Merida Mazovia MTB Marathon Toruń 2014 – Grzegorz Czetyrko o sekundę szybszy

W wyścigu z cyklu Merida Mazovia MTB Maraton rozegranym w Toruniu wystartowało ponad 800 uczestników. Tym razem najwięcej powodów do zadowolenia miał Grzegorz Czetyrko, który zwyciężył w próbie Mega o sekundę przed rywalem z Mławy. Artur Korc był drugi w Giga też o sekundę za Michałem Przybytkiem z mrągowskiej grupy Renault Eco 2 Team. W Fit trzeci był Paweł Szczygielski ze Szczytna.

Wyniki

Giga

Open

1 Przybytek Michał GM2 Dobrzyń nad Wisłą Renault Eco2 team 02:37:04

2 Korc Artur GM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:37:05

3 Zdanowicz Mateusz GM2 Człuchów Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 02:37:05

4 Mioduszewski Artur GM3 Warszawa BDC Retro MTB Team 02:37:07

5 Stram Marek GM4 Dziekanów Leśny Wkreceni Racing Team 02:37:07

6 Michalski Maciej GM3 Legionowo BDC Retro MTB Team 02:37:35

…………………………………

11 Wyżlic Michał GM3 Lubawa BDC Retro MTB Team 02:38:38

14 Janecki Robert GM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM02:41:36

17 Badura Patryk GM3 Olsztyn Michelin Team 02:48:45

24 Sikorski Krystian GM2 Bartoszyce Rant bartoszyce 02:53:29

25 Romanow Marcin GM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:53:52

26 Dłoniak Sławomir GM55 Bogdany KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:53:54

31 Piątkowski  Tadeusz GM4 Nowe Miasto Lubawskie BDC Retro MTB Team 02:54:25

34 Poczopko Andrzej GM3 Olsztyn 02:58:12

39 Pławski Dominik GM1 NidzicaKROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 02:59:27

42 Zagożdżon  Witold  GM5 NIDZICA KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 03:02:35

51 Kožmiński Paweł GM4 Olsztyn Michelin Team 03:05:44

59 Skwarski Witold GM55 Olsztyn AUTO LAND 03:16:15

68 Sokołowski Arkadiusz GM4 Olsztyn Michelin Team 03:23:59

69 Jankowski Piotr GM3 Lubawa Terra Lubavia 03:24:51

71 Rutkowski Grzegorz GM3 Reszel LIBRO Cycling Team 03:31:46

Mega

Kobiety

Open

1 Niewiarowska Olga MK2 Przasnysz Trek Gdynia 01:57:59

2 Sołtys Zofia MK5 Warszawa VELMAR.PL – MERIDA TEAM 01:58:05

3 Ostrowska Anna MK5 Chorzele KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:58:06

4 Łysek Kasia MK3 Gdańsk Old School MTB Gdańsk 01:59:30

5 Zawistowska Justyna MK2   Wołomin BDC Retro MTB Team 02:00:23

6 Paterka Karolina MK2 KU AZS WSG 02:02:14

……………………………………………….

11 Plaszewska Aneta MK2 Olsztyn 02:16:25

15 Malecka Magdalena MK2 Olsztyn 02:21:11

23 Brzóska Katarzyna MK4 Olsztyn 02:51:49

Mężczyźni

Open

1 Czetyrko Grzegorz MM2 Olsztyn KOLARZYK Cycling Team Olsztyn 01:38:00

2 Grędziński Bartosz MM2 Mława BDC Retro MTB Team 01:38:01

3 Dargacz Michał MM2 Gdańsk Cyklo Team 01:38:02

4 Majewski Tomasz MM4 KOBYŁKA-Boguty BDC Retro MTB Team 01:38:38

5 Borowicz Bartek MM2 Warszawa APS POLSKA COZMOBIKE 01:38:39

6 Woźniak Wojciech MM2 Gdańsk Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 01:38:39

…………………………………………….

