Merida Mazovia MTB Marathon Supraśl 2012 – Korc i Piasecki na topie

Po krótkiej przerwie uczestnicy cyklu Mazovii MTB zjawili się w Supraślu (dzień wcześniej w Białymstoku była czasówka). Reprezentanci Warmii i Mazur wykorzystali czas znakomicie, utrzymując bardzo wysoka formę. W Supraślu wielu znalazło się w czołówce. Najdłuższy wyścig Giga wygrał bardzo pewnie Artur Korc z Olsztyna a trzeci był Paweł Baranek z Mrągowa. W próbie Mega klasę potwierdził Patryk Piasecki z Mrągowa. Jak widać nasi nadal dyktują warunki. Oby tak dalej. Dziś podajemy czołówkę. Niebawem uzupełnimy to kompletem wyników.

 

Giga

Mężczyzn

Open

1 Korc Artur M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:02:00

3 Baranek Paweł M2 Mrągowo RETRO MBIKE TEAM 03:03:43

7 Wyżlic Michał M3 Lubawa Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:21:36

16 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:29:29

26 MikielskiWitold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:46:40

56 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND 04:28:06

61Piotrowski Krzysztof M4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 04:36:58

62 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND 04:41:10

GM2

1 Baranek Paweł M2 Mrągowo RETRO MBIKE TEAM 03:03:43

8 MikielskiWitold M2 Olsztynek YOONA MTB 03:46:40

13 Kopcewicz Tomasz M2 Olsztyn AUTO LAND 04:28:06

GM3

1 Korc Artur M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:02:00

3 Wyżlic Michał M3 Lubawa Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 03:21:36

GM4

4 Piątkowski Tadeusz M4 Nowe Miasto Lubawskie Świat Rowerów Racing Team 03:29:29

15 Piotrowski Krzysztof M4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 04:36:58

GM5

6 Skwarski Witold M5 Olsztyn AUTO LAND 04:41:10

Mega

Mężczyzn

Open

1 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:53:06

2 Naczk Bartosz M2 Pruszcz Gdański Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:53:10

13 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 02:01:24

16 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:01:51

19 Łukaszewski Sławomir M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:03:41

