Merida Mazovia MTB Marathon Płock 2013 – W Mega całe podium dla Warmii i Mazur

Ostatni w tym sezonie letnio-jesiennym wyścig z cyklu Merida Mazovia MTB Marathon rozegrany w Płocku przyniósł kolejce sukcesy kolarzom Warmii i Mazur. Zwłaszcza w prestiżowej kategorii Mega ich dominacja była niepodważalna. Zwyciężył w pięknym stylu znakomity w tym sezonie mrągowianin z Algidy Patryk Piasecki przed swym krajanem Pawłem Barankiem i Pawłem Kowalkowskim z Fijewa.

 

W pozostałych grupach reprezentanci Warmii i Mazur też plasowali się w czołówkach, udowadniając w tym ostatnim akordzie rywalizacji, że byli wiodącymi postaciami cyklu kolarskiego Merida Mazovia MTB Marathon.

Wyniki

Mega

Kobiety

Open

1Dahle Gun Rita MK4     Merida Team 01:45:56

2Klimczuk Anna MK3    Ząbki Świat Rowerów Kellys Team 02:00:40

3Łoboda Natalia MK2 Legionowo MBike Retro Team 02:01:21

4Sołtys Zofia MK5 Warszawa VELMAR.PL – MERIDA TEAM 02:01:59

5Nowacka   Małgorzata  MK2Bydgoszcz BYDZIA POWER BIKE TEAM 02:07:05

6OstrowskaAnna MK5  Chorzele Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 02:10:09

Mężczyźni

Open

1   Piasecki Patryk MM2 Mrągowo Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 01:40:54

2   Baranek Paweł MM2 Mrągowo  MBike Retro Team 01:42:13

3   Kowalkowski   Paweł MM2 Fijewo Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 01:42:14

4   Mioduszewski  Artur MM3 Warszawa MBike Retro Team 01:42:16

5   Przybytek Michał MM2    Dobrzyń nad Wisłą Renault Eco2 team 01:42:24

6   Gołębiewski Radosław MM3 Toruń TTC JADE TORUŃ 01:42:32

………………………………………………….

7   Maleszka Grzegorz MM3 Olsztyn Dachland 01:42:51

11Kozdryk Piotr MM3 Stawiguda Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 01:43:56

20Ciunel Paweł MM2    Olsztyn Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 01:46:27

22Janecki Robert MM3 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM01:46:50

24Skalski Tomasz MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:48:31

25Badura Patryk MM3  Olsztyn Michelin Team 01:48:41

26Piątkowski   Tadeusz  MM4Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Kellys Team 01:48:42

28Wiśniewski   Piotr MM4 EłkPT Mazury Team 01:48:43

29Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 01:48:44

40Skorobogaty  Rafał MM3 Olsztyn Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 01:51:19

50Parzych Radosław MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:52:48

54Żegunia Marcin MM3 Ostróda Bliska Team 01:53:21

56Kollender Paweł MM4   Olsztyn AUTO LAND 01:53:36

60Łukaszewski  Sławomir  MM5Nidzica   Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn     01:54:14

61Olender Tomasz MM1   Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:54:15

73Pławski Dominik MM1 Nidzica 01:57:05

75Zagożdżon  Witold MM5 NIDZICA Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 01:57:09

83Dłoniak Sławomir MM5 Bogdany Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 01:58:02

88Kamiński Robert MM4 Nidzica Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 01:58:28

98   Kułakowski  Tomasz MM3 Olsztyn AUTO LAND 01:59:10

100Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Terbud Team 01:59:29

101Karczmarski  Bartosz MM1 Szczytno RENAULT ECO2 TEAM 01:59:33

102Stańczyk Tomasz MM3  Mragowo RENAULT ECO2 TEAM 01:59:38

104Cała Arkadiusz MM3 Mrągowo Luz Grupa Mrągowo 01:59:50

105Stano Mateusz MM1 Ostróda     Bliska Team 02:00:07

106Giera Michał MM55 Olsztyn Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 02:00:11

111Romanow Marcin MM3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 02:00:16

123Kopcewicz Tomasz MM2 Olsztyn    AUTO LAND 02:02:31

125Czajkowski Arkadiusz MM3 OLSZTYN AUTO LAND 02:03:04

144Maliszewski   Jerzy   MM5Olsztyn  Michelin Team    02:05:17

147Piekarski Paweł MM3 Olsztyn Michelin Team 02:05:31

168Kalinowski Grzegorz MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:08:23

170Sokołowski  Arkadiusz  MM4Olsztyn  Michelin Team 02:08:40

187Wawrzyn  Wojciech  MM4Olsztyn  LIBRO Cycling Team    02:10:09

195Skwarski Witold MM5 Olsztyn AUTO LAND 02:10:52

222Stańczuk  Lech MM6 Olsztyn Michelin Team 02:13:40

223Bąbka Cezary MM5 Mrągowo 02:13:44

232Bogucki   Bartosz  MM3Olsztyn Michelin Team 02:14:39

241  Stencel  Mariusz  MM4Olsztyn  WKR FAN Team  02:16:49

262  Milewski   JacekMM4KIEŹLINY  LIBRO Cycling Team    02:20:54

284  Doburzyński   Romuald  MM4Olsztyn  Michelin Team   02:25:25

330  Rutkowski  Grzegorz  MM3Reszel  LIBRO Cycling Team    02:48:43

Fit

Kobiety

Open

1Busma Maja FK2 Legionowo   MYBIKE.PL 01:18:35

2Niewiarowska  Olga FK2  Przasnysz 01:19:45

3Wrona Monika FK2 Warszawa MYBIKE.PL 01:21:07

4Wiśniewska Maja FK3 Gdynia WARBUD – WARTO BUDOWAĆ 01:22:59

5Białek Weronika FK1 Karczew TS Meran-Otwock 01:24:43

6Patalon Agata   FK1 Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:28:04

……………………………………….