7 Banach Robert MM3 Gdańsk Hotel Cztery Brzozy Gdańsk 01:38:48

8 Maleszka Grzegorz MM3 Olsztyn BDC Retro MTB Team 01:38:58

16 Karczmarski Bartosz MM1 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 01:40:36

18 Bienenda Piotr MM3 OlsztynKROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:41:32

19 Kaczyński Mariusz MM3 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 01:41:32

20 Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:41:33

22 Zdziarski Marek MM4 KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:41:53

29 Skalski Tomasz MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:44:52

30 Buczyński Adam MM3 Różnowo-Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:44:57

31 Olender Tomasz MM1 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:44:58

35 Ziemiński Kacper MM2 Sępólno Krajeńskie RENAULT ECO2 TEAM 01:45:14

39 Stachelek Kamil MM2 Ruciane-Nida RENAULT ECO2 TEAM 01:46:18

40 Andrzejczyk Piotr MM2 Olsztyn Finisher.pl 01:46:19

43 Skorobogaty Rafał MM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:46:40

44 Świerczyński Marcin MM2 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 01:46:43

51 Kollender Paweł MM5Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 01:48:59

55 Parzych Radosław MM4 Mrągowo RENAULT ECO2 TEAM 01:49:22

60 Stelmaszyk  Jonasz MM2 Warszawa RENAULT ECO2 TEAM 01:49:44

78 Stano Mateusz MM1 Ostróda Bliska Team 01:51:37

80 Sobierajski  Piotr MM3 Bartoszyce Rant bartoszyce 01:51:41

104 Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Terbud Team 01:55:02

110 GołowaczRobert MM4 Olsztyn 01:56:27

111 Kliniewski Michał MM2 Lubawa 01:56:30

118 Piekarski Paweł MM4 Olsztyn Michelin Team 01:56:56

125 Suświłło Tomasz MM4 Barczewo Olsztyn-Nawigator 01:57:34

127 Gomoła Jacek MM2 Korsze 01:58:04

129 Gadomski Mariusz MM4 Bartoszyce Rant bartoszyce 01:58:44

134 Kowalkowski Michał MM55 Lubawa Terra Lubavia 01:59:14

150 Bąbka Cezary MM5 Mrągowo 02:02:16

153 Romanowski Jarosław MM4 BARTĄG Michelin Team 02:02:28

160 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:03:30

170 Doburzyński Romuald MM4 Olsztyn Michelin Team 02:04:28

172 Kalinowski Grzegorz MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:04:37

180 Kozioł Marcin MM4 Dywity-Olsztyn 02:06:01

181 Niemaszyk Radosław MM4 Olsztyn Michelin Team 02:06:05

192 Banach Krzysztof MM4   gietrzwałd Olsztyn-Nawigator 02:07:07

199 Wejkuć Grzegorz MM3 Mrągowo 02:07:39

203 Mytych Ryszard MM6 Elbląg AUTO LAND 02:07:47

215 Mańko Zbigniew MM4 Olsztyn    Olsztyn-Nawigator 02:09:08

221 Piątkowski Paweł MM3 Olsztyn Michelin Team 02:09:45

222 Stańczuk Lech MM6 Olsztyn Michelin Team 02:09:45

237 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:11:41

243 Libuda Adrian MM2 LUBAWA Team PKO Bank Polski 02:12:11

252 Wielga Andrzej MM4 Olsztyn 02:13:09

268 Morzyc Zbigniew MM4 Nidzica Lech Tkaniny Swarzędz 02:16:26

289 Czarzasty Wojciech MM4 Nidzica LIBRO Cycling Team 02:20:41

304 Brzóska Piotr MM4 Olsztyn 02:24:22

328 Sirocki Rafał MM3 Olsztyn 02:35:14

Fit

Kobiety

Open

1 Pakulska Katarzyna FK2 Gostynin SK BANK TEAM 00:49:19

2 Puchalska Anna FK3 Ostrów Wlkp Polpharma Bike Team 00:50:25

3 Wiśniewska Maja FK3 GdyniaWARBUD – WARTO BUDOWAĆ 00:53:25

4 Białek Antonina FK1 Piaseczno Warszawski Klub Kolarski 00:53:30

5 Sobieska Ilona FK2 Pasłęk 00:54:28

6 Goździńska Agnieszka FK3 Rogów 00:54:48

……………………………………….