24 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 02:05:39

25 Brzozowski Karol MJ Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:06:41

30 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:07:38

33 Perkowski Damian MJ Prostki 02:08:47

39 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 02:10:17

58 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:13:28

60 Ciunel Paweł M1 Olsztyn 02:13:36

62 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:14:09

63 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:14:13

74 GórskiKrzysztof M4 GOŁDAP Sprint Specialized Team 02:15:29

82 Buczyński Adam M3 Dywity WKR FAN Team 02:16:53

83 Sujka Karol M3 Olsztyn Lataj.pl 02:17:13

MM Jun

2 Brzozowski Karol MJ Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:06:41

3 Perkowski Damian MJ Prostki 02:08:47

11 Stano Mateusz MJ Ostróda YOONA MTB 02:35:33

MM1

5 Ciunel Paweł M1 Olsztyn 02:13:36

14 Sobczak Maciej M1 Gołdap 02:41:04

MM2

1 Piasecki Patryk M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:53:06

2 Naczk Bartosz M2 Pruszcz Gdański Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 01:53:10

7 Rutkowski Kamil M2 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 02:01:51

38 Rutkowski Grzegorz M2 Reszel LIBRO Cycling Team 02:27:09

40 Kapela Łukasz M2 olsztyn WKR FAN Team 02:31:03

48 Krysiak Michał M2 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:41:38

63 Daniszewski Marek M2 Olsztyn 03:00:58

MM3

5 Maleszka Grzegorz M3 Olsztyn Dachland 02:01:24

12 Lange Grzegorz M3 GOŁDAP MTB EŁK PROSTKI 02:05:39

26 Tumaniec Dariusz M3 Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:14:09

27 Czajkowski Arkadiusz M3 OLSZTYN AUTO LAND 02:14:13

34 Buczyński Adam M3 Dywity WKR FAN Team 02:16:53

35 Sujka Karol M3 Olsztyn Lataj.pl 02:17:13

45 Żelazowski Sebastian M3 Różnowo 02:22:19

50 Lewandowski Rafał M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:24:59

52 Kožmiński Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:25:20

53 Sadowski Bartłomiej M3 Mrągowo Luz Grupa 02:25:55

66 Kułakowski Tomasz M3 Olsztyn AUTO LAND 02:30:59

68 Piekarski Paweł M3 Olsztyn Michelin Team 02:33:38

70 Romanow Marcin M3 Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 02:33:46

75 Lorkowski Arkadiusz M3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 02:36:24

105 Bartoszewicz Tomasz M3 Olsztyn WDL.PL Team 02:53:43

124 Ruszkowski Krzysztof M3 OLSZTYN AUTO LAND 03:15:10

MM4

1 Golub Dariusz M4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 02:07:38

4 Patalon Piotr M4 Bratian GKL-AGA TEAM 02:10:17

7 Górski Krzysztof M4 GOŁDAP Sprint Specialized Team 02:15:29

14 Ingielewicz Marek M4 Olsztyn Michelin Team 02:22:07

16 Kollender Paweł M4 Olsztyn AUTO LAND 02:24:01

20 Kamiński Robert M4 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:25:34

31 Milewski Benedykt M4 Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 02:31:56

36 Kalinowski Grzegorz M4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:34:42

37 Wawrzyn Wojciech M4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:34:42

39 Sokołowski Arkadiusz M4 Olsztyn Michelin Team 02:35:46

40 Niemaszyk Radosław M4 Olsztyn Michelin Team 02:36:03

57 Charubin Sławomir M4 Pisz Limber 02:50:25

MM5

1 Łukaszewski Sławomir M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:03:41

5 Maliszewski Jerzy M5 Olsztyn Michelin Team 02:13:28

9 Borucki Lech M5 Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 02:27:09

11 Krasowski Henryk M5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:28:05

23 Bąbka Cezary M5 Mrągowo 02:47:28

34 Paprzycki Dariusz M5 Olsztyn 03:45:26

MM6

82261Stańczuk Lech M6 Olsztyn Michelin Team 03:41:31

Fit

Kobiety

Open

6 Gorczak-Cała Lucyna FK3 Mrągowo Luz Grupa 01:05:50

10 Żelazowska Karolina FK3 Dywity – Różnowo 01:08:11

20 Patalon Agata FKJ Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:11:59

25 Worm Izabela FK1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:13:56

39 Ruszkowska Małgorzata FK3 Olsztyn AUTO LAND 01:20:55

67 Sztura Martyna FK2 Ostróda LIBRO Cycling Team 01:33:24

71 Stadniczenko Izabela FK4 Olsztyn Michelin Team 01:39:03

74 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 01:44:51

FK Jun

3 Patalon Agata FKJ Nowe Miasto Lubawskie GKL-AGA TEAM 01:11:59

FK1

7 Worm Izabela FK1 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:13:56

FK2

12 Sztura Martyna FK2 Ostróda LIBRO Cycling Team 01:33:24

FK3

3 Gorczak-Cała Lucyna FK3 Mrągowo Luz Grupa 01:05:50

5 Żelazowska Karolina FK3 Dywity – Różnowo 01:08:11

16 Ruszkowska Małgorzata FK3 Olsztyn AUTO LAND 01:20:55

FK4

6 Stadniczenko Izabela FK4 Olsztyn Michelin Team 01:39:03

FK5

6 Buczyńska-Orłowska Danuta FK5 Dywity WKR FAN Team 01:44:51

Mężczyźni

Open

2 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno 00:51:13

6 Żegunia Marcin FM3 Ostróda YOONA MTB 00:54:00

10 Szczygielski Pawel FM2 Szczytno 00:54:35

13 Badura Patryk FM3 Olsztyn Michelin Team 00:54:58

16 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno 00:55:37

17 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 00:55:38

23 Wiśniewski Piotr FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:57:35

34 Łabuć Norbert FM3 Rogóż 00:58:28

38 Gierszewski Czarek FM4 Olecko PTR Dojlidy Białystok 00:58:59

71 Świerczyński Paweł FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:02:22

119 Orłowski Jan FM5 Dywity WKR FAN Team 01:07:14

126 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:07:53

138 Roszkowski Cezary FM4 Olsztyn WKR FAN Team 01:09:07

163 Jarema Adam FM3 Olsztyn 01:12:41

184 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB Ełk-Prostki 01:16:04

189 Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:16:40

192 Doburzyński Romuald FM4 Olsztyn Michelin Team 01:17:17

203 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:19:26

218 Bagiński Leszek FM3 Ełk 01:23:27

222 Urban Bartłomiej FM3 Gołdap 01:25:13

235 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn WKR FAN Team 01:54:04

FM1

1 Karczmarski Bartosz FM1 Szczytno 00:51:13

6 Świerczyński Paweł FM1 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:02:22

