOONA MTB 00:21:59

10 Żegunia Jakub HM2 Ostróda YOONA MTB 00:23:00

18 Wołoszyn Daniel HM2 Orzysz 00:30:38

19 Kuliński Oskar HM2 Orzysz 00:31:51

HM3

2 Nalepa Michał HM3 Mrągowo MSR Mrągowo 00:18:46

7 Jerzynowski Jakub HM3 Ostróda-Kajkowo YOONA MTB 00:19:59

10 Szczawiński Witold HM3 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:21:54

Fot.strona renault eco 2 team

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x