Merida Mazovia MTB Marathon Piaseczno 2014 – W kategoriach znakomicie!

Tym razem uczestnicy cyklu Merida Mazovia MTB Marathon zawitali do Piaseczna. Zjawiło ich się około 1000, Reprezentanci Warmii i Mazur, choć było ich mniej niż zazwyczaj, świetnie pojechali w swoich grupach wiekowych. Wielokrotnie meldowali się na podium, odnosili też zwycięstwa. W sumie aż dziewięcioro kolarzy z Warmii i Mazur w swoich kategoriach wygrało z konkurentami.

Zwycięstwa odnieśli: w Giga: Dominik Pławski (Nidzica) GM1, Sławomir Dłoniak (Bogdany) GM55, w Mega: Bartosz Karczmarski (Ruciane Nida) MM1, Grzegorz Maleszka (Olsztyn) MM3, Michał Giera (Olsztyn) MM55, w Fit: Ilona Sobieska (Pasłęk) FK2, Iwona Zaniewska (Olsztyn) FK5, Dawid Przybylski FMJ, Wiesław Grela (Ełk) FM6.

Wyniki

Giga

Open

1 Baranek Paweł GM2 Warszawa AIRBIKE.PL 03:01:31

2 Przybytek Michał GM2 Dobrzyń nad Wisłą Renault Eco2 team 03:02:07

3 Stram Marek GM4 Dziekanów Leśny Wkreceni Racing Team 03:02:44

4 Jusiński Arkadiusz GM3 Jasienica RENAULT ECO2 TEAM 03:03:27

5 Guż Andrzej GM3 GDANSK Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 03:05:38

6 Wyżlic Michał GM3 Lubawa BDC Retro MTB Team 03:06:38

……………………………………………………

8 Kozdryk Piotr GM3Stawiguda KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:17:14

9 Piątkowski    Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie BDC Retro MTB Team 03:22:22

16 Pławski Dominik GM1 Nidzica KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:32:01

20 Dłoniak Sławomir   GM55  Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:41:23

39 Klementowicz Krzysztof GM4 Otwock Luz Grupa Mrągowo        04:12:37

43 Skwarski Witold GM55 Olsztyn AUTO LAND 04:23:46

GM1

1 Pławski Dominik GM1 Nidzica KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:32:01

GM3

3 Wyżlic Michał GM3 Lubawa BDC Retro MTB Team 03:06:38

5 Kozdryk Piotr GM3Stawiguda KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:17:14

GM4

2 Piątkowski Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie BDC Retro MTB Team 03:22:22

11 Klementowicz Krzysztof GM4 Otwock Luz Grupa Mrągowo 04:12:37

GM55

1 Dłoniak Sławomir     GM55  Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:41:23

5 Skwarski Witold GM55 Olsztyn AUTO LAND 04:23:46

Mega

Kobiety

Open

1 Zawistowska Justyna MK2 Wołomin BDC Retro MTB Team 02:24:48

2 Sołtys Zofia MK5 Warszawa VELMAR.PL – MERIDA TEAM 02:24:49

3 Kaca Ela MK3 Puławy sklepmerida.pl CST 02:30:46

4 Knapczyk Małgorzata MK3 Skrzeszew New Age Fitness – SklepRowerowy.pl 02:32:03

5 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn 02:36:12

6 Tkaczyk Agnieszka MK2 Warszawa 02:39:06

………………………………………..