FM2

2 Szczygielski Pawel FM2 szczytno 00:54:35

FM3

1 Żegunia Marcin FM3 Ostróda YOONA MTB 00:54:00

4 Badura Patryk FM3 Olsztyn Michelin Team 00:54:58

5 Tworkowski Wojciech FM3 Szczytno 00:55:37

6 Zieliński Krzysztof FM3 Olsztyn 00:55:38

8 Wiśniewski Piotr FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:57:35

10 Łabuć Norbert FM3 Rogóż 00:58:28

56 Jarema Adam FM3 Olsztyn 01:12:41

69 Bagiński Leszek FM3 Ełk 01:23:27

71 Urban Bartłomiej FM3 Gołdap 01:25:13

FM4

10 Gierszewski Czarek FM4 Olecko PTR Dojlidy Białystok 00:58:59

30 Roszkowski Cezary FM4 Olsztyn WKR FAN Team 01:09:07

39 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB Ełk-Prostki 01:16:04

40 Doburzyński Romuald FM4 Olsztyn Michelin Team 01:17:17

50 Podgródny Andrzej FM4 Olsztyn WKR FAN Team 01:54:04

FM5

18 Orłowski Jan FM5 Dywity WKR FAN Team 01:07:14

24 Supiński Janusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:16:40

FM6

4 Wojtal Zbigniew FM6 Olsztyn Lataj.pl 01:07:53

10 Leska Zygfryd FM6 Szczytno 01:19:26

Hobby

Kobiety

Open

13 Tumaniec Maja HK2 Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 00:27:57

14 Żegunia Zuzanna HK1 Yoona MTB 00:28:00

20 Supińska Paula Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:30:35

25 Supińska Wiktoria MTB EŁK PROSTKI 00:46:43

HK1

3 Żegunia Zuzanna HK1 Yoona MTB 00:28:00

HK2

4 Tumaniec Maja HK2 Algida Centrum Rowerowe Olsztyn 00:27:57

Mężczyźni

Open

5 Jerzynowski Jakub HM3 Ostróda-Kajkowo YOONA MTB 00:20:00

19 Bagiński Bartosz HM1 Ełk 00:23:29

24 Smoliński Michał HM2 Olsztyn 00:25:15

HM1

4 Bagiński Bartosz HM1 Ełk 00:23:29

HM2

8 Smoliński Michał HM2 Olsztyn 00:25:15

HM3

5 Jerzynowski Jakub HM3 Ostróda-Kajkowo YOONA MTB 00:20:00

Czasówka (Białystok)

Dzień wcześniej w Białymstoku odbyła się jazda na czas. Uczestnicy zawodów w Białymstoku i Supraślu zostali sklasyfikowanie w „generalce”

Open

2 Baranek Paweł Mrągowo RETRO MBIKE TEAM 00:17:01 2 M2 2

10 Karczmarski Bartosz Szczytno 00:18:08 10 M1 1

16 Perkowski Damian Prostki 00:18:34 16 M1 4

20 Borucki Lech Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsz 00:18:47 19 M5 1

23 Tumaniec Dariusz Olsztyn Algida Centrum Rowerowe Olsz 00:19:01 22 M3 7

30 Żegunia Marcin Ostróda YOONA MTB 00:19:17 29 M3 8

32 Zagożdżon Witold Nidzica Algida Centrum Rowerowe Olsz 00:19:38 31 M5 4

38 Stano Mateusz Ostróda YOONA MTB 00:19:59 37 M1 9

53 Zieliński Krzysztof Olsztyn 00:20:17 50 M3 15

65 Tworkowski Wojciech Szczytno 00:20:40 62 M3 19

66 Szczygielski Pawel Szczytno 00:20:41 63 M2 15

72 Romanow Marcin Olsztyn Apteki Centrum Racing Team 00:20:59 69 M3 21

99 Świerczyński Paweł Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:22:07 92 M1 12

129 Leska Zygfryd Szczytno 00:24:19 118 M5 15

143 Jerzynowski Jakub Ostróda-kajkowo YOONA MTB 00:26:44 125 MH 4

148 Worm Izabela Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:27:18 20 K1 4

 

Klasyfikacja generalna (Białystok + Supraśl)

Giga

1 Baranek Paweł Mrągowo RETRO MBIKE TEAM 00:17:01 03:03:43 03:20:44

Mega

10 Perkowski Damian Prostki 00:18:34 02:08:47 02:27:21

12 Tumaniec Dariusz Olsztyn Algida Centrum Rowerowe 00:19:01 02:14:09 02:33:10

23 Borucki Lech Nidzica Algida Centrum Rowerowe 00:18:47 02:27:09 02:45:56

34 Romanow Marcin Olsztyn Apteki Centrum Racing T 00:20:59 02:33:46 02:54:45

35 Stano Mateusz Ostróda YOONA MTB 00:19:59 02:35:33 02:55:32

Fit

2 Karczmarski Bartosz Szczytno 00:18:08 00:51:13 01:09:21

8 Szczygielski Pawel Szczytno 00:20:41 00:54:35 01:15:16

9 Zieliński Krzysztof Olsztyn 00:20:17 00:55:38 01:15:55

10 Tworkowski Wojciech Szczytno 00:20:40 00:55:37 01:16:17

32 Świerczyński Paweł Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:22:07 01:02:22 01:24:29

61 Worm Izabela Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:27:18 01:13:56 01:41:14 (9)

Hobby

3 Jerzynowski Jakub Ostróda-kajkowo YOONA MTB 00:26:44 00:20:00 00:46:44

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x