7  Gorczak-Cała  Lucyna  FK3Mrągowo  Luz Grupa Mrągowo   01:28:13

18  OsowskaHanna  FK5Nidzica  01:36:36

32Zaniewska Iwona FK5 Olsztyn   Centrum Medyczne Zaniewska 01:46:06

37Ochrymczuk Anna FK3 Olsztyn 01:48:24

44Osowska Ewelina FK2 Nidzica   01:52:13

45Sosnowska-Dłoniak  Jolanta FK5 Bogdany 01:52:24

49Brzóska Katarzyna FK4 Olsztyn 01:54:47

Mężczyźni

Open

1Pepla Daniel  FM4 Wieruchów MBike Retro Team   01:08:41

2Karwat Kamil FM3 Józefów Świat Rowerów Kellys Team 01:10:46

3Rutkowski Kamil FM2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:10:47

4Napierała Marek FM3 Piastów VELMAR.PL – MERIDA TEAM 01:10:51

5Bednarski Tomasz FM3 Piastów Legion-serwis Active Jet Merida Team 01:11:08

6Stochmal Krystian FM2 Tomaszkowo 01:11:13

…………………………………………………………………

7Danielewski   Kacper FMJ Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:11:17

20Patalon Piot FM4   Bratian GKL-AGA TEAM 01:14:35

29Przybylski  Dawid  FMJ  Szczytno  01:15:33

56Grotkowski Radek FM3 Pasym WKR FAN Team 01:19:01

64Cichowski    Patryk   FMJ  Iława ORKA IŁAWA 01:19:35

68Dembiński    Henryk  FM5Iława LKK Ziemia Lubawska     01:20:09

74Lis Hubert FMJ Szczytno 01:20:48

76OsowskiAndrzej  FM5Nidzica 01:20:51

91Rogucki  Robert    FM4Ełk PT Mazury Team 01:21:54

102Jarliński Michał FMJ Iława ORKA IŁAWA 01:23:23

109Sułkiewicz Marcin   FM4Olsztyn  01:24:2

129Gaćkowski  Krzysztof  FM5IŁAWA  01:27:22

132KulikRyszard FM4 Ełk PT Mazury Team 01:27:30

138Ratajczak Andrzej FM5 Olsztyn GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 01:28:08

139Piotrowski   Tomasz FM3 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:28:09

158Wojtal Zbyszek FM6  Olsztyn Lataj.pl 01:30:18

161Retkowski  Krzysztof   FM5Olsztyn  WKR FAN Team  01:30:35

175Brzóska Piotr FM4 Olsztyn 01:32:00

179Libuda Adrian FM2 LUBAWA Team PKO Bank Polski 01:32:37

181Kowalski  Mariusz  FM3   Olsztyn Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 01:32:42

187Leska Zygfryd FM65 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 01:33:34

192 Guzewicz Radosław     FM3Ełk  01:34:10

224Czarzasty  Wojciech  FM4Nidzica  LIBRO Cycling Team    01:39:35

241Medžwiedzki  Daniel   FMJ  Szczytno 01:46:15

243Kozioł Marcin FM3 Dywity-Olsztyn 01:46:36

258Chojnacki  Leon   FM65Działdowo  Lirene Bike Team 01:50:32

260Kowalski Paweł   FM3 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 01:54:10

Hobby

Kobiety

Open

1Lach Aleksandra HK3 Wołomin UKK.BDC Huragan Wołomin 00:14:31

2Wacławek Róża HK3 Kanie Optima Bike Team 00:16:16

3Praszczałek  Hanna HK3 Złotokłos Algorytm – Dynamik 00:17:32

4Płończyk Maja HK3 Warszawa Oriflame Cycling Team 00:17:33

5Borowiec Amelia HK2    Warszawa AGR Welodrom 00:17:48

6Bombała Zosia HK3 WarszawaLegion-serwis Active Jet Merida Team00:18:01

…………………………………………………

7Tumaniec Maja HK2 Algida Kross Centrum Rowerowe Olsztyn 00:18:08

Mężczyźni

Open

1Macieja Kacper HM3  Włocławek WSKG Terbud Team 00:13:02

2Dąbski Patryk HM3 Michałów-Reginów Sante BSA Tour 00:13:26

3Szabłowski  Kacper HM3 Ostrołęka BGŻ – KK24h 00:13:31

4Proniewicz   Maciej HM3 Mińsk Mazowiecki DYNAMO PAK-PLAST Mińsk Mazowiecki 00:13:37

5Dzik Szymon HM3 Iława       SSP `ORKA` IŁAWA 00:14:00

6Żurek Sebastian HM3  ŁĘCZNA Auto Mik Team 00:14:43

………………………………………………………………..

16Żegunia Jakub HM3 Ostróda Bliska Team 00:16:05

20Grotkowski  Michał HM2 Pasym 00:16:50

22Ratajczak     Dominik   HM1Olsztyn   GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ 00:17:09

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Mrągowo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x