7 Malecka Magdalena MK2 Olsztyn 02:44:13

23 Brzóska Katarzyna MK4 Olsztyn 03:28:29

M2

2 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn 02:36:12

4 Malecka Magdalena MK2 Olsztyn 02:44:13

M4

2 Brzóska Katarzyna MK4 Olsztyn 03:28:29

Mężczyźni

Open

1 Majewski Tomasz MM4 KOBYŁKA-Boguty BDC Retro MTB Team 01:49:14

2 Maleszka Grzegorz MM3 Olsztyn BDC Retro MTB Team 01:49:14

3 Kazaniecki Piotr MM3 Borówno TTC BULL RACING TEAM 01:49:49

4 KarczmarskiBartosz MM1  Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 01:49:50

5 Brzozowski Maciek MM1 KOWALE Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 01:50:18

6 Nienałtowski Paweł MM1 Kobyłka Warszawski Klub Kolarski 01:50:19

………………………………………………………

15 Bienenda Piotr MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:54:33

17 Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:54:34

18Gamza Rafał MM3 Szczytno Kross Racing Team 01:54:34

20 Wiśniewski Piotr MM4 Ełk PT Mazury Team 01:57:10

21 Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:57:12

35 Skorobogaty Rafał MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:04:49

46 Giera Michał MM55 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:06:58

53 Stano Mateusz MM1 Ostróda Bliska Team 02:07:56

55 Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Terbud Team 02:08:12

74 Świerczyński Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:12:01

77 Kowalkowski Michał MM55 Lubawa Terra Lubavia 02:12:54

86 GołowaczRobert MM4 Olsztyn 02:14:05

97 Poczopko Andrzej MM3 Olsztyn 02:16:55

98 Stachowicz Grzegorz MM5 Ostróda Bliska Team 02:17:03

175 Zawierucha Michał MM3 Olsztynek Team PKO Bank Polski     02:33:12

190 Sirocki Rafał MM3 Olsztyn 02:37:09

226 Morzyc Zbigniew MM4    Nidzica Lech Tkaniny Swarzędz 02:44:35

286 Licznerski Rafał    MM3 Lubawa 03:06:23

323 Kowalewski Przemysław MM3 Ostróda 03:59:35

MM1

1 KarczmarskiBartosz MM1  Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 01:49:50

7 Stano Mateusz MM1 Ostróda Bliska Team 02:07:56

MM2

7 Świerczyński Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:12:01

MM3

1 Maleszka Grzegorz MM3 Olsztyn BDC Retro MTB Team 01:49:14

7 Bienenda Piotr MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:54:33

8 Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:54:34

9 Gamza Rafał MM3 Szczytno Kross Racing Team 01:54:34

18 Skorobogaty Rafał MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:04:49

43 Poczopko Andrzej MM3 Olsztyn 02:16:55

68 Zawierucha Michał MM3 Olsztynek Team PKO Bank Polski 02:33:12

74 Sirocki Rafał MM3 Olsztyn 02:37:09

106 LicznerskiRafał     MM3   Lubawa 03:06:23

123 Kowalewski Przemysław MM3 Ostróda 03:59:35

MM4

4 Wiśniewski Piotr MM4 Ełk PT Mazury Team 01:57:10

5 Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:57:12

10 Zieliński Krzysztof MM4    Olsztyn WSKG Terbud Team 02:08:12

17 GołowaczRobert MM4 Olsztyn 02:14:05

62 Morzyc Zbigniew MM4 Nidzica Lech Tkaniny Swarzędz 02:44:35

MM5

7 Stachowicz Grzegorz MM5 Ostróda Bliska Team 02:17:03

MM55

1 Giera Michał MM55 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:06:58

3 Kowalkowski Michał MM55 Lubawa Terra Lubavia 02:12:54

Fit

Kobiety

Open

1 Białek Antonina FK1 Piaseczno Warszawski Klub Kolarski 00:49:18

2 Wiśniewska  Maja FK3 Gdynia WARBUD – WARTO BUDOWAĆ 00:50:04

3 Gdańska Anna FKJ Warszawski Klub Kolarski 00:53:04

4 Sobieska Ilona FK2 Pasłęk  00:53:37

5 Goździńska   Agnieszka FK3 Rogów 00:54:06

6 Misiaczek Ewa FK4 Warszawa AIRBIKE.PL 00:54:31

………………………………………

14 Zaniewska Iwona FK5 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 00:58:10

21 Ochrymczuk Anna FK3 Olsztyn     00:59:22

27 Sosnowska-Dłoniak Jolanta FK5   Bogdany 01:01:01

67 Poczopko Aurelia FK3 Olsztyn 01:13:24

FK2

1 Sobieska Ilona FK2 Pasłęk  00:53:37

FK3

8 Ochrymczuk Anna FK3 Olsztyn 00:59:22

31 Poczopko   Aurelia FK3 Olsztyn 01:13:24

FK5

1 Zaniewska Iwona FK5 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 00:58:10

3 Sosnowska-Dłoniak Jolanta FK5 Bogdany 01:01:01

Mężczyźni

Open

1 Dobrzyński Michał FM3 Warszawa Bródno www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 00:39:46

2 Białek Patryk FM2 Jasienica SK BANK TEAM 00:39:48

3 Kuszmider KamilFM2 Płońsk AGR Płońsk 00:39:49

4 Chądzyński Daniel FM3 WARBUD – WARTO BUDOWAĆ 00:39:50

5 Rumsicki Karol FM2 Otwock Warszawski Klub Kolarski 00:39:50

6 Glanz Michał FM1 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 00:39:53

…………………………………………………………………

8 Szczygielski Pawel FM3 Szczytno www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 00:40:08

9 Kaczyński Mariusz FM3 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 00:40:10

11 Danielewski Kacper FM1   Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 00:40:27

22 Kuszpa Wojtek FM1 Szczytno Luz Grupa Mrągowo 00:42:56

25 Przybylski   Dawid  FMJ Szczytno 00:42:58

32 Żegunia Marcin FM3 Ostróda Bliska Team 00:43:41

47 Sycik Mariusz FM4 Olsztyn 00:45:06

58 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 00:46:22

61 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno BDC Retro MTB Team 00:47:01