10 Patalon Agata FK1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 00:56:50

16 Waruszewska Aurelia FK4 Iława   ORKA IŁAWA 00:58:41

18 Zaniewska Iwona FK5 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 00:59:02

20 Kołatka Anna FKJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 00:59:49

22 Osowska Hanna FK5 Nidzica Nidzica 01:00:25

24 Sosnowska-Dłoniak Jolanta FK5 Bogdany 01:00:55

36 Ochrymczuk Anna FK3 Olsztyn 01:05:00

49 Sztura Martyna FK2 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:09:35

53 Poczopko Aurelia FK3 Olsztyn 01:11:36

Mężczyźni

Open

1 Kuszmider Kamil FM2 płońsk AGR Płońsk 00:43:53

2 Knapczyk Piotr FM3 Skrzeszew New Age Fitness – SklepRowerowy.pl 00:43:54

3 Szczygielski Pawel FM3 Szczytno www.rowerek.eu Grupa DSF maxxis Team 00:43:55

4 Zarzycki Wojciech FM3 Apteka Gemini 00:43:56

5 Kolasiński Dorian FM1 Rozalin BDC Retro MTB Team 00:43:58

6 Lewandowski Mateusz FM2 Poznań activextreme 00:44:13

…………………………………………….

7 Danielewski Kacper FM1 Nowe Miasto Lubawskie Terra Lubavia 00:44:15

15 Patalon Piotr FM4 Bratian Terra Lubavia 00:45:38

17 Frej Przemysław FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 00:45:42

21 Przybylski   Dawid FMJ     Szczytno 00:46:29

26 Żegunia Marcin FM3 Ostróda Bliska Team 00:46:40

40 Lis Hubert FM1 Szczytno MYBIKE.PL 00:48:05

44 Sycik Mariusz FM4 Olsztyn 00:48:25

57 Guzewicz Artur FM3 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 00:49:26

58 Nowakowski Adam FM2 Olsztyn MTB OLSZTYN TEAM 00:49:26

61 Kulik Ryszard FM4 Ełk PT Mazury Team 00:49:47

64 Brykała Stanisław   FM6 Olsztyn 00:49:51

72 Janicki Marek FM3 Olsztyn Freeriderzy z Północy 00:50:31

79 Jarliński Michał FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 00:51:11

82 Dzik Szymon FMJ Iława SSP `ORKA` IŁAWA 00:51:25

83 Osowski Andrzej FM5       Nidzica Nidzica 00:51:30

94 PiechowskiZdzisław FM3  Ełk PT Mazury Team 00:52:18

96 Loewnau Eugeniusz FM5 Olsztyn 00:52:24

100 Artuszewski Damian FM3 Nowe Miasto Lubawskie 00:52:35

108 Sułkiewicz Marcin FM4    Olsztyn LIBRO Cycling Team 00:52:57

127 Wojtal Zbyszek FM65 Olsztyn FOCUS OLSZTYN 00:53:55

135 Piotrowski Tomasz FM4 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 00:54:16

138 Ratajczak Andrzej FM5 GALUX-OLSZTYN-GALANTERIA & BAGAŻ00:54:21

141 Jankowski Marcin FM3 Lubawa Terra Lubavia 00:54:31

147 Szczepański Artur FM3 Dorotowo 00:54:44

148 KowalskiMariusz FM3 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:55:03

156 Byszewski Łukasz FM2 Olsztyn 00:55:36

162 Kulesza Mikołaj FM1 Olsztyn Centrum Medyczne Zaniewska 00:55:51

168 Szczawiński Sławomir FM4 Lubawa Terra Lubavia         00:56:05

173 Przepiórski ZbigniewFM3 Iława 00:56:26

193 Szczawiński Witold FMJ Lubawa Terra Lubavia 00:57:50

194 Dzik Witold FM4 Iława 00:57:51

195 Zdziarski Jakub FM1 Olsztyn KROSS Centrum Rowerowe Olsztyn 00:57:52

208 Leska Zygfryd FM65 Szczytno KRĘCIOŁY SZCZYTNO 00:58:56

211 Zadrożny  Marcin FM2 Olsztyn 00:59:01

235 Piotrowski Cezary FM2 Olsztyn   Centrum Medyczne Zaniewska 01:01:25

245 ChojnackiLeon FM65 Działdowo Lirene Bike Team01:03:01

256 Podbielski Grzegorz FM4 Ełk PT Mazury Team 01:05:23

261 Wyżlic Tomasz FM5 LUBAWA Terra Lubavia 01:06:19

283 Szczepański Sebastian FMJ Dorotowo     01:15:24

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo Elbląg iława Kolarstwo lubawa nowe miasto lubawskie Olsztyn Ostróda Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x