62 Kulik Ryszard FM4 Ełk PT Mazury Team 00:47:03

79 Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:48:07

87 PiechowskiZdzisław FM3  Ełk PT Mazury Team 00:48:41

92 Langowski  Mariusz FM3 Olsztyn GuMa Racing Team 00:49:10

104 Lis Hubert FM1 Szczytno MYBIKE.PL 00:50:00

110 Grela Wiesław FM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:50:15

145 Mulkowski Piotr FM3 Olsztyn Mag Olsztyn 00:53:02

154 Kulesza Mikołaj FM1 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 00:53:24

155 Kowalski Mariusz FM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:53:26

157 Piotrowski Tomasz FM4  Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 00:53:28

179 Szczepański Artur FM3 Dorotowo 00:54:55

209 Zadrożny Marcin FM2 Olsztyn 00:56:57

234 Dzik Witold FM4 Iława 00:58:21

241 Szydłowski Szymon FM2 Pasłęk Grupa Rowerowa CROMA Polska      00:58:39

269 Piotrowski Cezary FM2   Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:00:33

289 Podbielski Grzegorz FM4 Ełk PT Mazury Team 01:02:33

299 Sitkiewicz Jan FM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:04:34

359 Czajkowski Arkadiusz FM3 OLSZTYN AUTO LAND 01:13:58

364 Szczepański Sebastian FMJ Dorotowo 01:15:10

FMJ

1 Przybylski Dawid FMJ Szczytno 00:42:58

16 Szczepański Sebastian FMJ Dorotowo 01:15:10

FM1

3 Danielewski Kacper FM1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 00:40:27

5 Kuszpa Wojtek FM1 Szczytno Luz Grupa Mrągowo 00:42:56

12 Lis Hubert FM1 Szczytno MYBIKE.PL 00:50:00

16 Kulesza Mikołaj FM1 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 00:53:24

FM2

24 Zadrożny Marcin FM2 Olsztyn 00:56:57

29 Szydłowski Szymon FM2 Pasłęk Grupa Rowerowa CROMA Polska        00:58:39

33 Piotrowski Cezary FM2 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:00:33

FM3

4 Szczygielski Pawel FM3 Szczytno www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 00:40:08

5 Kaczyński Mariusz FM3 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 00:40:10

15 Żegunia Marcin FM3 Ostróda Bliska Team 00:43:41

25 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno BDC Retro MTB Team      00:47:01

31 PiechowskiZdzisław FM3  Ełk PT Mazury Team 00:48:41

33 Langowski Mariusz FM3 Olsztyn GuMa Racing Team 00:49:10

51 Mulkowski Piotr FM3 Olsztyn Mag Olsztyn 00:53:02

54 Kowalski Mariusz FM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:53:26

64 Szczepański Artur FM3 Dorotowo 00:54:55

135 Czajkowski Arkadiusz FM3 OLSZTYN AUTO LAND 01:13:58

FM4

9 Sycik Mariusz FM4 Olsztyn 00:45:06

14 Kulik Ryszard FM4 Ełk PT Mazury Team 00:47:03

41 Piotrowski Tomasz FM4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 00:53:28

67 Dzik Witold FM4 Iława 00:58:21

78 Podbielski Grzegorz FM4 Ełk PT Mazury Team 01:02:33

FM5

4 Bałdyga Stanisław FM5 Szczytno 00:46:22

10 Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:48:07

27 Sitkiewicz Jan FM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:04:34

FM6

1 Grela Wiesław FM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:50:15

Hobby

Kobiety

Open

1 Bombała Zosia HK4 Warszawa Legion-serwis Active Jet Merida Team 00:17:57

2 Nowak Ewelina HK4 00:18:57

3 Praszczałek   Hanna HK4 Złotokłos Puma – Dynamik 00:18:59

4 Tałasiewicz Olga HK4 00:19:13

5 Rusek Marta HK4 Warszawa 00:19:14

6 Sierhej Zuzanna HK4 Stanisławów V-MAX MOSiR Mińsk Mazowiecki 00:19:57

……………………………………………

7 Tumaniec Maja HK4 KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:20:18

HK4

7 Tumaniec Maja HK4 KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:20:18

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ełk Kolarstwo lubawa Nidzica nowe miasto lubawskie Olsztyn Ostróda Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x